Sportovní podvozek

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:hledej: :ot: :D :) ;) :( :o :hlava: :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :@: :alien: :cyclops: :pig: :pr: :pale: :scratch: :salut: :cat: :rendeer: :king: :queen: :joker: :jocolor: :flower: :thumleft: :thumright: :puker: :brilsmurf: :bigsmurf: :shaking2: :elephant: :rambo: :hockey: :thumbdown: :dj: :safe: :chef: :baseball:
Zobrazit další smajlíky
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Sportovní podvozek

Re: Sportovní podvozek

Příspěvek od Nosferat » sob 07. zář 2019 13:43:32

Sportovní podvozek

Příspěvek od Adam46 » pát 06. zář 2019 22:23:03

Jako nový člen fóra zdravím všechny a přejdu rovnou k dotazu. K Feldě jsem se dostal zhruba po 20 letech. Sortiment úpravců se za tu dobu hodně změnil. Proč ale píšu. Naivně jsem si myslel, že sehnat nový HP podvozek je vlastně sranda, asi stejná, jako když jdu pro rohlíky do potravin. Pár let uběhlo a je všechno jinak, jak jsem si tady na foru přečetl a dotazem přímo k firmě HP zjistil. Chtěl bych od vás poradit, co tedy vybrat? Podvozek, který snese sportovní jízdu i občasnou amatérskou účast na okruzích, a nebude stát víc, než auto.

1) Ta technix nabízí pevný sportovní podvozek - má někdo nějaké zkušenosti? Recenze jsou tak 50 na 50, ale u jiných aut?

2) Pružiny HR, snížení 45/15 a k tomu nějaké sportovní tlumiče?

3) Jiná varianta?

Děkuji všem,

A.

Nahoru