Syčení při brždění

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:hledej: :ot: :D :) ;) :( :o :hlava: :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :@: :alien: :cyclops: :pig: :pr: :pale: :scratch: :salut: :cat: :rendeer: :king: :queen: :joker: :jocolor: :flower: :thumleft: :thumright: :puker: :brilsmurf: :bigsmurf: :shaking2: :elephant: :rambo: :hockey: :thumbdown: :dj: :safe: :chef: :baseball:
Zobrazit další smajlíky
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Syčení při brždění

Re: Syčení při brždění

Příspěvek od Sebox » pon 11. úno 2019 18:54:22

Tak přesně jak je výše zmíněno. Bylo prasklé pero u pedálu, a lehce zadrbaná konzole. Takže problém vyřešen. Fela je jako nová. :D tak snd téma pomůže dalším “šťastlivcům”.

Re: Syčení při brždění

Příspěvek od Maty » pon 11. úno 2019 15:15:34

Pokud se ti nevrací pedál tak konzole ;) ... rádo se to tam občas zadrbe. sundat pedály a zkontrolovat. Nebo pro dočasné vyřešení stříkni trošku nějakého mazání na tu osu kde se otáčí pedál na konzoly a uvidíš zda to pomůže :)

Re: Syčení při brždění

Příspěvek od Sebox » pon 11. úno 2019 9:30:14

Tak syčení ustálo. Auto brzdí vše super, ovšem jeden problém stále je, a to, že když se zabrzdí, tak pedál se už nevrátí zpět. Napadá mě pedálová konzole, ale ta se zdá být v cajku. Když se na brzdu potom znovu klepne, tak povolí a pedál ne tak jak má být. Nicméně klepat furt na pedál není moc řešení. :D
Zkoušel jsem najít všude možně další varianty problému. Nicméně všechno se odkazuje jen na tu konzoli. :/

Re: Syčení při brždění

Příspěvek od Maty » pon 11. úno 2019 6:27:33

podtlaková hadice v pořádku ? ... ze sání do posilovače...

Re: Syčení při brždění

Příspěvek od Sebox » pon 11. úno 2019 0:12:32

Edit: Tak posilovač a hlavní brzdový válec vyměněný a žádná změna..., Došli nápady někdo prosím něco?

Syčení při brždění

Příspěvek od Sebox » ned 10. úno 2019 11:57:09

Zdravíčko,

Cca před týdnem se povedlo s Felicii 1,3 mpi (50kw) nedobrzdit a rozbít předek. Jednalo se vesměs jen o karosařinu nic hrozného. Takže oprava za pár kaček. Ovšem k problému, zjistili jsme, že když se sešlápne brzdový pedál tak při brždení začne jakoby z poza padálu syčet, a když se pedál pustí, tak se nevrátí nahoru jak by měl ale pozvolna pomalu se vrací. V čem by mohl být primárně problém? Něco jsem se už snažil načíst. Problém by měl tedy viset očividně buďto v posilovači nebo HBV. Nicméně rozhodl jsem se zeptat širokého okolí zds nemáte podobnou zkušenost a řešení.

Předem díky! :salut:

Nahoru

cron