Pojďte si postěžovat,pokecat...

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:hledej: :ot: :D :) ;) :( :o :hlava: :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :@: :alien: :cyclops: :pig: :pr: :pale: :scratch: :salut: :cat: :rendeer: :king: :queen: :joker: :jocolor: :flower: :thumleft: :thumright: :puker: :brilsmurf: :bigsmurf: :shaking2: :elephant: :rambo: :hockey: :thumbdown: :dj: :safe: :chef: :baseball:
Zobrazit další smajlíky
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Ivarek » čtv 22. lis 2018 21:08:08

Jo, v pohodě....já se jen ptám, nemám s ní zkušenosti.

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Maty » čtv 22. lis 2018 20:55:34

Osobně Meyle HD strkám na svého žabožrouta :)

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od 103457 » čtv 22. lis 2018 20:55:06

Nevím jestli věřím, bylo to to nejlepší co u nás měli skladem.

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Ivarek » čtv 22. lis 2018 19:38:26

Tak to je zajímavý, to že praskne klec jsem netipoval. Já nedávno jeden rozebíral jelikož jsem měnil manžety a vazelína byla vyschlá a ztuhlá. Tak teď se jen modlím aby ještě chvíli vydržel. To je hodně blbá závada.
Jinak věříš značce Meyle? Já koukal na SKF nebo Spidan.

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od 103457 » čtv 22. lis 2018 16:45:38

Upadnul ten věneček co drží koule. Ale pohledem do mojí chytrý knihy oprav jsem zjistil, že tam nebyl dlouho, má najeto jen cca 18 tisíc km a už umřel. Buď nějakej kazovej nebo čína. Nevím dělal mi to tenkrát servis, bylo to co jsem měl po operaci kolene, tak jsem pod auto s berlema nevlezl. :lol: Teď jsem tam dal snad lepší,měly by to auto přežít.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od 103457 » ned 04. lis 2018 11:41:11

Joo, rozpadlo se to někde uvnitř, uvidím až rozeberu. Mám tam neoprenový manžety, takže to pořád krásně drží při sobě.

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Ivarek » ned 04. lis 2018 11:22:55

Dej schválně pak foto kde to chruplo....

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od 103457 » ned 04. lis 2018 11:06:45

V pátek asi ve 22,30 mi umřel homokineťák, asi 20km od baráku. Naštěstí to bylo při odbočování na parkoviště, takže jsem nikde nepřekážel a zároveň bylo i dost místa na odstavení auta a posléze naložení na plato a odvoz. Klika, že to můžu odtáhnout a opravit v práci na kanále ve vytápěné dílně.
Ale zarážející je, že jsem vůbec nepostřehl cvakání, které doprovází odchod kloubu. Zaregistroval jsem prvně cvakání na kruháči, ujel asi 200 metrů, dal plnej rejt, odbočil na parkoviště a konečná. není to můj první homokineťák, už jich bylo nejmíň 5, ale vždycky to začalo cvakat dlouho před tím, cca 1000 km. Ten materiál dnes stojí fakt za vyliž prd... už to nic nevydrží.
Obrázek Obrázek

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Mr.Wankel » ned 19. srp 2018 13:26:20

Takže nakonec nejsem až tak paranoidní ohledně korupce a vyhazování na STK. Tenhle člověk evidentně ví o čem mluví:

https://fleischhans.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=675075

"Státní regulací chráněná skupina ca 320 podnikatelů se zakladateli prvních STK řadami eSTéBáckých důstojníků docílila díky nenápadným změnám v zákoně a vyhláškách lokální exkluzivity v podnikání kontrol a oprav vozidel ve všech regionech českého státu a díky obsazení důležitých politických postů, jak na úřednických křeslech dotčených ministerstev, tak v regionálních úřadech, rozšířila své služby kromě kontrol i na opravy motorových vozidel."

"A protože "bližší košile než kabát", napsali a upravili si pravidla ještě jinak, na "skoro" neviditelném místě. "Chtějí jen kontrolovat a vyhazovat", jako doposud. Tedy omyl, musím se opravit, doposud byla a je jejich největší starost, jak to udělat, aby auta VIP zákazníků procházela. Ani tady lobbisté nelenili a ovlivnili zákonodárce tak, že udělali z kontrol přesložitou frašku, kde projde kdo s STK tzv. "kamarádí". Pomáhá jim k tomu podvodný emisní program šidítka všeho druhu, emulátory simulátory a koneckonců zcela vykastrovaná metodika kontrol emisí. Proč to všechno? Peníze od VIP zákazníků STK. Ti musí projít!"

Doporučuju projít si celý jeho blog.

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Jyrgen » pát 10. srp 2018 13:14:59

to co pro FK "udělal" by zasloužilo i bečku ;) každopádně pan Třetina je stále velice vstřícný, je to asi 2 měsíce co mi posílal (zadarmo v obálce) chybějící třmínek na průtokové čidlo - čidla nejsou, ale třmínky nějaké zbyly :D

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od emilio52 » stř 08. srp 2018 17:37:31

taky jsem měl od něj několik rad, je to vstřícný pán :thumleft:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od 103457 » stř 08. srp 2018 15:47:56

vodi - děkuji za nás za všechny
pan Třetina nám myslím všem velmi ochotně pomohl.

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od vodi » stř 08. srp 2018 13:19:37

Když jsem projížděl v rámci dovolený okolí Rožnova pod Radhoštěm, tak jsem na kraji města narazil na firmu Apri. Čuměl jsem jak blázen. Úplně jsem zapomněl, že odsud nám p. Třetina odesílal snímače do palubáčků. Rozhodl jsem se zastavit a s šestipackem plzně od nás z pivovaru jsem ho chtěl osobně poznat a poděkovat (s dovolením za celý klub). Kolega z jeho kanclu mi teda řekl, že je zrovna na dovolený, ale vše prý předá. Pokecali jsme a v dobrým slova smyslu se divil, že něco jako felicia klub existuje :) Posílám foto jak to vypadalo uvnitř. Ty plakáty našich interiérů tam maj snad v každý místnosti.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Xyz255 » stř 01. bře 2017 7:58:01

Zdá se mi to nebo v celým servisním manuálu nejsou psaný hodnoty tlaku v sání v diagnostice pro jiný režimy než volnoběh? :scratch:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Jyrgen » úte 24. led 2017 10:15:32

dlouho sem si Garáž nepouštěl a budu to zase muset dohnat, kouká se na to parádně :-)

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od emilio52 » pon 23. led 2017 18:21:55

sice to není felda ale je tam dost zajímyvých věcí
http://www.videoviny.sk/skoda-120-oslav ... prototypy/

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od p@vel » čtv 01. pro 2016 16:31:32

Předzásobit jsem se mohl v roce 2006, když všechny okolní autosalony vyprodávaly všechno na felicie, co bylo ve skladech... :lol: Ono na obyč feldu se nechá ještě sehnat prakticky vše ale u dílu na pick-upa je to v háji...

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Jura_Favorit » stř 30. lis 2016 21:42:07

a13sh píše:Ja to vitam... konecne se feldy odrazi od toho dna na kterem tak dlouho jsou a zacnou pomalicku stoupat na cene.

To je alespoň sympatický názor :thumleft: Konečně se začne oddělovat zrno od plev a po letech už zas prohlášení "Mám Felicii" nebude synonymum pro ostudu a hanbu. Protože ruku na srdce, Felicia je úžasné auto, ale 75% toho, co je dnes kolem nás k vidění, jsou vraky. A to jsem s tím odhadem možná ještě optimista. Samozřejmě to ještě nějakou dobu potrvá, než se všechny ty popelnice přebouchají na Hyundaie apod., ani u starších Fáček se ten proces ještě nedokončil, ale taky v tom už vidím ten obrat...
A jinak bych podotknul (a to teď prosím není nic osobního proti nikomu, to zdůrazňuji), že se to dalo očekávat už dááávno a řádně se předzásobit mohl každý ;)
A teď do mě :mrgreen:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Nosferat » stř 30. lis 2016 20:19:56

Já třeba origo díly kupují jen pokud se nedelaji v druhošce, nebo jsou origo levnější jak druhoška.
Na vrakovištích už ani ty felicie moc nejsou, většinou vyndají jen motor s převodovkou a zbytek jde hned do lisu...

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Rambo-x » stř 30. lis 2016 20:03:16

Ano na vrakovištích se toho válí ,tam si můžeš většinou za stovku nabrat pitschovin co uneseš. Problém brzo bude spíš se spotřebními díly,třeba brzdy,spojku,nebo třeba filtry,řemeny atd nemůžeš brát z vrakoviště. A je to osud všech aut,kdo si chce třeba renovovat starou škodovku a chce aby to za něco stálo,musí některé díly normálně nechat udělat na zakázku. Stejný to bude s feldou,kdo ji bude chtít uchovat na následující generace,bude muset improvizovat a nebude mu moct být líto prachů. Potom už to bude zase jen věcí nadšenců a více ekonomickými se stanou novější auta

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od PaKr » stř 30. lis 2016 19:15:51

No dostali jsme se (všichni) do fáze,že musíme přebírat z toho co bude :? pravda je,že celou dobu, co mám feldu (6let), tak mi všude nabízí druhovýrobu (no spíš tak desetivýrobu) s dovětkem, že na Feldu to stačí,pak se diví,když beru olej Total a filtr Bosh :D další věc je, že poslední době najdu kvalitnější věci spíš na vrakovišti než nové čínsko - turecko - no name zmetky v obchodě.(spínače a různé drobnosti)
a něco objednávat ve škodovce, tak jsem vždy slyšel ve stylu "A proč si nekoupíte třeba oktávku???" :roll:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od a13sh » stř 30. lis 2016 17:18:50

To je snad ale bezne u kazdeho auta, delate jakoby mela byt felda nesmrtelna a bude vam lito i tech prohnilych vraku strikanych bodyckem az po oterovku. Tak takove auta klidne at jdou do lisu.
Cenove klesat jeste maji kam? To jako fakt? Vzdyt je zcela bezne,ze lidi je v poslednich dvou letech nechavaji za 1000,-Kč nekteri i za prepis.

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Rob » stř 30. lis 2016 15:54:37

No nevím jestli je tohle zrovna důvod k radosti. Feldy ve 100%ním stavu možná na ceně stoupnou, spíše ale celkově vzato cenově klesnou, protože auto nebude možné spolehlivě opravit použitím originálních dílů. Ono to asi nebude ze dne na den, chvíli bude trvat než se doprodají skladové zásoby. Ovšem co udělá člověk, který má feldu dejme tomu se 150-200 kkm, odejde mu dejme tomu spojka, ložisko některého kola nebo vodní pumpa a nebude možné sehnat spolehlivou fungující náhradu? Možná že tomu dá šanci, koupí třeba čínu - dejme tomu vodní pumpu - a ta mu za půl roku za rok odejde. Takovej člověk se na to vykašle, feldu odešle na ekolikvidaci a koupí si něco jiného... což je dle mého názoru škoda. Horší je, že s tím bohužel nejde nic udělat, leda se dopředu předzásobit určitými díly, které se zdají být problematické anebo jsou na hraně svojí životnosti. Je zde ovšem riziko, že díl z nějakého důvodu již nebude využit a zůstane doma na semeno, nebo se s velkou ztrátou prodá. Situace k jásotu to za mě teda rozhodně není..

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od a13sh » stř 30. lis 2016 15:38:47

Ja to vitam... konecne se feldy odrazi od toho dna na kterem tak dlouho jsou a zacnou pomalicku stoupat na cene. Jen at si tam ted spadnou prvni oktavky,fabky a dalsi vergly. :rambo:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Jardik » stř 30. lis 2016 3:26:13

jj taky sem to vcera zjistil :hlava: chtel sem so objednat rozvody a mrknout co stojej novy predni lampy a najednou bum sama cina :o

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od p@vel » úte 29. lis 2016 17:52:05

A je to v háji, škodovka nás už odepsala a drtivá většina dílů již nelze dodat. Ze včerejšího soupisu dílů na dvě stránky, jdou objednat pouze 3 díly :puker: To jsem si říkal, že s feldou to bude fajn, protože na to ještě vše bude... :cry:

felda v novým TG

Příspěvek od vodi » pát 18. lis 2016 16:17:42

Patřím mezi fanoušky Top Gearu, takže nedočkavě vyhlížím nový Grand Tour. Na adrese http://www.topgear4fan.cz/thegrandtour/epizoda-01x01/ jde zkouknout první epizoda. Koukal jsem zatim jenom na úvodní scény a v čase 08:48 mi přijde, že tam přivázali kastli feldy na loď :D ...snad jsem si ji nespletl s jinym autem :oops:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Xyz255 » stř 03. srp 2016 18:40:18

Mě by spíš zajímalo, na co je komu jeden stěrač a ještě k tomu na feldu a taky kdo po kapsách nosí 13ku nebo kolikátka tam je? :D :scratch:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od ferdamravenec » úte 02. srp 2016 7:45:27

jen klid , rozdejchej to , mě se to stalo u fabriky

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Yetti98 » úte 02. srp 2016 7:20:54

Zdarec pánové, včera ráno přijdu k autí normálně jsem to natočil a odjel do Kaufu a po cestě jsem si všiml že mi něco chybí v předu u spolujezdce, až v garážích jsem zjistil že nějaká :pig: mi čorla pravej stěrač včetně ramena, nechápu když normál stojí 50,- Kč (rameno),asi budu prostitutka převlečená za kamaráda a budu po večerech chodit po sídlišti a krást taky,když to není benzín tak něco jiného a MP + Policie dělaj hovno, jezděj pouze ve dne!!!To bych :puker:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od ferdamravenec » úte 14. čer 2016 21:42:51

nějaký drobný shrnutí v SM-ojetiny

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Xyz255 » stř 08. čer 2016 20:40:21

A z tama se jedna felda přesune třeba do 10 dalších :D

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Maty » stř 08. čer 2016 19:49:02

teĎ spíš otázka zda je po ní i adekvátní poptávka ..... jinak felda spíš odchází ze silnic :P ... bude nějakou dobu stát v bazarech a pak se přesune na vrakoviště ...

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od emilio52 » stř 08. čer 2016 19:28:58

Felicie se vrací -nejvíc nabizená "ojetina"
http://autosalon.iprima.cz/felicia-se-v ... ne-ojetiny

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od osobne » sob 04. čer 2016 11:34:03

Blbost. Můžou měřit, čím chtějí. Nebo vidíš v zákoně nějaké takové technické omezení?

§ 79a zák.č. 361/2000 Sb.
Měření rychlosti vozidel
Za účelem zvýšení bezpečnosti provozu na pozemních komunikacích je policie a obecní policie oprávněna měřit rychlost vozidel. Obecní
policie tuto činnost vykonává výhradně na místech určených policií, přitom postupuje v součinnosti s policií.

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Nosferat » sob 04. čer 2016 9:30:59

Jinak k tomu měření MP, je to tak že můžou měřit pouze automatickým radarem (nesmějí vybírat pokuty na místě, ale musejí posílat fotky), aspoň takhle mi to bylo vysvětleno.

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Rob » sob 04. čer 2016 9:08:06

Částečně s tebou souhlasím, ovšem neplatí to zdaleka pro všechna taková místa, možná tak pro 50% . Vždy je ovšem možnost na takové místo umístit kameru nebo stacionární radar případně oboje a hříšníky obesílat, jak se to velmi úspěšně děje již několik let. PČR ve většině případů měří tam, kde to nějaký smysl dává, ale městapo nikoliv. Ti pouze rejžujou tam, kde to nejvíc sype, typicky na rovných úsecích na výjezdech z měst, kde takové měření pozbývá z hlediska bezpečnosti smysl a má význam pouze jako vítaný příjem do městské kasy.

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od osobne » sob 04. čer 2016 5:42:08

Rob píše:... No, já si dovolím nesouhlasit. Jsou místa, která jsou svou povahou, či dopravním řešením problematická, znám jich ve svém okolí mnoho. Stávají se na nich pravidelně vážné nehody, někdy smrtelné. Nikdy ani na jednom jsem neviděl policii, ani ty idiotský měšťáky, že by tam stáli a kontrolovali plynulost a bezpečnost provozu.

To je jednoduché, na těchto místech není prostor pro bezpečné zastavení vozidla a není zde tedy možnost postihovat přestupce, policista by tam stál úplně zbytečně. Zastavením vozidla v takovém úseku by se jen zvýšila problematičnost daného úseku.

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Nosferat » pát 03. čer 2016 22:34:37

U nás dokonce u školy změnily vzedly přechody s obrubníky, muselo se jet opravdu pomalu za plynule zvedly, který, se daji přejet plnou rychlostí (i přes limit), k tomu bezpečnostní plot mezi chodníkem a silnici přesunuly mezi trávník a chodník, aby u chodníku bylo možnost parkovat v řadě... To mi zrovna moc bezpečný nepřijde, MP tu jsou jen ráno, když jdou děti do školy, navíc na každý straně od školy jsou podchody, kupodivu nad podchodem zvedly přechody. Proč sakra jsou ty podchody, kdyz tam udělaly přechody ?

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Rob » pát 03. čer 2016 21:42:09

No, já si dovolím nesouhlasit. Jsou místa, která jsou svou povahou, či dopravním řešením problematická, znám jich ve svém okolí mnoho. Stávají se na nich pravidelně vážné nehody, někdy smrtelné. Nikdy ani na jednom jsem neviděl policii, ani ty idiotský měšťáky, že by tam stáli a kontrolovali plynulost a bezpečnost provozu. Ono je totiž jednodušší nechat zarůst křovím značku Zákaz stání anebo Zákaz zastavení, případně Zóna s parkováním pro držitele karet a pak si hezky s bločkem obejít auta a dávat lístky za stěrače. Tak jednoduše bych chtěl vydělávat taky. Neustále se v médiích hovoří o disciplinovanosti řidičů v tzv. západní Evropě a nedisciplinovanosti českých řidičů, ale proč?? Protože jediným zájmem především městské policie je vybrat co nejvíc pokut od kohokoliv, ať to stojí co to stojí. Zkomplikovat život tisíci nesmyslných značek na ještě nesmyslnějších místech, vytvořit lidem problém, buzerovat a pak se škodolibě radovat, že někoho nachytají na švestkách. Například v Německu nebo v Rakousku jsou za většinu bagatelních přestupků pokuty nižší než u nás (nemluvím o jízdě pod vlivem anebo na červenou apod.). Výplaty víme všichni, jaké tam mají. Ale strčit značku s omezenou rychlostí na 30 km/h 50 m před konec obce kde není žádná zástavba ani křižovatka a pak jak záškodník zalézt do zálohy ve křoví a měřit, to jsem nikde jinde než u nás neviděl. V civilizovaném světě by toto nikoho nenapadlo a pokud ano, znemožnil by se do konce života a mohl by tak jít zametat špačky někam na náměstí.

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od favo » pát 03. čer 2016 17:56:54

Ať si otom myslíte co chcete, pokud by jste jezdili podle předpisů, žádná pokuta za rychlost Vám nehrozí.
Mě když chytí že jedu rychle, tak nadávám pouze a jen sám sobě.
A co se úprav na autech týká, taky si je děláme sami. ;)

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Nosferat » pát 03. čer 2016 14:46:45

Rob: u nás dokonce na stránky města umístí ulice ve kterých se daný týden bude měřit, ale buď měří na začátku obce rovné úseky, nebo rovnou dlouho ulici. Nejhorší je vždy když měří na 70tce, tak všichni jedou preventivně 40...

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od vlasta » pát 03. čer 2016 13:21:49

Drako píše:Za nárazník, mracitko na kapotu a pásy


takže nepovolená úprava vozidla :) proto jsem to radši nechal sešrotovat :D

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Rob » pát 03. čer 2016 13:00:17

103457 píše:To bude zase nějaká kachna, včera u nás měřili. A je to dobře, ať měří. :thumleft:


no je otázka, jestli je to dobře, že měří (městská policie). většinou si z toho obce udělaly dojnou krávu a vítaný příspěvek do rozpočtu. o radaru všichni místní vědí, případně pozice měření městapa jsou notoricky známá, takže to schytají pouze ti, co jen projíždějí. účelem měření vůbec není zvýšení bezpečnosti v dané lokalitě, nýbrž a pouze buzerace řidičů a příspěvek do městské kasy. nezřídka se měření outsorcuje nějaké firmě, která si nechává např. 25% vybraných pokut a zbytek jde městu. takže nepokrytě se jedná o živnost a podnikatelský záměr, žádná bezpečnost provozu. však si taky všimněte, kde vás změří, nikdy ne někde u školy nebo školky, případně jiného problematického místa, ale 50 metrů před výjezdem z obce, anebo na rovném přehledném úseku dají omezení 30 km/h a číhají, kdo to nevydrží. je to podle mě prasárna jedna z největších a pokud bych mohl, tak měšťákům měření zarazím ihned. od toho je státní policie; pokud nestíhá, ať navýší stavy. úplně mě dojímá značka omezení rychlosti z důvodu práce na silnici, ono je neděle 16.00 hod., nikde ani noha, provoz žádný, ale rychlost omezena na 50, resp.30 km/h. případně ti co jezdí po dálnici by mohli vypravovat; pátek 14.00 hod odpoledne, provoz jak kráva, s lopatou široko daleko nikdo už od čtvrtečního poledne, ale rychlost snížena na 80 km/h. pokud fízlové chtějí, aby veřejnost měla respekt před dopravním značením a dodržovala ho, tak se nesmí takovým způsobem nadužívat či dokonce zneužívat, jak je to v té naší banánové republice dobrým zvykem již 26 let.

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Drako » pát 03. čer 2016 11:54:22

Za nárazník, mracitko na kapotu a pásy

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od vlasta » čtv 02. čer 2016 22:12:57

nekecej.. za co

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Drako » čtv 02. čer 2016 20:03:50

Dneska byl zasranej den, chytla me dopravka, stalo mě to 2000 a 3 body v pr......

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od 103457 » čtv 02. čer 2016 18:51:58

To bude zase nějaká kachna, včera u nás měřili. A je to dobře, ať měří. :thumleft:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od mareli » čtv 02. čer 2016 18:36:04

Mám takový dotaz,jak je to s měřením rychlosti městskou policii od 1.června.Něco jsem zaslechl,že už podle novely silničního zákona měřit nesmí,ale na netu o tom nikde není nic napsané.

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Xyz255 » pát 20. kvě 2016 16:51:33

No on to byl takovej 30 letej hipster s plnovousem :D Ale naštěstí si byl vědomej toho, že to pos*al on, takže to bylo v pohodě a jelo se dál. Ale i tak se divim, vzhledem ke svojí velice snadno vybuchující povaze, že jsem ho nepřerazil :rambo:

Nahoru