ekolikvidace

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:hledej: :ot: :D :) ;) :( :o :hlava: :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :@: :alien: :cyclops: :pig: :pr: :pale: :scratch: :salut: :cat: :rendeer: :king: :queen: :joker: :jocolor: :flower: :thumleft: :thumright: :puker: :brilsmurf: :bigsmurf: :shaking2: :elephant: :rambo: :hockey: :thumbdown: :dj: :safe: :chef: :baseball:
Zobrazit další smajlíky
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: ekolikvidace

Re: ekolikvidace

Příspěvek od Jyrgen » pon 28. kvě 2018 11:21:43

V Brně taky no problem. Když dovezeš prázdný auto, vyfotí si stav a vinka, dostaneš jen papír. Když dovezeš komplet (nebo si sami dojedou) tak dostaneš nějakou kačku za železo. Mám raději první variantu a už sem to tak párkrát praktikoval :)

Re: ekolikvidace

Příspěvek od TIW » pon 28. kvě 2018 10:44:34

Někde se dá domluvit a někde jsou pitomci :roll: Já když jsem likvidoval Fofrmana ObrázekObrázek tak se hodilo auto rovnou na halu, si ho nafotili v celku a já si pak vymontoval, co jsem potřeboval, měl jsem to už nachystané, aby to šlo ráz na ráz. Stejně je ta ekolikvidace jen státem posvěcená krádež a lobing svazu dovozců automobilů, aby nebylo mezi lidma tolik levných náhradních dílu a mohly se danit i prodeje dílů z autovraků a prodávaly se ty nový, navoněný exkrementy :pig:

Re: ekolikvidace

Příspěvek od 103457 » pon 08. led 2018 18:26:07

Na Kladně je mraky vrakovišť určitě najdeš něco blíž ku Praze

Re: ekolikvidace

Příspěvek od HeavySmoker » pon 08. led 2018 18:12:04

Děkuju za info, případně bych se vám napsal sz o kontakt, akorát nemám na čem to odvézt k těm litoměřicím.... :(

Re: ekolikvidace

Příspěvek od ferdamravenec » ned 07. led 2018 10:11:13

jo a firma co si to odveze je taky jedna někde Frýdlant nebo v jeho okolí

Re: ekolikvidace

Příspěvek od 103457 » ned 07. led 2018 9:58:39

Mám podobné zkušenosti, jako ferda, znám firmu, co ti dá za celé auto 1000,-Kč a ještě si ho odveze, když je nekompletní, tak ti nedá nic. Můžeš si vzít cokoliv, stačí jen skelet kastle s VINkem.

Re: ekolikvidace

Příspěvek od ferdamravenec » ned 07. led 2018 0:36:41

přivez to ke mně (nebo do Litoměřice/Lovosice???) a dokážeme to

ekolikvidace

Příspěvek od HeavySmoker » ned 07. led 2018 0:30:09

Ahoj,

chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s ekolikvidací. Měli jsme na firmě jednu felicii a šéfové se jí rozhodli necht zlikvidovat a řekli ať si případně vymontuju díly co by se mi hodily do mojí feldy a pak ať zařídím tu ekolikvidaci. Momentálně tam chybí přední a zadní sklo, převodovka je hozená do kufru, řízení a nějaké drobnosti.... Obvolával jsem po praze několik firem co se tímto zabívají, a všichni mi tvrdí, že pokud to nebude kompletní, tak to nemohou převzít k likvidaci. Jaké máte zkušenosti s likvidováním nekompletních vozidel? popřípadě nějaký tip v praze a okolí kde vám vůz v podobném stavu vzali by hodně pomohl.

Díky Honza

Nahoru