Vynechávání benzínu, nestartuje zahřátá

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:hledej: :ot: :D :) ;) :( :o :hlava: :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :@: :alien: :cyclops: :pig: :pr: :pale: :scratch: :salut: :cat: :rendeer: :king: :queen: :joker: :jocolor: :flower: :thumleft: :thumright: :puker: :brilsmurf: :bigsmurf: :shaking2: :elephant: :rambo: :hockey: :thumbdown: :dj: :safe: :chef: :baseball:
Zobrazit další smajlíky
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Vynechávání benzínu, nestartuje zahřátá

Re: Vynechávání benzínu, nestartuje zahřátá

Příspěvek od Lukkson » úte 30. kvě 2017 13:13:31

Je to rodinka mechaniků(otec, 3 synové) na vesnici. Spravují hlavně staré auta všem okolo a mají perfektní hodnocení co se týče jak peněz tak i práce.
Felinka od té doby jezdí bez chybičky ;)

Re: Vynechávání benzínu, nestartuje zahřátá

Příspěvek od Rob » pon 22. kvě 2017 10:25:43

škoda dotaz mazat, když jsi sem napsal řešení. no hlavně že se podařilo vyřešit a dle mého dost lacino. Hodně plynařů si řekně okolo 2000 jen za prostou výměnu membrán reduktoru. to ti dělal nějaký profi plynař, firma, nebo nějaký známý na melouch?

Re: Vynechávání benzínu, nestartuje zahřátá

Příspěvek od Lukkson » pát 19. kvě 2017 9:35:04

Nevím jak se na této stránce mažou vlastní dotazy, tak jen píšu že závada vyřešena. Plynová soustava byla celá v háji, plynové řídící jednotky a relátka nefungovaly, takže to házelo chyby do jednotky motoru a blbnul pak i benzín. Spojeno i s výměnou membrán a novou kabeláží. Cena celkem 2200Kč což je zadarmo

Vynechávání benzínu, nestartuje zahřátá

Příspěvek od Lukkson » pát 05. kvě 2017 16:57:00

Dobrý den, mám felicii r. v. 98 1.3MPI LPG a po několika servisech stále problém.
Budu stručný: benzín většinou vůbec nejde do motoru, startovat lze pouze za studena na plyn. Pokud ji chcípnu tak nenastartuju vůbec dokud motor nezchládne. Čerpadlo jede, po oddělání palivové hadičky u motoru tak benzín teče jak má, přesto za jízdy to na benzín nejede vůbec nebo to zázrakem chvíli jede, ale párkrát kopne a už zas nic. Prý údajně rozpojovač vstřiků, ale to nedává odpověď na to, proč zahřátá nechytne ani na plyn...i při roztlačení nechytne ani za nic(buď sucho v motoru, nebo svíčky nejedou??).
Měněno: Hallův snímač, termostat, jeho čidlo, klapka a trysky čištěny.
VAG nehlásí problém
Prosím o radu, díky.

Nahoru