Utržený přední nárazník

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:hledej: :ot: :D :) ;) :( :o :hlava: :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :@: :alien: :cyclops: :pig: :pr: :pale: :scratch: :salut: :cat: :rendeer: :king: :queen: :joker: :jocolor: :flower: :thumleft: :thumright: :puker: :brilsmurf: :bigsmurf: :shaking2: :elephant: :rambo: :hockey: :thumbdown: :dj: :safe: :chef: :baseball:
Zobrazit další smajlíky
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Utržený přední nárazník

Re: Utržený přední nárazník

Příspěvek od PaKr » úte 13. čer 2017 22:03:22

Zdar, no nárazník toho asi vydrží dost :-) Jinak bych vyměnil přední blatníky (cca 600/kus) a možná i nosníky pod blatníkama (asi 250/ kus) K tomu počítej základ, barvu a karosářský tmel(mezi blatníky a kastli). Urvané šrouby na držácích vyléčí flexa a vrtačka s 8 vrtákem :-) hlavně je nesundávej od kastle, nebo budeš vrtat i tam :-)
Díra v prahu ? Pokud po přečtení předešlého, se do toho chceš pustit, tak buď to dej někomu, kdo ti to vyvaří nebo vem kus plechu a CO2 svářečku( tu budeš potřebovat i na ty nosníky) a hlavně začni zvedat za pevnější části (ramena, zadní náprava) Loni jsem se s předkem jedné feli drbal po odpolednách asi týden až 10 dnů. Jinak o karosářské je toho tady dost- tipy kde nakoupit, jaké barvy, přesné postupy .Tak hodně štěstí :-)

Jinak jestli by sis to nechal udělat komplet, tak bych počítal tak 10 - 13tis

Utržený přední nárazník

Příspěvek od malinovka » úte 13. čer 2017 21:13:45

Zdravím. Mám útržený přední nárazník. Jak jsou v blatnících ty trojúhelníky, tak se utrhly ty šrouby, které jsou chycené k lemům blatníků. Lemy jsou už dost zrezlé, takže to vytrhlo v lemech díry. Plast nárazníků je také značně popraskaný kolem úchytů, které jsou vpředu. Takže nárazník je posunutý tak od 2 cm dolu a mam strach, že ho někde cestou ztratím. Snažil jsme se to nějak provizorně chytit prasácky drátem nebo stahovacíma páskama, ale nenašel jsem k čemu to upnout. Chci se zeptat, jestli to má nějaké jednoduché řešení. Pokud mi poradíte na vrakáči sehnat nárazník v lepším stavu a lemy nechat vyvařit, prosím, pokud máte zkušenosti, tak na kolik to tak vyjde, když bych si to nechal od někoho udělat. Když tomu přidám, že mi na jaře projel hever prahem, tak mi na to řeknete co? Jinak je auto v pohodě, jen tak koroze... Díky.

Nahoru

cron