Autorádio - neukládají se stanice

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:hledej: :ot: :D :) ;) :( :o :hlava: :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :@: :alien: :cyclops: :pig: :pr: :pale: :scratch: :salut: :cat: :rendeer: :king: :queen: :joker: :jocolor: :flower: :thumleft: :thumright: :puker: :brilsmurf: :bigsmurf: :shaking2: :elephant: :rambo: :hockey: :thumbdown: :dj: :safe: :chef: :baseball:
Zobrazit další smajlíky
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Autorádio - neukládají se stanice

Re: Autorádio - neukládají se stanice

Příspěvek od karel0568 » pon 25. čer 2018 13:04:44

Zkus se ještě podívat tady: [url]https://www.2din.cz/neco-spatne-funguje/autoradio-nedrzi-pamet--co-s-tim/[/url] vím, že je to nic moc rada z mé strany, ale ještě jsem se nesetkával s tímto problémem

Re: Autorádio - neukládají se stanice

Příspěvek od ferdamravenec » úte 20. bře 2018 23:46:11

problém je že v origo zapojení vede k ISO jen jeden drát a tam je to propojený

prostě někdo to předělal a je potřeba dát to do kupy

Re: Autorádio - neukládají se stanice

Příspěvek od Jojo » úte 20. bře 2018 18:52:13

Prehod trvalé a spínané napájenie (červený a žltý kábel na ISO konektoru,vymeniť ich medzi sebou ), uz si bude pamätať stanice..

Re: Autorádio - neukládají se stanice

Příspěvek od Maty » pon 19. bře 2018 22:16:50

V konektoru rádia je "bordel" .... spínaná 15 je proklemována očividně u rádia na spínané a stálé napětí ... takže po vypnutí klíčku odpojíš rádio od šťávy a vynuluje pamět.

Začni kontrolou zapojení rádia

Re: Autorádio - neukládají se stanice

Příspěvek od PaKr » pon 19. bře 2018 22:11:30

Sencory (asi všechny) nedrží paměť vůbec,takže to není chyba,ale vlastnost značky :D Jinak Felda nemá na origo ISO konektoru spínané +(přesněji, pozice pro spínané + je propojená se stálým +), takže to někdo upravil. Myslím si, že bude přehozený drát na spínací skříňce,ale pokud to vrátíš do původního stavu, tak to může mít velký klidový odběr a vymlátí baterku. Jestli jsem něco napsal špatně,tak snad mě zkušenější opraví ;) Jinak já osobně bych to rádio vzal a .... rychle dal jiné :D (blaupunkt, pioneer.......)

Autorádio - neukládají se stanice

Příspěvek od NeXTEL » pon 19. bře 2018 21:23:20

Dobrý den
zdědil jsem felícii a mám malý problém s rádiem. Neukládají se mi stanice, jako kdyby nefungovala pamět'. Rádio se po nastartování nezapne, musím ho zapnout ale při vypnutí motoru se vypne a s vypnutým motorem nejde zapnout. To by nevadilo ale problém jsou ty stanice. Něvědel by někdo, co je tam špatně? Rádio je: Sencor SCT 3018MR(podle obrázku panelu je to ono) Předem díky ;)

Nahoru