Oprava vodičů k čidlům na TC-6

Odeslat odpověď

Ověřovací kód
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:hledej: :ot: :D :) ;) :( :o :hlava: :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :@: :alien: :cyclops: :pig: :pr: :pale: :scratch: :salut: :cat: :rendeer: :king: :queen: :joker: :jocolor: :flower: :thumleft: :thumright: :puker: :brilsmurf: :bigsmurf: :shaking2: :elephant: :rambo: :hockey: :thumbdown: :dj: :safe: :chef: :baseball:
Zobrazit další smajlíky
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Oprava vodičů k čidlům na TC-6

Re: Oprava vodičů k čidlům na TC-6

Příspěvek od Maty » stř 25. bře 2020 15:03:26

Pokud to je jen poškozená izolace tak stačí izolepa .... samozřejmě preciznější oprava .. vypinování a přetažení smršťovací bužírkou bude lepší řešení :)

Oprava vodičů k čidlům na TC-6

Příspěvek od MIKO94 » stř 25. bře 2020 13:35:50

Zdravím,

obracím se především na elektrokolegy.
Podařilo se mi sehnat kabelový svazek kolem motoru (1.3 MPi), včetně kabeláže k čidlu venkovního teploměru a s čidlem ke vstřikovači - originál tovární výroba. Při bližším zkoumání jsem zjistil, že dva vodiče (viz foto) mají poškozenou izolaci, zhruba v místě průchodky na hydrokorektory. Někdo předemnou to už provizorně oblepil izolepou.
Chtěl bych se zeptat, jestli by stačilo poškozenou izolaci znovu oblepit elektroizolačkou, nebo jestli mám vypíchnout piny ze svorkovnice vedoucí do TC-6 a protáhnout termosmršťovačky a zatavit.
Nevznikne pak nějaký „nežádoucí šum", který by mohl ovlivnit měřené výsledky z čidel do TC-6?

Díky za odpovědi.

Obrázek

Nahoru

cron