Poškrábání kapoty

Často Kladené Dotazy :-)
smazany clen - FK

Poškrábání kapoty

Příspěvek od smazany clen - FK »

Dobrý den,mam felicii 1.6mpi.Má tmavě modrou metalízu.Na kapotu se mi dostaly kapky hnědé lazury na plot a nenapadlo mě nic jiného než to umýt jarovou vodou a houbičkou na nádobí.Samozdřejmě houbičku jsem ještě ke všemu použil hrubší stranou.Po uschnutí vody jsem myslel že jse pujdu oběsit když jsem viděl že jsem poškrábal celý lak z metalízi.Zjistil jsem že při mítí to neni vubec vidět.Když to zaschlo tak jsem to rozleštil naftou jenže to vydrží tak 2 dny..Potom jsem četl někde na internetu že by stačilo to přestříkat bezbarvým lakem..Chtěl bych od vás poradit jestli s tím má někdo zkušenosti o pomoc..předem děkuji
Bubacek077 - FK

Re: Poškrábání kapoty

Příspěvek od Bubacek077 - FK »

hmm..zkusil bych tempo, ale tohle půjde asi rozleštit blbě :?
smazany clen - FK

Re: Poškrábání kapoty

Příspěvek od smazany clen - FK »

nebo od želvy odstraňovač škrábanců (160) anebo běž do autolaků a řekni, že chceš deci brusné pasty (cena okolo 300)
smazany clen - FK

Re: Poškrábání kapoty

Příspěvek od smazany clen - FK »

No já už skoušel to tempo ale to je uplně to stejný.Ale ta brusná pasta neni špatný nápad..a co kdybych to udělal tou pastou a pak přestříkal bezbarvym lakem ve spreji??
smazany clen - FK

Re: Poškrábání kapoty

Příspěvek od smazany clen - FK »

já tu brusnou pastu používám na místa potečená bezbarvým lakem, zkusit to můžeš, dej tam více vrstev bezbarvýho laku ať to pak můžeš porádně zaleštit ať není vidět přechod ;)
smazany clen - FK

Re: Poškrábání kapoty

Příspěvek od smazany clen - FK »

No taky sem to takhle myslel o víkendu se do toho dam a pak napíšu jak to dopadlo..tak díky za rady.. ;)
smazany clen - FK

Re: Poškrábání kapoty

Příspěvek od smazany clen - FK »

NZ a klidně pak hoď foto, ať ti to můžu zkritizovat :lol:
Angry

Re: Poškrábání kapoty

Příspěvek od Angry »

tak díky za rady
Odpovědět