Téma - návody

Nápady co jak kde upravit a přidat hlášení chyb a potíží adminům
Duket - FK

Téma - návody

Příspěvek od Duket - FK »

Zdravim, chtěl jsem se zeptat jestli by nebylo dobré založit téma které bych tu čekal a není tu, a to téma - Navody, kam by mohl každý člen vložit návod na různé upravy auta a pod.
Podobné téma je i na škoda home a myslim si že je to lepší.
Vím že sekce návody je na hlavní stránce ale tam mohou dávat návody jen admini a moc jich tam neni, stejně tak vím že si členi píšou návody ke svým autům v sekci Vaše stroje.
Tady by do bylo na jednom místě.
Co vy na to?
Marty_pv - FK

Re: Téma - návody

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Mám v plánu něco podobnýho vytvořit - podobným stylem jako nový FAQ pro sekce. Akorát teda jsem pro aby to bylo uzamčený moderovaný téma (rozcestník) - kdo chce něco přidat pošle modům SZ s odkazem, jinak v tom podle mě bude binec
Když to bude formou odkazů tak tam můžou dát lidi link i na návod, který je v tématu o jejich autě (odkazem na příspěvek)
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Téma - návody

Příspěvek od Maty »

Návody a rady jsou již na titulní stráce klubu ;) http://feliciaklub.cz/?id=navody .... pokud někdo bude mít nějakej návod tak ho stačí nějak zformulovat a poslat na adresu info@feliciaklub.cz a návod bude s největší pravděpodobností přidán ;)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Duket - FK

Re: Téma - návody

Příspěvek od Duket - FK »

To je sice pravda, ale myslim si že kdyby mohl přidávat příspěvky každý tak by to bylo lepší, i třeba blbost kterou admini nechtí dát do sekce návody pač se jim třeba nelíbí, může být pro někoho zajímavá a užitečná.
Nevím, myslím si že by to tu bylo dobré a plno lidí to uvítalí ;)
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Téma - návody

Příspěvek od 103457 »

Přesně tak, myslím, že je to zbytečný topic, který se za chvíli zasviním OTčkama, navíc, když někdo, kdo založil topic odejde, tak se rady ztratí.
Tak, jak je to doteď to funguje naprosto spolehlivě, je jen a členech, pokud chtějí udělat - zpracovat nějaké tém. Ovšem musí to být precizně a pochopitelně zpracováno, včetně případných fotografií, popřípadě schémat.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Téma - návody

Příspěvek od 103457 »

Nee duket, to je naprosto zcestné, jelikož by se i dobrý záměr změnil jen v tlachání bez rad. Opravdu by to nefungovalo. ;)
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Téma - návody

Příspěvek od Maty »

Duket píše:To je sice pravda, ale myslim si že kdyby mohl přidávat příspěvky každý tak by to bylo lepší, i třeba blbost kterou admini nechtí dát do sekce návody pač se jim třeba nelíbí, může být pro někoho zajímavá a užitečná.
Nevím, myslím si že by to tu bylo dobré a plno lidí to uvítalí ;)


ale tam může přidávat příspěvky každý ;) ... řekl bych, že cenzura nějak velká nebude :P stačí návod zpracovat včetně fotografií a je po problémech ;) z titulní stránky to zmizí pouze tehdy když se zruší klub ;)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Falkon - FK

Re: Téma - návody

Příspěvek od Falkon - FK »

Nechci kvůli tomu zakládat nové téma, tak to napíšu sem:
Dostanete se někdo do jednotlivých sekcí v "Návody a rady" ? Do návodů se dostanu ale po kliknutí na např. Interiér se mi znova načte sekce Návody a rady a dál se nemůžu dostat. Zkoušel sem to v IE8 a Opera 10.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Téma - návody

Příspěvek od 103457 »

Nechodí to, je to stejné, jako v sekco Naše auta, jde jenom první stránka
Uživatelský avatar
Luka$
__________________
__________________
Příspěvky: 923
Registrován: stř 12. bře 2003 10:33:53
Bydliště: Pardubice / HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Téma - návody

Příspěvek od Luka$ »

kluci ale kdyz mi to nereknete tak to nezjistim ze to nejde :( :( :( :(

Opravim behem dneska...
Luka$
administrátor
http://www.feliciaklub.cz

Ty znáš mé cesty a silnice a víš, že mnoho lidí jezdí nerozumně a lehkomyslně. Dej, ať mezi ně nepatřím, ale ať jsem ke každému zdvořilý a laskavý. Dej, ať se nestanu vrahem, a pomáhej mi, abych se vrátil zdráv a beze škody pro druhé i pro mne.
Uživatelský avatar
Luka$
__________________
__________________
Příspěvky: 923
Registrován: stř 12. bře 2003 10:33:53
Bydliště: Pardubice / HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Téma - návody

Příspěvek od Luka$ »

tak to funguje. Diky za info.
Luka$
administrátor
http://www.feliciaklub.cz

Ty znáš mé cesty a silnice a víš, že mnoho lidí jezdí nerozumně a lehkomyslně. Dej, ať mezi ně nepatřím, ale ať jsem ke každému zdvořilý a laskavý. Dej, ať se nestanu vrahem, a pomáhej mi, abych se vrátil zdráv a beze škody pro druhé i pro mne.
Odpovědět