Nemrtvé téma

Nápady co jak kde upravit a přidat hlášení chyb a potíží adminům
Uživatelský avatar
smrcek
Příspěvky: 2473
Registrován: úte 16. zář 2008 10:48:10
Bydliště: Praha - Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Nemrtvé téma

Příspěvek od smrcek »

Už párkrát se mi na fóru stalo, že jsem chtěl navštívit nějaké téma a po kliknutí na něj se objevilo, že téma neexistuje :(
To víte jsem jen obyčejný user, který nikomu s ničím nepomohl a jeho nejoblíbenější sekcí je Kavárna, ale přesto mi nedá se nezeptat :)

Např. v sekci Brzdy si vyberu jedno z témat co jsou připíchnuty nahoře (soudím podle posledního příspěvku z 25.11.2011) ;)
Obrázek

Ale po rozkliknutí se mi objeví nehezká hláška :?

Obrázek

Na ostatní neexistující témata už jsem taky někde narazil, bohužel už nevím kde. Až teď mě napadlo se na to zeptat ;)

Erupce na slunci, či měsíc v úplňku? Nebo to může mít nějakou souvislost s updatem fóra? Anebo snad se smazáním FAQ?

Neberte prosím tento příspěvek jako nijak popichující nebo dvousmyslný, nebo snad na něco narážející - snažil jsem se popsat všechno i s obrázky jednoznačně, aby nedošlo k omylu, či záměně ;) Zajímá mě kde to téma je a proč se hlásí jako smazané?

Díky :)
Díky za hlasy
FUNice TADY
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů spíše v pozadí.
Uživatelský avatar
Jura_Favorit
Příspěvky: 2415
Registrován: pát 06. bře 2009 0:15:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemrtvé téma

Příspěvek od Jura_Favorit »

S dovolením se k tomu vyjádřím, ač už nejsem mod - zrovna toto téma jsem totiž mazal někdy na podzim já, pokud si dobře vzpomínám. Autor z něj ještě před požádáním o zrušení registrace půlku věcí odmazal a odkazovanou fotodokumentaci z úložišť smazal, tedy se celý návod stal nefunkčním a z takových 75% prázdným :oops: Proč to ovšem nezmizelo z výpisu témat, na to už bude muset odpovědět někdo jiný...
Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi) MOTOR EXCEL - profil, rajče.net
Škoda Favorit Pick-up 135 LX
Škoda Favorit 135 L
Škoda Octavia combi 1.9 TDI elegance
Škoda Superb combi 2.0 TDI 4x4 SCOUT - daily car
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Nemrtvé téma

Příspěvek od Ivarek »

Napraveno.
Odpovědět