Spolupracující eshopy

lucistrnad - FK

Spolupracující eshopy

Příspěvek od lucistrnad - FK »

Chtěla jsem se optat.Stala jsme se členkou (již mám i zaplcený členský příspěvek) a mám možnost využívání slev ve spolupracujících e-shopech.Při objednávce mám jak oznámit,že mám nárok na slevu?Díky moc ;)
A tím,že se stanu členem,dostávám nějakou kartičku či něco podobného?
zdick - FK

Re: Spolupracující eshopy

Příspěvek od zdick - FK »

Členem klubu se stáváš tím že se zaregistruješ na webu FK ;)
sisin - FK

Re: Spolupracující eshopy

Příspěvek od sisin - FK »

kontaktuj někoho zeleného...zelená=kompetentní osoba

zapoměl jsem na Raceho....pardon opravdu červeného
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne sob 13. bře 2010 21:49:10, celkem upraveno 2 x.
Stefi74 - FK

Re: Spolupracující eshopy

Příspěvek od Stefi74 - FK »

spíš červeneho ;)
lucistrnad - FK

Re: Spolupracující eshopy

Příspěvek od lucistrnad - FK »

:) Dobře díky moc.
Jj zaregistrovala jsem se na FK a také poslala členský příspěvek,tak mě toto zajímá ;)
sisin - FK

Re: Spolupracující eshopy

Příspěvek od sisin - FK »

asi Race a Luki....možná v opačném gardu
Stefi74 - FK

Re: Spolupracující eshopy

Příspěvek od Stefi74 - FK »

Napiš SZ racemanovy nebo Lukasovy a uvydíš ;)
Edit sisin byl rychlejší :lol:
sisin - FK

Re: Spolupracující eshopy

Příspěvek od sisin - FK »

sory za OT,ale čím víc piju tím rychleji píšu :lol:
lucistrnad - FK

Re: Spolupracující eshopy

Příspěvek od lucistrnad - FK »

Díky kluci.Napsala jsem Lukasovy,tak uvidíme ;) Docela v tom tápu.Jelikož jsem myslela,že je to to samé FK a toto forum,ale tohle je jako samostatná jednotka,pod záštitou FK?Dříve jsem se na různé věci na FK ani nedostala teď už jo,ale neukazuje mi to že mám regstraci do atd.Takže v tom drobet tápu,ale jinak ok. 8-)
sisin - FK

Re: Spolupracující eshopy

Příspěvek od sisin - FK »

myslím,že se v tom jenom trochu neorientuješ jinak máš ty samé pravomoce jako my....žádné :lol:
Stefi74 - FK

Re: Spolupracující eshopy

Příspěvek od Stefi74 - FK »

ta registrace se oběví aš to bude Luk aktualizovat tak po neděly ;)
lucistrnad - FK

Re: Spolupracující eshopy

Příspěvek od lucistrnad - FK »

Jo to jsem našla že ta aktualizace probíhá někdy kolem neděle.Tak uvidíme ;)
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolupracující eshopy

Příspěvek od 103457 »

Luci někdy to trvá, jelikoř je Lukáš dost zaneprázněný člověk, často sem chodí přes RSS, tak pokud máš nějakej konkrétní dotaz, písni mu raději na email.: info@feliciaklub.cz
A pokud by jsi se na foru dočasně nemohla někam dostat, tak písni někomu zelenému a ten ti pomůže, mi vidíme to co ostatní ne :lol:
Uživatelský avatar
Luka$
__________________
__________________
Příspěvky: 923
Registrován: stř 12. bře 2003 10:33:53
Bydliště: Pardubice / HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Spolupracující eshopy

Příspěvek od Luka$ »

Jak psali kluci, chodim sem nepravidelne ale dost pravidelne kontroluji temata pres RSS. Takze uplne nejrychlejsi metoda spojeni je muj mail. SZ ctu velmi sporadick, proto piste na muj mail.

A ted k odpovedi:
Karticky nevydavame.

FK stranky jakoz to FK forum patri a vzdy patrilo k sobe. Jelikoz forum ma vlastni system ktery ne vzdy drzi nejakou historickou posloupnost a neni jednoduche drzet vlastni upravy s aktualizacema, je zvolena metoda automaticke kopirovani uzivatelu pri registraci. tzn. ze kdyz se nekdo zaregistruje na FK tak mu je na foru automaticky vytvoren ucet. Proto doporucuji upravovat svuj profil pres FK (http://www.feliciaklub.cz/?id=profil )

Slevy se resi dosti individualne. Z 90% staci rici ze jste clenem klubu a mate tuhle slevu. Kdyz by byl problem nejlepsi je mi poslat mail s popisem problemu. A ja bych to zaridil.

PS: Hierarchie FK: Luka$ > Raceman > Zelena skupina > Cerna skupina, Modra > Oranzova
Luka$
administrátor
http://www.feliciaklub.cz

Ty znáš mé cesty a silnice a víš, že mnoho lidí jezdí nerozumně a lehkomyslně. Dej, ať mezi ně nepatřím, ale ať jsem ke každému zdvořilý a laskavý. Dej, ať se nestanu vrahem, a pomáhej mi, abych se vrátil zdráv a beze škody pro druhé i pro mne.
lucistrnad - FK

Re: Spolupracující eshopy

Příspěvek od lucistrnad - FK »

Aha,tak to jsem ráda,že je to takto.Jelikož jsem se zaregistrovala sem,ale potom jsem se musela zaregistrovat i na FK,takže jsem nevěděla jak toto funguje.Tak snad vše je ok a platba dorazila kam měla :) Jasně,když nebudu vědět,napíši zeleným anebo přímo Lukasovy,díky ještě jednou moc ;) Snad už mi bude vše jasný.
Odpovědět