Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

borlan - FK

Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

Příspěvek od borlan - FK »

Je pravda, že víceméně chodím denně jen na fórum, na hlavní stránku jen občas. Proto jsem se ani moc nepodivil, když mi přišel e-mail o tom, že jsem 3měsíce nebyl na hlavní straně a že se mám co nejdřív přihlásit - pokud tak neučiním bude mi zrušen účet na FK. O rušení účtu po třech měsících nečinnosti jsem tedy nevěděl.

Ale co mi nyní vrtá hlavou:
- když splním podmínku a přihlásím se, dojde mi oznamující e-mail, že už se rušení nemusím obávat? Nebo se budu strachovat po 14ti dnech jestli mi neklekne FK?
- pokusil jsem se přihlásit na hlavní straně - když jsem tam přeskočil rovnou z fóra, tak mě to vítalo oslovením a v kolonce je napsáno "přihlášen", mohl jsem do svého profilu a měnit. Pak jsem se snažil někam vstoupit (myslím třeba do srazů) a napsalo mi, že nejsem přihlášen. Schválně jsem na hlavní straně klikl odhlásit a pak znovu přihlásit. Výsledky byly stejné.
Mám z toho teda v hlavě chaos, jak to je? Jaký mám problém pokud teda jej mám...nebo se to vyřešilo vstupem na hlavní stranu?
Prosím o vyjádření kompetentních, děkuji. :)
Uživatelský avatar
Peters56
Příspěvky: 335
Registrován: úte 03. črc 2007 8:48:06
Bydliště: Meziboří
Kontaktovat uživatele:

Re: Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

Příspěvek od Peters56 »

Asi jsi měl v první řadě přes SZ kontaktovat odesílatele,( nepředpokládám, že se jedná o automatický e-mail ) a tam se informovat v čem je problém a jaké je řešení. Ale, že jsi to napsal sem je v pořádku, možná se ještě ozve někdo další kdo dostal ten samý e-mail a nějak si poradil a poradí i ostatním.
Byla - Škoda felicia combi 1.6 GLX, zelená smaragdová metalíza r.v. 1997
Je - Ford Focus combi 1.6 16V, aquamarine r.v. 2000 Galerie
Co neubrzdíš to neukecáš ICQ 321190904 SKYPE, MSN = Peters56
Obrázek
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

Příspěvek od Skury »

Mail je generován automaticky. Jde o to, že lezeš jen na forum, ale ne napodíváš ani očkem na úvodní stránku klubu (neboj, jsem na tom podobně). ;) ¨

Pokud ti to i po přihlášení píše něco ve smyslu, že nemáš opravnění se koukat na obsah určité stránky, tak to bude tím, že nejsi platící člen. Neregistrovaný se nedostane skoro nikam, registrovaný má přístup do většiny položek, ale registrovaný platící člen má přistup na celý web FeliciaKlubu.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
borlan - FK

Re: Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

Příspěvek od borlan - FK »

Áha...tak už tomu asi rozumím...udeřil jsi hlavičkou o hřebíček. Takže se mi dotazy smrskly na toto:

- stačilo, že jsem vlezl dnes na hlavní stránku, kde mě to uvítalo mým nickem, aby odezněla hrozba zrušení účtu?
- a s tím souvisí - dostanu mailmo nějaké vyrozumění, že hrozba zrušení účtu pominula? Abych za 14 nekoukal jak tele... 8-)
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

Příspěvek od Skury »

Nedostaneš. Je to automatický upozornění, když se někdo regne na web a pak už tam neleze. Tak aby na webu nebyly zaregistrované "mrtvé" duše, tak to automaticky maže účty, na které se nikdo 3 měsíce nepřihlásil. Osobně si myslim, že to není zas takovej problém se jednou za uherskej rok taky podívat na úvodní stránku, ne? :)
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
madmaik
_________________
_________________
Příspěvky: 1499
Registrován: stř 06. úno 2008 21:33:15
Bydliště: Praha 4/ Mochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

Příspěvek od madmaik »

ja treba na forum lezu pres uvodni stranku a nejnovejsi prispevky :))
Škoda Felicia SportLine 1,6mpi rv. 6/2000 a Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995 no.2
bylo Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995
este bych si pral nejakyho peknyho pickupa
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... =16&t=8259
http://madmaik.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Michelin1
Příspěvky: 2975
Registrován: pát 09. led 2009 21:06:41
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

Příspěvek od Michelin1 »

Ja si mysli, ze to automaticke mazani neni zrovna idealni reseni. Co pokud je clovek vytizen a je pracovne na delsi dobu pryc, vrati se a vsechno ma smazane? Me se to stalo, ale je pravda, ze sem tu nemel tolik prispevku, da se potom zpetmne ten ucet obnovit? Nebo je vsechno vcetne diskuzi ztraceno?
Fela 1.3 race car, TDi power
http://picasaweb.google.com/info.michelin
smazany clen - FK

Re: Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

Příspěvek od smazany clen - FK »

automatické mazání účtů kvůli toho že uživatel nechodí na stránky je snad největší kravina...kdo to vymyslel ?
smazany clen - FK

Re: Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

Příspěvek od smazany clen - FK »

ac zde novacek, tak si dovoli prilozit take polinko do ohne.
Automaticke mazani uctu ma jednu jedinou vyhodu. Mrtve duse neblokuji uzivatelska jmena.
Ale ma jednu velkou nevyhodu, priklad.
Bude zde clovek, ktery ma hodne prispevku, XXX lidi ho zna. Pak se nejakou dobu nedostavi a - jeho account vyexpiruje a regne si stejne jmeno nejaky pitomec. A na prusvih je zadelano.
Osobne jsem proti jakemukoliv mazani accountu prave z tohoto duvodu a jeste jeden pro to existuje, a to je unikatnost jmena - za kazdym jmenem se muze schovavat vzdy jenom jeden clovek. Nemuze dojit k tomu, ze se tu za 2 roky vystridaji napriklad 4 petrove.

Jestli mazat nebo ne, je ciste rozhodnuti adminu, ale osobne tuto moznost proste nedoporucuju pouzivat. Driv nebo pozdeji se to proste vymsti.
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

Příspěvek od Ivarek »

To je proboha takovej problém se jednou za 3 měsíce přihlásit na hlavní stránku ????
Uživatelský avatar
birko2
Příspěvky: 75
Registrován: sob 03. bře 2007 10:38:19
Bydliště: POPRAD
Kontaktovat uživatele:

Re: Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

Příspěvek od birko2 »

problem to nieje,ked si doma,ale pokial si v zahraniči ,kde pracuješ tak toho času nemaš nazvyš a tiež nemusiš mat pristup na net,ja som tu skoro každy den,takže mne by to nevadilo,to je moj nazor.. ;)
Naposledy upravil(a) Maty dne sob 17. led 2009 18:29:05, celkem upraveno 1 x.
Důvod: viz. pravidlo č. 4
Felícia is the best !!!JPači sa mi dizajn Felície a preto jej budem verný !!
Felícia 1.3 MPi,40kw,červena,LPG.10.1999
Fabia combi 6Y 1,4MPi 57kw chip Cimbu r.v.10.2002...Model 2003....od 11.3.2010 LPG sekv.Lovato Fast 01..
Moja felícia http://birko2.rajce.idnes.cz/Moja_Felda/
POPRAD http://www.ukazto.com/?id=1584879&klic= ... &overall=1
Uživatelský avatar
Pawlick
Příspěvky: 674
Registrován: pon 16. dub 2007 19:07:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

Příspěvek od Pawlick »

Ale tak jsou lidi, co sem přestanou chodit a přitom napsali dost hodnotnejch příspěvků. Když pak ty zmizej, některý diskuze naprosto ztratěj smysl... A o to asi jde...
Obrázek Felicia 1.3 LXi BMM 50kW, http://pawlick.rajce.net
Abdul - FK

Re: Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

Příspěvek od Abdul - FK »

Pawlick aspoň nešír bludy.Pokiaľ si to admini takto vymysleli, asi mali na to dôvod. Má to svoje dobré a možno i zlé stránky, ale nikdy nevyhovieš všetkým a vo všetkom. A vetu " zmizej, některý diskuze naprosto ztratěj smysl... A o to asi jde..." by som asi napísal.
Uživatelský avatar
Pawlick
Příspěvky: 674
Registrován: pon 16. dub 2007 19:07:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

Příspěvek od Pawlick »

Šířím bludy? Jaký bludy? To jsem nepochopil...
Obrázek Felicia 1.3 LXi BMM 50kW, http://pawlick.rajce.net
Abdul - FK

Re: Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

Příspěvek od Abdul - FK »

" Když pak ty zmizej, některý diskuze naprosto ztratěj smysl... A o to asi jde... "
Už si pochopil ?
Uživatelský avatar
Pawlick
Příspěvky: 674
Registrován: pon 16. dub 2007 19:07:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

Příspěvek od Pawlick »

Jo, asi to zní jinak než jsem myslel, to se omlouvám.
"Asi o to jde" bylo myšleno v kontextu, že to je ten hlavní důvod, proč to není dobré řešení. Samozřejmě jsem nemyslel, že by to bylo zavedené naschvál...

Řekl bych, že to je nastavené z důvodů úspory místa na disku. To jde ale přeci řešit mazáním nepodstatných věcí z kavárny apod...
Obrázek Felicia 1.3 LXi BMM 50kW, http://pawlick.rajce.net
Uživatelský avatar
Luka$
__________________
__________________
Příspěvky: 923
Registrován: stř 12. bře 2003 10:33:53
Bydliště: Pardubice / HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

Příspěvek od Luka$ »

K tematu:
Mazani bylo vytvoreno kvuli mistu na disku. A je tu uz od zacatku klubu.
Termin 3mesice je dostacujici na to aby se clovek prihlasil na hlavni strance.
Pokud nekdo ma automaticke prihlaseni tak se to pocita take. (System vypise vitam te zpet NICK, a to si oznaci ze tu byl)
A pokud se nekdo obava ze bude dele offline nebo ze mu system nefunguje. Vzdy existuje kontakt na admina (me) s kterym to jde vyresit bez problemu.
Mazani je definitivni, zadna archivace.
Informace pro ty co podporuji klub: Jejich ucet nebude smazat dokud podporuje klub. Jedine kdy jde vymazat tento ucet je na vlastni pozadani.

Snad jsem na vse odpovedel. Kdyby neco tak se ptejte.
Luka$
administrátor
http://www.feliciaklub.cz

Ty znáš mé cesty a silnice a víš, že mnoho lidí jezdí nerozumně a lehkomyslně. Dej, ať mezi ně nepatřím, ale ať jsem ke každému zdvořilý a laskavý. Dej, ať se nestanu vrahem, a pomáhej mi, abych se vrátil zdráv a beze škody pro druhé i pro mne.
Collin - FK

Re: Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

Příspěvek od Collin - FK »

A proč vám tak vadí že by se mazalo? Tak založíte novej nick a valíte zase bez problému... A nevím jestli se tu stalo že by byl někdo tak vytížený, že by se nemohl 3 měsíce přihlásit..
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Varovný e-mail o zrušení účtu na FK

Příspěvek od 103457 »

Přesně tak, jak říká Lukas i Collin, hledáte problémy, tam kde nejsou. ;)
Odpovědět