Jak vyndat spínač světel

vybavení a úpravy interiéru atd.
malinovka
Příspěvky: 2
Registrován: úte 13. čer 2017 19:55:32

Jak vyndat spínač světel

Příspěvek od malinovka »

Mám částečně odmontovanou/povysunutou palubní desku. Jakým způsobem vyndat spínač tlumených světel. Už jsem přišel na to, že se musí směrem ven a že vzadu jsou pacičky. Ale je nějaký grif jak ty pacičky zamáčknout a spínač vytáhnout. Když jsem to dělal u spínače světel (ten levý) bohužel muselo dojít na násilí a pacičky jsem odsekl dlátkem. Teď bych to tak udělal klidně taky, ale už tam není tolik prostoru a rád bych nic neničil. Děkuji za radu.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vyndat spínač světel

Příspěvek od 103457 »

Vypínače jsou zezadu jištěny drátěnou jehlou. Musí se vytáhnout do boku. Origo bývá jedna nahoře a druhá dole, pokud už to někdo dělal, nemusel je tam vrátit, ale jestli ti vypínače nejdou ven, nejspíš tam budou a proto ti nejdou zmáčknout ty packy.
Fullhd
Příspěvky: 12
Registrován: sob 16. zář 2017 23:58:27

Re: Jak vyndat spínač světel

Příspěvek od Fullhd »

Ja som tam tie strieborne ihly mal.Ale aj po vysunuti ihly ktora branila zmacknut tie pacicky to islo tazko.Trvalo mi to asi 1 hodinu,potom som pod spodnu pacicku z vonku vopchal nozik aby tu spodnu pacicku ten nozik stlacil,vrchnu som stlacil rukou a vysunul.Zle mi to islo strasne.Ale napokon som spinac dal vonka.
Odpovědět