voda v interiéru

vybavení a úpravy interiéru atd.
Odpovědět
ka-spel
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 17. dub 2006 8:37:38
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od ka-spel »

Tak dneska menší přívalový déšť a když jsem šel se strachem z práce k autu, tak absolutně sucho včetně molitanu pod palubkou. To jsem z toho jelen. Že by to bylo jen určitým úhlem pod kterým prší nebo zatlumením dveří, kdy dostali místo roztrhaného igelitu Silent Coat?
ex nebožka 1,6 lpg Obrázek
freejiricek - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od freejiricek - FK »

Ono mě tam taky teklo jak kdy, spíš při větru, jestli jak to tlačilo tu vodu dovnitř, opravdu netuším. Důležítý je že vim čim to je. Musím zkoušet, lej na to vodu a mačkej a koukej. Jinak to nejde.
Uživatelský avatar
Koudyc
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 20. lis 2008 19:31:15
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Koudyc »

Tak mám stejný problém voda u spolujezdce..
dneska sem vybádal cestičku vody směrujici ke pojistkovce a ze spoda když šáhnu tak nacucaný ten molitan.. ale když vyndám kastlík tak tam je molitan suchy ze shora..

podle vás co jsem četl..

1.přetěsnit čelní
2. dveře bych vyloučill ten igelit to je blbost.. nemám je tam 4roky na žádních a do auta neteče jinde..

3. já si pořad myslím nemuze to být někde u baterky? protože ta mam ten výtlum vždycky nasáklý..
už newím co s tím :( :roll:
Sportline felda 1.3MPI r.v 97 naj.220000tis 50KW přestavba + blbůstky a Tuning ,)
Zatím nejvyšší dosažená rychlost: 175 Km/h

Obrázek
freejiricek - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od freejiricek - FK »

Měl jsem to naprosto stejný. Bude to určitě těsnění okna. Já měl ten výtlum vedle baterky taky nacucanej, tak jsem ho normálně vytrhal, a pod nim neni kudy by to teklo.
FeliciaMan - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od FeliciaMan - FK »

Tak dneska velký přívalový déšť a když jsem šel se obavou ráno z práce k autu, tak všude sucho včetně molitanu pod palubkou.
freejiricek - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od freejiricek - FK »

Tak to gratuluji :-) Já stále mokro . Voda není mojí Feldy přítel. Když je mokrá nejede a když prší je v ní mokro :? :shock: :hlava: :hlava: :hlava:
nebulus - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od nebulus - FK »

Zatekalo mi pod koberce, tak som menil tesnenie predného okna, aj sa to vtedy všetko zatmelilo. Nejaký rok bol kľud, ale teraz pri väčšom daždy mám vodu na rohožke ako sú pedále, alebo na rovnakom mieste pred spolujazdcom, podľa toho ako auto stojí naklonené. Koberce sú suché. Plast pri stieračoch mi strede nedolieha k oknu, je tam dosť medzera, nemôže to vadiť? Minule som čistil nánosy špiny na koncoch plastu, kde voda odteká popri tej plechovej hrane, ale bez výsledku.
Majklus - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Majklus - FK »

Také sem měl mokro u spolujezdce, a vše vyřešila nova guma okolo okna :) byla tam 2 roky funglofka, a prostě holka nevyržela, ale teď mám jinej problém, teče mi střešákem a ačkoli sem koupil díly a těsnění nove tak stejnak teče :/ Volal sem do Velmu Turnov myslim a obědnal sem si novou gumu aj ten mechanizmus s tím šnekem, a stejnak tam teče, asi ho sele vyhodím a pořadně dosedací plochy vytmelím karosařským lepidlem a bude. neřešil to někdo eště?? A nějak sem nepochopil jak tady řešíte těsnění okolo dveří?? když otevřu dveře, tak v tom žlábku dole v rohu je vždy voda, co to vyřeší? funglnágl těsnění? ši máte nějakej jinej TIP?? děkuji.
Naposledy upravil(a) Jura_Favorit dne stř 20. črc 2011 20:57:23, celkem upraveno 1 x.
Důvod: neplést si Turnov a Trutnov ;-)
nebulus - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od nebulus - FK »

Takže ja som nakoniec pre istotu prebehol silikónom aj bok tesnenia okna, odstávajúcu hranu toho stieračového plastu pod oknom som tiež zatesnil a trocha silikónu som dal do medzery medzi blatníkom a okenným stľpikom, nech tá voda nezateká ktovie kam dozadu. Už celkom kvalitne pršalo a zatiaľ v aute sucho ;)
firefighter91

Re: voda v interiéru

Příspěvek od firefighter91 »

Zdravím všechny
Mám takový problém. Stále mi vlhnou zadní sedačky na feldě. Když stojí na dešti tak nic. Je to pouze za jízdy a ze spodu tam voda nikama nejde, protože jsem už zkoušel dát pod sedačky folii a dělá to pořád. Čím to může být? Předem díky za rady.
Uživatelský avatar
Yetti98
Příspěvky: 1324
Registrován: ned 08. čer 2008 21:46:35
Bydliště: Praha 4 142 00
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Yetti98 »

Majklus:
toto jsem řešil u Š 120 okno s rámem ven a pod rám lepidlo PATEX a pod sklo nový gumový těsnění a byl pokoj
Majklus - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Majklus - FK »

YETY : Těsnění mám nove a nasazené cca. 2 měsíce, kupoval sem nove, a asi sem přišel čím toje, bude to topením asi. Ehm. pod rámem? sem nějak mimo, jak to myyslíš? jako ve dveřích??
Uživatelský avatar
PetrMPI
Příspěvky: 565
Registrován: stř 02. led 2008 22:45:42
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od PetrMPI »

Co byste doporučili za novou hlukovou izolaci místo toho origo filcu, kterej mi z vlhka zplesnivěl? Potřebuju něco co nebude sáknout vodu...
straca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 07. úno 2009 14:28:17
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od straca »

čau chlapi mam problém zjistil jsem že mi tece do auta pri velkém dešti,šahal sem za palubku,a je to mokry dycky jen u A sloupků
tzm.od spojky k A sloupku a Od konce pojistkovky k A sloupku,jinak sucho,vyndal jsem dekly od a sloupku ty mezi palubkou a prahem,a dneska hodne lilo tak sem si sed do auta,a tak 1 za 5s se viděl kapku,jak teče ,ale jen u tech A sloupků,a v motorovym prostoru je to taky mokry jen v rohach u A sloupku,myslite že je to oknem?ja myslim že asi ne ale nevím jestli by to teklo třeba od motoru nějakou spárou?na podlahu se to nedostane a neni mokry ani to odhlucnení co jde k podlaze ,jen ta pěna za palubkou a to jen u A sloupků
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Maty »

na 95% těsnění předního okna ... máš nejspíš vyhnilej rám okna ... menší záchrana bude když napereš nějakej tmel/silikon pod těsnění okna ...
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
straca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 07. úno 2009 14:28:17
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od straca »

ale to by bylo po celym za palubkou ne?todle je čiste jen u A sloupků,navic sem nadzvedaval tesnení a koukal a nikde rez není
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Maty »

Nemusí to být všude ...většinou to někde prorezne a pak si voda už cestu najde .... nejednodušší bude klasickej test ... lít vodu na okno a vevnitř zkoumat ;)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
straca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 07. úno 2009 14:28:17
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od straca »

ono prave kdyz meju auto tak nic,ale ted stalo 3 dny v peknym slejvaku a tak je to mokry ale dolu se to nedostane nasakne jen u sloupků ta pena,a kdyz to stoji čumakem skopce tak je to ok ,jen rovne nebo do kopce
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Maty »

Jaka pěna ? :P
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
straca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 07. úno 2009 14:28:17
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od straca »

za palubkou odhlucneni (pěna) :D
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Maty »

Já jenom kdyby to byla pěna co je v A sloupku dole mezi kabelama tak by mohlo zatékat po kabelech ze dveří ;)

Ale tudy tam nemá nikudy jinudy natéct... pokud máš mokrý molitany pod palubkou tak to vidím opravdu na to okno ;)

střešní okno ?
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
straca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 07. úno 2009 14:28:17
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od straca »

nn střesní okno nemam,jako kdyz sem na to koukal tak to steka po kabelech ale ze dveri as ne to je niz ta pruchodka,a nemuze se to nejak dostat od motoru ,tam k ty prepazce taky nateče,jinak este zkusim otmelit to okno no ale nevim nebo výměna těsnění?
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Maty »

Pokud máš suchý průchodky tak ti tam teče buď topením (velice nepravděpodobné) nebo pod předním sklem. V tom případě nacpat pod okno nějakej tmel nebo okno vyndat, opravit rám, nový těsnění a okno zpátky :)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
straca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 07. úno 2009 14:28:17
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od straca »

jj co mi zbejva tmel je reseni,ale zas nechci aby to tak hnilo,tak ho pretesnim
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od ferdamravenec »

bráchovi taky zatejkalo , jen když stál do kopce a za jízdy , bylo to tím že v rohu na spojení blatníku a okeního rámu (je to hned u pantu kapoty) to stékalo do prostoru k baterce a tam je na vodorovné ploše příchytka kabelsvazku a přes ní to šlo dolů
straca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 07. úno 2009 14:28:17
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od straca »

ok,a to že se voda za stojiciho auta dostane k prepážce v motorovym prostoru na to odhlučnění je normalní?
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od ferdamravenec »

jestli je to na tom svislým tak je to od okna , jestli jen na vodorovným tak buď od okna nebo od blatníku

takhle je tam zatéká od blatníku : http://pvdferdamravenec.rajce.idnes.cz/FELICIA
straca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 07. úno 2009 14:28:17
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od straca »

jo toho sem si vsim asi to otmelím,právě ze je to mokry jen dole v těch rohách
Majklus - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Majklus - FK »

Já teď řeším něco jineho, když prší tak mám mokrej tapec na předních dveřích ale zevnitř, zož nechápu když mám uplně maximalně olepené ty dveře, myslím, když se sunda tapec tak pak je ten igelit a ten sem perfektně přelepil. a stale mám mokrej tapec. v urovni te kapsy.
Uživatelský avatar
Jura_Favorit
Příspěvky: 2415
Registrován: pát 06. bře 2009 0:15:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Jura_Favorit »

Jednoduché vysvětlení - asi to zas tak perfektní není :lol:
Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi) MOTOR EXCEL - profil, rajče.net
Škoda Favorit Pick-up 135 LX
Škoda Favorit 135 L
Škoda Octavia combi 1.9 TDI elegance
Škoda Superb combi 2.0 TDI 4x4 SCOUT - daily car
Majklus - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Majklus - FK »

Heh,zítra sundam tapec a zavřu se do auta a necham se zlejt sprchou a uvidí se odkud to teče :)
Uživatelský avatar
Jura_Favorit
Příspěvky: 2415
Registrován: pát 06. bře 2009 0:15:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Jura_Favorit »

Jo, přesně toto doporučuju vždycky - wapku, zavřít se dovnitř a sledovat. To je totiž to úplně nejjednodušší, co se dá pro odhalení příčiny udělat :thumleft:
Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi) MOTOR EXCEL - profil, rajče.net
Škoda Favorit Pick-up 135 LX
Škoda Favorit 135 L
Škoda Octavia combi 1.9 TDI elegance
Škoda Superb combi 2.0 TDI 4x4 SCOUT - daily car
Uživatelský avatar
Koudyc
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 20. lis 2008 19:31:15
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Koudyc »

Ahoj taky mám stále problém..
mám vodu u spolujezdce.. okno bylo venku nová guma a pořád stejné nikde to vyhnile nebylo ošetřil jsem to..
Ale jak říkáte od blatníku kolem baterky tam je vždy voda v těch rohách..

Dneska pršelo zavřel jsem se do auta a koukal kudy to teče ale nejde mi to do hlavy.. cesta od vody směřuje pod palubovku jak je pojistkovka za ní je molitan a za ním po plechu tam je nějakej zlom tak se tam hlavou dole nikam nenakroutím.. ale newím kudy by se to tam dostávalo.. je tam nějaká spára v kastli nebo něco takovyho? sem koukal že to tam je nějaky za silikovaný černě všude jesi je to z vyroby newím..
Sportline felda 1.3MPI r.v 97 naj.220000tis 50KW přestavba + blbůstky a Tuning ,)
Zatím nejvyšší dosažená rychlost: 175 Km/h

Obrázek
pepiv - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od pepiv - FK »

PetrMPI píše:Co byste doporučili za novou hlukovou izolaci místo toho origo filcu, kterej mi z vlhka zplesnivěl? Potřebuju něco co nebude sáknout vodu...


V žádném případě nedávat znovu filc. Natáhne vlhkost a drží ji, plesniví a zapáchá.
Já jsem ten filc nahradil karimatkou. Volil jsem tu o větší tloušťce: cca přes 1,5 cm. Jako izolant je to určitě nejlepší řešení. Nastříhej ji přibližně dle tvaru origo filce a ten hoď do kamen nebo do popelnice.
Sumss - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Sumss - FK »

Čím se nejlépe přilepí původní folie zpátky? Četl jsem oboustranné lepenky nebo lepidlo. Co je lepší a jaký konkrétní typ a značku jste použili a jste spokojeni? Jinak bude velkej průser, že to musim lepit v tomhle počasí (k dispozici k nahřátí mám pouze fén)...

Dík
lord_sef - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od lord_sef - FK »

takze nemile zjisteni, tece me ke spolujezdci skrz tesneni dveri... ta venkovni cast je budto vymackana nebo je moc nizko, kdyz otevru dvere a oddelam plast prahu, vidim jak tudy tece voda... jakoby tesneni bylo moc nizko.. chtelo cca 2-3mm vyse... takze, poradi nekdo, jak to tesneni dostat vyse? zkusit vypodlozit nejakou nastrihlou buzirkou? nebo cim?
Uživatelský avatar
xmorfeuz
Příspěvky: 1038
Registrován: ned 10. čer 2007 13:49:03
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od xmorfeuz »

sumss: ja tam folie nemam a netece mi tam...ani u byvale fely
martinjonas.wz.cz - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od martinjonas.wz.cz - FK »

Zdravim, ja ted koupil Fildu, moc peknou, ale smula, tece tam taky. Podlaha sucha, ale mokry molitam napravo od pojistkove skrine. Samotna pojistkova skrin je sucha. Zkusim pretesnit okno a uvidim. Palubovku se mi sundavat fakt nechce. Trochu mam strach, aby to nebylo v pruchodkach od motoru, jsou tam silene kabely s pojistkama(asi) pro zesilovac, co byl v kufru. Takze staci pretesnit okno mezi gumou a plechem nebo i mezi gumou a sklem?? Pac dole v rozich se vzdy trochu drzi voda. Diky
Uživatelský avatar
Jura_Favorit
Příspěvky: 2415
Registrován: pát 06. bře 2009 0:15:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Jura_Favorit »

Nejjistější je starou gumu vyhodit a dát novou, nestojí to moc... popř. vyvařit rám, s ohledem na věk auta už dost často bývá chycený. Ale to zjistíš, až okno sundáš.
Alternativa je třeba natlačit pod gumu nějaký bitumenový tmel, ale to je takové řešení... no jak to říct slušně :puker:
Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi) MOTOR EXCEL - profil, rajče.net
Škoda Favorit Pick-up 135 LX
Škoda Favorit 135 L
Škoda Octavia combi 1.9 TDI elegance
Škoda Superb combi 2.0 TDI 4x4 SCOUT - daily car
martinjonas.wz.cz - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od martinjonas.wz.cz - FK »

Tak uz vim, odkud ukapkava voda. Sundal jsem bocni plastovy kryt u sloupku spolujezdce a posvitil pod spodni okraj celniho skla(mezi bok palubky a dvere). Tvorily se tam kapky. Tak musim asi sundat sterace, plastovy kryt a zatmelit to z venku :-) mel jsem totiz mokry molitan jen napravo od pojistk. skrine.
Honzis
Příspěvky: 386
Registrován: pon 07. pro 2009 12:49:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Honzis »

nic netmel, vyndej okno, kup novou gumu. Mozna mas i vyhnily ram v rohu. Me to netece jen diky tomu, ze se mi temer pravidelne dari si nejak nechat rozbit celni okno (naposled fakt nevim, odkud ten sutr doletel...), takze pred technickyma pravidelna vymena okna s tesnenim :-D ale chyceny ram jsem mel taky a to mam rok 2000. Kdybych nemenil okno co 2 roky, je to davno zkrz...
OUTDOOR
Příspěvky: 57
Registrován: sob 23. dub 2011 10:48:26
Bydliště: Jaroměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od OUTDOOR »

Čím lepíte ten igelit ve dveřích ke dveřím? Už jsem to zkoušel normální obyčenjou páskou, elektrikářskou (teplem se zdeformuje, takže špatný nápad) a taky oboustrannou ale stejně mi tam pořád teče a teď je to vážně hrůza, po tom přilepení oboustarnnou páskou tam zatíká jak nikdá a to jsem ještě pro jistotu ten igelit zalepil i obyčejnou... :hlava: S čím máte dobré zkušenosti? Na skoda-dily.cz jsem se ptal, zda ten igelit co prodávají je připraven na nalepení, ale bohužel není, je to jen samotný igelit... Jinak igelit nemám nijak potrhaný.
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Ivarek »

Dost dobrá je ta páska Pattex - šedá a celkem i drahá.
http://www.pattex.cz/pattex-power-tape/
A jinak co já kupoval igelity do dveří na www.2r.cz tak na nich já lepící pásku měl.Jen jsem sloupl krycí folii,připlácl na dveře a drží jak kristova víra.
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od ferdamravenec »

oboustranou lepící páskou , nebo chemoprénem , a spodní část strčit do dveří ,
a co guma kolem dveří ? nezatejká spíš pod ní ?
OUTDOOR
Příspěvky: 57
Registrován: sob 23. dub 2011 10:48:26
Bydliště: Jaroměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od OUTDOOR »

Děkuji za rady, v pondělí zkusím skočit do Škodovky optata se na ty igelity, jestli je mají s tou lepící stranou, případně nakoupím hromadu chemoprenu a toho pattexu :D Gumou to asi nebude, nejdřvím mi tam zatíkalo spolujezdcem v předu, tak jsem sehnal těsnění na vrakáči, protože nové je dost drahé a stejně tam zatíká a po tom, co jsem přilepil tu fólii oboustrannou páskou, tak tam začalo zatíkat jako nikdy (dneska jsem z toho byl vážně zděšenej), nejspíš se mrcha odlepila a tu druhou pásku jsem asi nekvalitně nalepil.
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od ferdamravenec »

a seš si jistej že je to dveřma ? nemáš mokrou pěnovku za palubkou ?
OUTDOOR
Příspěvky: 57
Registrován: sob 23. dub 2011 10:48:26
Bydliště: Jaroměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od OUTDOOR »

To už jsem kontroloval a těsněním nebo rámem okna to není, opravdu to je dveřmama. Když se otevřou, tak jde vidět voda na těsnění a když třeba odcvaknu plast, co kryje prah, tak jde hezky vidět, jak to deče dolů na podlahu...
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od ferdamravenec »

ok , a nechceš zkusit sundat tapec a jezdit bez něj a koukat kudy to jde ? nechce se mi moc věřit že by kolem tepecu šlo tolik vody aby to bylo tak vidět ,
já tam igelity nemám a voda mi dovnitř nejde
OUTDOOR
Příspěvky: 57
Registrován: sob 23. dub 2011 10:48:26
Bydliště: Jaroměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od OUTDOOR »

No lepší bude oddělat tapec a třeba konvičkou polévat sklo :) To jsem chtěl také udělat, když bych šel na výměnu těch igelitů. Možná ani to bych nemusel dělat, protože naposledy, když jsem se pouštěl do jejich lepení, tak na dveřích pod tapecem šlo hezky vidět, jak tam tekla voda, zanechala tam po sobě flíčky, tak třeba to půjde vidět i teď. Jinak je zajímavé, že ti tam bez nich vůbec neteče... Já mám totiž auto stát venku před barákem a včera jak pršelo, tak tam toho bylo dost, těsnění bylo mokré po celé spodní délce, jak u řidiče, tak i u spolujezdce. Udělám to asi tak, že koupím nové všechny igelity na dveře, ty staré nějak rozumně nařežu a nalepím je dovnitř dveří a ty nové nalepím tak jak mají být a pokud to nepomůže, tak opravdu výměna toho těsnění. Ale je zajímavé, že nejhorší je to u předních dvěřích, na zadku tam toho opravdu moc není, v předu je to o poznání horší asi to bude jiným tvarem dveří...
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od ferdamravenec »

taky stojím venku , když se podívám na ty dveře a teklo by podél skla tak na spodní straně to odkápne a dopadne na dno dveří , něco může odcáknout na igelit ale rozhodně po něm neteče všechno , proto si myslím že teče gumou podél dveří , nebyly měněny ? sundány ? dolícovány ? ...
Odpovědět