voda v interiéru

vybavení a úpravy interiéru atd.
Odpovědět
pby - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od pby - FK »

Tiez mam problem s vodou... kvapka mi s oblasti pod volantom a ten hubovity tlmiaci material pod plastom pristrojovky je uplne mokry - cize tesnenie dvery a tesnenie folie pod tapicirom vylucujem. But netesni guma okolo predneho okna alebo preteka niekde pod kapotou..


to ci dobre tesni guma okna ta neviem, ale vyzera dobre, nikde som nespozoroval nejake opotrebenie a pod. ALE NEVYLUCUJEM PROBLEM.
- po otvorieni kapoti som si vsimol ze voda ktora steka po prednom skle na tu ciernu plastovu listu odvazda vodu do jedneho aj druheho roha kapoty tam vteka pod kapotu a steka do oblasti motora ktoru som oznacil zltou farbou (zeleny kruh znaroznuje kde voda vteka do priestora pod kapotu) v tom mieste pod kapotov (zlta farba) je tlmiaci material prilepeny na plechu karoserie ten material je uplne mokry - nieje mozne aby to cez nejaku dieru pre kabelaz alebo nejaky uchyt to po nasiaknuti tlmiaceho materialu pretekalo do vnutra ?

[img][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/5818/elicia16motoru.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us[/img]
3956 - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od 3956 - FK »

Ahoj pánové měl bych prozbyčku pročítam si vaše články a chtěl bych po vás radu když budu sundavovat přední sklo (lajk) zvládnu to.Tu gumu co sundam a dam tam tmel tak tu starou gumu mužu tam dát nebo rači mam koupit novou a hlavně jak tu gumu mam sundat.Vypadam jak blbec,ale nák se to naučit musim.Zjistil sem že mi teče do pojiskové skřině ještě sem nenašel od kut,ale myslim si ,že přes okno.Díky
vjost - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od vjost - FK »

Je to prkotina. Musíš si na to každopádně někoho pozvat, protože jinak by ti taky mohlo rupnout sklo, když chce teda ušetřit pár stovek, aby jsi nekupoval sklo za 1500. Jestli tě ani toto neodradilo, tak si řekni, jestli máš sklo pojištěné a kdyžtak si někomu řekni, aby se kolem prošel s pálkou v ruce.
- Jinak si tu gumu musíš říznout ostrým nožem tak, aby ti nevypadlo sklo.
- Udělej si pár dírek, abys zjistil, kde je konec skla a řež horní část gumy (rozuměj tu část, která je přimáčklá na vnější straně skla, tzn. ta co se dá odchlípnout ;) ) po obvodu skla (nikdy neřež obě strany resp. skrz nebo se ti to sklo propadne a je po žížalkách!!!) až si řízneš tak 20 cm gumy, tak ji odstraň ze skla (zase upozorňuju, že jen ze skla. Guma musí držet kolem plechu!!!!) takto si to objedeš kompletně celé, sklo bude držet v tesnění, které bude stále usazené v rámu, ale přesto by bylo fajn, kdyby ti to okno někdo držel z vnitřní strany ;)
- Vyndáš sklo ze zbytku těsnění, položíš ho do měkkého a hlavně dávej pozor, jak to poneseš (jinak zase lup a konec) ;)
- Odstraň zbytek těsnění, vyčisti rám okna od rzi, ošetři a prošťouchni odvodňovací kanálky (ty malé dírky)
- Přesuň se ke sklu, očisti ho po stranách, nasaď těsnění a do těsnění vlož špagát o velikosti mezery v těsnění cca. 5-6 mm (odhadem, radši se projdi do OBI nebo tak s těsněním v ruce) a nech čouhat oba konce ze spodní části, přičemž jeden musí být veden přes druhý konec v délce cca 10 cm (to z toho důvodu, že až budeš tahat za jeden konec tak, aby ti těsnění "obteklo" rám, aby nevznikla nedokonalost, resp. spára, mezera nebo se ti neskřípla guma při usazování)
- Po "obtečení" těsnění si vem něco neostrého a roztáhni gumu tak, aby nikde nebyla skříplá (tím myslím ohnutá pod gumou nebo také srolovaná)
- Pobouchej po těsnění aby si sedlo a drandi ;) Výsledek nebude asi jak ze servisu, ale jestli se do toho chceš pustit, tak ti budu držet palce. Doufám, že jsi všechno pochopil a kdyby ne, tak napiš. Ale myslím, že si asi radši zajedeš nechat přetěsnit do servisu, kde ti to udělají do cca 500 kč :)
Beer - FK

Re: Zatéká střešním oknem

Příspěvek od Beer - FK »

Ja to mam stejne jak psal osobne.Taky mi zatikalo mezi ramem a karoserii
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Atnarfus »

Gumu nařízneš napříč (nic neobřezávej dokola). Vezmeš nůž, nasadíš ho na gumu hned u skla a gumu napříč přeřízneš směrem ke karoserii. Pozor ať si nepoškodíš lak. Není špatné si v místě řezání mezi gumu a karoserii strčit kousek plastu. Vrchní část gumy odtrhneš. Sklo pohodlně ze zbývající části gumy vyndáš. Zbývající část gumy sundáš z karoserie a zahodíš. Kdysi jsem tu dával fotky. Klidně je zase někam uploadnu.
Lem karoserie v poškozených místech obrousíš na holý kov, dobře natřeš.
Koupíš novou originál gumu (stojí stejně jako druhovýroba, ale je daleko kvalitnější). Gumu nasadíš na sklo, do drážky navlékneš izolovaný elektrický vodič (někdo používá provázek), vše důkladně napatláš ve vodě rozpuštěným mýdlem (karoserii i gumu), sklo s gumou položíš na karoserii a vytahováním vodiče přetáhneš vnitřní lamelu gumy přes hranu karoserie. Pomocník ti musí zvenku na sklo tlačit. Následně se musí pěstí sklo dobouchat nadoraz do karoserie. Přední sklo vydrží neuvěřitelné věci, tak se toho nemusíš bát. Zadní sklo to už je horší.
Následně oblepíš malířskou páskou karoserii kolem gumy a pod gumu nacpeš bitumenový tmel. Po zatuhnutí tmelu oškrábneš co vylezlo, odtrhneš pásku a do auta už kolem skla nikdy ani nekápne.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Atnarfus »

Jestli se ti nechce sklo vyndavat, tak udělej pouze to zatmelení bitumenovým tmelem. Těsnit to bude stoprocentně. Tmelu nevadí ani vlhký podklad. Felicii stejně už nemáš ne víc než několik let, tak nemá asi smysl řešit korozi hrany karoserie.
Při vyndání skla hrozí to, že zjistíš že je hrana karoserie tak urezlá, že vlastně nemáš ve spodní části na co sklo s gumou nasadit.
Ryan10594
Příspěvky: 7
Registrován: sob 06. říj 2012 11:45:36

Re: Kudy teče??

Příspěvek od Ryan10594 »

smazany clen - FK píše:Zdarec kluci.

Prosím Vás poradtě.při vyhazování koberečku z auta dneska jsem zjistil, že u řudiče pod nohama je mokro (pod koberečkama pod tím tapecirungem pod nohama). Nevíte kudy by tam mohlo týct??? teče mi tam už dýl ale už mě to začalo celkem hodně vadit. Díkec za rady

Jojo to dela i me, ale me tam tece blatnikem ... Pravdepodobne byla tukla a vymenili celou stranu blatniku u ridice a ted tam tece pri velkych bourkach, ale ne nejak extra ...
ka-spel
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 17. dub 2006 8:37:38
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od ka-spel »

Měl jsem taky vždy rybníček pod nohama a mokré molitany pod volantem. Měl jsem podezření, že to teče gumou v okně nebo vyhnitým rámem okna. Byl jsem v autoskle a vyměnil gumu, rám celkem ušel. Trochu to pomohlo, ale vody furt po dešti. Nakonec jsem na to přišel až při likvidaci feldy. Když se sundaly blatníky, tak to byly vyhnité podběhy u dveří. A to byl taky důvod, proč tam bylo víc mokro za jízdy než po dešti, když auto stálo. Dobytek co to prodal totiž zamaskoval načaté podběhy silikonem a nosníky blatníků udělal z PU pěny.

Obrázek
ex nebožka 1,6 lpg Obrázek
Army
Příspěvky: 16
Registrován: stř 26. pro 2012 1:11:18
Bydliště: Novy Bor
Kontaktovat uživatele:

Re: VODA vzadu pod kobercem

Příspěvek od Army »

leko píše:Mám také posodobný problém.Voda mi zatéká pod levým plastovým krytem u řidiče(pod volantem), Celé (asi odhlučnění - molitany) okolo páčky na otevření motoru je mokré a na podlaze je také voda.Při dešti jsem otevřela přední kapotu a pozorováním zjistila , že voda kape v místě jak jsou panty přední kapoty.Asi centimetr vedle pantů co drží kapotu je ze spoda v plechu dírka a tou to kape.Stejná dirka je i na druhé staně vedle druhého pantu a podle toho jak mám auto nakloněné, tak naté straně vytéká dírkou voda.Když tam dám při dešti nádobu tak v autě je sucho a nádoba plná. .Chci nechat vyměnít těsnící gumu u předního okna ale netuším zda to pomůže.Předem děkuji za případnou radu nebo nápad.

Poradi nekdo co s tim?Kdyz meju auto nebo dlouha jizda ve vode je mokro jen v pravo vzadu na podlaze.Filc a koberec uplne nasaklej.Dole je zatka ale tu sem zalepil.Voda se tam drzi a zatkou nic neodtejlka.Auto ma cerstce strikanej podvozek a dutiny.Udela to tam treba hrnecek vody.I sem kropil dvere i sklo a kolem prahu a nemuzu na to prijit.Leva strana v zadu i u ridice a vsude je uplne sucho.Diky.
ferdamravenec
Příspěvky: 4169
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od ferdamravenec »

úplně přesný místo ti nikdo neřekne , to musíš najít sám , pročti celý vlákno co kdo kde měl za problém na podobným místě jako ty ,
vyndat sedačky , zadní i spolujezdce , koberce , vzít to proudem vody a vevnitř koukat kde se objeví stužka vody
HorisFelda - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od HorisFelda - FK »

Tak a je to jasný. Teče mi do feldy okolo čelního skla. Dnes ráno 2cm vody na podlaze u spolujezdce. Odhlučňovací filc za pojistkama totálně nasáklej. Vodu z podlahy jsem vyházel lopatkou a pak vysál na benzínce. Má někdo nějakej podrobnej návod jak nejlíp vyndat a pak s novou gumou nandat čelní sklo aby neruplo? Mám sice jedno rezervní z favorita ale radši bych dal z5 felďácký. Teče mi to né mezi kastlí a gumou ale mezi oknem a gumou. Když už se to ale bude muset vyndat tak si rovnou opravim na kastli ten rantl. Stopro bude na pytel.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11152
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od 103457 »

HorisFelda - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od HorisFelda - FK »

Já ti děkuju za odkaz ale tohle jsem už přečetl. Problém není sklo vyndat, prostě odříznu gumu když se bude dávat nová, mně jde ale o radu jak nejspolehlivěji to okno NANDAT. A to jsem tu nikde neobjevil. Pokud jsem to někde nepřehlíd. Na stodváce jsme to kdysi nandavaly provázkem ale... ale... Tam jedno okno prdlo a prostě se to skusilo znova. Já bych ale nerad aby prdlo.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Maty »

četl jsi to co ti poslal 103457 ? .. asi težko ... je tam popsaná i montáž předního skla
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11152
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od 103457 »

HorisFelda - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od HorisFelda - FK »

Pánové tak teď se musím opravdu omluvit. Jsem buď slepej nebo nevim. Přezto že jsem to četl, tak jsem nějak přeskočil ten dlouhej popis. :hlava:
ferdamravenec
Příspěvky: 4169
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od ferdamravenec »

v tom odkazu toto : od Atnarfus » pát 05. bře 2010 20:52
mach
Příspěvky: 239
Registrován: sob 05. bře 2011 14:34:26
Bydliště: Lnáře
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od mach »

zatéká mi do auta, vyměnil jsem gumu čelního skla, opravil i rám ale teče pořád. dnes při dešti jsem se ponořil pod palubovku a zjistil jsem že voda vzlíná ve spoji plechů který je těsněný nějakým tmelem ( na obrázku červeně označené) a stéká ke spolujezdcovým nohám, je to tam vidět i na barvě, je to černý tmel, a od té vody je tam i černá stopa ( označeno modře) Je tedy možné že voda prosakuje někde v tom spoji, někde u topení a leze takhle dovnitř? pomůže případné zalepení spoje silikonem zevnitř auta abych nemusel vyndavat topení?? je to v 1.6 s klimou takže práce na prd. všem díka za rady a nápady
roland76
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 16. dub 2009 14:49:24
Bydliště: moldava nad bodvou
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od roland76 »

Nazdar moze zatekat do kufra ked je derava priechodka kabelaze 5 dvery.Poradite ako vymenit priechodku ?Dakujem.
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od emilio52 »

mohlo by ,nebo tam teče zadnim oknem ,nebo i těsněním to musíš vypozorovat sám .
odpojit všechny dráty co jsou v patých dveřích vytáhnout průchodku navlíknout novou a dát dráty zas tam kam patří :lol:
nic složitýho .
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
HOnzula
Příspěvky: 17
Registrován: stř 01. kvě 2013 21:19:48

Re: voda v interiéru

Příspěvek od HOnzula »

Zdravim. Prosím o radu. Koupil jsem Feldu 1,3mpi a objevil jsem vyloženě vodou nacucanou "houbu" ..obložení karoserie v prostoru mezi pedály a volantem. V místech kde je páka na otevírání kapoty se to dalo ždímat. Nemáte někdo tušení jak se sem mohla ta voda dostat? (Ta voda smrdí jako voda ze starých trubek, nemám žádný nápad kde by mohl být původ). Díky. Honza
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11152
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od 103457 »

Okno, respektive jeho uložení.
Stačí hledat a číst, máš to tu několikrát napsáno.
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: voda v interiéru

Příspěvek od kwik »

mám dotaz, teklo mě do auta kolem čelního okna, vloni v létě jsme vyměnili těsnění okna a do minulého týdne vpohodě a v autě sucho. Ejhle, včera opět kaluž na koberci spolujezdce, teče tam zase kolem těsnení. Rám okna shnilý nebyl, jen malé puchýřky, ty jsme vybrousili a natřeli. Co teď? Těsnění bylo originál ze škodovky, žádná čína.. máme znova měnit těsnění nebo objet dokola těsnění nějakým tmelem? kdo poradí? a kdyžtak čím?

ještě mě napadlo, že by mohly být ucpané odtokové kanálky, kde přesně je najdu? dík
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11152
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od 103457 »

Řeší se to tu všude dokola v různých vláknech dokonce i v tomto topicu, stačí jen :hledej: :hledej: :hledej:

nebo i zde viewtopic.php?f=35&t=10292
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: voda v interiéru

Příspěvek od kwik »

díky a omlouvám se, něco jsem vyčetl, fouknu tam bitumenový tmel. Nikde jsem ale nevyčetl kam přesně ho dát, vím, že kolem dokola čelního skla ale na straně kastle gumy? nebo gumy a skla? mezi gumou a sklem není žádná mezera, takže mezi gumu a kastli? díky
Elvis0910
Příspěvky: 142
Registrován: pát 12. úno 2010 13:50:45
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Elvis0910 »

daj to z oboch stran a mas pokoj
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: voda v interiéru

Příspěvek od kwik »

takže z obou stran?
Invisible1988 - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Invisible1988 - FK »

kwik píše:díky a omlouvám se, něco jsem vyčetl, fouknu tam bitumenový tmel. Nikde jsem ale nevyčetl kam přesně ho dát, vím, že kolem dokola čelního skla ale na straně kastle gumy? nebo gumy a skla? mezi gumou a sklem není žádná mezera, takže mezi gumu a kastli? díky

Mě se stalo to samé,tekla mi voda do interiéru kolem čelního skla.Dlouho jsem tomu nevěřil ale pak jsem vzal akvarijní silikon,dle mě nejlepší na tohle...a objel celé okno mezi kastli a těsnění jsem napchal co se tam toho vlezlo a hle ted jak furt prší,ani kapka.Teda ještě mi tam trcha vody natekla ale to už nebylo oknem nýbrž těsněním u předních dveří v předním dolním rohu.To těsnění tam vymýšlel někdo chytrej.Tak jsem to těsnění kus uřízl aby až po něm poteče voda netekla dovnitř ale ven a vážně ani kapka od tý doby.
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: voda v interiéru

Příspěvek od kwik »

kdo poradí? hledal jsem všude možně, auto jsme polévali vodou, voda dovnitř stále teče, ale nejde moc identifikovat kudy... voda teče kufrem, vždy středem a na plastu kufru uprostřed se vždy drží voda a ta pak stéká do kufru. igelitová výplň pátých dveří je vpořádku, uvnitř jsem nikdy nezpozoroval ani kapku vody. voda je vždy na gumě mezi kufrem a kastlí... kdo poradí kudy to tam teče?
ferdamravenec
Příspěvky: 4169
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od ferdamravenec »

teče po gumě
1) buď voda hodí šméčko a z venkovní strany prolíná dovnitř mezi gumou a 5tými dveřmi , nejčastěji v zatáčkách gumy
2)voda podtečegumu tj mezi kastlí a gumou opět nejčastěji v zatáčkách gumy
Vosa - FK

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Vosa - FK »

Tak jsem po těhle dlouhých děštích zjistil že mám z auta cedník.

Takže začnu, u řidiče pod palubkou u otevírání motoru ten tlumící molitan totálně nasáklej vodou a na koberečku loužička. Vymačkal jsem z toho tlumení vodu a zaplnila půl kýble :hlava: Pod spínačkou taky mokro...

Koberec v kufru taky totál a navíc v rezervě 10 cm vody.

A nakonec zadní sedačka za řidičem turch nasáklá vodou... tak mi řekněte jak tohle možný?
PS: Jen teď, při normálním dešti je všude sucho!
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: voda v interiéru

Příspěvek od kwik »

ferdamravenec píše:teče po gumě
1) buď voda hodí šméčko a z venkovní strany prolíná dovnitř mezi gumou a 5tými dveřmi , nejčastěji v zatáčkách gumy
2)voda podtečegumu tj mezi kastlí a gumou opět nejčastěji v zatáčkách gumy



a poradíš co s tím? novou gumu? nebo nějak podlepit?
ferdamravenec
Příspěvky: 4169
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od ferdamravenec »

jestli je to pod gumou tak můžeš zkusit gumu sundat a :
1) gumovou paličkou na prkýnku sklepat a pak ji znova narazit
2)vtlačit do drážky silikon a na razit zpět
3)koupit novou
jestli je to mezi dvřma a gumou , tak koupit novou
Cobrak
Příspěvky: 376
Registrován: ned 25. bře 2012 13:00:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Cobrak »

Ahoj. Volal mi kamarád, že má ve Feldě rybník. Tak jsem tam jel a zjistil, že to není rybník, ale Jadranský jezero! Koberečky u řidiče a spolujezdce jsou ponořené ve vodě a ten za spolujezdcem taky. Kolem střešního okna to neteče a strop je suchý. Netušíte někdo čím by to mohlo být? Je to úplně jako by to auto utopil, přitom jen stálo :D
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od emilio52 »

jestli nenechal oteřený okna tak teče předním sklem . Pojistkovka je suchá ? a co pod palubkou taky suchý ?
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Cobrak
Příspěvky: 376
Registrován: ned 25. bře 2012 13:00:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Cobrak »

No, na to se ho zeptám :-) Každopádně se mi zdálo, že pod palubkou to bylo suchý. A hlavně je mi divný, že se mu nic nevyzkratovalo. Za chvíli jdeme na to, tak pak dám vědět. Díky ;-)
ferdamravenec
Příspěvky: 4169
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od ferdamravenec »

třeba gumou kolem dveří , gumou u skla dveří
ale tím není vyloučený přední okno , do pojistkovky to vůbec týct nemusí
Cobrak
Příspěvky: 376
Registrován: ned 25. bře 2012 13:00:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Cobrak »

Tak jsme s kamarádem vyndali sedačky, dali pryč koberce a dole pod nima bylo úplný jezero :D Takže jsme ten filc, kterej byl úplně nacucanej museli vyhodit a dát tam nový filc a pořádně vykýblovat tu vodu, co tam byla. Každopádně co jsem hledal, tak jsem zjistil, že je mokrý molitan pod palubní deskou, spíš na stranu řidiče. Kudy by tam teda mohlo týct? Díky :D
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od emilio52 »

na 99 % to bude mezi gumou a karoserií předního skla.
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Cobrak
Příspěvky: 376
Registrován: ned 25. bře 2012 13:00:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Cobrak »

Na tu jsem koukal a zdála se mi v pořádku. Takže je možnost, že tedy guma kolem okna čelního netěsní? Díky
Uživatelský avatar
00Inferno00
Příspěvky: 1728
Registrován: úte 02. zář 2008 9:51:55
Bydliště: Dolní BenešoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od 00Inferno00 »

Je to skoro jisté ;)
Vici píše:...ARL je král mezi TDI na platformě G4...

VW Golf IV 1.9TDI PD ARL 192PS 401Nm powered by TDIfun, EGR-off, TT puky, Strongflex dogbone
VW Passat Variant B8 2.0TDI Dynaudio
Paulie
Příspěvky: 282
Registrován: stř 29. čer 2011 17:57:27
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od Paulie »

Někde pod gumou to máš vyrezlé....Prostě kup bitumenový tmel, narvy ho do pistole, sundej ten černý plast s ostřikovači co je pod čelním oknem..a nacpi toho bitumenu co se tam vejde ;)
Tohle jsem udělal po poradě s Atnarfusem asi před měsícem a mám v autě sucho ;-)
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: voda v interiéru

Příspěvek od kwik »

mám dotaz, dala by se folie do dveří nalepit lepidlem na parozábrany? všudemožně to vychvalují... a ještě jeden dotaz, když chci dát nový igelit do pátých dveří, nebylo by lepší udělat ten igelit dole dvojitě? nalepit dovnitř takový proužek, po kterém by voda stékala dovnitř do dveří? tak jako to mívaly favority, škodovky atd...?
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od emilio52 »

rozhodně tím nic nezkazíš , já to lepil alkaprénem . jo a to zdvojení jsem nelepil ale žehličkou zavařil mezi novinama . :lol:
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: voda v interiéru

Příspěvek od kwik »

počkej jak zavařil mezi novinama?:D
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od emilio52 »

černá =noviny nebo papír
modrá = igelit folie
červená = místo sváru žehličkou nahřátou na teplotu tavení igelitu (jen hranou)
nejdřív si to vyzkoušej na nějakým kousku
snad obrázek bude stačit pro představu ;) jo ty noviny tam jsou aby se to nelepilo na žehličku a na podklad
Obrázek
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
DERMIN95
Příspěvky: 653
Registrován: ned 18. dub 2010 21:19:14
Bydliště: Praha bohnice
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od DERMIN95 »

Tak když se tady debatuje. Mám ve feldě taky jezero. A ne Neteče předním oknem :D. Ve předu je vše suchý. Jezíreko mám za sedadlem spolujzdce na podlaze. Nechápu jak se to tam mohlo a odkad dostat :D . POradíte?
Obrázek
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od emilio52 »

Možností je asi víc ,
gumou ve dveřích , dveřma(mezi sklem a karoserií) , možná je i nějaká škvírka v pravým zad.blatníku.
nenechals otevřený okno ? :lol:
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
DERMIN95
Příspěvky: 653
Registrován: ned 18. dub 2010 21:19:14
Bydliště: Praha bohnice
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od DERMIN95 »

ne nenechal. To by byla prochcaná i sedačka... zvlasštní je že se tohle stalo poprvý a to už to auto mám od vánoc
Obrázek
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11152
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: voda v interiéru

Příspěvek od 103457 »

Gumou-pirelkou ve dveřích. Mě to dělá, taky, když nechám auto zaparkované a nakloněné. Ten žlábek v gumě se naplní a když je auto nakloněné, tak to vtéká dovnitř a ne ven, jak by mělo. Rex tohle řešil vyříznutím asi 1mm tunelu v gumě se sklonem ven. Pak se ten žlábek ani nenaplní a hned to vytéká ven.
Odpovědět