Zamykani dveri u ridice

karoserie, narazniky, skla atd.
Victor

Zamykani dveri u ridice

Příspěvek od Victor »

Zdravim muj problem je v prednich levych dveri tedy tech u ridice.Problem je v tom ze nejde auto zamknout z venku(pri zavrenych dveri , strcim klicek do zamku a chci zamknout) tak to nejde. takovy ten hribek na zamykani co je vsude na dverich proste nesjede dolu.Ale kdyz dvere jsou zamkle(a je tedy ten hribek dole)tak to zase otevrit z venku jde.


tak jestli nekdo vi co a jak tak budu vdecny za kazdou radu.
Predem se omlouvam za popis zavady a pravopisne chyby!

diky
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamykani dveri u ridice

Příspěvek od 103457 »

Nevymyslíš nic jiného, než, že odděláš tapecírunk a koukneš se na to. Není univerzální rada, máš přece felicii. ;)
Uživatelský avatar
Ftigr
Příspěvky: 75
Registrován: čtv 17. zář 2009 5:58:52
Bydliště: Praha 14
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamykani dveri u ridice

Příspěvek od Ftigr »

A elektricky to de? Jestli máš centrál tak zkus otevřít a zavřít centrálem, Eliminuješ tím zaseklé servo...
Victor

Re: Zamykani dveri u ridice

Příspěvek od Victor »

tak central teda bohuzel nemam.tak tapecirum sem sundaval ale na moc sem neprisel.Strasne spatny pristup a navic sem nepochopil ani priblizne jak to tam funguje,myslel sem ze uz se to nekomu taky stalo tak ze by mohl vedet konkretneji.Stacilo by mi vedet jestli to je primo zamkem nebo pak uz tim systemem zamykani
Uživatelský avatar
Ftigr
Příspěvky: 75
Registrován: čtv 17. zář 2009 5:58:52
Bydliště: Praha 14
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamykani dveri u ridice

Příspěvek od Ftigr »

Pokud jseš pod tapecem, zkus tahat za táhla k zámku, pokud bude vše fungovat, bude nejspíše špatná vložka zámku, doporučuji WD nebo nějaké jiné mazadlo na táhla i do zámku a po pár minutách ještě zkoušet. Jo a zkoušej to při zabouchlých dveřích, jakmile jsou otevřené, nejde to !!!
Victor

Re: Zamykani dveri u ridice

Příspěvek od Victor »

tak po hodine studovani vsech soucastek zamikani jsem usoudil ze to je zrejme v zamku.Nevite nekdo pribliznou cenu zamku? ne ze bych byl linej hledat a googlit umim ale nejak to nemuzu najit.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamykani dveri u ridice

Příspěvek od 103457 »

Tak přehoď ten z dveří spolujezdce. Ten se téměř nepoužívá ne?
Návštěvník

Re: Zamykani dveri u ridice

Příspěvek od Návštěvník »

no to je taky moznost jenze ja radeji aby slapaly oba.
p.s.
Příspěvky: 260
Registrován: sob 14. lis 2009 15:02:51
Bydliště: Nová Role
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamykani dveri u ridice

Příspěvek od p.s. »

Victor

Re: Zamykani dveri u ridice

Příspěvek od Victor »

no jo jenze ja mam tu facelift verzi . nevim jak to pasuje a tak... neni nekdo s OSTRAVY kdo by prodal zamek??
Bolthorn - FK

Re: Zamykani dveri u ridice

Příspěvek od Bolthorn - FK »

odkud jsi??? mrknul bych na to..
Victor

Re: Zamykani dveri u ridice

Příspěvek od Victor »

No konkretne jsem z poruby . Slysel jsem jeste ze muzu sehnat levneji v autokelly ale to se mi nezda jako nej reseni
Victor

Re: Zamykani dveri u ridice

Příspěvek od Victor »

to me taky napadlo.Jenze mi jde jen o to at si muzu u ridice normlane otervrit a normalne zamknout.Nevadilo by mi mit od tech dveri u ridice jiny klicek nez u dveri spolujezdce,kufru a startovani.A zamek od spolujezdce vymenit na stranu dveri u ridice to radeji taky nedelam at se jeste vice nedojebu.

Byl jsem u nas v mototechne a tam zamky jedine za cca 600,- 2ks ale jeste k tomu na tu starsi verzi.

Taky jsem zkousel zamek s favorita a ten je uplne jinej :D :hockey:
Raskara
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 15. úno 2018 12:13:17

Re: Zamykani dveri u ridice

Příspěvek od Raskara »

Ahojte,

mám problém se zamykáním dveří u řidiče. Vždy když za sebou zavřu dveře a pak chci vystoupit, tak po zatažení kličky se mi zamkne celé auto. Mám centrál ale ne dálkový. Bude tam spíše nějaký manualní problém. Měl jsem to rozebrané ale vše vypadalo cajk. Setkal se s tím už někdo?
[youtube]https://youtu.be/nMCj6cqonpE[/youtube] [youtube]https://youtu.be/oWGE_lxHHJY[/youtube]
Na foto je rozdíl polohy zámku kdy obr.1 je při normální stavu odemčení, obr.2 je po zabouchnutí dveří. Pak dochází při zatažení k uzamčení.
[rajce-album]http://raskara.rajce.idnes.cz/nastenka/ ... 4448_1.jpg[/rajce-album]
[rajce-album]http://raskara.rajce.idnes.cz/nastenka/ ... 4519_1.jpg[/rajce-album]

Díky všem za jakoukoli radu
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamykani dveri u ridice

Příspěvek od ferdamravenec »

kde kdo , standardní problém , prasklá pružinka v zámku > http://pvdferdamravenec.rajce.idnes.cz/ ... 111511.jpg
Raskara
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 15. úno 2018 12:13:17

Re: Zamykani dveri u ridice

Příspěvek od Raskara »

Náhodou fotku nemáš? Máme pofiderniho prodejce a proda versinou spis něco podobného. Musi se vymontovat celý uzamykaci systém že. Jsem laik tak díky
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamykani dveri u ridice

Příspěvek od ferdamravenec »

samotnou pružinku asi neseženeš , musíš sehnat zámek ze kterýho to vyndáš , může být i zadní ,
pozor pružinky jsou levý a pravý - prohodit nejdou
Odpovědět