Lakování karoserie a dílů

karoserie, narazniky, skla atd.
Odpovědět
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na lak??

Příspěvek od Matuhsch »

Lakyrovi zbylo deci barvy a ja potřebuju stříknout ty plíšky pod zadní světla myslíte že to bude stačit? Jo a kde si v brně nechat namíchat barvu do spreje i s tužidlem?
RadimCep - FK

Lak - metalíza

Příspěvek od RadimCep - FK »

Zdravím, dá se v domácích podmínkách dosáhnout metalického laku? Mám barvu vínová metalíza a nechce se mi za nárazník platit drahý lak. Díky
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Lak - metalíza

Příspěvek od Atnarfus »

Metalíza se dá nastříkat i doma, ale nečekej žádný zázrak. Metla se musí umět stříkat. Hodně záleží na tloušťce vrstvy.

Jestli chceš aby to nebylo moc znát, tak to dej do autolakovny. Jestli je ti to jedno, tak metalízu nastříkáš stejně jako normální barvu. Jenom se přes to stříká ještě bezbarvý lak.
RadimCep - FK

Re: Lak - metalíza

Příspěvek od RadimCep - FK »

Kolik tak může stát nárazník v autolakovně? Případně i s pátými dveřmi a nějakými šmouhami po odstranění rzi? Alespoň odhad, děkuji...

Doma si nalakuji asi jen kryty ostřikovačů světel, protože ty jsem ztratil a na těch se snad nedá nic pokazit...
Vrba - FK

Re: Lak - metalíza

Příspěvek od Vrba - FK »

Jak kde. Třeba u nás je to jeden zloděj vedle druhýho a všichni si řekli průměrně o 3000Kč/díl. Ale jinak jsou i lakovny kde si řeknou o 1000Kč/díl; možná i míň...
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Lak - metalíza

Příspěvek od Atnarfus »

Je to jak píše kolega Vrba. Slušně připravený díl ti někdo stříkne i za tisícovku bez papíru. Když to lakýra bude muset kytovat, brousit... tak to všechno zaplatíš.
RadimCep - FK

Re: Lak - metalíza

Příspěvek od RadimCep - FK »

No budu asi brat nový neoriginální nárazník, takže nebude co kytovat... Pak jsem ještě přemýšlel o celolaku, protože je auto dost dodřený, ale to asi vyjde dosti draho co?
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Lak - metalíza

Příspěvek od Atnarfus »

Za nárazníky z druhovýroby chtějí většinou lakýrníci něco navíc. Origoš má přípravu pro lakování (aktivaci). Druhovýroba je tak maximálně zapatlaná silikonovým olejem.
I když viděl jsem někde i druhovýrobu údajně připravenou pro lakování.
Birosa - FK

Re: LAK

Příspěvek od Birosa - FK »

Môže sa strieknuť auto aj nejakou syntetikou na plechy? plus lak nato? bol som sa dnes pýtať na autolak a mi povedali že by ma to vyšlo okolo 5 tisíc ... kolko by to tak trebalo farby na felíciu hatchback?
vikinn - FK

Oprava laku na dveřích

Příspěvek od vikinn - FK »

Dobrý den.
Pod zadním sklem na zadních dveřích se mě objevila kvetoucí rez asi tak 2x3cm.
Neporadil by někdo postup, jak tuto rez zastavit a jakou barvou poté zastříkat, aby se trošku podobala té originál vypálené.
Oprava nemusí mít zvlášt dlouhou trvanlivost. Stačí, když to vydrží tak 1-2 roky.
Děkuji za případnou radu.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Oprava laku na dveřích

Příspěvek od Atnarfus »

Vyndat sklo, napadená místa obrousit na lesklý kov, natřít kvalitním základem, natřít barvou. Když obrousíš jenom to co je vidět, tak to stejně zase vyleze vedle. Napadené místo se musí obrousit komplet, proto musí okno ven.

Tvůj odstín ti namíchají v autolakovně, nebo se od Motipu dají koupit škodovácké barvy už hotové.
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Oprava laku na dveřích

Příspěvek od Kuladmin »

Sklo vyndat tak ze se guma odrizne sklo vynda a dat NOVOU gumu !!
a ver ze tech mist tam bude asi mnohem vic ;)
jeste bych tam dodal natrit odrezovacem - prosychr
Roman813 - FK

Nastrik 5. dveri samo-domo-garazo?

Příspěvek od Roman813 - FK »

Ahojte

Je obtizne prestrikat 5. dvere nejaka samo-doma-v garazi a podobne??? Shanim nejake a ne a ne natrefit na slusny Kus v me barve (modra namorni J4J4). Dneska jsme nasel slusny inzerat na pekne dvere, ale v blede modre barve. No a hned jsem volal svemu automechanikovi, jestli by mi to prestrikal, a on ze ne, ze nema bezprasne prostredi a ze by to asi nebylo pekne... nechce se mi davat 2000-3000 za nastrik :-( Je s tim takovy problem to nastrikat nekde v autodilne?
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastrik 5. dveri samo-domo-garazo?

Příspěvek od Kuladmin »

Taky se to da tam nastesti nikde neni nejaka velka plocha takze jde vsechno kdyz se chce a je clovek trosku sikovnej.
raduzo22 - FK

Re: Nastrik 5. dveri samo-domo-garazo?

Příspěvek od raduzo22 - FK »

Já bych se toho nebál,dělal bych to někde kde je minimum prachu a pohybu dalších lidi.Pokud nemáš levý ruce tak to zvladneš,duležitý je to pořádně odmastit a trošku to můžeš zdrsnit a pak to vzít plničem,pak smirek pod vodou a pak barva a nakonec bezbarvej lak ;)
zello - FK

Re: Nastrik 5. dveri samo-domo-garazo?

Příspěvek od zello - FK »

ja by som do toho nešiel, teda pokial nemaš kompresor a pištol, farba v spreji ti spravi take zvlaštne vlnky, nebude to hladke, da sa to sice dorobit brusnim papierom dakou 1200 a jemnejšim pod vodou, ale nedosiahneš taky lesk
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Nastrik 5. dveri samo-domo-garazo?

Příspěvek od Atnarfus »

Když se takhle ptáš, tak jsi pravděpodobně nikdy nic nestříkal, nemáš kompresor... Samozřejmě že je možné i doma v garáži poměrně slušně nastříkat menší plochy. Do pátých dveří bych se klidně pustil. Největší problém je s barvou. Autolakovny stříkají vodouředitelnou barvou a s tím se doma dělat nedá.

Bez zkušenosti a vybavení se to udělat nedá. O sprejování ani neuvažuj, jestli chceš aby to trochu vypadalo.
Hanz - FK

Re: Nastrik 5. dveri samo-domo-garazo?

Příspěvek od Hanz - FK »

Kvalitně odmastit, zbrousit 800, stříknout základ NEBO plnič, zase zbrousit třeba 1000 pod vodou, pak lak, třeba 3 vrstvy, po každé vrstvě 1000 zahladit a nakonec bezbarvej. Dulezity je mit trpělivost, tenhle postup trvá docela dlouho. Takhle sprejema stříkám plasty a laminát.
Surmi - FK

Re: Nastrik 5. dveri samo-domo-garazo?

Příspěvek od Surmi - FK »

Ono se to dá i tím sprejem ale musí se nanést vice vrstev.. a hlavní je mít šikovné ruce :thumleft:
Jinak Hanzy(pražaku :D ) bo není nebo ,ale BO=protože :thumright:
Hanz - FK

Re: Nastrik 5. dveri samo-domo-garazo?

Příspěvek od Hanz - FK »

já beru bo jako zkrácený nebo :D a jsem pražák takže protože je protože a bo je nebo :D
Sumss - FK

Lakování

Příspěvek od Sumss - FK »

Zdravím,

moje felda je barvy červená rally. Bohužel už trošku vybledlá (růžovka), ale majitel část dílů vyměnil, takže mám z toho omalovánku. V létě to chci stříknout na těch růžovejch dílech, aby se to sjednotilo.

Kolik kg/litrů barvy je tak třeba? Pokud by někdo i vytušil na jednotlivé díly, budu jen rád, bo to nechci celé stříkat...

Jinak, jak to funguje, pokud je zde lak? Pouze trochu zdrsnit a pak rovnou plnič a barva? Dává se i bezbarvý lak?
Informoval jsem se o cenách barev a kilovka barvy a nějakého tužidla k tomu za 1300 mi přijde trošku hodně,ne?

Díky Tom
Uživatelský avatar
Yetti98
Příspěvky: 1324
Registrován: ned 08. čer 2008 21:46:35
Bydliště: Praha 4 142 00
Kontaktovat uživatele:

Re: lakování

Příspěvek od Yetti98 »

no jo nejsme za totáče kdy kilovka nitrokombinace na auto stála 20,-.ale na celý auto ti stačí 2,5kg barvy, záleží kolik vrstev budeš dávat a když do barvy přidáš trochu bez barvýho laku nic nezkazíš pomalejš to schne zato se lépe slejvá a víc se leskne,jo a po nástřiku auto zavři do garáge a nech na něj svítit tak 4ři 500W zárovky a budeš to mít zároveň vypálený
jo stačí to přebrousit 200smirkem pod vodu a můžeš stříknout bez plniče
Uživatelský avatar
Yetti98
Příspěvky: 1324
Registrován: ned 08. čer 2008 21:46:35
Bydliště: Praha 4 142 00
Kontaktovat uživatele:

Re: lakování

Příspěvek od Yetti98 »

URNA píše:díky Rexi....budu se snažit: :D néé prej normálně to jde stříknout ale ty barvy jsou jakože hustčí takkže se musej trošku zředit a prej to je ok..tak nevim no:)

URNA:
za totáče jsme stříkali auta normálně suříkovou barvou na konstrukce s přídavkem bezbarvýho laku a byl lesk jako blesk, všech jde kup syntetiku PRIMER a můžeš to prát o 106 :o
Meverick - FK

Re: lakování

Příspěvek od Meverick - FK »

Všechno jde .. na většině barev je i napsané ředidlo pro štětec,valěček a jiné pro stříkání .. jinak štetku nebrat jsou pak vidět tahy váleček je lepší :)
batist - FK

Prelakovani casti karoserie

Příspěvek od batist - FK »

Zdravim,

mame felicii 1,3 kombi a bocni plech za zadnima dverma (tam jak je otvor nadrze) nam zacal rezivet. Jeden pan nam to opravil a mame tam ted na tom miste zakladni barvu. Chteli bychom to nastrikat barvou (lakem). Slysela jsem, ze existuji prodejny, ktere se specializuji na autolaky a tam pry michaji laky na auto. Myslite, ze pokud bychom si nechali nejakou barvu namichat, tak ze bychom to zvladli nastrikat sami? Pripadne kolik si toho nechat namichat? Nebo je lepsi to nechat nalakovat nekde, kde se tim zabyvaji? Jde o to, ze kdyz uz se do toho investovalo, tak abychom to nepokazili nejakym domacim lakovani. Radi bychom, aby to jeste nejaky ten rok vydrzelo. Diky za rady.

Batist
Uživatelský avatar
madmaik
_________________
_________________
Příspěvky: 1499
Registrován: stř 06. úno 2008 21:33:15
Bydliště: Praha 4/ Mochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Prelakovani casti karoserie

Příspěvek od madmaik »

urcite jestli nemate zkusenosti s lakovanim tak nelakovat!! a v zadnym pripade ne sprejema. chce to striknout pistoli a aby to striknul nekdo kdo uz to delal,aby to k necemu bylo a nebylo poznat ze to bylo strikany.
Škoda Felicia SportLine 1,6mpi rv. 6/2000 a Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995 no.2
bylo Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995
este bych si pral nejakyho peknyho pickupa
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... =16&t=8259
http://madmaik.rajce.idnes.cz/
batist - FK

Re: Prelakovani casti karoserie

Příspěvek od batist - FK »

No, popravde, bojime se do toho jit sami, ale na druhou stranu bychom potrebovali trochu usetrit. Takze proto jsme zvazovali jakoukoli levnejsi variantu. Nejde nam o vzhled, ale o funkcnost. Coz ale chapu, ze pri amaterskem "nesikovnem" nalakovani sprejem by utrpela prave ta funkcnost, ze? Nemate predstavu, kolik to tak prijde u profika?
steelboy - FK

Re: Prelakovani casti karoserie

Příspěvek od steelboy - FK »

cena je tak 2000 - 2500 za díl.
batist - FK

Re: Prelakovani casti karoserie

Příspěvek od batist - FK »

Tak to je dost :-( Sakrys, s tim jsme nepocitali. Asi zadna levnejsi (a funkcne kvalitni) alternativa neexistuje.
Pilgrim - FK

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od Pilgrim - FK »

No možná folie... ceny začínají na 10.000 za celé auto (záleží samo na velikosti). Pak je případná oprava dílu určo levnější než lak.
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od Vlada320 »

já jsem koupil kompresor,pistoly a konečně tohle léto jsme se k tomu dostal abych se naučil si něco nalakovat.ze začátku jsem koupil nějakou polyuretanovou syntetickou barvu.namíchali mi odstín mojí modrý ikdyž se sice uplně netrefili tak ta plechovka plus tužidlo mě stálo necelejch sedm stovek dohromady a je to vlastně 1,5kg barvy protože jsem dostal 1kg barvy a 0,5kg tužidla.zkoušel jsem s tím lakovat a nevim jak je to možný ale jde mi to super,nestejká to,tuhle rychle,má krásnej lesk a hlavně za pár korun si nalakuju sám půlku auta.je jasný že nějakýho mergla nebo bmw bych s tím nelakoval a šel bych spíš do akrylátu ale tahle barva mi na feldu uplně krásně stačí a sám se divim jak mi s tím jde lakovat.zítra vám pošlu nějaký fotky jak se s tím peru.lakoval jsem s tím už přední čelo,vršky blatníků, výztuhu nárazníku a plasty pod světlama.příští léto se chystám na výměnu pátejch dveří,zadních lemů a čeká mě oprava předního nárazníku a všechno tohle nalakuju s tou samou barvou. ;) až jí zdělám tak zkusím koupit akrylát a naučit se s ním lakovat, ale lakýrník mi řikal že to je jednodušší barva než to co mám teď že s tím se mi bude dělat líp.
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od Vlada320 »

tak tady posílám slíbený fotky lakování.pod všechno jsme nejdřív dával plnič a pak na to barvu a jediný co jsem nějak moc nepřebrušoval tak tu výztuhu.prostě jsem jí nastříkal plničem a lehce přebrousil ale je na ní vidět krupice trochu ale řikal jsem si čím víc barvy na ní je tím líp :-)vybral jsem jich jen pár jinak jich mám hafo v lepší kvalitě.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Uživatelský avatar
Vlada320
Příspěvky: 706
Registrován: sob 19. led 2008 21:41:38
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od Vlada320 »

po mojí zkušenosti řikám že člověk se toho nesmí bát.koupit kompresor,odlučovač vody,hadice,pistoly a zezačátku nějakou levnou barvu třeba tu dvousložkovou polyuretanovou syntetiku a zkusit si to.nic na tom není nejdůležitější je si dobře namíchat barvu ale když není člověk blbej tak to odhadne.jinak pistoly jsem koupil přesně tuhle tu a je bezvadná za tu cenu http://www.pohodoveceny.cz/produkty/pis ... oteco.html kdybych věděl že tak parádně jako jsem nalakoval to co do teď tak se klidně pustim do lakování celýho auta ale je pravda že na to bych potřeboval ještě jeden kompresor(už se na něj šetří).ten jeden je sice dobrej a má nádrž na 50litrů ale je to tak akorát na lakování jednotlivejch dílů ale celý auto najednou by se s tím asi lakovat nedalo nebo jen stěží a mizerně.

jinak kdybyste se jen tak ze zvědavosti někdo ptal proč jsem takhle dával do kupy předek tak to má člověk z toho když se někomu lepí na prdel a pak nedobrzdí :twisted:
Škoda Felicia Kombi 1.3 mpi Lpg 390 000 km, STK za námi a pořád slouží věrně dál, těch 500 tisíc km s ní prostě dám :-)
Midar - FK

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od Midar - FK »

Laký máš prosím odlučovač na vodu? Dík za odpověď
redroker
Příspěvky: 185
Registrován: pát 23. říj 2009 9:43:52
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od redroker »

Chystám se dát nalakovat oba dva přední blatníky,zatím je mám jen základovkou,ale před tím budu muset nechat vyměnit nosníky. Když nepočítám náklady za materiál(nosníky),nakolik ta sranda asi přijde?
Uživatelský avatar
MARWiN
Příspěvky: 1997
Registrován: čtv 08. dub 2010 21:43:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od MARWiN »

u nás v Praze chtějí za lak jednoho kusu blatníku cca 3500,- takže to máš tak kolem 7K a výměna nosníků taky nebude nic levnýho,otázkou je,kolik si toho můžeš udělat sám a jestli se ti to teda vůbec vyplatí
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od Matuhsch »

unás 2000 za jeden ..
Obrázek
Obrázek
ThomasHK - FK

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od ThomasHK - FK »

Tak mám taky dotaz :D chystám se poopravit škrábance na rozích nárazníků (parkovištní lišej od minulého majitele). Je to tmavěmodrá metalíza... koupil jsem origo spray, místa josu již ošetřená korekční lakovou tužkou (dost nešetrně, lak přečnívá...) tak si říkám, že vezmu 2000 papír, pod vodou to zahladím, odmastím a stříknu origo metalickým lakem a krycím lakem do rozprachu... je reálný, aby to aspoň trochu rozumě vypadalo?
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od Matuhsch »

není ;)
Obrázek
Obrázek
ThomasHK - FK

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od ThomasHK - FK »

tuto odpoved jsem cekal :D necekal bych vysledek jak od lakyrnika :D spis jak jinak se skrabancu rozumne zbavit :D a korekcni tuzka na tyhle plochy nepripada v uvahu no...
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od Matuhsch »

sprejem těžko uděláš zástřik i když jsem nikdy nelakoval, sprej sem v ruce měl, a je s ním problém udělat cokoli rozumně, ne nějaký složitější věci... když se podíváš jak dopadli všici co sprejíčkovali.. asi nejlepší to bude nechat stříknout někomu kdo umí, pokud chceš aby to nebyl bastl
Obrázek
Obrázek
ThomasHK - FK

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od ThomasHK - FK »

asi mas pravdu ;) spray si necham na nejake pripadne mensi opravy atd a tohle necham, neni to moc videt a az mi to nejakej nazdarek na parkovisti drbne jeste vic, tak to sverim odbornikovi
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od Matuhsch »

jedině to můžeš zkusit přejet šmirglem a pak to rozleštit s tím že ty nejhlubší škrábance tam zůstanou...
Obrázek
Obrázek
ThomasHK - FK

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od ThomasHK - FK »

no ono na tom narazniku je to skrz ten metalicky lak na zaklad... je to ale v zasade malickost, tady na te fotce je to vlastne na rohu narazniku nad oderovou listou a neni to videt, vezmu to asi tou origo skoda lestenkou a bude to... uvidime

http://imageshack.us/f/208/obraz1105.jpg/
Vitas - FK

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od Vitas - FK »

Zdravim, mam bilou feldu a na jare bych chtel nalakovat rezavy mista, je to normalni candy white, rv98. Ovsem stoji celej zivot venku a tak uz neni bila jako bila. Myslite, ze je moznost ze lakyrnik, co by me to namixoval tu barvu trefi?
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od Maty »

Pokud to nebude nějakej jouda tak není problém si nechat namíchat barvu přesně podle odstínu auta .... odmontovat třeba víčko nádrže a dojít s nim do prodejny kde míchaj barvy
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
marek.v - FK

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od marek.v - FK »

ahoj, chcem sa vás spýtat, idem opravovat mensiu korozio, vybrusim to, trosku zatmelim a neviem ci mám dávat aj plnic aj základovú farbu a nakoniec farbu lak, alebo len plnic a nato farbu a lak? poradte dakujem
keenworth - FK

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od keenworth - FK »

lepší je tam dát základ, pak plnič, a pak barvu a lak
Uživatelský avatar
JoS
Příspěvky: 258
Registrován: čtv 07. led 2010 17:02:30
Bydliště: Pardubice/Seč

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od JoS »

A pod základ dávám ještě bezoplachový odrezovač.Nechám zreagovat a zaschnout,potom otřu suchým hadrem a stříkám základ.
marek.v - FK

Re: Lakování karoserie a dílů

Příspěvek od marek.v - FK »

takze má ist aj základ aj plnic? a najprv základ potom plnic
Odpovědět