HP Sporting

Odpovědět
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Dorazy tlumičů + HP podvozek ?

Příspěvek od Skury »

Jako myslíš, že se ti do podběhu skreje půl kola? Vyndej tlumič a dávej auto dolů na heveru (lepší je hydraulickej) a uvidíš, kam až ti kolo může zalézt nebo kde se dotkne. Ale nemám strach, že by se ti to tam dotklo. :)
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
stef99
Příspěvky: 1852
Registrován: pát 20. dub 2007 18:27:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dorazy tlumičů + HP podvozek ?

Příspěvek od stef99 »

No tak udelej poradne ty lemy at se ti tam vlezou ;)
Prodej novych a referencnich vozu Skoda se slevou, vice SZ
luke.bean - FK

Re: Dorazy tlumičů + HP podvozek ?

Příspěvek od luke.bean - FK »

Obrázek

škury: věř tomu,že se to opře v tom místě jak jsem namaloval. Když to máš hodně nízký,tak se kolo schová. Mě to taky drhlo- kolo 7x16 ET 40 205/45 guma a po náojem držák brzdiče 5mm - takže jako by kolo mělo ET 35... A drhlo a drhlo...
Uživatelský avatar
stef99
Příspěvky: 1852
Registrován: pát 20. dub 2007 18:27:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dorazy tlumičů + HP podvozek ?

Příspěvek od stef99 »

luke.bean píše:Obrázek

škury: věř tomu,že se to opře v tom místě jak jsem namaloval. Když to máš hodně nízký,tak se kolo schová. Mě to taky drhlo- kolo 7x16 ET 40 205/45 guma a po náojem držák brzdiče 5mm - takže jako by kolo mělo ET 35... A drhlo a drhlo...





No pokud to cely vymlatis tak ne...Hele ja to mel na nejakym Hpcku oznaceni N(mel sem to od nejakyho kluka z rally co s tim nejak jezdil nebo co) pridelany 2 drazky. A kolo sem tam mel 9" a pneu 225/40...ET30 a neskrtalo to
Prodej novych a referencnich vozu Skoda se slevou, vice SZ
Uživatelský avatar
stef99
Příspěvky: 1852
Registrován: pát 20. dub 2007 18:27:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dorazy tlumičů + HP podvozek ?

Příspěvek od stef99 »

.
Prodej novych a referencnich vozu Skoda se slevou, vice SZ
Uživatelský avatar
Georgerob
Příspěvky: 796
Registrován: pát 04. kvě 2007 19:40:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dorazy tlumičů + HP podvozek ?

Příspěvek od Georgerob »

Stopro budu chytřejší až to obuju, pak to hned začnu řešit...potřebuju zjistit kam mi až v extrému zaleze kolo.
Grafické studio | www.georgerob-design.cz


BLACK LIST RACEMAN !

[b]19.5. odesláno 750,- na elektrickou stahovačku - do teď nemám ani peníze, ani stahovačku.
Uživatelský avatar
Hanuš
Příspěvky: 1120
Registrován: úte 10. led 2006 18:42:28
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Dorazy tlumičů + HP podvozek ?

Příspěvek od Hanuš »

Georgerob píše:Stopro budu chytřejší až to obuju, pak to hned začnu řešit...potřebuju zjistit kam mi až v extrému zaleze kolo.

jsme na tom podobne :lol: ... ja mam zase kola s pneu ale nemam HP na stelovani :) .. taky budu zkouset kam to pujde.
Dobre auto nepoznas po ctvrt mili, ale po dvaceti letech!!!
Uživatelský avatar
stef99
Příspěvky: 1852
Registrován: pát 20. dub 2007 18:27:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dorazy tlumičů + HP podvozek ?

Příspěvek od stef99 »

Kdyz nebudete jezdit moc nalozeny tak vam to skrtat nebude :D
Prodej novych a referencnich vozu Skoda se slevou, vice SZ
smazany clen - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od smazany clen - FK »

Čaute chalani mam jednu otázku mám na mojej krátkej felde nové HP len sa mi zdá že je zadok moc tvrdý, upraví sa to po čase? Lebo ak to bude takto tvrdé tak mi to doma neprejde a budem ho musieť dať von lebo vozím rodičov .Tak potom budem uvažovať na športovými pružinami a sériovými tlmičmi. Ďakujem za odpoveď .
snb-rider - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od snb-rider - FK »

Se sportovníma pružinama to bude ještě horší, to ten zadek bude dostávat rány na doraz tlumiče. Jinak si myslím že to nemůže být až tak tvrdé, pokud máš sportingy. No a když povezeš rodiče, tak vzadu upust trošku gumy... ;)
smazany clen - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od smazany clen - FK »

Takže už mám nahodené nové HP ,teraz cez víkend ich budem viesť tak som čo budú hovoriť dal som to tak že predok som nechal na najnižšej polohe a zadok som dal na druhú drážku. Tak uvidíme .
Uživatelský avatar
Georgerob
Příspěvky: 796
Registrován: pát 04. kvě 2007 19:40:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Georgerob »

Tak to mám já...mám tuningy, předek je na max..a zadek na druhý drážce a vzadu to teď pujde níž..jen co se udělaj lemy, vepředu bych sakra potřeboval ještě jít tak cenťák dolu..ale nejde nejde..neni kam a dodělávat drážku...ajaj, spíš aby to pak fungovalo tak jak má :?
Grafické studio | www.georgerob-design.cz


BLACK LIST RACEMAN !

[b]19.5. odesláno 750,- na elektrickou stahovačku - do teď nemám ani peníze, ani stahovačku.
Uživatelský avatar
xmorfeuz
Příspěvky: 1038
Registrován: ned 10. čer 2007 13:49:03
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od xmorfeuz »

Ahoj, tak se chystám že do 14dnů vyměním seriový podvozek za HP sporting a potřebuju poradit co všechno můžu vyměnit...nejlepší by bylo kdybyste mi poslali přímo odkazy...např. na autodilykrc.cz pač od nich budu objednávat i stahovák na pružiny. Vůbec se v tom nevyznám, mají tak několik druhů misek gum atd...a nevím co vybrat. ( PS: nikdy jsem to nerozebíral a nechci to dávat do servisu...1,3mpi ) díky ;)
smazany clen - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od smazany clen - FK »

No jestli sis obědnal funglovku HPčka tak ti vše dojde a akorat budeš montovat akorat gumy na zadní horní uložení u toho myslim nejsou to máš 4 gumy.
Naposledy upravil(a) emilio52 dne sob 14. bře 2009 17:21:57, celkem upraveno 1 x.
Důvod: předchozí citace viz:pravidla č.4
smazany clen - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od smazany clen - FK »

Tomi píše:Čaute chalani mam jednu otázku mám na mojej krátkej felde nové HP len sa mi zdá že je zadok moc tvrdý, upraví sa to po čase? Lebo ak to bude takto tvrdé tak mi to doma neprejde a budem ho musieť dať von lebo vozím rodičov .Tak potom budem uvažovať na športovými pružinami a sériovými tlmičmi. Ďakujem za odpoveď .

Mě to ješte připadne měky ale asi je to akorát nic se nemá přehánět.No mamka ta na jízdní vlastnosti neřekla ani prd a to se v tom dost vyzná protože už to nějakou dobu dělám ale je chytrá jak lyška vohla se pod auto a hned do mě valila že sou tlumiče žluty a tak.Jinak super vec HP best of.
luke.bean - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od luke.bean - FK »

předky jsou kompletní s horním uložením a vzadu jsou na každým tlumiči 1a 1 guma - asi jak již řekl PINY ;) . jedna zespoda a jedna shora. většinou jim nic neni,tak vrátit klidně zpátky - ale bacha na jejich polohu! hodně lidí to rozdodí hrr hrr a pak neví jak to tam bylo.
Koupil bych si akorát nový šrouby do těhlice jak drží tlumič(2x) ,4 matičky se silonem pro přišroubování v motorovým prostoru aby to vypadalo hezky a vzadu taky šroub do nápravy kterej prochází spodním okem tlumiče. - 2x jinak vše ostatn by mělo být ok ;)
Uživatelský avatar
Hanuš
Příspěvky: 1120
Registrován: úte 10. led 2006 18:42:28
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Hanuš »

mam na HP smulu :evil: .. uz jsem byl na vsem dohodnuty, ale 5 minut nez jsem se pro ne vydal z toho padlo.. skoda, ze penize hrajou tak obrovskou roli a nekdo me preplatil :(
Dobre auto nepoznas po ctvrt mili, ale po dvaceti letech!!!
MOD - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od MOD - FK »

a za kolik jsi je mel dohodnutý a nový nebo jetý a jak moc ??
Naposledy upravil(a) emilio52 dne sob 14. bře 2009 17:22:54, celkem upraveno 1 x.
Důvod: předchozí citace viz:pravidla č.4
Uživatelský avatar
Hanuš
Příspěvky: 1120
Registrován: úte 10. led 2006 18:42:28
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Hanuš »

ja si muzu dovolit pouze jety :roll: ... prodaval se zde v inzerci za 6t a jety 300km(verze tuning) i s doklady o koupi. Moje financni maximum je 5t, ale i tak jsem byl s prodejcem domluven ho koupit za moji cenu. Bohuzel pro me, nekdo mu nabidl 6t a tak ja nemam nic. Jedinne stesti je, ze jsem jeste nebyl na ceste, nebyl zrovna blizko. Vim, ze se takova sance opakovat uz asi nebude :( ... tak budu jezdit na seriovem, snad neco jeste vydrzi :lol:
Naposledy upravil(a) emilio52 dne sob 14. bře 2009 17:24:07, celkem upraveno 1 x.
Důvod: předchozí citace viz:pravidla č.4
Dobre auto nepoznas po ctvrt mili, ale po dvaceti letech!!!
MOD - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od MOD - FK »

Hel ja te tu vidim ze je schanis uz hrozne dlouho tak proste prisetři ne ... davat si prachy na hromadku a tak kolem 7-8ky se daj sehnat s predledem a vez ze to stoji za to :-) No a kterej blazen prodaval jety 300km za 5k , to byla mozna nejak abouda bud rad ze to nevyslo ...
Naposledy upravil(a) emilio52 dne sob 14. bře 2009 17:24:55, celkem upraveno 1 x.
Důvod: předchozí citace viz:pravidla č.4
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od kejzi1 »

Taky se mi ta cena trochu nezdála.Já köupil co měli najeto 30 000km za 4000kč a jsou v pohodě
Uživatelský avatar
Hanuš
Příspěvky: 1120
Registrován: úte 10. led 2006 18:42:28
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Hanuš »

budu vypadat za blbce, ale potrebuji vysvetlitl jak se snizuji HP :D ... Kde mam co povolit, abych nasel ty drazky na snizeni :oops:
Dobre auto nepoznas po ctvrt mili, ale po dvaceti letech!!!
MOD - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od MOD - FK »

No je to na spodní části tlumiče,(tam kde víc čouhá z pružiny) vepředu jsou takový hliníkový (nebo co to je za materiál)podlozky cca 7mm tloušťka a pod nima jsou ty drázky ve predu mam 4 a jedna byla schovaná takze nebyla vydět. A vzadu jsou vidět lépe jsou plechový a cerná cca 2tloušťka taky 4 drážky.
postup snižování, musis mit stahovák na pruziny stáhnou pruzinu a pak přecvaknout to zajištovací pérko do pozadované drážky. a zase povolit toť vse na tlumiči nic povolovat nebo utahovat nemusíš.
Moje nastaveni co me doporučil Dedla, vepředu 2drazka , a vzadu 4tá tj max.snížení vzadu a malinko ve předu.
MOD
Uživatelský avatar
Hemi.cz
Příspěvky: 602
Registrován: úte 27. lis 2007 22:37:58
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Hemi.cz »

Zdravím Felďáci.
Mám možnost koupit tlumiče,podle všeho HPčka.Ale jen tlumiče.Takže se chci zeptat,jak se budou případně chovat se seriovýma pružinama,a s sport. pružinama jiné značky?Děkuju
Hemi´s Works
- kresba, design, 3D, 2D
http://hemisworks.webnode.cz/
Uživatelský avatar
Hemi.cz
Příspěvky: 602
Registrován: úte 27. lis 2007 22:37:58
Bydliště: Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Hemi.cz »

spěchá to lidi,tak prosím o nějakou odpověď,děkuju moc
Hemi´s Works
- kresba, design, 3D, 2D
http://hemisworks.webnode.cz/
luke.bean - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od luke.bean - FK »

záleží jaký to jsou tlumiče,dřív dělali že by se na ně dala dát sériový pružina,ale to už se nedělá a musíš k tomu mít i pružiny.. jinak když dáš jinak nastavený tlumiče,chtělo by to k tomu dát nějaký adekvátní pružiny aby to bylo jako celek a mělo to nějakou funkci
Sigy - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od Sigy - FK »

Je nějaký rozdil mezi HP podvozkem na 1,3 1,6 a 1,9D? Asi jo že? :(
Collin - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od Collin - FK »

Sigy: Je to stejné http://www.hpsporting.cz/?k=3
Sigy - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od Sigy - FK »

Díky :shock: fakt že jo, těm HPčkum nevadí těžší naftová felda? :shock: to celkem čučím, mate s tím někdo zkušenosti?
Naposledy upravil(a) emilio52 dne sob 14. bře 2009 17:27:25, celkem upraveno 1 x.
Důvod: předchozí citace viz:pravidla č.4
Sigy - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od Sigy - FK »

Máte s tím tedy někdo zkušenosti jak se chová to HP na nafťaku, to asi nebude tak tuhe jak kdyby byly na lehké 1,3...
Uživatelský avatar
Vici
Příspěvky: 1278
Registrován: úte 16. pro 2003 16:17:43
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Vici »

delaji se jine pro 1,3 jine pro 1,6 jine pro 1,9D a jine pro kombika.... proto to funguje na vsech feldach :lol:
O1 Combi ASZ 204PS/461Nm, Galaxy AUY 149PS/368Nm, Sharan AUY 4motion série, Favorit Silver Line 50kW
Uživatelský avatar
Vici
Příspěvky: 1278
Registrován: úte 16. pro 2003 16:17:43
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Vici »

jinak kdyby nekdo chtel nove hpcka za lepsi cenu tak se ozvete... o necem bych vedel - vici@centrum.cz
O1 Combi ASZ 204PS/461Nm, Galaxy AUY 149PS/368Nm, Sharan AUY 4motion série, Favorit Silver Line 50kW
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Tweety »

Čágos draci, mám dotaz. Kdzž se dají HPčka musí se dělat geometrie? Nebo to je fakt "jen" sundat staré a dát nové. Někde jsem slyšel, že je nahoře na předních tlumičích nějaké ložisko, pasuje to vše normálně?
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
luke.bean - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od luke.bean - FK »

geoška by se udělat měla,ale když jí neuděláš,tak se taky nic nestane.. nahoře je ložisko a všechno je shodný ze sérií pokud nemáš HP racing sk.A ;)
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Tweety »

Čagos, možná mi vyjde koupě tréningových hápéček, ale bohužel jen předních. Tak se chci zeptat, jestli je možné dát k nim na zadek ty modro-žluté hápéčka? Nebo jestli jsou měkkčí, tak je nechat ztvrdit?
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
luke.bean - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od luke.bean - FK »

bratranec to takhle měl a bylo to v klidu a auto nedostávalo na lehčí zadek takový kopance a bylo komfortnější :D ;)
Dedla
Příspěvky: 1425
Registrován: pon 13. úno 2006 18:40:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Dedla »

Tweety.
Jasně,dobrá volba.
Když nepřitvrdíš ty zadky,tak to bude hůř zatáčet,ale bude to rozhodně použitelný.
Úpravy řídících jednotek motorů Felicia
Ex. Felda http://www.youtube.com/watch?v=b5al6XngGWo Kejzi dík!
VW Sharan TDI : "Dospělé auto pro dospělého člověka".
http://www.youtube.com/watch?v=CkJzc2D2 ... re=related
Nemám rád SZ...
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Tweety »

Tak už jsou doma :D :D . Mám je i s tím celým kusem kde je ložisko, a jsou ještě asi o 2cm snížený pod poslední drážku. Asi to bude trošku více dřepět, pak pošlu foto jak to je vyřešený(bez dělámí další drážky). Ještě asi vyzkouším jednu variantu s tím zadkem. Ten od koho jsem je koupil mi říkal o nejakým prodejně s tlumičema a zaroveň i servisem, kde prý dokáže přitvrdit seriové tlumiče k těm HP. Nechával si tam i repasovat své tlumiče( řekl bych že dokonce i HP a je to v Praze) a prý max spokojenost, tak se uvidí. Když by to nějak nevyšlo, tak bych koupil ty HP zadní.
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
smazany clen - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od smazany clen - FK »

Tak ja na nich mám napsany že sou na 1.6,1.9D,combi aj krátkou.Takže to už není tak hrozny.Když prolízám intoš tak občas na něco narazím.Ale ty ceny se pohybujou tak kolem 8000kč.Lepší to nebude.
Naposledy upravil(a) emilio52 dne sob 14. bře 2009 17:31:38, celkem upraveno 1 x.
Důvod: předchozí citace viz:pravidla č.4
luke.bean - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od luke.bean - FK »

tweety: ono nechat přitvrdit tlumiče není úplně výhra.. když něco děláš s tlumičema měla by se k tomu udělat i adekvátně pružina. a v tom servise by mě zajímalo,jaký mají zkušenosti s přitvrzováním tlumičů a podle čeho to dělají..
a foto nahoď,jsme zvědavi ;)
MagicanBlack - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od MagicanBlack - FK »

Tak bych mel otazecku na kolik vyjdou pekny pouzity treninkace....??

případně jestli by je nekdo nechtel vymenit za modro zluty...:D:D:D :twisted: :twisted:
luke.bean - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od luke.bean - FK »

:D Možná...
Uvidíme až doděláme martinky feldu a co ona na to bude říkat.. bude to mít jako daily car a docela dost jezdí,tak nechci aby mi v tom skákala.. Ale nechám to na ní a nevím nevím jestli vymění komfort za krásně projetou zatáčku na tréningáčích :D :D
Naposledy upravil(a) emilio52 dne sob 14. bře 2009 17:33:09, celkem upraveno 1 x.
Důvod: předchozí citace viz:pravidla č.4
MagicanBlack - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od MagicanBlack - FK »

Kdyby se ji teda moc nelibili.. a preci jenom to pohodli je preci jenom dulezity.... tak se ozvete.. urcite bych je bral:-). Neco bych ti priplatil a tak;-). Ja nemam rad pohodlny auta :twisted:
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Drahoš »

luke.bean píše:
MagicanBlack píše:
případně jestli by je nekdo nechtel vymenit za modro zluty...:D:D:D :twisted: :twisted:


:D Možná...
Uvidíme až doděláme martinky feldu a co ona na to bude říkat.. bude to mít jako daily car a docela dost jezdí,tak nechci aby mi v tom skákala.. Ale nechám to na ní a nevím nevím jestli vymění komfort za krásně projetou zatáčku na tréningáčích :D :D


Já myslim, že komfort půjde stranou :D
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi viewtopic.php?f=16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od kejzi1 »

MagicanBlack:Myslím že jsem tenhle návrh už Lukemu dával že bych je vyměnil,bylo to hned jak si je přivezli domů.Klidně bych ty moje nechal zrepasovat ;)

Už jsem našel kde jsem to navrhoval.V tématu Martinky felda hned na druhé stránce :)
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Tweety »

Slibované fotečky nových pružinek. V takovým stavu jsem si je dovezl :roll: , krapet zasraný ještě tam bylo bahno z tréningů :D
Ale už jsou trochu porozebraný a houpou se zavěšený v nových barvičkách. To vyfotím snad dnes a taky se s tím pochlubím, jak umím hezky malovat :D :D .
Snad tam bude vidět dostatečně to snížení pružin, ale asi určitě jste si všichni dávali HP sami, tak hned uvidíte co je tam navíc. ;)
Obrázek
Obrázek
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
Sigy - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od Sigy - FK »

PINY: Kdybys nahodou někdy na ně narazil a byl tak hodný, hoď mi na ně tip :)
Monstrak - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od Monstrak - FK »

Cau potřeboval bych zjistit jaký druhy HP tlumiču a pružin pro feldu se vyráběly a jaký v nich byly rozdíly. Jsou to ty dnešní žlutý s modrýmy pružinama, pak nějaky rally, a trenigová sada? Myslim že byly ještě nějaký starčí s nějakou jinou barvu a asi i s jinýma vlastnostma. Díky za snahu
smazany clen - FK

Re: HP Sporting

Příspěvek od smazany clen - FK »

Sigy píše:PINY: Kdybys nahodou někdy na ně narazil a byl tak hodný, hoď mi na ně tip :)

jasny jak neco najdu dam ti vedet.
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HP Sporting

Příspěvek od Tweety »

Fotečky už po vzhledovém repasu :D :D

Tady se huopaly čerstvě natřený( aby se na ně nelepily mušky) a v noci (aby mi je nikdo neukrad :) )
Obrázek

Tady už jsem je vyhnal na sluníčko ať se hezky opálí :D
Obrázek

A poslední, už jen čekají na složení. :roll:
Obrázek

Teď ještě dodělat zadek, šup s nima na auto a můžu se začít ploužit :lol: , abych někde něco neurval, než si zvyknu, že jsem níž. ;)
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
Odpovědět