Tlmiče Golf 3 na Feldu

MichalBN - FK

Tlmiče Golf 3 na Feldu

Příspěvek od MichalBN - FK »

Viem ře už to tu bolo,len ja neviem hladať :D
Tak mám doma rozobratých niekolko Golfou a VW Vento a chcel by som z 1.9D venta dať z 5cm zníženími strunami tlmiče dopredu na feldu.
Stačí len odbrúsiť origo uchyt Vw aby som ho dostal do feldackej tehlice alebo to budem musieř dávař na sústruch aby mi zmenšili priemer??
A ako je to z horním uložením,to je rovnaké ako golf/felda alebo stým budú problémi??

Rady kúp HP hm...viem že origo štelovák by bol top,nechcem športovú jazdu ale ísť čo najnišie ako to ide a tlmiče aj struny mám doma tažke to bude zadarmo.Preto som sa takto rozhodol ak sa to bude dať
Za rady dakujem..
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlmiče Golf 3 na Feldu

Příspěvek od Skury »

TLumiče nepasujou a to ani nečtu nehodlám příspěvek.

A nauč se hledat... :roll: viewtopic.php?f=27&t=29759&p=551634&hilit=+podvozek+golfa#p551634


Jinak snížené sportovní pružiny jsou v bazaru.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
matix737
Příspěvky: 49
Registrován: ned 15. úno 2015 7:32:46
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlmiče Golf 3 na Feldu

Příspěvek od matix737 »

a co jen samotne pruziny z golfa na origo predni tlumice na feldu? O tom sem se nikdy nedocetl zda by to slo a jestli byto slo nahoru nebo dolu
Sruty22
Příspěvky: 449
Registrován: pát 20. črc 2012 11:05:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlmiče Golf 3 na Feldu

Příspěvek od Sruty22 »

felicie neni golf ani jine auto. Jde vse ale ne plungnplay. pokud bys chtel, tak zadni tlumice se daji nahradit tlumicema z vw mk1, mk2, mk3
https://www.flickr.com/photos/127894722@N07/
  • potkaj se dva..křižovatka dva pruhy....semafor...červená.....start !ruská ruleta, zelená...jede se deset,dvacet,dvojka přes třicet a trojka na čtyřicet.....pade ! ....votáčky dva,skoro tři litry..holky na chodníku mi hážou kalhotky....
Odpovědět