Zadek pořád nízko

Hondza
Příspěvky: 33
Registrován: stř 27. lis 2013 17:48:34
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Zadek pořád nízko

Příspěvek od Hondza »

Zdravím,po výměně tlumičů s příslušenstvím a pružin se felda stále tváří jako naložená..Nosníky v pohodě,misky taky..Je možný že jsem koéupil tlumič špatný?Myslím tím že když mě přišli domů z autorozvody.cz tak se mě zdáli strašně lehoučky a šlo s nima v pohodě pumpovat rukou..Nebo může být jenom na krátkou?Nebo na verzi před rokem 98?Nevím už..
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadek pořád nízko

Příspěvek od Maty »

Co je u tebe nízko? .... co jsi koupil za tlumiče? ... nové? Staré? motorizace ? krátká? kombi ?
hlavně na výšku vozu nemají tlumiče vliv ... na to mají vliv pružiny
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Papi - FK

Re: Zadek pořád nízko

Příspěvek od Papi - FK »

.....
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne stř 30. zář 2020 18:37:41, celkem upraveno 1 x.
Hondza
Příspěvky: 33
Registrován: stř 27. lis 2013 17:48:34
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadek pořád nízko

Příspěvek od Hondza »

Jedná se o kombika 1.3 mpi,myslel jsem příslušenstvím misky dorazy atd.Ale pružiny jsem měnil taky..tipově měli odpovídat modelu,ale bůhví..autokelly,už mě taky prodali výfuk na favorita,kterej byl samozřejmě kratší a měl jinak závěsy..tlumiče jsou kayaba.Mimo to mám na zadku dost velkej odklon protože se mě brutálně sjíždí vnitřní hrana gum..A tím že je zadek nízko myslím že tam kde končí guma tak začíná blatník..
jimac
Příspěvky: 13
Registrován: stř 05. čer 2013 16:47:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadek pořád nízko

Příspěvek od jimac »

To že končí guma a začíná blatník je myslím v pořádku, tedy nevím jak na úplně nových tlumičích, ale na cca. 2 roky starých to tak mám taky. Ono když se podíváš, tak zadní lem je o dost níž než přední.
Uživatelský avatar
Nosferat
Příspěvky: 564
Registrován: pát 21. říj 2011 16:53:19
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadek pořád nízko

Příspěvek od Nosferat »

Je klidně možný že máš ohlou celou nápravu, jinak není možný, abys měl jiný než sériový odklony...
Renault Clio Generation 90TCe 56kw
Škoda Fabia II Family 1.2HTP 12v 51kw


https://www.instagram.com/hrabe.official/
Odpovědět