Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Odpovědět
goodFela - FK

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od goodFela - FK »

Sry že se ptam no. Ale myslel jsem že tohle je diskusní fórum...

Jde mi o to, jak to dělaj ty, co maj tyhle brzdy. Jestli dělaj normální technickou, nebo to nějak obchází.
Jenky - FK

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od Jenky - FK »

Ma to vyznam,davat na 40kW motor lepsi brzdy?Uzijes to?Uz si nekdy zahral origo tak,ze prestali brzdit?
goodFela - FK

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od goodFela - FK »

yop.... :? To víš. Šumava je Šumava.. Kopců je tady všude okolo mraky. A z nich se to moc hezky rozjíždí, ale ubrzdit to, to už je horší :/
Jenky - FK

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od Jenky - FK »

V tom pripade napis Jezkovi,ma maly brzdy,ihned ti rekne,co potrebujes,nebo taky Marty.
RedmeX - FK

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od RedmeX - FK »

Otázka ohľadom STK a ôegánosti tu už bola aspoň stokrát a odpoveď je vždy jasná. Ale vždy sa nájde niekto kto sa to spýta zase v domení, že práve u neho to bude inak...

Uvariť sa tie brzdy dá vcelku ľahko v mestskej premávke, hlavne pri staršej brzdovke.
Marty_pv - FK

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Mr_X: co chceš abychom ti napsali, že právě ty s touhle variantou brzd nebudeš mít na žádné stk problém? :D Buď dělám úpravy a nebo nechám v sérii a mám klid, vždycky je to o lidech a o konkrétní stk, jeden tě za ně pochválí a druhej vyhodí
Pokud brzdy potřebuješ tak je namontuj, pokud ti jde hlavně o "100% legální" auto tak ty brzdy zas tak nehoří, ne?
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od kejzi1 »

Jenky: Věř že série uvaříš velice rychle,mě se to podařilo na dálnici,když přede mě vlítnul kamion a já brzdil ze 160 na 90 a od tý doby byli kaput.Mimochodem se mi podařilo uvařit i ty chlazený :?
goodFela - FK

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od goodFela - FK »

-> Marty: Nene.. Jenom se ptam, jak to dělaj ty, co ty brzdy na autě vozí. S jakýma reakcema se na technický potkávaj a tak (pokud teda na technickou jezdí ;) ) Samozřejmě nepředpokládam, že mi napíšete to, co píšeš ty ;)
Uživatelský avatar
lukydm
Příspěvky: 940
Registrován: sob 09. srp 2008 12:20:38
Bydliště: Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od lukydm »

Bol uz teda niekto stymi brzdami na TK? Mna to caka :lol:
Felicia Combi 1.6M-E 69kW 1998 Re-born
Felicia FUN 1.6MPi 55kW 1999 "Auto které má na silnici úspěch"
http://www.feliciaklub.cz/forum/viewtop ... 48#p418448
fiftidm
Příspěvky: 60
Registrován: úte 17. bře 2009 1:25:37
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od fiftidm »

Luky ja som bol a úplne pohoda,samozrejme ,že si to všimli ale pochválili mi ich. No len ja mám iba 238mm
Jenky - FK

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od Jenky - FK »

At uz to nekdo chvali,nebo odsuzuje,je to spatne a to je fakt.Pokud te za to nekdo vyleje,nemuzes rict ani pumpicka,mozna pouzivas schvaleny dily,ale auto jako takovy ma homologaci jako celek,ty ho timhle narusujes.Samo,ze kdyz typek prijede s homologovanejma lampama na Fabii,fabricka homologace uz je taky narusena,je to tezky....kdyz se neco stane,tak te na tom nekdo uplne fpoho utaha.Mozna ze to bude brzdit lip,ale mas vetsi nedpruzeny hmoty a tlumic nemusi pracovat tak,jak ma-kolo nemusi prenaset silu na vozovku,proste musis pocitat s tim,ze ses propadajici dycky ty.
Uživatelský avatar
HeavySmoker
Příspěvky: 165
Registrován: sob 10. led 2009 23:19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od HeavySmoker »

měl bych technickou otázku k 260mm brzdám. Použil jsem brzdič a držák brzdiče z velké sierry s 60mm pístkem. Kotouče renault escape II 259mm a výška 46mm. Po následném zvětšení středové díry, malého obroušení držáku si vše sedlo na feldí těhlici. Pouze kotouč není přesně uprostřed držáku, je vyosený tak 1mm k jedné straně? Vadí to něčemu? Jak na to koukám tak si myslím že se nic stát nemůže, ale radši se zeptám zkušenějších.

Ještě se zeptám, máte někdo zkušenosti s deskama LPR? chtěl jsem Fri-techy ale v obchodě říkali že se nedají sehnat tak mi dali LPR a mě to nic neříká, tak aby to nebyla stlačená tma.

zde jsou fotky: http://atamancz.rajce.idnes.cz/Brzdy_260mm



díky Honza
Uživatelský avatar
lukydm
Příspěvky: 940
Registrován: sob 09. srp 2008 12:20:38
Bydliště: Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od lukydm »

Citujem Luke-bean : Důležitým krokem je umístění dvou a dvou podložek 12 mezi těhlici a třmen. Na obrázku v kroužku. Důvodem je,aby byl brzdič přesně ve středu osy kotouče.
Obrázek
Hned na prvej stranke to je ;)
viewtopic.php?p=10463#p10463
Felicia Combi 1.6M-E 69kW 1998 Re-born
Felicia FUN 1.6MPi 55kW 1999 "Auto které má na silnici úspěch"
http://www.feliciaklub.cz/forum/viewtop ... 48#p418448
Uživatelský avatar
HeavySmoker
Příspěvky: 165
Registrován: sob 10. led 2009 23:19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od HeavySmoker »

To ano, ale na té fotce je použit kotouč s výškou 41mm s použitím tě podložek, které dají těch cca 5mm. Proto jsem použil vyšší kotouč, jak zde i mnozí radili. spíš se ptám co se stane když to není přesně uprostřed? Pokud uvažuju správně tak pístek dotlačí destičku na kotouč a druhá se dorazí brzdičem díky plovoucímu uložení? Navíc v mém případě podle fotky by mi použití podložek rozdíl ještě zvětšilo, naopak bych musel z držáku odfrézovat přesně a rovně ten cca 1mm
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od jirkaf »

Mám ty kotouče z Espace a nevypodkládal jsem nic ... nani to nachlup přesně uprostřed, ale nikde to nedrhne.
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
Uživatelský avatar
HeavySmoker
Příspěvky: 165
Registrován: sob 10. led 2009 23:19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od HeavySmoker »

Tohle jsem chtěl slyšet. Už jen zjistit co mi to prodali za desky :)
Jenky - FK

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od Jenky - FK »

Taky si myslim,ze si s tim plovouci brzdic poradi.Neni to uplne elegantni,premejslim,ze ych nechal kousek zfrezovat,ale bude urcite funkcni.
Honza_t
Příspěvky: 2125
Registrován: čtv 20. kvě 2010 10:08:08
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od Honza_t »

Mám verzi s brzdama sierra na 13"kola (238mm) a slyším od brzd rány když přejedu nějakou díru. Když brzdím tak ne, možná jsou to destičky... Neví někdo co s tím? Je to docela otravný :scratch:
Marty_pv - FK

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Honza_t: Asi ti nezbyde než sundat kolo a zjistit jestli je tam vůle (a kde) - je to možný že jsou to desky, může to být i třmen - ten drát na třmenu co ho zapírá o držák máš?
Uživatelský avatar
lukydm
Příspěvky: 940
Registrován: sob 09. srp 2008 12:20:38
Bydliště: Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od lukydm »

Mne to drnči aj na seriovych brzdach...Drnči to aj na novom Peugeot Boxerovi, takze niesme na tom az tak zle :D
Felicia Combi 1.6M-E 69kW 1998 Re-born
Felicia FUN 1.6MPi 55kW 1999 "Auto které má na silnici úspěch"
http://www.feliciaklub.cz/forum/viewtop ... 48#p418448
Jenky - FK

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od Jenky - FK »

Pokud to jde od brzd,tak desticky,budou volny v drzaku trmenu,s tim nic neudelas,jedine novy,obrusoval si je,kdyz si je tam daval?
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od 103457 »

Honza t
přesně, jak píše marty, nikde by tam neměla být taková vůle, aby to drnčelo. Mám úplně stejný brzdy, jako ty a nic nebouchá, nedrnčí.
Honza_t
Příspěvky: 2125
Registrován: čtv 20. kvě 2010 10:08:08
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od Honza_t »

Marty: Jo, ten drát jsem předepnul a opírá se dost pevně. Takhle přes kolo se třmenem nejde hnout, tak ten asi nemlátí. Kola půjdou odpoledne stejně dolů, jsem zvědav co to bude.

Jenky: jo, obrušoval jsem je, ale kde všude si nepamatuju

103457: Já mám vždycky něco extra :roll:
Honza_t
Příspěvky: 2125
Registrován: čtv 20. kvě 2010 10:08:08
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy přední chlazené 260mm

Příspěvek od Honza_t »

Tak přecijen to bylo tím drátem :) byl předepnutej, ale asi málo a destička se trochu kvedlala (minimálně, ale přece). Tak jsem ho předepnul víc a zdá se, že to snad bude dělat dobrotu ;)
Uživatelský avatar
HeavySmoker
Příspěvky: 165
Registrován: sob 10. led 2009 23:19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od HeavySmoker »

Mám možná hloupej dotaz, máte někdo nějaký grif na vyndání těch pružinek z brzdiče? jde mi vyndat jen jedna strana a to už to týden zalévám WDčkem.

díky
Marty_pv - FK

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Heavysmoker: někdy jdou krásně a některý zarezlý prostě nepovolíš, rozdělával jsem Sierra/Scorpio brzdičů už 5 párů a je to loterie
Zkus podebrat velkým plochým šroubovákem/páčidlem u místa kde jde drát do třmenu a praštit do opačného konce, hodně mi pomohlo nahřátí ale stejně už jsem jeden drát musel rozstřihnout a na zbytky navařit drát (po nahřátí z vaření šel ten kousek ven krásně)
Uživatelský avatar
HeavySmoker
Příspěvky: 165
Registrován: sob 10. led 2009 23:19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od HeavySmoker »

dobrá rada, zkusím ohřát horkovzduškou, případně někde zkusím najít červenou brzdovku
Uživatelský avatar
Jura_Favorit
Příspěvky: 2415
Registrován: pát 06. bře 2009 0:15:10
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od Jura_Favorit »

Horkovzduška :lol: To chce švajc...
Škoda Favorit 1.3 MPi (136 GLXi) MOTOR EXCEL - profil, rajče.net
Škoda Favorit Pick-up 135 LX
Škoda Favorit 135 L
Škoda Octavia combi 1.9 TDI elegance
Škoda Superb combi 2.0 TDI 4x4 SCOUT - daily car
Uživatelský avatar
HeavySmoker
Příspěvky: 165
Registrován: sob 10. led 2009 23:19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od HeavySmoker »

ten nemam, aby se ten brzdič nepřekalil :D maximálně mám jěště propanbutan
Uživatelský avatar
Foglik
Příspěvky: 900
Registrován: ned 15. bře 2009 12:58:20
Bydliště: Chotěšov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od Foglik »

kdyby nekdo mel zajem, tak sem byl vcera na vrakovisti v Plzni a maji tam jednu sadu na 260mm z mondea
Tiger.s - FK

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od Tiger.s - FK »

Foglik co prosím tě za to chtěj mám 1,9d pick up a ty brzdy jsou ubohý. Měl jsem předtím auta kde sem si mělnil brzdy ze silnějších modelů značky a 280 a 288 mm kotouče na autěch co važily 820 A 890KG BYL MASAKR zato to co je na feldě je hruza zvlašt když to prozatím používám na stavbě.
Uživatelský avatar
Foglik
Příspěvky: 900
Registrován: ned 15. bře 2009 12:58:20
Bydliště: Chotěšov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od Foglik »

to nevim kolik za ne chcou... naposled kdyz sem schanel pro sebe tak chteli za trmen 1500kc :o tak sem rekl ze dekuju a odesel sem. muzu se zeptat ale nevim kdy se tam dostanu. jinak z G3 gti pasujou, ale jenom do doby nez zacli delat 5der
Tiger.s - FK

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od Tiger.s - FK »

Aha no tak to já si to zkusím teda sehnat od kluků co staví fordy ty mi to nechaj za pár korun kdybych se dostal k nějakým navíc tak vám sem hodím info ;)
Tiger.s - FK

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od Tiger.s - FK »

Ještě se zeptám . |Nebudou tam pasovat nějaký brzdy z vw třebas z pola gti nebo tak něco přec jen už je to dost příbuzný ...
RedmeX - FK

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od RedmeX - FK »

práve, že predná náprava felda vs. vw gruop majú spoločnú iba filozofiu, inak sú všetky rozmery rozdielne :(
Na začiatku topicu popisuje skury variant s brzdami z z Ibizi Cupra, to sa dá, ale nie je to plug&play a ani najelegantnejšie...
Tiger.s - FK

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od Tiger.s - FK »

Aha no tak to si asi seženu 4pístky ze 130 ky . a kotouče 256/24 .A bude to brzdit víc než dost . Ono v čr je to i s upravama brzd na pytel jelikož není legální nic . :roll:
I když je to pro vyšší bezpečnost . na předchozích autech sem měl pokaždý upravený brzdy tak že autu se při větším šlápnutí zablokovaly všdchny 4kola a to mi vyhovovalo. jezdil jsem na legálních semislickách a to bylo něco člověk pak musí dávat bacha co za ním jede za auto a hlavně jak je daleko. ale to oc má felicie to je parodie na brzdy :) :baseball:
Uživatelský avatar
HeavySmoker
Příspěvky: 165
Registrován: sob 10. led 2009 23:19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od HeavySmoker »

někde jsem tu četl o zinkování kotoučů, nezkoušel jste někdo pozinkovat brzdiče? Vydrží vznitřní těsnící kroužek tu lázeň aby se to radši nezinkovalo i vevnitř? nebo bude lepší komax?
Uživatelský avatar
lukydm
Příspěvky: 940
Registrován: sob 09. srp 2008 12:20:38
Bydliště: Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od lukydm »

Je to zbytocne...Radsej ich daj do komaxitu ;)
Felicia Combi 1.6M-E 69kW 1998 Re-born
Felicia FUN 1.6MPi 55kW 1999 "Auto které má na silnici úspěch"
http://www.feliciaklub.cz/forum/viewtop ... 48#p418448
Tiger.s - FK

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od Tiger.s - FK »

není to zinkování klasické tzn koupáním v lázni jde o jinou metodu ce se u třmenů používá nepamatuju jak se to jmenuje. zeptám se kamaráda
Uživatelský avatar
lukydm
Příspěvky: 940
Registrován: sob 09. srp 2008 12:20:38
Bydliště: Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od lukydm »

Mam to dobre??? Su dve typy tych pruzin...Pre ABS a bez ABS...
Ja mam bez ABS
Obrázek
Felicia Combi 1.6M-E 69kW 1998 Re-born
Felicia FUN 1.6MPi 55kW 1999 "Auto které má na silnici úspěch"
http://www.feliciaklub.cz/forum/viewtop ... 48#p418448
Uživatelský avatar
HeavySmoker
Příspěvky: 165
Registrován: sob 10. led 2009 23:19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od HeavySmoker »

Podle mě to záleží podle pístku, jestli máš 54mm tak pružinu bez abs a pokus 60mm tak pružinu pro abs. ale podle fotky soudím že máš správnou. Přidal bych svoji otázku, když máte brzdiče v komaxitu nedrhnou destičky v těch vodících drážkách? Nebo to v tom místě z destičky ubrousíte?
Uživatelský avatar
Mexikan
Příspěvky: 784
Registrován: úte 12. úno 2008 2:10:20
Bydliště: Branka u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od Mexikan »

Tiger.s píše:není to zinkování klasické tzn koupáním v lázni jde o jinou metodu ce se u třmenů používá nepamatuju jak se to jmenuje. zeptám se kamaráda


To bude galvanické pozinkování - "za studena" pomocí proudu. Tato metoda má proti klasickému žárovému zinkování slabší antikorozní ochranu (vrstva zinku je daleko slabší).
Podle mě bydrží komaxit víc. A je pěknější.
A3 + Pick-up 1.9D, ex 1.3MPi

Moje garáž
Uživatelský avatar
lukydm
Příspěvky: 940
Registrován: sob 09. srp 2008 12:20:38
Bydliště: Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od lukydm »

HeavySmoker píše:Přidal bych svoji otázku, když máte brzdiče v komaxitu nedrhnou destičky v těch vodících drážkách? Nebo to v tom místě z destičky ubrousíte?


Potom musis tu plochu obrusit a dat tam trosku vazeliny ;)
Felicia Combi 1.6M-E 69kW 1998 Re-born
Felicia FUN 1.6MPi 55kW 1999 "Auto které má na silnici úspěch"
http://www.feliciaklub.cz/forum/viewtop ... 48#p418448
Marty_pv - FK

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Já jsem vždycky lehce líznul pilníkem desky a bylo to OK
Co se zinku týče tak jedině jako vrstva pod něco, jinak to nemá smysl a bude to po první zimě pěkně hnusný a po druhý zimě pryč - komaxit mi zatím stačilo akorát utřít od brzdovýho prachu a brzdiče furt vypadají jako nový
Uživatelský avatar
HeavySmoker
Příspěvky: 165
Registrován: sob 10. led 2009 23:19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od HeavySmoker »

díky za rady, hodím to tedy na komaxit. Teď mám už poslední problém. KOnečně se mi povedlo vyšroubovat vodící čepy z držáku, ale bohužel v držáku jsou z půlky stržené závity. Je to M9, máte někdo zkušenosti jak to opravit? Na internetu jsem narazil na nějaké závitové vložky Helicoil, myslíte že by to udržely? Nebo sehnat jiné držáky?
Marty_pv - FK

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Pokud máš přístup k nějaké dílně tak převrtat díry v držáku a přeříznout na větší závit (+ vyrobit nové vodící čepy) - Olda to takhle dělal Kejzimu
Držáky máš "malý" (bez ABS verze) nebo "velký"? Případně bych měl velký držáky navíc
Závitový vložky podle mě taky půjdou když se používají na stržený závity šroubů hlavy a udrží to
Uživatelský avatar
HeavySmoker
Příspěvky: 165
Registrován: sob 10. led 2009 23:19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od HeavySmoker »

No dílnu doma mám, jen jsem si říkal že to převrtání na M10 by už asi nestačilo (velká díry pro řezání) a u M12ky mi příde že už bude ta stěna slabá. Mám i zámečníka co má CNC soustruh, takže by i ty čepy zvládnul vytočit, ale z jakého materiálu a jak udělat dovnitř imbus? zkusím to s ním prodiskutovat. Pokud by to nešlo tak bych tě tedy oslovil, držáky mám velký.
Neper - FK

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od Neper - FK »

Já to jen shrnu, jestli jsem to dobře pochopil...

a) 238 mm kotouče Mazda -> malé držáky -> malé třmeny 54 mm, destičky nejezdí po celé ploše kotouče (asi 4mm od středu)
b) 238 mm kotouče Mazda -> malé držáky -> velké třmeny 60 mm, destičky brousí celou plochu kotouče
c) 260 mm kotouče Renault -> velké držáky -> velké třmeny 60 mm, destičky brousí celou plochu kotouče

Ve všech případech je třeba přesoustružit středovou díru, případně obrousit kus držáků.
Na a) a b) se vejdou 13" plechová kola
Pro c) je třeba podložit držák, aby to bylo v ose.

Sedí to?
Marty_pv - FK

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Neper: Kotouče Mazda/Kia Rio jsou jenom 235 mm a díky tomu nemusíš ani upravovat díry v těhlici, deska bude brát kotouč od kraje
zbytek souhlasí
Dedla
Příspěvky: 1425
Registrován: pon 13. úno 2006 18:40:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední chlazené brzdy, prům. 238/260 mm

Příspěvek od Dedla »

za c): Když použiješ "správnej" kotouč,tak žádný držák vypodkládat nemusíš.
Pozor na těhlice Fa/Fe. Liší se.
Úpravy řídících jednotek motorů Felicia
Ex. Felda http://www.youtube.com/watch?v=b5al6XngGWo Kejzi dík!
VW Sharan TDI : "Dospělé auto pro dospělého člověka".
http://www.youtube.com/watch?v=CkJzc2D2 ... re=related
Nemám rád SZ...
Odpovědět