Felicia táhne do prava

TomHabs - FK

Felicia táhne do prava

Příspěvek od TomHabs - FK »

Ahoj, mám problém ohledně mojí Feldy 1,3(1996), při vyšších rychlostech(od 50 km/h, když zařadím 4ku), mi táhne doprava. Minulý rok v říjnu jsem trefil v rychlosti asi 40-50 km/h pravým předním kolem obrubník, může to s tím souviset? Nebo kde jinde může být problém? Prosím, dokázali byste mi někdo poradit?
Marty_pv - FK

Re: Felicia táhne do prava

Příspěvek od Marty_pv - FK »

A na geometrii jsi po té nehodě byl?
TomHabs - FK

Re: Felicia táhne do prava

Příspěvek od TomHabs - FK »

Nebyl, protože to bylo v pořádku. Od té doby mám už přehozené letní gumy a za zimní až zpět. Začalo to tahat je to cca 14 dní.
Marty_pv - FK

Re: Felicia táhne do prava

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Takže hned po tý nehodě to netáhlo, až po dvojí výměně kol? Tak zkus prohodit pravý přední kolo s pravým zadním a zkontroluj tlaky v pneu - je možný že to dělá guma/naraženej ráfek
TomHabs - FK

Re: Felicia táhne do prava

Příspěvek od TomHabs - FK »

Přesně tak, začalo to táhnout až po dvojím vyměnění. Ty ráfky už toho mají kdoví kolik za sebou, s něma jsem auto koupil. Gumy mám od loŇského léta, takže hodně nové. Jedna z nich bude ale asi míň sjetá, protože při té nehodě jsem starou prorazil takže jsem si musel koupit novou.
Marty_pv - FK

Re: Felicia táhne do prava

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Zkus teda pravý přední kolo prohodit s nějakým ze zadní nápravy
A necituj bezprostředně předcházející příspěvek, je to proti pravidlům fóra
TomHabs - FK

Re: Felicia táhne do prava

Příspěvek od TomHabs - FK »

Dobrá, zítra to zkusím, uvidíme co to udělá.
OK, omlouvám se, jsem tu nový.
JAWAEVO - FK

Re: Felicia táhne do prava

Příspěvek od JAWAEVO - FK »

geometria je v rity ale horšie je že je to odklon a stím neurobíš nič urobiť sa dá len zbiehavosť ale v prípade zlej zbiehavosty bi to tahalo na obe strany alebo bi to bolo zle ovládatelné,
tgfh - FK

Re: Felicia táhne do prava

Příspěvek od tgfh - FK »

Taky mi tahala Felda do strany (do prava), bylo to geometrií.
Zdeny89 - FK

Re: Felicia táhne do prava

Příspěvek od Zdeny89 - FK »

Zdarec mám problém auto mi začalo táhnout do prava je mi to celkem divné protože celou dobu od jara co jsem přezul na letní tak to nedělalo a ted to začalo dělat a ještě jsem zatím na zimní nepřezul tlak v pneumatikách je všude stejný a a na nic jsem nenajel nechápu to celkem buď to bude geometrie nebo nevím jinak na kolik vychází geometrie?
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia táhne do prava

Příspěvek od Kuladmin »

nekde ti to udelaji za 3stovky nekde klidne za 10stovek je to ruzny vetsinou dle tech. vybaveni.
Jozefj
Příspěvky: 782
Registrován: pon 20. srp 2007 5:23:58
Bydliště: Kaznějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia táhne do prava

Příspěvek od Jozefj »

A co destičky nevisí v zabrženém stavu?
Odpovědět