Tuhé řízení

flacek - FK

Tuhé řízení

Příspěvek od flacek - FK »

Ahoj všem.
Hledal jsem ale nenašel jsem nikde odpověd na moji otázku. Jedná se, že u moji Felicie ztuhlo řízení a je to čím dál horší. Dřiv nebyl problém otočit kola při stání pomalu jednou rukou, dneska se s tím peru a mám dost. Jak se to dá řešit? Maže se někde převodka atd??
Marty_pv - FK

Re: Tuhé řízení

Příspěvek od Marty_pv - FK »

Je možný že se ti dostala voda/binec do převodky řízení - jestli si dobře pamatuju tak uživatel URNA dělá repase nebo potom koupit druhý
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuhé řízení

Příspěvek od 103457 »

To nebude převodkou, velký vliv na to mám kulový čep ramene a ložísko v horním uložení tlumiče. Jsou to korunové položky.
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuhé řízení

Příspěvek od Kuladmin »

Presne tak zvedni cely predek do vzduchu a pak skousej otacek a vse zkontroluj. Teda pokud nemas totalne roztrahne manzety rizeni pak je to klidne i to rizeni.
flacek - FK

Re: Tuhé řízení

Příspěvek od flacek - FK »

Stačilo dofoukat gumy a ejhle.....zas to jde normálně :lol: To je tak když člověk má auto jako spotřebák :oops:
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuhé řízení

Příspěvek od Kuladmin »

A kolik si tam mel?? max tak 1 atmosferu ne? :lol:
flacek - FK

Re: Tuhé řízení

Příspěvek od flacek - FK »

Radši se ani neptej:D 0,8 a 0,6 dle měřáku na benzínce ale je pravda že byly takové "vyvalené", zadek na tom byl lépe tam to bylo +- 1,5 :D
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuhé řízení

Příspěvek od Kuladmin »

Dobry 0,6 a 0,8 hmm to muselo pekne i ,,tlapkat,, po ceste :lol: a byly z toho takovy siroky nizkoprofily co ? :lol: :lol:
flacek - FK

Re: Tuhé řízení

Příspěvek od flacek - FK »

Njn najednout to v zatáčkách drží, netáhne na jednu stranu a nevibruje volant :D Njn musím si na to dát teď majzla:D
Odpovědět