"Dření" kola cca 110km/h

Kamikaze211 - FK

"Dření" kola cca 110km/h

Příspěvek od Kamikaze211 - FK »

Ahoj, mám takový problém, že když jedu zhruba těch 110 km v hodině, tak slyším od levého kola jako kdyby jste jeli po ráfku nebo spíš jako kdyby to kolo dřelo o plech nebo nevím jak jinak bych to popsal. Navíc, když jedu rovně, tak mám volant trochu doprava a to už sem byl 2x na geometrii a v různých autoservisech. No a když jedu více než těch 110, tak mi začne vibrovat i volant a to celkem dost. :puker:
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: "Dření" kola cca 110km/h

Příspěvek od ferdamravenec »

vyvážení kol/a ? kotouč ? brzdič ?
Kamikaze211 - FK

Re: "Dření" kola cca 110km/h

Příspěvek od Kamikaze211 - FK »

Vyvážení se mi zdá v pohodě, nebo alespoň mi ho dělali po geometrii ;) možná ten kotouč nebo brdzdič, divné že to začalo dělat až po přezutí na zimní. No asi se objednám na prohlídku do servisu ke známému.
mjamriska - FK

Re: "Dření" kola cca 110km/h

Příspěvek od mjamriska - FK »

nechem zakladat novu temu, ale ja mam podobny problem, pocujem pravdepodobne od prednej napravy cca rovnake suchanie, len rozdiel je v tom, ze to suchanie je u mna po dlhsej dobe statia auta, cca po 1-2 km suchanie prestane
mjamriska - FK

Re: "Dření" kola cca 110km/h

Příspěvek od mjamriska - FK »

dnes som bol u automechanika a bude to pravdepodobne lavou prednou brzdou, nevracia piestik, hovoril, ze bude treba vymenit hadicky, vraj budu zanesene zvnutra sajrajtom, pretoze ked povolil odvzdusnovak tak piestik siel lahko naspat, uvidime ci pomoze vymena hadiciek
Odpovědět