Tuhé zatáčení

Katka - FK

Tuhé zatáčení

Příspěvek od Katka - FK »

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat čím může být způsobené tuhé řízení při zatáčení. Po výměně zimních pneu za letní, jde zatáčet dost ztuha i do mírných zatáček. Pneu jsou do fouknuté, tak jak mají být. Felicii mám bez serva, ale i bez něj to jinak šlo dobře, až do teď. Někdo mi říkal, že to může být i tou výměnou pneu a že si zvyknu, ale doposud se mi nestávalo, že by bylo až tak tuhé zatáčení. A jelikož, jako ženská se v tom tolik nevyznám, tak prosím o radu nebo podobné zkušenosti ;)
rosster - FK

Re: Tuhé zatáčení

Příspěvek od rosster - FK »

Je to tak, jak ti říkal "někdo"... Pokud máš zimáky uzký a oproti tomu letní gumy větší a širší kola, tak není čemu se divit. :thumleft:
keenworth - FK

Re: Tuhé zatáčení

Příspěvek od keenworth - FK »

Mě to dělá taky, zimáky mají hlavně měkčí směs a jde líp zatáčet oproti letním ;) zvykneš si a až zase přezuješ na zimní, bude se ti zdát, že to jde hrozně lehko.
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuhé zatáčení

Příspěvek od Kuladmin »

Jaky rozmer gum jsou ty letni? Original obyc jsou 165/70 R13 ale pokud tam je to prvni cislo mnohme vetsi tak je ta guma mnohme sirsi a tim padem jde hure zatacet. ALE pripadne bych zkontroloval a doplnil na leve strane z pohledu ridice/ky pod manzetou rizeni vazelinu na ,,hreben,,- dela to hodne a to same cepy rizeni a horni ulozeni musi byt v poradku.
Odpovědět