Řízení - rada

Blondys - FK

Řízení - rada

Příspěvek od Blondys - FK »

Ahoj, prosím o radu... Mám Felicii z roku 95 bez posilovače a nejspíš budu muset vyměnit řízení.. Chtěla jsem se optat zda by bylo možné do ní dát řízení s posilovačem?? Děkuji
lord_sef - FK

Re: Řízení - rada

Příspěvek od lord_sef - FK »

ano, mozne by to bylo
Blondys - FK

Re: Řízení - rada

Příspěvek od Blondys - FK »

A bylo by lepší vyměnit i tyč s volantem a nebo můžu ponechat staré??
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Řízení - rada

Příspěvek od Kuladmin »

Musi se toho vymenit docela dost neni to tak jednoduche a ani finacne zrovna levne. Je to tu uz nekde napsane a nejhur se ti bude shanet drzak na motor na cerpadlo. Nastuduj si to nejdriv a pochopis ze je to bohuzel dost drahych veci a jeste spatne sehnatelnych zvlaste pokud mas motor 1,3.
Pokud mas seriovy kola a ne nejaky siroky ,,papuce,, a rizeni jde ztuha tak do toho meneneho hezky namazat vazelinu ktera tam patri pak nove kulove cepy rizeni a pripadne spodni cepy na ramenech a zkontrolovat i horni ulozeni predni napravy a pujde to hned mnohem lehceji. Ne jak os posilovacem ale pujde to.

Proc ho vlastne musis menit? vule? jde ztuha?? urcite veci se daji vymenit stoji par korun a trosku maziva ...
Blondys - FK

Re: Řízení - rada

Příspěvek od Blondys - FK »

Děkuji za radu, byl to jen nápad to skusit vyměnit za to... Nejspíš převodka v řízení, zpomalená reakce při zatáčení... V pondělí mě čeká technická a tak uvidím jestli mi stím projde, když ne musím vyměnit...
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Řízení - rada

Příspěvek od Kuladmin »

Neni zac oni existovaly i 1,3 s posilovacem ale vse slo na vyvoz vetsinou do nemecka a navic jich moc nebylo.
Ale staci provest co jsme napsal a pak to neni tak hrozny a je tam vyrazne zlepseni. A jestli je tam vule tak to spis vypada na vymlaceny cepy rizeni - neklepe tam neco pri jizde? Kovove klepani. Nebo dokonce nevybruje volant v cca 80km/ hod rychlosti?
Blondys - FK

Re: Řízení - rada

Příspěvek od Blondys - FK »

Po přezutí na letní kola mi trochu volant klepe ale nejspíš to bude nevyvážením kol... Mám ji ted v garáži a dávám ji trošku dokupy... Když mi projde tak to měnit nebudu (chtěla bych ji dávat na zimu do depozitu) a radu skusím ;)
Odpovědět