servo hučí, divný zvuk

pipo444
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 13. bře 2014 18:35:16
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

servo hučí, divný zvuk

Příspěvek od pipo444 »

ahoj. felicia 1.9.od výmeny vysokotlakej hadice medzi servom a riadením mi servo začalo vydávať zvuky - také hučanie. pred výmenou bolo ticho. hadica tiekla tak som to dal spraviť. hučanie je počuť hlavne na volnobeh pri točení volantom. je to zvuk akoby bolo málo oleja, lenže mám tam po MAX. teda akoby tam išlo málo oleja.
v tej hadici bola akási plastová trubička :?: vplyvom teploty sa urvala a vytlačilo ju do kovovej trubky ku riadeniu. nevedel som na čo slúži, a tak som ju nasadil na svoje miesto aj do novej hadice. mohla by tá plastová trubka obmedzovať prietok oleja a potom servo "hučí" ? čo by sa stalo ak by tam nebolažiadne plastová trubka a len čisto hadica ? vraj tá trubka je nejaký tlmič :roll: vadilo by to niečomu ? alebo je to len kurvítko ? :mrgreen: dík
nabehal som s tým cez 1000 km a nič sa nezmenilo ...
keď sa volantom netočí tak je ticho. stačí trochu pootočiť a začne to vydávať ten zvuk. akoby ten tlak niečo brzdilo alebo tam išlo málo tak niečo ...
Naposledy upravil(a) pipo444 dne ned 19. říj 2014 20:37:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: servo na hučí, divný zvuk

Příspěvek od 103457 »

:hledej: a nezakládej zbytečně nové téma
viewtopic.php?f=29&t=11514
pipo444
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 13. bře 2014 18:35:16
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: servo na hučí, divný zvuk

Příspěvek od pipo444 »

sry za spam ale tú pôvodnú som nevedel vymazať :oops:
Odpovědět