trasie volant pri brzdení

icecube

trasie volant pri brzdení

Příspěvek od icecube »

awojte sa wsetci...
moja feliccita trasie volantom ked brzdím od 80km/h. A ešte ked sa pohnem alebo preradujem tak klepne, trhne, čo to asi môže robiť? Poloosi na nej lietaju zo strany na stranu a lave predné koleso sa hrká na všetky strany. poradte mi prosím. Adkujem
kuladmin

Re: trasie volant pri brzdení

Příspěvek od kuladmin »

vsechny cepy na naprave a pripadne loziska a pak asi budou tenky zvlneny kotouce + mozna uz navic sjety desticky - oblozeni brzd eventuelne pridreny pistky
Uživatelský avatar
Tomas6
Příspěvky: 3758
Registrován: sob 06. říj 2007 17:47:49
Bydliště: Slušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: trasie volant pri brzdení

Příspěvek od Tomas6 »

jednoznačně kotouče.Buď nekvalitní,nebo přehřáté.Taky se mi to stalo,ale po dalších 5000 km si to sedlo,tak nevím.
Felda 1,3BMM lpg Kat off,střed off,favo svody,soieta...Jede jako ďas. :-)
Passat B4 1Z EGR off+něco nalitého.Nejede špatně,ale mohlo by to být lepší...
http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... 16&t=10389
MagicanBlack - FK

Re: trasie volant pri brzdení

Příspěvek od MagicanBlack - FK »

a cejtis to i na pedalu?? ja bych se taky priklanel ke kotoucum... a cepy..;-)
gerrik - FK

Re: trasie volant pri brzdení

Příspěvek od gerrik - FK »

Mně to dělá na fabii, taky nevim proč, desky a kotouče cca 5 000 km, v pedálu nic necítím, jen lehce zavibruje volant :o
Uživatelský avatar
Mexikan
Příspěvky: 784
Registrován: úte 12. úno 2008 2:10:20
Bydliště: Branka u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Re: trasie volant pri brzdení

Příspěvek od Mexikan »

Mě tohle dělaly staré, zvlněné a oloupané kotouče.
Při brždění to třepalo s volantem a bouchalo do pedálu brzdy.
A3 + Pick-up 1.9D, ex 1.3MPi

Moje garáž
sak - FK

Re: trasie volant pri brzdení

Příspěvek od sak - FK »

Zdarec já mám taky podobný problém a to asi takoví: volant se klepe snad už od 40 km/h ale jen lehounce ale když tam mám 120-160 a chci brzdit tak kope pedál a volant mlátí jak bejk, ale do tý 110 brzdím a nic to s pedálem nedělá a volant taky tak hodně nelítá výte co by to mohlo být bo se my nezdá že by to byly kotouče ,vyvážení kol,čepy a ještě tlumyče naráz.díky za rady. :scratch: :roll:
nokdo nic?
MichalV - FK

Re: trasie volant pri brzdení

Příspěvek od MichalV - FK »

Ahojte. Mám nasledovný problém. Keď idem rýchlejšie ako 60 km/h a začnem brzdiť, tak strašne trasie volantom a to aj pri slabom pribrzdievaní. Pri pomalej jazde cca 40km/h volantom pri brzdení netrasie, ale keď pustím volant tak vidno ako sa sám pootáča zparava do ľava a stále tak dokola, kým nezvýšim rýchlosť. Kotúče aj platničky majú najazdených asi 5000 km, čepy sú všetky v poriadku a na geometríí som bol asi pred pol rokom. Skúšal som povymieňať aj kolesá (predné so zadnými), aj som dal znova vyvážiť všetky kolesá a zatial nič nepomohlo.
Ak máte niekto skúsenosti, alebo viete čo to môže spôsobovať tak mi prosím poraďte.
Ďakujem.
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: trasie volant pri brzdení

Příspěvek od Kuladmin »

Opet zkontroluj zda se brzdy vraci zda nepribrzduji - skus sroubovakem zatlacit zpet pisty pokud nepujdou je to jasny. Pripadne mas kotouce k.o. zvleny. Nebo vule v cepech a nebo hornim ulozeni tlumicu. Prizvedni auto a zacloumej se vsi co jde.
Odpovědět