Výběr autorádia - rady, návrhy atd.

dotazy a rady na vše kolem hudby
Odpovědět
Zbysek - FK

Re: SW

Příspěvek od Zbysek - FK »

Co se ti na nich nezdá? Vždyť mají normální výkony 600 a 300W. Ten shark jsem slyšel a nechtěl bych.
Uživatelský avatar
madmaik
_________________
_________________
Příspěvky: 1499
Registrován: stř 06. úno 2008 21:33:15
Bydliště: Praha 4/ Mochov
Kontaktovat uživatele:

Re: jaký?

Příspěvek od madmaik »

sloucil sem ti to do jednoho topicu,odted res vsechny tve otazky tady,dik
Škoda Felicia SportLine 1,6mpi rv. 6/2000 a Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995 no.2
bylo Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995
este bych si pral nejakyho peknyho pickupa
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... =16&t=8259
http://madmaik.rajce.idnes.cz/
Zbysek - FK

Re: jaký?

Příspěvek od Zbysek - FK »




To už si snad děláš srandu s těmi tvými dotazy ne? Ty tady hodíš výběr čtyř rádií, z nichž dvě jsou naprosto stejné a jediný rozdíl u nich je pouze barva (gt220 a 222), k nim dáš relativně rovnoceného partnera kenwood, který je tedy ve výsledku lepší než ty Sony a k tomu dodáš model od Sony, který je zcela někde jinde jak výbavou, tak konstrukcí. Co k tomu chceš jako slyšet?
Uživatelský avatar
madmaik
_________________
_________________
Příspěvky: 1499
Registrován: stř 06. úno 2008 21:33:15
Bydliště: Praha 4/ Mochov
Kontaktovat uživatele:

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od madmaik »

chce slyset ktere radio bude mit supr zvuk, ta gt300 je stary model,krerej sezenes uz jenom jako pouzitej,ty ostatni radia sou-proste to bude hrat. za tyhle penize toho moc nevykoumas,musis se rozmyselt jak do toho chces investotat,jestli checs chraptici ducduc-proste aby to tam bylo,nebo alespon trosku slusny prednes.
Škoda Felicia SportLine 1,6mpi rv. 6/2000 a Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995 no.2
bylo Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995
este bych si pral nejakyho peknyho pickupa
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... =16&t=8259
http://madmaik.rajce.idnes.cz/
Zbysek - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Zbysek - FK »

No právě proto to tu píšu. Srovnává něco nesrovnatelného, protože ty tři rádia jsou celkem stejná a vítězí vlastnostmi kenwood (reálnými vlastnostmi a ne tabulkovými, i když tam možná taky). Ovšem 300 zcela vybočuje svými schopnostmi proti tomu a jak jsi psal, jde o starý model, který lze koupit buď bazarově, nebo jako výprodej někde ze zapomenutého skladu. Pokud by byla 300 nová za peníze podobné jako ostatní, pak ber 300. Jinak Kenwood.
Návštěvník

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Návštěvník »

Ja bych ti zase poradil radiou od Blaupunktu su trošku drahšie ale 100 percentne sa to vyplatí ak dokupiš nejaké ovály dozadnej dosky a neco dopredu budes mat super zvuk.Ja mam ve Felde Komplet blaupunkt a zvuk je prekrásny ted sem jeste dokoupil zosik a subik ale tak to uz se v aute neda vydrzet: :P
Zbysek - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Zbysek - FK »

Porovnáváš ten Blaupunkt s dalšími instalacemi v autě co jis už postavil nebo slyšel, nebo máš jen tohle a ten zvuk se ti prostě líbí?
Návštěvník

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Návštěvník »

No porovnávam mal som už zostavu Sony aj kenwood a teraz mám blaupunkt a zvuk je krásny z blaupunktom pracujem uz 3 roky tak viem co hovorím do auta super vec a málo poruchová a vela vecí majú predimenzované takze nehrozí velke riziko poskodenia ;)
Zbysek - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Zbysek - FK »

Tak u sony sestavy se opravdu nedivím, že hodnotíš proti tomu blaupunkt jako lepší. U kenwoodu vzhledem k výkonovým prvkům, tedy rádio a zesíky je to docela nastejno jako blaupunkt, protože mají dokonce řadu stejných vnitřností. No a u repro jsou tedy celkově lepší produkty než právě od těchto firem. Ale hlavně že jsi spokojen.
Hadepe - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Hadepe - FK »

zdravim ... kupil som si radio
http://fancarhifi.cz/index.php?option=c ... &Itemid=35
a uvazujem na timito repracikami do zadu
http://fancarhifi.cz/index.php?option=c ... &Itemid=23
a otazka znie: neurobim hlupost ked si ich kupim ? chelkom sa mi pacia a su aj dobre... :roll:
Zbysek - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Zbysek - FK »

Hloupost určitě neuděláš. Jde o kvalitní repro se skvělým přednesem a dokonce umí i trochu zabasovat, což není u této nejnižší řady Hertz pravidlem.
Hadepe - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Hadepe - FK »

Zbysek píše: což není u této nejnižší řady Hertz pravidlem.


nooo toto ma trosku zarazilo :lol:
Zbysek - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Zbysek - FK »

Co tě na tom zarazilo? Jsou to nejobyčejnější repráky od Hertzu, které většina hifíků přechází zrakem a o tuto značku se začíná zajímat nejméně od série ESK. Takže je kupují běžní uživatelé, kteří nejsou tak nároční. Záleží také na jakou hudbu je chceš a co máš na předku.
Hadepe - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Hadepe - FK »

hoow tak to sa pozriem po niecom lepsom :lol: v predu este nemam nic prve by som chcel do zadu... a hudbu ? tak taku salenu trance dance, aj hardbass... a tak :P
Zbysek - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Zbysek - FK »

Aha, tak pokud jsi na takovéto tucárny spíše, tak možná správnou volbou by pro tebe mohlo být jít směrem powerbass a spol., které basují z těchto levných repro (kolem 2000,-) asi nejlépe na rádio
Hadepe - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Hadepe - FK »

hmm... tak teras ma caka dilema ze ktore :roll: jooj ... nepoznas nejaku slovensku stranku ? na repraky ?
Zbysek - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Zbysek - FK »

Nee, Slovensko vůbec netuším. Jinak ty Hertz hrají opravdu velice pěkně, ale pokud chceš opravdu spíše něco více na basy, chtělo by to kouknout jinde.
Tiesto

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Tiesto »

Powerbass S693, Helix Dark Blue 69.1, Crunch GTR 693i... Záleží taky podle financí...
Zbysek - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Zbysek - FK »

Ty Helixy spíše na přesný přednes než na tucárnu.
Návštěvník

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Návštěvník »

Novi píše:a co máš za výhrady na ty repro co jsem uváděl já... líbí se mi hlavně ta cena :!:

:lol: jj hodně muziky za málo peněz :D všechno mít honem honem za co nejměně... jj komu není rady tomu není pomoci... vše dělej postupně, hlavně kup pořádný rádio, to je základní kámen, potom pokračuj reproduktorama a sw se zesilovačem až nakonec, ten počká ;) Když ale nechceš poslechnout rady ostatních tak se ani neptej.. Jako na takové komponenty co sis vybral ti nikdo neřekne chválu.. Buď chceš mít kvalitní muziku v autě, nebo kup tohle, ale věř mi, že budeš zklamanej.. A na takové ty sw z aukra apod. ani nekoukej.. To ti moc dobrou službu neudělá..
Tiesto

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Tiesto »

I Helixy zabasujou..
Zbysek - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Zbysek - FK »

Ono je zabasovat a zabasovat. Helixy mají především kvalitnější zvuk, což je dá se říct obecná vlastnost této značky. Například PB proti nim basují opravdu zcela jinak.
Tiesto

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Tiesto »

no to bude asi tím, že já upřednostňuju kvalitní zvuk, a co jsem zrovna nedávno slyšel u kamaráda ty Helixy tak se mi fakt zalíbili, a basy neměli nejhorší.. Ale když chce basy na tucárny, tak ať koupí ovály kvalitní na zvuk a k tomu nějakej subwoofer... Protože žádne ovály nezastanou funkci sw.. Nebo když nechce sw, tak ať hodí ovály na zes.. To je pak taky o něčem jiném než krmit je rádiem..
Zbysek - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Zbysek - FK »

njn, ale tak víš jak to tu u některých je, že se kouká na to, aby to hrálo za co nejmenší peníze.
Tiesto

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Tiesto »

jj to je jasný.. hlavně je blbost nakoupit všechno hned teď a za co nejmíň..
Uživatelský avatar
fancarhifi
Příspěvky: 1097
Registrován: sob 07. led 2006 21:58:12
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od fancarhifi »

...už i Zbyskovi tečou nervy :) mě to taky někdy připadá, že tady někteří chtějí vařit z vody...naco tady zakládáte témata...když se radami v nich popsaných nedržíte...rozepisujete se o kvalitách reproduktorů za pár stokorun.Laborovat nad výběrem můžete u mnohem dražších komponentů.
Tady hlavně a především záleží na instalaci, kterou evidentně odflákne hodně lidí....uvědomte si, že můžete koupit repro za víc jak 10tis. a při zanedbané instalaci z nich nic nedostanete.
Teď něco o rádiích...tady si každý musí ujasnit pár otázek...a to co od něj čeká (nabídka funkcí) a jakým způsobem (ne)bude rozšiřovat systém a podle těchto kritérií se pak rozhodnout pro značku a model.
Už to tady zaznělo, raději postupně než najednou.Finance jsou pro každého z nás tím hlavním ukazatelem podle kterého si vybíráme to co má sloužit k naší spokojenosti.Proto neplýtvejte svými úsporami na balast typu LG, Toxic, Sencor a pod.Vím, že nároky každého z nás jsou jiné, ale tím, že si vyberete "kvalitní" zboží se vyhnete zklamáním a problémům s funkčností komponentů.
Když vám řekne někdo kdo se touto problematikou zabývá, že to bude hrát nebo fungovat tak mu věřte...to nejsou srazové zkušenosti, ale naposlouchané a časem prověřené věci....
...madmaik...kdyby to mělo někoho pobouřit tak to smaž...abych nedopadl jako collin ;)
www.fancarhifi.cz vše co potřebujete pro ozvučení vašeho miláčka
Hadepe - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Hadepe - FK »

Tiesto píše:Powerbass S693, Helix Dark Blue 69.1, Crunch GTR 693i... Záleží taky podle financí...

noooo ako zaujimava ponuka a pozeral som na ceny :roll: a este sa mozno zmestim :D

http://www.autoomega.sk/index.php?id_se ... aradenie=9
http://www.tuningzone.sk/crunch-gtr-693i-p-142.html
tie dva som nasiel
ka-spel
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 17. dub 2006 8:37:38
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od ka-spel »

Zbysek píše:Ty Helixy spíše na přesný přednes než na tucárnu.


Tak to bych rád taky nějaký tip. Tucárnu nesnáším a mám rád detaily, jazz, akustickou, ale i grundge. Tj. subwoofer rozhodně nepotřebuji.
ex nebožka 1,6 lpg Obrázek
Uživatelský avatar
fancarhifi
Příspěvky: 1097
Registrován: sob 07. led 2006 21:58:12
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od fancarhifi »

...jestli chceš ovály na přesný zvukový projev tak tyto...
http://fancarhifi.cz/index.php?option=c ... &Itemid=97
...zahrají i na rádio...
www.fancarhifi.cz vše co potřebujete pro ozvučení vašeho miláčka
Hadepe - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Hadepe - FK »

povecte mi prosim podla coho ci si mam vybrat spravny rebracik (ovalny) ake parametre mam brat do uvahy... co si mam hlavne vsimat .... :P aby som vas tu neotravoval ci take abo take :roll:
Uživatelský avatar
Ravo
Příspěvky: 62
Registrován: pon 12. čer 2006 15:25:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Ravo »

Tak to bych rád taky nějaký tip. Tucárnu nesnáším a mám rád detaily, jazz, akustickou, ale i grundge. Tj. subwoofer rozhodně nepotřebuji.[/quote]

JJ, já osobně ti doporučím pořádně zatlumit přední dveře (tohle udělá 80% zvuku) a osadit 16ky komponenty Helixy Dark Blue 62.1. Zatlumení udělej podle tohoto postupu:
http://www.tappaja.com/autohifi/bouda/index.html

zadní plato vyhoď a místo něj udělej z MDF (tohle udělá teprve zvuk),do něj osaď ovály (já mám Helix Dark Blue 69.1), pro inspiraci moje plato (repro jsou tam samozřejmě už ty Helixy (SONY opravdu NEBRAT), ale jinak vše zůstalo zachováno):
http://www.autohificlub.cz/forum/9/4239 ... ykonecne/0

Rádio dej dle chuti od renomovaného výrobce (Alpine, Pionner...svoje neprozradím, protože se stydím a budu ho měnit, ALE SONY OPRAVDU NEBRAT! :), budeš ty repra tahat zesilovačem co je v rádiu, tzn. musí to za něco stát.
Ještě jsem zapomněl na kabeláž, předky mám vykabelovaný 1,5mm (jsou to cca 2m), zadky mám udělaný v 2,5mm (cca 10m), napájení (plus i mínus) k rádiu taktéže 2,5mm přímo od baterky (NEZAPOMEŇ NA POJISTKU HNED U BATERKY - taky cca 2m). Já si zadky ješte udělal odpojitelný přes 4polový konektor SPEAKON (myslím že přenese až 40A, takže v pohodě ;-) abych mohl vytahovat plato - praktické. 4mm kabeláž je při mých výkonech už podle mě zbytečné (odhaduju tak 20-30W na kanál)

Dostaneš krásný rychlý přesný středobasy, sice to nepůjde tak dolů jako u SW, ale nebude to žádný "houkání" alá špatný bassreflex. Takže na tvůj styl hudby myslím dostačující za takřka minimálních nákladech.
Felicia 1.6 GLX - Old Face Hot Chilli Metalista
Obrázek
Zbysek - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Zbysek - FK »

Tedy vůbec jsem si kaspelova dotazu na repro nevšiml, ale Ravo to napsal téměř dokonale. Helix je ta správná volba pro detilní čistý zvuk, pokud koukáš na cenu. Pokud ne, jsou tu i jiní adepti jako například MBQ, ale tam bude cena poněkud výše za kvalitní repra a především by si zasloužily zesilovač. Na samotné rádio jsou opravdu v detailech jedny z nejlepších právě Helixy DB. O tlumení atd. co ravo napsal se snad už ani nemusím zmiňovat, protože jsem to tu stejně jako někteří další psal už tolikrát, že to snad není potřeba.
ka-spel
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 17. dub 2006 8:37:38
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od ka-spel »

Ravo píše:JJ, já osobně ti doporučím pořádně zatlumit přední dveře (tohle udělá 80% zvuku) a osadit 16ky komponenty Helixy Dark Blue 62.1.


Nevypadají špatně. Náhodou jsem našel i jak fungují
http://www.youtube.com/watch?v=1K6vovR3ka4
http://www.youtube.com/watch?v=FkLEYLTuswM&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=OEmjqaudArU&NR=1

Je tam toho víc. Bohužel teď nemám u pc repro, tak nemůžu posoudit čím to krmí.

Jaký jsou ty Helix Dark Blue 62.1 ve srovnání např. s Hertz ESK 165.3, Ligtning Audio S4.65C, Magnat Classic 216, MB Quart FSA-216?
ex nebožka 1,6 lpg Obrázek
Uživatelský avatar
Ravo
Příspěvky: 62
Registrován: pon 12. čer 2006 15:25:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Ravo »

Porovnat je v této cenové katergorii poměrně těžký, v podstatě to asi bude hrát hodně podobně (mám zkušenost s těma Helixama, Hertzama, ten zbytek neznám...). Já sám jsem nejdřív uvažoval o koupi Hertzů, nicméně mi připadly asi malinko ostřejší proti těm Helixum, nicméně tohle hodně závisí na místních podmínkách (nasměrování, členitost a vybavení interiéru apod..). Navíc jsem ty Helixy nakonec koupil v akci celý set (i se zadníma oválama, který jsem chtěl měnit) za hodně dobrou cenu, takže tohle byl asi ten hlavní argument pro koupi.
Všechny tyto repra se podle mě dělají na TW ze stejných komponent v jedné fabrice, jen je jinak pomalují ;-) Opravdu si myslím, že v této cenové hladině není něják moc nad čím mudrovat (Morel to prostě nebude...)
Felicia 1.6 GLX - Old Face Hot Chilli Metalista
Obrázek
Zbysek - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Zbysek - FK »

ka-spel píše:Jaký jsou ty Helix Dark Blue 62.1 ve srovnání např. s Hertz ESK 165.3, Ligtning Audio S4.65C, Magnat Classic 216, MB Quart FSA-216?



Porovnáváš neporovnatelné. DB 62.1 proti HSK Hertz nejde vůbec srovnávat. Konkurentem pro DB jsou ve stejné třídě DSK, nikoli HSK repro. HSK jdou úplně jiná liga, ač mají špatné výšky a je tedy výhodné je vyměnit za kvalitnější. Lighting a Magnat jsou proti Hertzům v těchto modelech podprůměrné. U MBQ jde o základní řadu, ve které toho moc nejde vykouzlit a je to vlastně to nejlevnější co jde od této skvělé firmy koupit. Podle toho také vychází výsledná kvalita, kdy Helix DB zahraje na rádiu lépe. Pokud by jsi uvažoval o zesilovači, je naopak na místě podívat se směrem k MBQ, ovšem pokud možno vyšší řadu.
prohifi.cz - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od prohifi.cz - FK »

Souhlas se Zbyskem. Vystihnul to naprosto presne. K tem MBQ bych dodal, ze maji hodne nizkou citlivost, takze zesilovac urcite silnejsi a na radio bych o nich vubec nepremyslel.

Do vyberu bych jeste zahrnul tyto reproduktory:
http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-a ... 5w-neo-25s
http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-a ... rbass-s-6c
http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/kicx-gfq-6-2

Vse s 25 mm hedvabnymi vyskami, a je to hodne znat na zvuku. Helixy DB 62.1 rovnez velmi dobre. Vybiral bych z techto 4 setu
ka-spel
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 17. dub 2006 8:37:38
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od ka-spel »

Místo zadních oválů uvažuji tam hodit sice starší, ale málo používané třípásmovky Pioneer TSE 1760 16cm
ex nebožka 1,6 lpg Obrázek
Hadepe - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Hadepe - FK »

Ravo píše:zadní plato vyhoď a místo něj udělej z MDF (tohle udělá teprve zvuk),do něj osaď ovály (já mám Helix Dark Blue 69.1)


mozem sa opytat ?? ako si snimi spokojny ?? hraju dobre ? :) uvazujem onich je prinich aj nejaky naznak pre bassy :lol:
dik
Uživatelský avatar
Ravo
Příspěvky: 62
Registrován: pon 12. čer 2006 15:25:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Ravo »

Jsem spokojen, basuje to celkem slušně...akorát nevím jeslti to nebude i předkem (bude :) )

...protože jsem při té instalaci zároveň i udělal zatlumení předních dveří a osadil je 16kama kompama Helix Dark Blue 62.1
Jednou jsem něco vezl, musel jsem vytáhnout plato a nechat ho doma...a když jsem pak jel zpět...tak jsem úplně zapomněl, že zadky nemám :) Teď už je používám jen na dokres a na vykrojení opravdu těch nejnižších tónů (co už ty 16ky nedají..ale o moc níž to nejde)... fader mám hoodně na předek

Takže result: Basují pěkně, líp než to co jsem tam měl předtím (Sony X-plod..ale to asi kde co ;-) ), myslím že za ty peníze a jednoduchost výroby je to celkem dobrý výkon.
Felicia 1.6 GLX - Old Face Hot Chilli Metalista
Obrázek
Hadepe - FK

Re: Co na to říkáte ? ? ?

Příspěvek od Hadepe - FK »

tesi ma tato kladna odpoved :) dakujem ... dufam ze sa seria Dark Blue bede mat rada s radiom kenwood :lol:
smazany clen - FK

rádio s usb

Příspěvek od smazany clen - FK »

zdravim, můžete mi někdo pomoc s výběrem rádia s usb, mám taď sice necelý půl rok alpinu 9870 a jsem s ní spokojen ale už mě štve furt donekonečna vypalovat cd, vybírám v té nižší cenové hladině už kvůli nedostatku financí a stejně na to mý poslouchání to bude určo stačit nejsem nijak náročnej stačí jeden pár výstupu na SW. chtěl jsem USB na zadní straně ale bohužel v této třídě asi neseženu, zatím jsem vybral Pio DEH-4000UB. alpina je v této cenové řídě bez mechaniky takže ta padla ještě přemšlím nad Sony (vým že mi sony asi zavrhnete ale ta výbava co v této ceně nabízi je skutečně dobrá) a ten pio je zas nejnižší třída a ta jak sem slyšel zas nijak nad ostatnímy autorádii v této cenové skupině nevyniká a tak se ptám co teda vybrat :? toho pio nebo sony ( model GT828U) je teda sice dražší je to asi max. financí co dotoho chci dát pro i mluví že ten pio má červený osvětlení a sony může mít zelený. nebo kdyžtak nadhodtě jiný modely, jsem nějak v ouzkých :D díky
Uživatelský avatar
fancarhifi
Příspěvky: 1097
Registrován: sob 07. led 2006 21:58:12
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: rádio s usb

Příspěvek od fancarhifi »

...zkus toto...
http://fancarhifi.cz/index.php?option=c ... &Itemid=35
...kdyby ti nepasovalo podsvětlení tak je k dispozici i v červené ;)
www.fancarhifi.cz vše co potřebujete pro ozvučení vašeho miláčka
Návštěvník

Re: rádio s usb

Příspěvek od Návštěvník »

no vypadá taky zajímavě.... takže teď se rozhoduju mezi tím pio a timhle kenwoodem. jak bys je asi porovnal ne ani tak co se týče výbavy ale přednesu, (budu na tom mít i SW se zezíkem) je tam nějakej velkej rozdíl??
Uživatelský avatar
fancarhifi
Příspěvky: 1097
Registrován: sob 07. led 2006 21:58:12
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: rádio s usb

Příspěvek od fancarhifi »

...zvukově tam moc velký rozdíl nebude...jen u Pio mi nesedí to ovládání...jen nastavení zvuku je dosti chaotické a nemluvě o nastavení a volbě stanic.
www.fancarhifi.cz vše co potřebujete pro ozvučení vašeho miláčka
Hadepe - FK

Re: rádio s usb

Příspěvek od Hadepe - FK »

pardon trosku mimo otazka :roll: nemate niekto cesky manual ku radiu kenwood ? co je aj tu o prispevok vyssie ? dik :?
Uživatelský avatar
Korny
Příspěvky: 639
Registrován: sob 29. lis 2008 15:01:10
Bydliště: Přerov

Re: rádio s usb

Příspěvek od Korny »

Zdravíčko,
já doporučuji tohle rádio, jsem s ním velmi spokojen....SENCOR SCD 5805MR SD-MMC-USB a vypadá velmi dobře ve Feldě :).
Škoda Felicia 1.6 GLX - r.v. 98 - 55 kW
VW Touran 1.9 TDi
__________________________________________________
SPARTA PRAHA FOREVER
Tiesto

Re: rádio s usb

Příspěvek od Tiesto »

Prej Sencor :lol: To si teď děláš srandu, bo co.. On tu vybírá mezi Kenwoodem a Pioneerem a ty sem střelíš Sencor... :lol:

Co tohle? http://shop.autohifi.cz/shop_goods.php3?g_id=3119
Uživatelský avatar
fancarhifi
Příspěvky: 1097
Registrován: sob 07. led 2006 21:58:12
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: rádio s usb

Příspěvek od fancarhifi »

..clarion...taky dobrý...na Sencor nereaguji :roll: ...to není rádio :lol: jestli by měl někdo z těchto nenáročných zájem tak mám rádio Watson...taky SD a USB...majitel s ním ale asi nebyl spokojený...tak si vzal Alpine ;) a toto mi tu zůstalo...
www.fancarhifi.cz vše co potřebujete pro ozvučení vašeho miláčka
Odpovědět