Problém s autorádiem

dotazy a rady na vše kolem hudby
lumpy

Problém s autorádiem

Příspěvek od lumpy »

Potrebujem poradit.. mam taky mensi problem s autoradiom.. svagor nabural svoju octavku tak som od neho odkupil radio na mp3 JVC.. no predtym som tam mal staru sunku Sony sice na cd ale uz pomaly ani nesvietilo :) no a v tom je problem ze niekedy sa to sony drbalo..pustil som ho a nehralo.. vsetko islo aj minuty ukazovalo ze hra ale aj ked som dal hlasitost na maxa tak nic.. no a po chvilke sa to rozbehlo.. taky isty problem mam aj s tymto JVC.. niekedy mi ide a niekedy nie.. neviem kde moze byt problem.. nikedy rano nastartujem pustim hudbu a ono to hra.. a niekedy nie musim prejst zopar km a potom sa akosi rozhybe.. a este jedna vec je to normalne ze ked vypnem klucik cize motor nebezi a radio dam skoro na plno tak zacen sekat ako vypinat hudbu a hned zapne asi aj autoradio ako keby sa zapinalo a vypinalo.. je to baterkou? treba ju riadne nabit? alebo cim to moze byt? ak mate niekto podobny problem dajte vediet ako ho riesit lebo hudba je prva vec co ma na aute najviac zaujima.. dik
robin1 - FK

Re: Problem s autoradiom

Příspěvek od robin1 - FK »

K tomu prvému problému: vypadáva ti len zvuk, alebo komplet autorádio? Robí to len keď chceš počúvať cd alebo aj tuner?
Tipujem, že tam niekde bude blbý spoj citlivý na otrasy.
Uživatelský avatar
fancarhifi
Příspěvky: 1097
Registrován: sob 07. led 2006 21:58:12
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem s autoradiom

Příspěvek od fancarhifi »

...když se autorádio samo vypíná a zapíná...reaguje tak na pokles napětí.Jestli nemáš problémy se startováním tak je problém v samotném napájení autorádia.Nevím jestli máš OEM instalaci, ale pokud nějaký bastl tak chyba je tam :!: kmotlování kabelů je národní tradice ;)
www.fancarhifi.cz vše co potřebujete pro ozvučení vašeho miláčka
lumpy

Re: Problem s autoradiom

Příspěvek od lumpy »

Tak dneska som sa do toho pustil autoradio som vytiahol vonku a komplet kable presiel a bolo tam par skratov.. neviem co za debila to zapajalo ale tak tolko kablov zbytocnych aprehorenych :shock: no a uz ro konece slape ako ma.. som rad ze som na to prisiel :) Inac asi mam pokles napetia.. s tym vypninanim ked nemam nakopnuty motor to je tak.. ja pocuvam radio na plno bez nastartovaneho motora a ono to asi tak 10-15 minut hra a potom to vypne zapne zase sekne a vypne zapne.. a ked ubereiem volume alebo nastartujem tak to ide v pohode.. toto ma nejak netrapy skor som chcel vyriesit ten prvy problem a ten som uz aj vyriesil.. dik za rady
steelboy - FK

Rádio hraje na maximální hlasitost

Příspěvek od steelboy - FK »

čus lidi, stal se mi docela problém s rádiem. rádio začalo hrát samo od sebe na maximální hlasitost a nejde ztlumit. a občas se stane, že se rádio na vteřinu vypne a zase zapne. mám rádio Sony cdx-r3300. nemáte někdo s něčím podobným zkušenost? nebo radu co se s tím mohlo stát? díky za všechny rady.
Uživatelský avatar
MARWiN
Příspěvky: 1997
Registrován: čtv 08. dub 2010 21:43:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s autorádiem

Příspěvek od MARWiN »

vypíná se když přijdou basy,protože zesilovače uvnitř mají jakousi pojistku a hlavně v tu chvíli strašnou spotřebu,kterou přes sériový kabely do rádia nepřeneseš,takže se to vypne
Radino - FK

Autorádio

Příspěvek od Radino - FK »

Ahoj může mi někdo poradit proč se mi rádio vypne při nastartování auta a jen problikává.
Když auto není nastartované tak je to ok.
Díky za každou radu... :hlava:
Naposledy upravil(a) Jura_Favorit dne úte 30. srp 2011 18:37:25, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeno viz. bod č. 3 Pravidel pro vkládání příspěvků!
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s autorádiem

Příspěvek od 103457 »

Protože X relé odpojí proud do celého auta, aby startér a potažmo motor měl dost na nastartování. ;)
To samé se děje třeba se světlama, zkus si to sám.
Uživatelský avatar
Kova
Příspěvky: 291
Registrován: čtv 22. bře 2007 13:30:51
Bydliště: české budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s autorádiem

Příspěvek od Kova »

A co alternátor, nepřebíjí náhodou ? (při nastartování nebo startování ? :scratch: )
Felicie Combi 1.3 Mpi 50kW 2000....Octavia Combi 1.8T 4x4 110kW 2004......... Nikdy nejezdi rychleji než létá tvůj anděl strážný.
potr - FK

Rušivé syčení při zapnutém autorádiu

Příspěvek od potr - FK »

Při zapnutém autorádiu je slyšet př výškách rušivé syčení,když zapnu cd přehrávač syčení není.Jen když hraje rádio,něco to strašně ruší signál.Anténu mám zapojenou se zesilovačem.Jek to zapojit ,aby se to odstranilo?
Uživatelský avatar
smrcek
Příspěvky: 2473
Registrován: úte 16. zář 2008 10:48:10
Bydliště: Praha - Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rušivé syčení při zapnutém autorádiu

Příspěvek od smrcek »

Jaké je to autorádio? Některá levná autorádia mají špatný procesor, který takhle syčí do repráků při nízké hlasitosti, ale jenom když je používán, takže např. při přehrávání CD nebo rádia je to v pořádku, ale na MP3 už to syčí ;)
Díky za hlasy
FUNice TADY
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů spíše v pozadí.
potr - FK

Re: Rušivé syčení při zapnutém autorádiu

Příspěvek od potr - FK »

Mám sony cdx 300,a zkoušel jsem to i na panasonicu cq c 1301,dělá to u obou.Může to být třeba špatnýma kabelama?Dá se to zjistit ,když bych rádio tapojil jinýma drátama napřímo ze zdroje (autobaterie)?
Radino - FK

Re: Problém s autorádiem

Příspěvek od Radino - FK »

Problém byl ve startéru ,spínač byl prasklí.Tak jsem koupil nový a vše ok .
;)
Slint
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 06. bře 2014 19:17:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s autorádiem

Příspěvek od Slint »

Abych nezakladal tez nove tema tak se chci zeptat mam autoradio Pioneer DEH 15OOUBA je stary cca 3roky a problem je v tom ze kdyz posloucham Radio nebo CD tak kdyz prejedu pres diru nebo nerovnost tak se nic nestane ale kdyz tam dam USB a posloucham ho a prejedu tez tak se vypne a hned zapne a hraje to dal a nebo staci lehce prastit do plastu co drzi radio tak se to stane znova predtim jsem myslel ze je chyba ve flashdisku tak jsem to neresil no ale koupil jsem novy a dela to znova. :hlava:

Nesetkal se s tim uz nekdo? Jinak dekuju za kazdou odpoved.
Odpovědět