Pioneer DEH 4000UB

dotazy a rady na vše kolem hudby
Kandy130rs - FK

Pioneer DEH 4000UB

Příspěvek od Kandy130rs - FK »

Zdar chlapi , potřebuju poradit. Rádio mi normálně fungovalo do doby než mi synátor připojil flešku .Ta mu nehrála a tak pomačkal všechno možné. Od té doby mi nejde zvuk. Tlačítko MUTE jsem zkoušel. V MENU jsem projel všechno možné . Rádio jsem měl vybudované z auta. Kontroloval kabely , vše OK. Už mě nic nenapadá a tak Vás prosím o nějakou radu.
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pioneer DEH 4000UB

Příspěvek od Arkis »

Pokud něco prostě pomačkal v nastavení, tak bych jako nejjednodušší řešení viděl prosté vypojení. Tím se ti smažou tvoje nastavení a nahrají se tovární. Bohužel to pomůže jen v případě, že rádio potřebuje stálé připojení proudu a nastavení si neukládá na flash paměť. Podobný problém jsem našel s vyššími modely 5000UB a 5800UB. Oni to řešili odpojením baterky.
Kandy130rs - FK

Re: Pioneer DEH 4000UB

Příspěvek od Kandy130rs - FK »

Zdravím
Tak rádio je asi OK. Znovu jsem vše zkontroloval ,hlavně se zaměřil na dráty a konektory , ale žádné viditelné poškození jsem nenašel. Zjistil jsem , že pokud spojím audio konektory do sebe , tak nejde žádný zvuk. Když ty audio konektory k sobě jen přiložím , tak to hraje. Vyměnil jsem káblíky s ISO konektory od rádia i od kabelů ,které vedou pod palubovku. Bohužel výsledek je ten samý . :hlava: Co s tím ?
Kandy130rs - FK

Re: Pioneer DEH 4000UB

Příspěvek od Kandy130rs - FK »

Zdar
Dneska jsem se v tom zase vrtal. Zkoušel jsem postupně dráty ke každému repráku zvlášť. Levý zadní mi na dva dráty nehrál , ovšem na jeden ano :? . Elektrice moc neholduju a tak mi to přijde nějak divné. Výsledkem je , že rádio hraje .
Odpovědět