Projekt Kit car

tuning/tuzing úpravy
Pluto

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Pluto »

Chlapy, tak jak vám to jde s Kitama? Hažte nějaké fotečky, ne?
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od jirkaf »

Pluto: já mám u sebe v tématu ;) ... nebo http://jirkaf007.rajce.idnes.cz/Kitovec_-_Venku/
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Moc hezký ;) já jsem se nakonec taky hecnul takže na tom doma dělám :) akorát teda v černý. Zrcátka ti pásly přesně? Já mam ty ze speedpro a trochu boj musel si vyřezávat trochu to těsnění kolem okna dole? A dal si je tam na samořezy? Já vyříz z origo zrcátek ty úchyty jen tu destičku na který drží origo zrcátko a přilepil na zrcátko a skrz celý pak prošrouboval,ale nahoře to malinko odstává tak to ještě řěšim :( Vejfuk máš pod nárazníkem koukam to já musim vyřezávat... A sada taky speedpro viď? Měl si s tim hodně práce? Já se s tim docela peru,ale jde to... Kola máš 7ky R15 et 35? Já totiž jo a ještě newím jak široký budu muset dát podložky :/ Chtěl sem ti napsat SZ,ale tak když je to k tématu tak ať to pokračuje třeba to někoho bude zajímat :)
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od jirkaf »

Zrcátka nepadly přesně ale je to dobrý ... řezat se musela akorát ta guma nahoře.
Uchyty mají stejný jako seriový zrcátka (jsou v tom karbonu zalitý ty závitový vložky).
Vejfuk jsem vyráběl krom svodů celej sám a pověsil jsem ho tak abych nemusel nic řezat.
Kit sada je od pána co to inzeruje na ewrc za 6000,- moc to nepasuje ale to jsem ani nečekal že to bude plug and play :).
Kola jsou 7x15 ET 38 s podložkama vepředu i vzadu 4cm s tím, že se vzadu muselo z lemu dost ubrousit aby to nedrhlo.
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Ty ze speedpro je jen holej laminát bez úchytů takže docela sranda plug and play taky nehrozí ani náhodou :D A jak si vymyslel ty skla? Mě pro jistotu ze speedpro poslali obě levý a ještě k tomu nepřesný takže si nechávam vyřezat přesný ;) ty podložky se mi moc nelíbí,ale chromolybdenový široký nápravy z kitcarky jsou unreal :D takže to musim přežít :) já bral tu ze speedpro a taky nic moc...kšilt mam taky,ale s led světlem origo škoda. Na zadku ted probíhá zástavba kotoučů z ats.cz vrchový a brzdiče taky tam odsud akorát držáky dodělat...kotouče golf sem bojkotoval páč to má každej :D Jen se bojim aby se to celý nekroutilo a nepraskalo ten laminát...zadek si taky nejtoval co? Nástavce... Koukam že máš HP tréningáče na kolik je máš poslaný dolu? Ještě budu nechávat dělat rám do auta prej to zapíše i do TP takže fajn ti pak kdyžtak můžu dát kontakt někdy... Původně sem uvažoval ještě o světlech z pola,ale to už pak nejni kit...ale ty carbon zrcátka nice...kdybych to věděl dřív na tý černý by to bylo fajn...
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od jirkaf »

Ty lamináty snesou strasne moc ... ze to popraská bych se nebál (nevim teda jak vypadá ta sada ze speedpra ale ta moje je dost penvá a pružná, sebral jsem odhadem tam v 50ti dvě kuželky na slalomu přednim nárazníkem a nic se jim nestalo ... jen vypadla tjůningářská mřížka)
Zrcátka jsem měl už hotový i se sklama ... ty plug and play narozdíl od ostatního už byly :-D
jinak ty treningáče jsou tak jak je Hušek dělá na nejnižší drážce a ve předu jsou ještě tak o 1cm pod nejnižší drýžkou...
co se týká nejtování a podonejch blbostí tak se podívej na fotky co mam na rajceti je tam toho docela dost ze stavby auta.

na ty světla bych se taky vykašlal, když už tak jedině 4oko jako měl minikit ale vim pouze o dvou těhle světlech a ani jeden člověk je nechce prodat ;)
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od jirkaf »

Co se týká nějaký homologace rámu a podbnejch věcí tak na to kašlu, nemá to cenu. je to tak pro tvuj dobrej pocit, ale na technický s tim bude stejně problém ...
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
Uživatelský avatar
Michelin1
Příspěvky: 2975
Registrován: pát 09. led 2009 21:06:41
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Michelin1 »

Bych poprosil kontakt na legalizaci toho ramu. I kdyz o tom silne pochybuju.
Da se to protlacit prez dekru, ale cenove to vyjde na polovinu ceny myho auta :-D
Fela 1.3 race car, TDi power
http://picasaweb.google.com/info.michelin
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Ted to zas nemůžu najít :D někde sem to vygooglil a už newim kde :D ale byl šroubovanej... jinak já si budu nechávat dělat tohle http://www.tym-motorsport.cz/cz/Ochrane-ramy/Vevareny páč ty šrouby se mi nelíbí...ale kde to bylo ty jo...
fishracing - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od fishracing - FK »

Javor - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Javor - FK »

Tak tohle je fotka evidentně od tym motorsportu :scratch:

Jinak sem na v podstatě stejnej inzerát z ewrcu volal a za rám "něco jako kit" (takový skoro základní J) jsme se dostali se zapsáním do TP na lidových 75000kč.
Tomas

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Tomas »

cagos belo.chtel by jsem poradit ohledne homologace kol a ramu na auto.vi tu nekdo o nekom znamym kdo to dela? jinak pridam foto te me kitovky.pokud se bude libit ;)
Tomas

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Tomas »

Naposledy upravil(a) Návštěvník dne ned 26. pro 2010 19:33:47, celkem upraveno 1 x.
Důvod: link opraven
Tomas

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Tomas »

Mel by jsem jeste dotaz, zhanim lidi, kteri by meli zajem a maji upravene auta do stylu rally na ruzne srazy,akce atd .piste i treba na meil tomaslion@seznam.cz preji jinak hezke svatky ;)
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od kejzi1 »

Tomas: Krásnej kitovec,nechceš sem hodit víc info?
Tomas

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Tomas »

kejzi 1: Diky ,kouknu se jestli mam jeste nejakou fotku, a dam sem jeste foto.
Tomas

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Tomas »

No jinak zatim jeste neni uplne dodelana. Na jare tam budu davat 5 dvere laminatovy s kitovym kridlem, pak se budou delat nejaky upravy na motoru,nejaky dodelavky interieru a snad uz to bude vse.Toto je jeste starsi fotka. ted uz je natom zase o neco lepe.Taky uz je to nejaky rok co se to dela, asi tak 4 roky, pomalu ale jiste. ;) jinak vybaveni mam OMP pasy, sedacky,WRC volant, treningovy podvozek HP, 16kola,compomotive.atd :P
Uživatelský avatar
pepan
Příspěvky: 814
Registrován: čtv 02. srp 2007 22:35:12
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od pepan »

Nedával jsem fotky tohohle kita kdysi dávnou Luka do feld z ulice ? :scratch:
Tomas : Nádhera. :thumright:
HÜBNERMotorsportrally
SHERLOGRacing
Dedla
Příspěvky: 1425
Registrován: pon 13. úno 2006 18:40:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Dedla »

Sice tomuto tématu moc nerozumím,ale jsem toho názoru,že správný KIT má být "plechový" a né "laminanátový/plastový".
Úpravy řídících jednotek motorů Felicia
Ex. Felda http://www.youtube.com/watch?v=b5al6XngGWo Kejzi dík!
VW Sharan TDI : "Dospělé auto pro dospělého člověka".
http://www.youtube.com/watch?v=CkJzc2D2 ... re=related
Nemám rád SZ...
Uživatelský avatar
jezek
Příspěvky: 2183
Registrován: stř 07. lis 2007 18:32:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od jezek »

Dedla: Jsem stejného názoru :thumleft: A děsím se dne, kdy by mne jen na mysl vytanula myšlenka něco takového postavit :lol:
Krátká 1.3MPi GLXi rally red
Krátká 1.6MPi GLX modrá hlubinná metalíza
Tady na foru
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od kejzi1 »

tomas: Fakt krásnej,vypadá moc pěkně,chválím :thumleft: Budu rád za další fotky ;)
Tomas

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Tomas »

Delda ,jezek No, ale pravy kit nema jen kitovy plechovy blatniky ono to auto je upne neco jinyho a jestli mas 600 000kc za ojetou kitovku, jakozto ja nemam tak si stavim repliku. origos kit, kdyz visel tak stal kolem 3000000kc, kitova oktavka kolem 6000000kc . muj sen byl a je Kit car a tak si ho stavim. a stavim si ho podle svych financnich situaci. Zijte v trochu v realu, kdo ma posteveny takovyhle auto na i bezny jezdeni,? tak z 99% je to replika jakyhokoliv auta. :roll:
Tomas

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Tomas »

pepan . dik myslis Luke bean? mam od nej ty kola, pokud myslis jeho.Byl jsem tenkrat na srazu v Besinach 2006 a kdyz jsem videl ty kola co mel na te felde,tak jsem si rikal tak ty budou jednou my. No a nakonec fakt jo. sice jsem cekal nejakej rok ale i tak nakonec se dockal ;)
Tomas

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Tomas »

pepan :jo a chtel jsem se zeptat neznas Kedara? videl jsem jeho kitovku v 1 barvach skodovky a mel ji fakt pekne udelanou.
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od jirkaf »

Tomas: máš to pěkný :thumleft: jenom ten rám, neni to náhodou takovej ten tuningovej, kerej neprochází palubkou? Ale asi lepsí než když tam neni žádnej jako u mě...
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
Tomas

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Tomas »

jirkaf: ahoj dik. jo je tam sice kompletni ram ,az na ten predek, kdy neprochazi palubkou. tak jsem to s tim ramem uz koupil. a uvazuju o predelavce,ale zatim musim dodelat par dulezitejsich veci.
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Drahoš »

Tomas: vypadá fakt parádně. Ty kola tomu prostě sednou nejvíc :thumright:
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi viewtopic.php?f=16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Drahoš »

Kedara znám. Má ji taky parádní. Už jsem se i vozil :mrgreen:
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi viewtopic.php?f=16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
Uživatelský avatar
pepan
Příspěvky: 814
Registrován: čtv 02. srp 2007 22:35:12
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od pepan »

Tomas : koukám, že máš eMkový značky, takže Morava, co ?

Jinak jestli můžu sloužit, tak mám pár fotek co jsem kde posbíral. ;)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
HÜBNERMotorsportrally
SHERLOGRacing
Soty - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Soty - FK »

ahoj chlapy já také stávím kita ,ale není to tak drahé jak se zdá zadní blatní 500kč,zadní nárazník1500kč přední blatník 1500kč přední mám jetej za 1000kč,ale nový bude stát asi také 1500kč.vše my dělá pan .Pujman.tady odkaz jak to stavím,budu muset to přesunou vše sem ,tady to u vás žije na Škoda-forum je mrtvo :pale
http://www.skoda-forum.cz/viewtopic.php?f=9&t=4011
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od jirkaf »

VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
Dedla
Příspěvky: 1425
Registrován: pon 13. úno 2006 18:40:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Dedla »

Tomas píše:Delda ,jezek No, ale pravy kit nema jen kitovy plechovy blatniky ono to auto je upne neco jinyho a jestli mas 600 000kc za ojetou kitovku, jakozto ja nemam tak si stavim repliku.


OK,jasný,taky nemám,proto si to nekupuju.
Ale taková echt pěkná fungující "replika" taky vyjde na slušnej balík,nemá-li to pouze z dálky vypadat jako Kit. Taková replika stejně za 10-15 let skončí bezcená někde ve šrotu.
Proti tomu čistokrevný Kit s určitou munulostí a správným rodokmenem (už to docela řídne a skutečně těch "správných" aut ubývá) bude mít za 10-15 let odhaduju aspoň trojnásobnou hodnotu dnešní pořizovací ceny, protože to je legenda stejně jako např. Š130RS,(nebo LR),kterých bylo v 80-tých letech celkem dost relativně za pár koorun a nikdo to nechtěl.
Úpravy řídících jednotek motorů Felicia
Ex. Felda http://www.youtube.com/watch?v=b5al6XngGWo Kejzi dík!
VW Sharan TDI : "Dospělé auto pro dospělého člověka".
http://www.youtube.com/watch?v=CkJzc2D2 ... re=related
Nemám rád SZ...
Javor - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Javor - FK »

Tak přidám sem pár fotek kitů co sem fotil jde spíš o "špionážní útržky"

Tchořovice na letišti, kita vlastnil staší pán, lecos se mi nezdálo uplně tip ťop ale bylo to velký auto na Rkách.
Obrázek Obrázek
Útržky interiéru: (hezkej karbonovej štít bidíků)
nedaří se mi nahrát fota doplním
Něco zespoda:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek



Tady je další kit, jde o třetí vyrobenej kus a celou dobu ho jezdí Vlastimil Hodaň poslední dobou navigován Františkem Poláčkem, tohle auto jezdí aktivně mistrák.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne pon 27. čer 2011 22:21:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Michelin1
Příspěvky: 2975
Registrován: pát 09. led 2009 21:06:41
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Michelin1 »

U toho druhyho kita bych chtel podotknout aby si obzvlaste hromy vsimnul jakou ma nadrzku na chl. kapalinu kdyz nas tu zato tak peskoval :D
Fela 1.3 race car, TDi power
http://picasaweb.google.com/info.michelin
Javor - FK

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Javor - FK »

To sem taky valil oči poprví, ale bylo mi řečeno že s ní nikdy nebyl žádnej problem a tak jí neřeší.

Teď jsem si všimnul že ten kit z tchořovic má zesílený nosníky práhů ze zesílený kastle :scratch:
Ten tapec v 5.tejch je taky divnej...
Uživatelský avatar
jirkaf
Příspěvky: 4539
Registrován: ned 16. pro 2007 18:16:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od jirkaf »

Sem to říkal hned, nádobku cinskou, ale víčko origo.
VW Passat 1.9 TDi, VW Passat 1.6, Suzuki RM-Z 450, Jawa Pionýr, Jawa Mustang
mejla11 - FK

Laminátová sada škoda felicia KIT CAR

Příspěvek od mejla11 - FK »

AHOJ pujde tato sada i na felicii s tou novější maskou rv.99??nebo nějaké zkušenosti s tímto body??
http://speedpro.cz/akce-laminatova-sada ... -6198.html
Naposledy upravil(a) Jura_Favorit dne stř 12. říj 2011 19:44:06, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeno - viz. bod č. 3 Pravidel pro vkládání příspěvků!
Uživatelský avatar
Macman
Příspěvky: 2420
Registrován: stř 31. kvě 2006 20:53:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Laminátová sada škoda felicia KIT CAR

Příspěvek od Macman »

staci poladit predni naraznik a jde vsechno jinak v nicem jinem se ta sada oproti OLD face nelisi

byl tu i jeden co ji mel na NF, jenom fotku jsem nenasel
http://www.youtube.com/watch?v=X1nB-PrO ... re=related
méně znamená někdy více...
Obrázek
Cobrak
Příspěvky: 376
Registrován: ned 25. bře 2012 13:00:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Cobrak »

Kluci, všude jsem hledal a nenašel to, co potřebuju vědět. Ani na fotkách to nepoznám :-D Když se dělá kit car a připevňujou se zadní blatníky, jak se to dělá? To se odříznou ty kovové, co tam jsou a pak se na to tmelem přidělaj ty kitcarový? Bavili jsme se o tom s kamarádem a nedokázal jsem mu odpovědět. Dík :-D
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Skury »

Za prvý... Největší inspiraci můžeš brát od Pluta a jeho kitovky. http://www.lutovsky.net/wrc/Skoda%20Fel ... /index.htm

Za další lemy je asi nejlepší přinýrovat a pak překytovat tmelem se skelnými vlákny. Nebo můžes sehnat plechový a pak je to jasný. :)
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Skury »

Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Cobrak
Příspěvky: 376
Registrován: ned 25. bře 2012 13:00:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Cobrak »

Díky Skury, právě na Plutovy fotky jsem koukal, ale jelikož jsem tam svařování neviděl, přišlo mi to divý, tak jsem se zeptal :-) Takže teda se odřízne stávající lem, místo něj se přikytuje nový laminátový a spár se překryje tmelem se skelným vláknem, pochopil jsem to tak dobře? :-D
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Skury »

Podívej na poslední fotky... http://maties77.rajce.idnes.cz/Stavba_f ... dokonceno/

A neumíš používat google, mě to trvalo 10s. ;) :D
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Cobrak
Příspěvky: 376
Registrován: ned 25. bře 2012 13:00:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Cobrak »

Asi neumím :-D Polepším se do příště ;-) Díky Skury, přesně tyhle fotky jsem potřeboval ;-)
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Skury »

Sim tě, dělám si prdel. ;) :D

Není zač, hlavně že jsem mohl pomoct. :thumright:
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Cobrak
Příspěvky: 376
Registrován: ned 25. bře 2012 13:00:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Cobrak »

No jo ty srandisto :-D Díky :thumleft:
Uživatelský avatar
Foglik
Příspěvky: 900
Registrován: ned 15. bře 2009 12:58:20
Bydliště: Chotěšov
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Foglik »

ja taky nez sem zacinal neco delat tak sem hodne hledal na netu... no a zatim mam auto ve fazi rozpracovanosti.
bobin

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od bobin »

Zdarec pánové,hledám zde na foru profíka nebo kontakt na něj který udělá body kit na felicii kit car,karosářské práce+ofiko zapsání do TP a typový list.Hledám jen profíka který to dělal a dovede to zlegalizovat přes škoda MB!!!!!!Děkuji za info na mejla bobin.racing@seznam.cz
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt Kit car

Příspěvek od Skury »

Ale MB nezajimaji auta starsi 10let... Takze dojdi na inspektorat a zeptej se, za jakych podminek ti to tam zapisou. Pripadne kup sadu od Elis Plastu, ti maji papir na pseudokitcar sadu.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Odpovědět