Rada s výměnou motoru na 2.0DOHC

tuning/tuzing úpravy
Mikeace-f1 - FK

Rada s výměnou motoru na 2.0DOHC

Příspěvek od Mikeace-f1 - FK »

Čus lidi, nedávno jsem si koupil Felinu a chtěl bych do ní nacpat nějáký silnější motor. Teďka je tam 1.3MPI chtěl bych do ní nacpat něco jako je 2.0DOHC se zadní hnanou nápravou. Je to vůbec možné nějáký takový motor s kardanem na zadní náhon nacpat? Předem díky za radu :o)
Uživatelský avatar
DuDy
Příspěvky: 334
Registrován: úte 04. říj 2011 23:15:03
Bydliště: Václavovice

Re: Rada s výměnou motoru na 2.0DOHC

Příspěvek od DuDy »

Na youtube se vyskytuje chorvaty převařená audi s osmiválcem do kastle feldy a jeden old face navařeny na evo šestce, takže ano jde všechno ale legálně asi nee......
zasloužily by na..at na ruce a nepustit k vodě
Mikeace-f1 - FK

Re: Rada s výměnou motoru na 2.0DOHC

Příspěvek od Mikeace-f1 - FK »

No hele já jsem spíš myslel motor z Fordu Sierry 2.0DOHC s původním kardanem a rozvodkou na zadní nápravě... nejsem si jen zcela jistý jestly by se mi tam vlezl motor rozměrově... a na legální cestu se mohu z vysoka... No to je jedno.. nebudu sprostý :D
Yura325 - FK

Re: Rada s výměnou motoru na 2.0DOHC

Příspěvek od Yura325 - FK »

U fordu siera je motor rovně, opel omegaB 2.0 taky, zkus raději pouvažovat nad 1,8is ( docela živej máloválec) z bmw, tam jsou všechny motory nakloněný tzn menší výška pro zástavbu, ale stejně budeš muset laborovat s napravnici a podvozkem a komplet vyřezat tunel a udělat nový aby se ti něk seam vlezla převodovka a kardan, pak vyřešit nádrž, protože původní použit nepůjde. Beru to tak že o tomhle víš a taky to že na tom strávíš bambilion hodin, ve výsledku s tím legálně na cestu nemůžeš. Takže jedna :ot: má to smysl?
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada s výměnou motoru na 2.0DOHC

Příspěvek od Skury »

Yura: Spíš dotyčný nemá žádnýho šajna o tom, co ho může potkat. Myslí si, že vezme dvě auta a složí je do sebe jako lego. Stejně nakonec to skončí pouze o téhle diskuze a ve skutečnosti se na feldě nezmění ani šroubek. Protože lidi, kteří vymejšlejí píčoviny a chtějí je skutečně uskutečnit, tak se blbě neptají a radši ty píčoviny uskutečňují.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Papi - FK

Re: Rada s výměnou motoru na 2.0DOHC

Příspěvek od Papi - FK »

.....
Odpovědět