Pojďte si postěžovat,pokecat...

pokec o všem možném i nemožném
Odpovědět
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Arkis »

Jediné co na autě budu mít nelegálně (snad jediné :D ) bude osvětlení SPZ.
Půjde pryč zámek kufru (stejně mi nefunguje). Zatím jen photoshop...
Obrázek
a zespodu plánuju něco takového
Obrázek
No to všechno je zatím daleká budoucnost, základ je sehnat na vrakovišti NF feldu, budu si toho z ní brát celkem hodně - plastky kufru, palubku, stropnici, lištu dveří, sedačku řidiče, a ještě tuna dalších věcí co se mi do té doby na feldě rozbije :lol:
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Arkis »

Velice pěkný článek o tom, jak to u nich chodí.
http://liborsynek.blog.idnes.cz/c/40473 ... v-AAA.html
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od 103457 »

Má pravdu předsedo, tak to tam chodí.
Chtěl jsem rovněž dát svoje Mondeo protiúčtem do AAA zastavil jsem se v pobočce ve Varech, domluvil si cenu za výkup a že si dojedu do Prahy vybrat nové auto, tohle jim tam nechám. Auto necháváte na příjezdové cestě a vstupujete bočním vchodem, sdělil jsem jim o co jde, že mám domluvenou výkupní cenu, tak prý Ok, ať jsi du vybrat auto a pak všechno dohodnem. dali mi nějakého pohuňka, kterej mě prováděl a s baterkou na vozejku startoval auta, které jsem si prohlížel. Mimo jiné mi nabídl u jednoho vozu, že mi namontujou elektrony i s pneu, jaké si sám vyberu. Plus sleva 5 -20 tisíc, autorádio a páka na volant zdarma. Auto jsem si vybral, pohuněk mi dovedl do kanclu, přes hodinu jsem čekal, než na mne přijde řada. Přišla na mne řada, ujal se mě floutek v obleku a vytáhl složku lejster s tím, že auto znovu pečlivě prohlédli a projeli a mohou mi nabídnout o 25 tisíc méně než byla původní dohoda. Když jsem se zeptal, jak to auto prohlédli a projeli, když stojí zaparkované u chodníku, kde jsem ho já nechal a klíče mám pořád v kapse nijak neodpověděl. S cenou se nedá nic dělat, dají mi slevu na nové auto 5 tisíc, ovšem, když jsem viděl jejich další poplatky za přípravu vozu k prodeji a povinné ručení bylo to o 10 tisíc víc, tak jsem se zvedl a odjel svým starým autem.
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Arkis »

Do AAA chodím auta maximálně tak zkoušet. Nikdy bych si od nich auto nevzal. Když sem dostal řidičák, tak sem se v Brněnské pobočce projel nejméně s pěti různými auty v průběhu dvou měsíců :lol:. Nejvíc mě zaráží, že pokaždé očekávali, že budu platit na místě a s autem týž den odjedu...
Uživatelský avatar
Nosferat
Příspěvky: 564
Registrován: pát 21. říj 2011 16:53:19
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Nosferat »

Jo, ačka jsou zajímavý, byl jsem tam se spolužákem, koukal na BMW okolo 5Otis, tak přišel prodejce a není problém dovést z jiný pobočky a začal nabýzet auta s cenou okolo 300tis s tím že mi udělaj úvěr se splátkou okolo 1000 mesíčně
Renault Clio Generation 90TCe 56kw
Škoda Fabia II Family 1.2HTP 12v 51kw


https://www.instagram.com/hrabe.official/
Uživatelský avatar
Kiff
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. srp 2013 20:14:57
Bydliště: Chlum
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Kiff »

Kluci, můžu použít vaše zkušenosti s AAA? Mám na facebooku stránky s názvem "STOP praktikám AAA" a sbírám takové zkušenosti. Díky
Felinka, moje láskaObrázek
Uživatelský avatar
Nosferat
Příspěvky: 564
Registrován: pát 21. říj 2011 16:53:19
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Nosferat »

U mě není problém
Renault Clio Generation 90TCe 56kw
Škoda Fabia II Family 1.2HTP 12v 51kw


https://www.instagram.com/hrabe.official/
Baldusek
Příspěvky: 26
Registrován: úte 16. lis 2010 21:48:30
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Baldusek »

Arkis píše:Velice pěkný článek o tom, jak to u nich chodí.
http://liborsynek.blog.idnes.cz/c/40473 ... v-AAA.html
Dřív bych se asi divil, že takový člověk má občanku, celé je to jen ukázkou hlouposti autora. Podepsat něco protože se mi už nechce čekat a pak si stěžovat, jak nevýhodnou smlouvu jsem podepsal. Ale odpovídá tomu i logika, prodám své auto za 35 a koupím druhé za 50, protože bude určitě v perfektním stavu a nebude potřebovat žádné opravy.
Uživatelský avatar
P1azer
Příspěvky: 294
Registrován: ned 20. led 2013 22:12:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od P1azer »

Já myslím, že Áčka jsou jen špička ledovce. Dnes sehnat z bazaru nebo od překupníka slušnou ojetinu, to je pro normálního smrtelníka nadlidský úkol.
Ale snad se blýská na lepší časy, když už i ministerstvo chce něco dělat se stáčením (ale proč to tak trvalo, proč to muselo být až do nebe volající a okaté, aby se to začalo v tom našem kocourkově řešit?):
http://www.novinky.cz/finance/330864-st ... kovat.html

A snad dostanou na pr*el i další úvěrové společnosti, které klamou spotřebitele (které jdou samozřejmě ruku v ruce s autobazary, takže bych postihoval i je, protože o tom museli vědět):
http://ekonomika.idnes.cz/uverova-firma ... domaci_maq

Jako asi by vzrostly ceny ojetých aut, které jsou ve skutečně dobrém stavu, ale aspoň člověk ví, že jen nevyhodí peníze komínem a že nebude jeho nejčastější cesta domvo->autoservis a zpět. A ty stočený bouraný plečky budou za zlomek ceny. Já bych taky radši zaplatil o X% víc kdybych měl jistotu, že to skutečně kupuju po 1. majiteli (i když ani to už nemus být záruka, že se o to staral).
Arkis píše:Velice pěkný článek o tom, jak to u nich chodí.
http://liborsynek.blog.idnes.cz/c/40473 ... v-AAA.html
Upřímně taky nechápu, jak někdo může podepsat něco, co ani nečetl. A to chování? Kdyby na mě šli takhle a nechtěli mi vrátit doklady od vlastního auta, tak bych pohorozil, že zavolám PČR a nazdar. A kdybych šel k auto, ve kterém by se mi někdo hrabal a ještě bych neměl podepsanou smlouvu o prodeji, tak bych rychle tasil mobil, nafotil to a řešil to dál (a hlavně by to byl další imuplz k tomu, že je něco špatně). Článek v podstatě o ho*ně a lidské blbosti, nic víc. Lidi si nesmí nechat srát na hlavu, kdo jen trošku ustoupí, tak na tom se svezou.
Tady slušná reakce na tento článek: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2014050901
Naposledy upravil(a) P1azer dne čtv 29. kvě 2014 9:22:45, celkem upraveno 3 x.
FELICIA LXi [] 1.3MPi, r.v. 1999 Deep sea blue metalic
Ford Focus II 1.6 TDCi 80kW
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od 103457 »

Baldusek píše: Dřív bych se asi divil, že takový člověk má občanku, celé je to jen ukázkou hlouposti autora. Podepsat něco protože se mi už nechce čekat a pak si stěžovat, jak nevýhodnou smlouvu jsem podepsal. Ale odpovídá tomu i logika, prodám své auto za 35 a koupím druhé za 50, protože bude určitě v perfektním stavu a nebude potřebovat žádné opravy.

Je vidět, že nevíš o čem píšeš, ty lidi jsou speciálně školený-cvičený, dávaj takovou masáž mozku, že slabší nátury a zejména starší lidi jim naletěj na to, že jsou to jejich nejlepší kamarádi a myslej to s nima jen a jen dobře.
Nejsou to jen autobazary, ale vesměs všechny předváděcí akce a podomní prodejci. Pochopitelně čím větší a úspěšnější firm, tím mají "lepší " prodejce.
Uživatelský avatar
P1azer
Příspěvky: 294
Registrován: ned 20. led 2013 22:12:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od P1azer »

Tak u starších lidí to pochopím, ale u normálně přemýšlejícho člověka to nechápu. Ano, člověk se někdy spálí a pak si dává bacha, ale pokud jde už o nezanedbatelný obnos peněz (jako je například smlouva k úvěru), tak bych tam klidně seděl ještě hodinu a celý to četl (hlad nehlad).

Kamarád jim prodával služební 206ku, auto bylo kupovaný jako nový (1.1 benzín), ale nebylo o něj starano podle potřeb. On veděl, že když je auto studený, tak nenastartuje, tak to udělal tak, že auto nejdřív zahřál a pak to šel rychle prodat. Mělo to sice najeto skutečných 120tis., ale jak říkám, nebylo o něj staráno. Nejdřív mu auto nechtěli ani vykoupit, nakonec se dohlodli na 23tisíc. Za 2 týdny se kamarád ze zvědavosti podíval na stánky AAA a spadla mu brada. Jeho prodané auto bylo vystaveno za 60tis. a když si v hlavě spočítal, že další majitel do auta narve min. dalších 30tis, aby vůbec mohl jezdit, tak mu bylo potenciálního majitele hodně líto.
FELICIA LXi [] 1.3MPi, r.v. 1999 Deep sea blue metalic
Ford Focus II 1.6 TDCi 80kW
HonzaRez - FK

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od HonzaRez - FK »

Pěkné historky z Áček... Fakt ještě nikdo nezkusil po prvních několka lžích si poklepat na nápsrní kapsu a poznamenat něco ve smyslu, že tato narhávka s vaším jménem neposlouží ani vám, ani vaší firmě...?
Baldusek
Příspěvky: 26
Registrován: úte 16. lis 2010 21:48:30
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Baldusek »

103457 píše:
Je vidět, že nevíš o čem píšeš, ty lidi jsou speciálně školený-cvičený, dávaj takovou masáž mozku, že slabší nátury a zejména starší lidi jim naletěj na to, že jsou to jejich nejlepší kamarádi a myslej to s nima jen a jen dobře.
Nejsou to jen autobazary, ale vesměs všechny předváděcí akce a podomní prodejci. Pochopitelně čím větší a úspěšnější firm, tím mají "lepší " prodejce.
A co má masáž mozku společného s rozhodnutím prodat jeden vrak a koupit druhý na úvěr? Držel tomu člověku někdo u hlavu zbraň a nutil jej k podpisu? Že většina lidí není schopná spočítat výslednou cenu úvěru, to pochopím. I když úroková sazba 29,99% je naprostá hloupost, protože by šlo o lichvu, a pokud si tohle byl schopný spočítat doma proč to neudělal před podpisem smlouvy. Co ovšem nejde pochopit, je očekávání, že koupím auto v AAA za 50 a nebudu na něm muset nic opravit. Pak se budu neskutečně divit když s ním přijedu do autorizovaného servisu a chtějí po mě 500 za litr oleje, a cenu nutných oprav mi spočítají podle ceny originálních dílů, nikoliv druhovýroby. V neposlední řadě nejde nepomyslet na to, že výkupní cena nabízeného auta musela být podobná jako částka za kterou chtěl prodat své vlastní auto. Nebyl by až takový problém se cestou zastavit v několika autobazarech a zeptat se za kolik jsou ochotní auto vykoupit a ne souhlasit s 20 tisíci v AAA.
Nechci tady vyvolávat zbytečné debaty o tom jestli někdo je schopný nebo není koupit za rozumnou cenu auto v dobrém stavu. Faktem zůstává, že všichni přece ví, že autobazary existují za účelem zisku, nikoliv obecného blaha a pokud si půjčím peníze budu muset zaplatit víc než jsem si půjčil.
Uživatelský avatar
P1azer
Příspěvky: 294
Registrován: ned 20. led 2013 22:12:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od P1azer »

HonzaRez píše:Pěkné historky z Áček... Fakt ještě nikdo nezkusil po prvních několka lžích si poklepat na nápsrní kapsu a poznamenat něco ve smyslu, že tato narhávka s vaším jménem neposlouží ani vám, ani vaší firmě...?
To pochybuju, protože to není legální, abys někoho nahrával bez jeho souhlasu. Takže takovou věc bys mohl vytáhnout tak možná až u nějakýho řízení... si myslím.

Souhlasím s Baldusek. Autobazar má cca 30% marži na každém autě, takže pokud chtěl auto za 55 tisíc (potažmo finálně 63tis.). Takže auto bylo vykoupeno za cca 40-44tis. A ruku na srdce, za takovou cenu nesežene člověk auto bez investice (možná tak zrovinka feldu, kterou prodává postarší vdova s tím, že auto stojí v garáži a ona nemá řidičák). A osoboně jsem si myslel, že olej a min. rozvody jsou základní věc, kterou bych u ojetiny udělal (i přes to, že by mi autobazar tvrdil, že je to všechno vyměněný)
FELICIA LXi [] 1.3MPi, r.v. 1999 Deep sea blue metalic
Ford Focus II 1.6 TDCi 80kW
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od 103457 »

Tady nešlo o auto, ale o to, že tyhle firmy mají precizně vymakané, jak člověka zpracovat, aby jim skočil a podepsal co si umanou. reagoval jsem na ty slova s hloupostí a občankou. Jen si vemte kolik lidí a vzdělanejch naletělo na různý dominový hry tupu letadlo, ap.
Paulie
Příspěvky: 282
Registrován: stř 29. čer 2011 17:57:27
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Paulie »

http://auto.bazos.cz/inzerat/35550992/S ... -tazne.php
Bacha na to auto.....
Nové palivové potrubí = Silikonová hadička od nádrže až k motoru
Nový výfuk = Kilo stříbřenky
Celkově oťukané skoro ze všech stran.....To auto má cenu tak 10 000...
Kubason - FK

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Kubason - FK »

ty kráso, tak mám maturitu :)
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Arkis »

Celkem jednoduché, že? Pochlub se za kolik :).
Kubason - FK

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Kubason - FK »

no na chlubení to úplně není, ale stačí mi to... 2,2,2,3
jinak jo, není to tak těžký, ani ta školní, i když celej maturitní tejden jsem byl slušně ve stresu :)
Uživatelský avatar
Simon
Příspěvky: 19
Registrován: stř 28. kvě 2014 20:43:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Simon »

T=ak v pondelok kupujem Feldu a hned ma caka zhananie pneumatik, vymena oleja a filtrov. Snad uz bude coskoro doma :)
Škoda Felicia GLXI 1.3, r.v.1996
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Arkis »

Poslední dobou se objevují opravdu pěkné kousky. Každopádně vybírej dle stavu a ne podle výbavy. Výbavu si můžeš dodělat mezitím co prožranou podlahu už originál neuděláš :).
Uživatelský avatar
Simon
Příspěvky: 19
Registrován: stř 28. kvě 2014 20:43:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Simon »

Vybranú už mám, v pondelok sa len pôjde na prepis a po auto. Jojo vyberal som tak aby nebola skrz na skrz hrdzou prehnitá tak aké sa vetšinou predavaju.
Ako okolo kolies je par fliačikov ale to spravím nech sa to neširi a je to.
Je to prvé auto a hlavne treba na chodenie do práce.
Hlavne také že keď aj niekde cloveka suchnu alebo to suhnem ja tak to nebude mrziet. Jednoducho prvé auto na rok-dva. :)
Feldu som si vybral sám kedze ist do 120sa mi zdalo uz moc daleko a na novsie nie su financie :)

A tu zo stranky a fora uz pozerám navody, triky a inšpirácie :D
Škoda Felicia GLXI 1.3, r.v.1996
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Arkis »

Věř tomu, že i když škrábneš feldu, tak tě to bude mrzet. Já si do konce roku chci kupovat "nové" auto, ale feldy se nehodlám zbavit. Ta bude v garáži a bude se na ní pracovat :).
Uživatelský avatar
Simon
Příspěvky: 19
Registrován: stř 28. kvě 2014 20:43:40
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Simon »

To je pravda...ale skrabnu sve auto :D (ano už som oškrel požičané auto od otca)
Na Felde tiež plánujem nejaké menšie úpravy a rozhodne sa na to teším :D
Škoda Felicia GLXI 1.3, r.v.1996
Xyz255
Příspěvky: 295
Registrován: čtv 08. kvě 2014 14:45:04
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Xyz255 »

Štve mě VINko a rok výroby auta, podle kódu je to vyrobený 98, ale koupený a zaregistrovaný je 97, ksicht je starej, plasty asi taky, když je to v létě 97 registrovaný...:D Tak co myslíte? Auto je od toho 97 jenom u nás v rodině
Uživatelský avatar
Nosferat
Příspěvky: 564
Registrován: pát 21. říj 2011 16:53:19
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Nosferat »

No, tak je mozny ze udelaly nekde chybu .... ja mam zase auto registrovany v breznu, ale na alternatoru je vyrazenej az duben ...
Renault Clio Generation 90TCe 56kw
Škoda Fabia II Family 1.2HTP 12v 51kw


https://www.instagram.com/hrabe.official/
Sadra17
Příspěvky: 2886
Registrován: pon 15. pro 2008 17:29:27
Bydliště: Jižní čechy

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Sadra17 »

Xyz255 píše:Štve mě VINko a rok výroby auta, podle kódu je to vyrobený 98, ale koupený a zaregistrovaný je 97, ksicht je starej, plasty asi taky, když je to v létě 97 registrovaný...:D Tak co myslíte? Auto je od toho 97 jenom u nás v rodině
modelovej rok 98 ...
sem nejlepší tak nezáviďte
1.3 BMM kombi LPG
Golf III tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Xyz255
Příspěvky: 295
Registrován: čtv 08. kvě 2014 14:45:04
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Xyz255 »

A to v praxi znamená co, že je to modelovej rok 98?
Sancho
Příspěvky: 14
Registrován: pon 19. kvě 2014 8:37:28
Bydliště: Dobrná
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Sancho »

U Feldy nějaká ten měsíc u data výroby celkem nic neznamená... já co jsem měl dřív 1.3 LX tak ta byla uvedená do provozu 7/1998, plasty měly licí datumovku 11/98 a samolepící štítky z montážní linky na nich byly 9/98.
Takže to auto nejspíš napřed jezdilo, pak se smontovalo a pak se teprv vyráběly součástky :D

Samozřejmě je tu možnost že plasty byly měněný a v Plastimatu měli bordel s datumovkama, ale to neni ta sranda :D
Naposledy upravil(a) Sancho dne sob 31. kvě 2014 21:24:54, celkem upraveno 1 x.
Každá závada je příležitost něco na autě vylepšit
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od ferdamravenec »

již od roku XY(už od dob š105/120atd) je ve škodovce (a určitě nejen tam) že modelový rok začíná po celozávodní dovolené
tj v r 1997 je do července ve VIN znak pro 97 a od srpna pro 98
nedělej si deprese , mám to na kombíku taky tak
Uživatelský avatar
p@vel
Příspěvky: 1529
Registrován: sob 30. pro 2006 17:09:54
Bydliště: Vysočina

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od p@vel »

Přesně tak jak píše ferdamravenec. Dokonce od nějakého roku 2006 nebo 2007 začíná nový modelový rok v květnu.
Uživatelský avatar
kouda
Příspěvky: 272
Registrován: sob 26. pro 2009 10:25:35
Bydliště: Kralice nad Oslavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od kouda »

Tak se taky pochlubím, dneska jsem se byl propotit před komisí a výsledkem je Bc. :D A v pondělí hurá do práce :D
Uživatelský avatar
P1azer
Příspěvky: 294
Registrován: ned 20. led 2013 22:12:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od P1azer »

Gratulace.
Jo, je dobře, že už nastupuješ do práce hned. Já jsem dodělal takhle VŠ před 2 lety a řekl jsem si, jak si udělám 3 měsíce posledních prázdnin v životě a práci začnu shánět až ke konci léta. Měl jsem asi utkvělou představu, že ohánějíc se diplomem na mě budou všichni čekat s otevřenou náručí a budu se prohrabávat nabídkama zaměstnání. Realita byla taková, že jsem měl z p*ele kliku, že mi kamarád dohodil místo v menší fimičce, jinak bych zkončil na prcáku (do té doby jsem dělal na DPČ brigádku). Ale zase jsem to měl bez výběrovýho řízení atd.
FELICIA LXi [] 1.3MPi, r.v. 1999 Deep sea blue metalic
Ford Focus II 1.6 TDCi 80kW
Uživatelský avatar
kouda
Příspěvky: 272
Registrován: sob 26. pro 2009 10:25:35
Bydliště: Kralice nad Oslavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od kouda »

Dík. Já jsem to taky sehnal skoro přes kámoše, malá firmička, šéfovi jsem poslal svoje kódy z programování a na první shůzce jsem se už domlouvali kdy můžu nastoupit atd. Ale i tak si myslím, že v mém oboru je vcelku dost práce - mám informatiku. Ale i kdybych tohle nesehnal, tak já pořád můžu dělat s klukama v Brně stěhováka :D
Xyz255
Příspěvky: 295
Registrován: čtv 08. kvě 2014 14:45:04
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Xyz255 »

Tak mám asi ročníkovýho hybrida :D plasty sou tmavší jak asi byly ve faceliftu, ale je to prostě 97 :D Mimochodem, jede tady někdo na mejdny v nedělu do Brna?
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od ferdamravenec »

NE , tmavý plasty jsou do 12.97
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Arkis »

http://aukro.cz/stojan-na-auto-podpera- ... 32446.html
Nemáte s něma někdo zkušenost? Cena vypadá lákavě, no byl bych nerad, kdyby to na mě spadlo.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Maty »

Něco takovýho jsem kupoval za 300 v Autokelly a funguje to obstojně
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
RAAF_96
Příspěvky: 964
Registrován: ned 25. srp 2013 8:28:54
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od RAAF_96 »

Aukru bych moc nevěřil, my si to svařovali doma, tak to aspoň člověk neošidí :)
http://img4.rajce.idnes.cz/d0401/8/8827 ... .jpg?ver=0
Škoda Felicia Combi 1.6 55kw r.v.97 - http://radimfojtek.rajce.idnes.cz/Moje_Felda/
Škoda Octávia Combi 1.8t 110kw - http://radimfojtek.rajce.idnes.cz/Koktik/
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od 103457 »

Záleží na co to chceš, zda ti stačí jen podpěra nebo to chceš i jako hever. V lidlu se prodávaj za 299,-Kč/ks, to jsou podpěry a na osobák bohatě stačí.
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Arkis »

Chci to jako podpěru. Auto si zvednu heverem a tímto ho zapřu. Tak to udělám na obou stranách. Jestli se to prodává i v Lidlu, tak si tam někdy zajedu. Věci z tama se mi začínají líbit :D .
Zatím to budu mít jen na feldu, no do budoucna to určitě bude i na další auto. Neplánuju nějaké 3t monstrum, takže to najde uplatnění i později.
Sadra17
Příspěvky: 2886
Registrován: pon 15. pro 2008 17:29:27
Bydliště: Jižní čechy

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Sadra17 »

Arkis píše:http://aukro.cz/stojan-na-auto-podpera- ... 32446.html
Nemáte s něma někdo zkušenost? Cena vypadá lákavě, no byl bych nerad, kdyby to na mě spadlo.
za 300 v atokelly pokud máš známýho se slevou tak cca 230kč :D loni sem je kupoval a auto na mě ještě nespadlo
http://www.nahradnidily1.cz/autodily/po ... /13766865/
sem nejlepší tak nezáviďte
1.3 BMM kombi LPG
Golf III tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Xyz255
Příspěvky: 295
Registrován: čtv 08. kvě 2014 14:45:04
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Xyz255 »

Neděle večer, v Brně před Voroněží stála krátká Laurinka, přiznejte se, čí to je? :D
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Arkis »

Dneska jsem se pustil do třetího brzdového světla, strávil sem hodinu samotnou úpravou a pak dvě hodiny dopasováváním na dveře. Nakonec to sedlo jak hrnec na prdel a mě se to tak přestalo líbit. Takže jsem to zase sundal a zítra pojedu na novo.
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Arkis »

Šikovná věcička pro ty, co při výběru auta zahrnují i cenu náhradních dílů :thumright:
http://autodily.mjauto.cz/srovnani-cen.php
Romiiken
Příspěvky: 146
Registrován: čtv 17. lis 2011 22:50:03
Bydliště: Levice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Romiiken »

Ahojte, nechcem zakladat nove tema kvoli takej banalite. Na Felde mam total vybite riadenie. Ozivaju sa capy riadenia a aj tie klby co su pod manzetami riadenia. Preto som skor rozmyslal, ze namiesto patlania sa s repasom by som kupil nove.

Na skoda diely maju toto za 63 €.

http://www.skoda-diely.sk/eshop/1155000 ... letne.html

Zevraj ceska prvovyroba, ale na nete som nasiel riadenia aj za 160 € a preto mam otazku myslite, ze je to original, alebo nejaka lepsia nahrada. Alebo co by ste mi odporucali ? Kupit toto nove za 63 € alebo radcej predca len repasovat stare.

Nerad by som kupil nieco nekvalite co bude po roku horsie jak to originalne po 16 rokov :). Dakujem vopred za mudre rady. :bigsmurf:
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od emilio52 »

A je to tady už to začíná
Obrázek
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od 103457 »

Tam stejně nejezdím. :P
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od ferdamravenec »

no tak jako vždy , papežštejší než papež
co jsem postřehl z různé literatury :
vozy co mají nepřímé vstřikování jsou pro lidský organismus škodlivější než karburátorový a ještě škodlivější jsou ty co mají přímé bez filtru pevných částic

v německu od toho upustili protože s e to neosvědčilo , a to mají vozy ekologičtější než než u nás .......
prostě prach , a v některých měsících inverze v ďolíkách stejně bude i přes zákaz vjezdu starších vozů
nehledě na to že jich stejně moc není , a jestli daj výjimku pro bydlící tak se vlastně nic nezmění

...... dál se mi to nechce řešit ........
zas nějakej šikovnej lobista potřebuje zvýšit prodej aut
Uživatelský avatar
TIW
Příspěvky: 2784
Registrován: úte 25. zář 2007 18:20:50
Bydliště: Valašské Mezi?í?í
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od TIW »

Za chvíli bude stejně Felda veterán a dostane výjimku :lol:

Ale nevím, jak je to s LPG, ale známého syn žije v GB a má Feldu na plyn, s tou může po Londýně do všech eko zón bez problému a proto se své stařičké Feldy drží zuby nehty :)
ObrázekObrázek
Odpovědět