Pojďte si postěžovat,pokecat...

pokec o všem možném i nemožném
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Ivarek »

hromyblesky píše:ivarek kdyz funguje jak ma je to luxus no,bohuzel ty motory maji NIKASIL(vetsina)a zivotnost je cca 100 000 - 200 000,to mi rikal kluk co na nem delal GO,ale co je na tom pravdy nevim urcite jiste,jinak sem jel i v 750 ale to uz neni sportak ale skoro limuzina a taky dobry :D
ps jinak i corvete stingray,cadilac eldorado,jaguar E-type,MB 650 (12 -ti valcec 6,5 litr :D )a ...a.......a................a jeste bych se rad svezl nekdy poradnou imprezou,ikdyz na cbr 1000 to mit nebude :lol:

No jo,to jsou auta snů.To já můžu jen slintat..k takovejm se nedostanu. :(
Josh123456 - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Josh123456 - FK »

kejzi1 píše:mě by stačilo kdyby mě svezl David komárek ve svým Mitsubishi Eclipse postaveným na vrchy s výkonem cca 550koní.Vůbec bych ho nemusel řídit,klidně bych jen seděl vedle.Bydlí kousek od našich,trochu ho znám ale je děsně namyšlenej :evil:

to jsou všichni tyhle "mistři"... Až na Pecha a Trinera, co jsem poznal jsou většina bych řekl nosem nahoru.
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Drahoš »

Hlavně Kresta se změnil k horšímu...
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi http://www.feliciaklub.cz/forum_new/vie ... =16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
Josh123456 - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Josh123456 - FK »

Drahoš: jj o tom jsme mluvili.. Bohužel :roll:
luke.bean - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od luke.bean - FK »

Drahoš píše:Hlavně Kresta se změnil k horšímu...


to není pravda :D :D

od doby kdy začal jezdit miší za charouz racing systém,tak si ho hoši vychovali k lepšímu :D :D
maniaX - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od maniaX - FK »

:o :o :o venku svítí slunce :o :o :o teda aspon tady v Ostravě :D
Uživatelský avatar
GeorgeWWW
Příspěvky: 1527
Registrován: úte 15. črc 2008 13:17:27
Bydliště: Čáslav, Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od GeorgeWWW »

V Boleslavi taky - dnes jsme tady měli rozmanité počasí - sněžilo, pršelo, padaly kroupy, foukal silný vítr a teď už zbývají jen úmorná vedra :D
Obrázek
Josh123456 - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Josh123456 - FK »

Jo jo tady taky je krásně :-D akorád na koupání v řece :-D
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

Hoši tak jsem dneska jel na svém budoucím Rsku vyměnit brzdy. Celou cestu tam a půl zpátky jsem řídil.. to auto jede jak z jiného světa, ještě teď se klepu...Fakt orgasmus, jen mám trochu žaludek na ruby..Když člověk předjíždí, podřadí a to auto ho katapultuje vpřed...hrůzostrašnej a skvělej zážitek..Zatím mám pocit že to auto vzlétne a že nejde zastavit...Jel jsem jak posranej a stejně jsem měl pocit že ona panuje mě. Tak snad jí dostanu časem do ruky.
luke.bean - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od luke.bean - FK »

neboj,dávám tomu tak 14 dní.. pak to bbude pomalý :D :D :D :D
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

Luky to fakt ne... Jsem zpocenej až na prdeli. Půl zpáteční cesty mě vezl Vláďa a to jsem se i málem posral, když na táhlé zatáčce jel 215 tak jsem se loučil se životem. Normálně jsem se byl schopnej vsadit že je proti fyzikálním zákonům aby se to auto udrželo na silnici...A když jsem řídil já furt jsem přemlouval ruku že ve vesnici se musí jet na 2ku (ve felicii 3-4), když jsem předjížděl tak jsem furt jen říkal: ty voe, ty voe...Natlačenej do sedačky, oči na stopkách, modlidba na rtech :lol:
Zbysek - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Zbysek - FK »

Jojo, to je to, že jsi teď moc zvyklej na feldu. Jak jsem psal, ten motor v RS jede pěkně, ale přece jen by mohl líp. Hlavně když pak mám možnost sednou do normálního RSa a do auta se stejným motorem ale půlkou váhy, tak to je přece jen lepší pocit.
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

Dejte mi pokoj...Já už víc nechci :lol: Chci míň..Ale je fakt že když jsem jel s feldou domů, tak se nic nedělo...Všude bylo místo, vše bylo daleko, nic to nedělalo...Byl jsem otrávenej a chtěl jsem zpět :lol: Nejhorší že v tom autě není na nic čas, všechno je blízko, všude je málo místa...Snad si zvyknu, nejvíc mi vadí ten výhled, z toho auta vidíš prd...
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od kejzi1 »

Jojo z feldy je to velkej skok,ale zvykneš si na to ;)

Jinak Pech je v pohodě,to jo
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

No jsem si namlouval že aspoň poznám že jsem si polepšil, možná něco přeháním, ale to je asi těmi dojmy...Jsem z toho fakt vyplesklej..
RedmeX - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od RedmeX - FK »

tholis: odjazdil som dávnejšie viac s audi A4 1,8T (180ps) a ide to fakt pekne. Takže tvoja rs by mala ísť ešte lepšie. Len mi vadilo, že sa s tým "nedá" jazdiť pri nízkej spotrebe. Teda aspoň ja som nevedel. Kým netlačí turbo mal so pocit, že je to ako felda :D Ale ten záťah od 3000 otáčok bol úplne bomba... Po meste som si to občas dával v 2, aby mi otáčky nepadali pod 3k...

Som zvedavý akú spotrebu budeš robiť v meste, kým si na výkon nezvykneš...

Inak k diskusii benzin vs nafta hovorím: PLYN. Kombinácia priame vstrekovanie a plyn dokážu dostať aj z 3,6 FSI výkon a prevádzkové náklady ako máloktorý diesel...
Máme už dlho Megana 1,6 na plyn a je to úplne bomba. Mesačné náklady na palivo sú menšie ako u feldy a to otec jazdí 3x viac!!

Prirodzene na úpravy sú tdi perfektné, lebo diely sa váľajú všade. Ak by bolo treba platiť za nové bola by ich výhodnosť inde. Ale pri autách v štýle Lotus (malé, placaté a hlavne ľahké) to s naftou stále neide dokopy. Iba, že by niekto napchal motor doprostred auta... Ja by som diesel na športové jazdenie nebral nikdy, je nudný. Ale na bežné vozenie sa je fajn, v rodinnom voze by som si ho prestaviť vedel.
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

Redmex: No bylo mi na RS klubu řečeno, že motor snese nízké otázky a za 3, místama na 4 mohu jet..Míň to žere a ten motor to pobere..Já na to nejsem zvyklej, ve felicii se nedělá nic jiného než řadí :lol: .No uvidíme jak si na to zvyknu, je fakt že co jsem včera a dneska jezdil felicií, tak mě to v ní nebaví, vše je pomalý, žádná odezva na plyn...Přitom mě se tak moc chce jezdit od včerejška :lol: Ten pocit zatlačení do sedačky mi přirostl..chci ho víííc :lol: ale ještě minimálně 14dní :(
Abdul - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Abdul - FK »

Urob si poriadnu opicu :twisted: :twisted: :twisted: a kým sa z toho dostaneš máš 3 dni za sebou. :lol:
smazany clen - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od smazany clen - FK »

Neboj Tome, já Ti pomůžu se zmenšením výkonu až přijedeš za mnou do dílny. :-)
smazany clen - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od smazany clen - FK »

Ty jo, su novej, ale neco me nesedi. Je tady pomalu 4000 lidi a aktivne tu vidim max 30-40 lidi
RedmeX - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od RedmeX - FK »

Nemesis: je tu zaregistrovaných strašne veľa ľudí, ale len málo ľudí sem píše keď niečo nepotrebuje...
smazany clen - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od smazany clen - FK »

RedmeX : A to je právě na ho*no...Kdyby semka šici psali, tak by to tady mohlo bejt živější a obsáhlejší...Víc informací a pod. škoda no :(
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Maty »

jj jak psal RedmeX ... lidi se zaregistrujou jednou napíšou nějakej dotaz nebo podaj inzerát a zase zmizej a registrace zůstává. Časem se pak jejich příspěvky smažou a zůstává tu spousta lidí s 0 příspěvky.
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
smazany clen - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od smazany clen - FK »

a.Maty : Po jak dlouhý době se to promazává??? Podle mě by se do fóra měla psát a ne se registrovat, něco zjistit a nepodělit se s ostatníma...
bitmap - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od bitmap - FK »

Tholis: bavite se o Fabii nebo Octavii RS?
I kdyz ono je to celkem jedno, seriovy RS a zatah? Kde? :lol:
Uživatelský avatar
stef99
Příspěvky: 1852
Registrován: pát 20. dub 2007 18:27:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od stef99 »

Octavii,dyt ji ma i avataru :D
Prodej novych a referencnich vozu Skoda se slevou, vice SZ
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

bitmap: rozhodně to není série :oops: Ale já prd poznám, v těhle typech aut mám najeto tak 150km...Mé znalosti se tedy rovnají nule..Chápu že máš najeto spoustu rychlých a silných aut, ale já ty možnosti neměl. Je mi 22let a myslím si, že když si koupím v tomhle věku za SEBOU vydělané peníze takovéhle auto tak je to celkem dobrý ne? Nejsem tak šikovnej abych si v mládí vydělal víc, nejezdím se silnými auty v práci, neopravuji je, nebo nejsem tak šťastnej že mám bohaté rodiče co by mi je půjčili či koupili..Proto jsem z toho unešenej a nestydím se za to..Fabku jsem nechtěl. Za stejný peníze je v octě pro mě více předností..

Jinak s těmi aktivními lidmi... no tak hodně lidí teď feldu prodalo, ty co koupili jsem ještě nezavítali, nebo se tu nerozkoukali...Je to všude na fórech. Na většině fór lidi chodí jen pro rady..

Ještě se musím pochlubit/postěžovat že feldu bude ode mne kupovat skorošvára..Takže radost že jí uvidím a starost aby mu dobře sloužila...
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Maty »

Nemesis2180: Jak kde ... bazar se maže po prodání (koupení) nebo po 14 dnech bez prohlídnutí nebo aktualizace. Pak se mažou nezodpovězené témata po 14 dnech. Kavárna se maže po měsíci nezájmu a tuším, že Naše-Vaše auta bez zájmu po půl roce.
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
smazany clen - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od smazany clen - FK »

Stejnak je vtipny to, ze vetsina lidi tady ma feldu jako takovej mezistupen k lepsimu autu je tu vlasne docasne hehe
smazany clen - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od smazany clen - FK »

Jinac mate uz prezuto? Tady v brne zacalo zase snezit. Zitra sem chtel prezout. Clovek fakt nevi
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

Já jsem feldu neměl dočasně...Já jsem jí ještě před měsícem chtěl ještě dát do kupy a další 2-3roky jezdit, ale tak přišla krize, jiné auta šla dolů, já měl štěstí a něco výhodně prodal...Tak sem se rozhodl pořídit jiné auto.
smazany clen - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od smazany clen - FK »

Tak hlavne at slouzi, ne jak ten muj vergl heh ja se jeste namakam jak cernoch hehe kitovani me ceka a to hodne, taky se me zvedla kapota takze fakt prdel zavidim hh
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

Není co závidět, ono ty dáš za kotouč u felicie kolik? 800Kč? Já za něj u octávky dám 6000...Felicie se opravuje krásně..
Uživatelský avatar
Korny
Příspěvky: 639
Registrován: sob 29. lis 2008 15:01:10
Bydliště: Přerov

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Korny »

a.Maty píše:jj jak psal RedmeX ... lidi se zaregistrujou jednou napíšou nějakej dotaz nebo podaj inzerát a zase zmizej a registrace zůstává. Časem se pak jejich příspěvky smažou a zůstává tu spousta lidí s 0 příspěvky.



Je to "klasika" na fórech, řešil bych to upozorněním a následným smazáním účtu.... na servrech co mám pod správou vše řeším podle toho, jak jsou lidé aktivní, když se půl roku nepřihlásí, asi je Klub nezajímá... Možná podmět spíše pro admina ;) .
Naposledy upravil(a) Korny dne čtv 26. bře 2009 9:16:54, celkem upraveno 1 x.
Škoda Felicia 1.6 GLX - r.v. 98 - 55 kW
VW Touran 1.9 TDi
__________________________________________________
SPARTA PRAHA FOREVER
Uživatelský avatar
Vici
Příspěvky: 1278
Registrován: úte 16. pro 2003 16:17:43
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Vici »

luke.bean píše:neboj,dávám tomu tak 14 dní.. pak to bbude pomalý :D :D :D :D

Tak tak.. a nebo na vrakáči :lol:
O1 Combi ASZ 204PS/461Nm, Galaxy AUY 149PS/368Nm, Sharan AUY 4motion série, Favorit Silver Line 50kW
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

Vici: Nestraš prosím :( Mám z něj fakt respekt ;) Ale dovolím si tvrdit že by měla dopadnout dobře :lol: Budu o ní pečovat.
Uživatelský avatar
Korny
Příspěvky: 639
Registrován: sob 29. lis 2008 15:01:10
Bydliště: Přerov

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Korny »

Tholis píše:Já jsem feldu neměl dočasně...Já jsem jí ještě před měsícem chtěl ještě dát do kupy a další 2-3roky jezdit, ale tak přišla krize, jiné auta šla dolů, já měl štěstí a něco výhodně prodal...Tak sem se rozhodl pořídit jiné auto.


Ať dobře slouží, Octa.... nedivím se, teď je nejlepší doba, pokud člověk může, na pořízení auta... ;)

Mimochodem, dobré téma, využívá se nejen v práci, ale i na nudných přednáškách....
Škoda Felicia 1.6 GLX - r.v. 98 - 55 kW
VW Touran 1.9 TDi
__________________________________________________
SPARTA PRAHA FOREVER
Uživatelský avatar
Vici
Příspěvky: 1278
Registrován: úte 16. pro 2003 16:17:43
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Vici »

Tholis píše:Vici: Nestraš prosím :( Mám z něj fakt respekt ;) Ale dovolím si tvrdit že by měla dopadnout dobře :lol: Budu o ní pečovat.

budu držet palce :-)
O1 Combi ASZ 204PS/461Nm, Galaxy AUY 149PS/368Nm, Sharan AUY 4motion série, Favorit Silver Line 50kW
Uživatelský avatar
Vici
Příspěvky: 1278
Registrován: úte 16. pro 2003 16:17:43
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Vici »

Jinak když už probíráte auta... doufám že si nic lepšího než feldu nebudu muset dlouho koupit. Ale kdyby jo tak to bude určitě nafta (TDi je prostě TDi, nemíním jezdít pořád s plyňákem po servisech a řešit kde plynárnící udělali chybu s tím že pak se začnou ohánět tím že na zástavbu plynu je jen rok záruka + hodně jen popojíždím takže bych jezdil stejně skoro pořád na benzín, než by to přeplo na plyn - to si taky málo kdo uvědomí. A nafta je nafta :-)))). A rád bych automat. Už mě to kvedlání klackem nebaví... Takže bych začal asi shánět nějakou Oktávku long s automatem...
Naposledy upravil(a) Vici dne čtv 26. bře 2009 9:40:10, celkem upraveno 1 x.
O1 Combi ASZ 204PS/461Nm, Galaxy AUY 149PS/368Nm, Sharan AUY 4motion série, Favorit Silver Line 50kW
smazany clen - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od smazany clen - FK »

Taky ve skoly korny hh?
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Raceman »

tak přesně TDi s automatem jsem taky sháněl jelikož mě taky už nebaví pořád kvrdlat ale v čr je to nedostatkový zboží
Uživatelský avatar
Vici
Příspěvky: 1278
Registrován: úte 16. pro 2003 16:17:43
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Vici »

Raceman píše:tak přesně TDi s automatem jsem taky sháněl jelikož mě taky už nebaví pořád kvrdlat ale v čr je to nedostatkový zboží

jo to je. je treba shanet venku...
ale jak rikam, snad nebudu muset, neminim mit nacpane penize v plechove bedne na kolech , kterou mi kdykoliv nekdo rozbije, ukrade a nebo pomlati kroupy (a pojistovny sponzoruju taky nerad - berou rady ale ponekud davaji plneni neadekvatni zdravemu rozumu - protoze cechum to nevadi a nechavaji se radi okradat)
O1 Combi ASZ 204PS/461Nm, Galaxy AUY 149PS/368Nm, Sharan AUY 4motion série, Favorit Silver Line 50kW
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Raceman »

já pojištěný nemám a ani nemíním to pojistit
venku jich pár bylo ale já jsem pohodlnej tak radši hledám jen po čr
ono co by pak už jen chybělo do takovýho TDi s automatem a tempomatem je autopilot :D
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

No je fakt že se budu hodně bát závisti jiných občanů, kór v tom že u nás je hafo kluků kterým to koupili bohatí tatínkové, takže ty chudší si na jejich autech hojí mindrák, no má octa bude trošku výstřední, tak snad se rozkřikne že jsem si jí vydřel...Já bych naftu nechtěl..Ale o tom už radši pst:D Jinak téma je fakt dělaný na nudu, takže kdo se nudíte pište voloviny..a k tomu automatu...já nevím já miluju ten pocit když přeřadím...Cítím se jak frajer :lol:
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne čtv 26. bře 2009 9:48:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Vici
Příspěvky: 1278
Registrován: úte 16. pro 2003 16:17:43
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Vici »

to by byl ideál :-D nejlépe autopilotka s pevnýma čtverkama :lol:
O1 Combi ASZ 204PS/461Nm, Galaxy AUY 149PS/368Nm, Sharan AUY 4motion série, Favorit Silver Line 50kW
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Raceman »

no jéééje :D
Uživatelský avatar
Vici
Příspěvky: 1278
Registrován: úte 16. pro 2003 16:17:43
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Vici »

Tholis : svez se treba Touaregem 3,2 (220k/305Nm) benzin v automatu a kdyz zjistis kolik to zere a jak to jede, prijdes na to ze opet plati nafta je nafta :lol:
Naposledy upravil(a) Vici dne čtv 26. bře 2009 9:52:24, celkem upraveno 1 x.
O1 Combi ASZ 204PS/461Nm, Galaxy AUY 149PS/368Nm, Sharan AUY 4motion série, Favorit Silver Line 50kW
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Raceman »

Tholis píše:..a k tomu automatu...já nevím já miluju ten pocit když přeřadím...Cítím se jak frajer :lol:

ve tvých letech jsem měl stejný pocity ale to víš stárnem a jsme pohodlný :D
Uživatelský avatar
00Inferno00
Příspěvky: 1728
Registrován: úte 02. zář 2008 9:51:55
Bydliště: Dolní BenešoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od 00Inferno00 »

Tholis píše:...no má octa bude trošku výstřední...


Tohle me zajima, trosku se rozepis :)
Vici píše:...ARL je král mezi TDI na platformě G4...
VW Golf IV 1.9TDI PD ARL 192PS 401Nm powered by TDIfun, EGR-off, TT puky, Strongflex dogbone
VW Passat Variant B8 2.0TDI Dynaudio
Uživatelský avatar
Vici
Příspěvky: 1278
Registrován: úte 16. pro 2003 16:17:43
Bydliště: Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Vici »

Raceman píše:ve tvých letech jsem měl stejný pocity ale to víš stárnem a jsme pohodlný :D

a navíc tiptronic funguje... :lol:
O1 Combi ASZ 204PS/461Nm, Galaxy AUY 149PS/368Nm, Sharan AUY 4motion série, Favorit Silver Line 50kW
Odpovědět