Pojďte si postěžovat,pokecat...

pokec o všem možném i nemožném
Odpovědět
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

a co se třeba svěřt jakej je váš typ holek? :lol:
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od kejzi1 »

luke:Taky o těch čerpadlech moc nevím,děláme asi 80 typů čerpadel takže o tom taky moc nevím.ale je těžký jako prase,váží asi 14 kilo a je to hrozná mrcha.Vím akorát že je to snad do lodí nebo do čeho,jen co nám říkali v práci
luke.bean - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od luke.bean - FK »

to nevadí,hlavně aby jsi to dobře poskládal aby pak lo´d někde nevydechla v prostředku oceánu..

mimochodem na co jezdí loď ? :D :D - ne,už držím hubu :D :D
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

luke: vítr? uhlí? otroci? ;)
luke.bean - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od luke.bean - FK »

NAFTÁÁÁ :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
stef99
Příspěvky: 1852
Registrován: pát 20. dub 2007 18:27:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od stef99 »

no tak sem pozoroval a cekal sem z Keina co vypadne... a skoncilo to klasicky... dosli mu slova...

chlapci zapomneli jste? Keina se nikdy nesmite ptat na:

na to co a jak by udelal- ptze nic nikdy nedelal, jen ma na vsechno kecy
a nikdy se Keina nesmite ptat na to co neni napsany na Volvo klubu -ptze to taky nevi

takze jakmile rozjedete debatu s cisli,oznaceni turba, oznaceni cerpadla, nebo i rozdil v motorech tak Kein napred proleze Volvo foru,pak obvola toho vehlasneho sveho dvorniho mechanika od Volva,ktery mu vsechno dela zadarmo,jak o nem porad mluvi a kdyz nic nenajde tak napise ze vsichni jsou deti a ze to nema cenu se bavit...
Prodej novych a referencnich vozu Skoda se slevou, vice SZ
kejzi1
Příspěvky: 8486
Registrován: úte 02. kvě 2006 23:05:53
Bydliště: Jihlava,Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od kejzi1 »

No jistě na naftu :lol: :lol:

Já je neskládám,já jen zkouším jestli fungujou ;) Takže pokud nějaká zůstane uprostřed oceánu a nebo nepojede nějakej náklaďák kvůli čerpadlu,tak jsem možná pustil zmetek,ale stát by se to nemělo,je to jištěný aby se zmetek nedostal do balení,ale znáš to :lol:
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

Benzín voní ;)
smazany clen - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od smazany clen - FK »

luke.bean píše:zeptej se znovu,nemám co zatajovat :idea: v tom bordelu a smradu s turbobenzínovýho motoru se to asi ztratilo :?: :?

Vypadá jako správnej volvista,házíš do placu kódy motoru a nevíš rozdíl mezi těmito dvěma motory?

hlvně že dokážeš buzerovat :lol: :lol: :lol:


Luku, ale mě nikdy nezajímaly nafťáky, ať už jakýkoliv, řekl jsem to zde několikrát, co to stím má co společného ?? Zase další argument co je absolutně mimo :X Čti co píšu! Nemám potřebu to vědět, dízly mě nezajímají... Prostě ty, jako správný škodofkář, sem pleteš věci, které jsou totálně mimo mísu, a nemají stím o čem se bavíme, žádnou spojitost, prostě ten správný primitivní škodofkářský dialog, jak má být, opravdu tento rozhovor pro mě už nemá žádnou hodnotu, zase si to převrátil na Volvo vs. FK, takže já končím a nemíním to dál číst. A tholisovi to může přijít jak chce, on se zmohl jen na jednoduché věty, které neoddělil ani čárkou (uznávám, tohle je ode mě podpásovka tholisi, ale řekl sis o to 8) )
smazany clen - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od smazany clen - FK »

stef99 píše:no tak sem pozoroval a cekal sem z Keina co vypadne... a skoncilo to klasicky... dosli mu slova...

chlapci zapomneli jste? Keina se nikdy nesmite ptat na:

na to co a jak by udelal- ptze nic nikdy nedelal, jen ma na vsechno kecy
a nikdy se Keina nesmite ptat na to co neni napsany na Volvo klubu -ptze to taky nevi

takze jakmile rozjedete debatu s cisli,oznaceni turba, oznaceni cerpadla, nebo i rozdil v motorech tak Kein napred proleze Volvo foru,pak obvola toho vehlasneho sveho dvorniho mechanika od Volva,ktery mu vsechno dela zadarmo,jak o nem porad mluvi a kdyz nic nenajde tak napise ze vsichni jsou deti a ze to nema cenu se bavit...


Tohle je přesně to o čem jsem mluvil, primitivní argumenty, které jsou smyšlené a kompletně mimo :lol: :lol: Děkuji steffe, že si mě takto podpořil :D
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

Kein: V klidu beru to ;) Jednoduché věty bez čárek jsou zapříčeněné tím že sleduju film na primě a opravdu mi nepříjde důležitý řešit tu kódy čerpadel. Jen prudím. Že prudím mizerně je věc druhá

PS: keine doplň si je pls: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne ned 22. bře 2009 22:47:13, celkem upraveno 2 x.
Dexter - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Dexter - FK »

tak já teda začnu s těma zážitkama:

u nás na vsi :D sme takhle jednou dost popíjeli bylo nás asi 7 no a dostali jsme hlad, zjistili jsme že nepila jen jedna osoba, holka z prahy co byla na dovolený. takže sme se museli nacpat do jednoho auta a zrovna byl poruce kámošův nissan s korbou se dvěmi sedačky takže sme šli na korbu chytli se toho bezp. rámu a jeli do HK a hulákali tlemili jsme se jak paka :D no najednou u prostřed HK vyjeli benga jedny za náma druhý před náma a třetí z boku no hukot zátach jak sviňa. a my ožrálý jak zákon psal sme vymysleli jen si lehnout všichni na sebe v korbě aby nás neviděli ale už z dáli bylo slyšet vyleste pánové my o vás výme :lol: no a tak to začlo občanku -> nemam takhle odpovídali asi všichni pak jméno matky za svobodna -> neznám no nakonec si nás zjistily a když všichni mektaly bydliště tu naší prdel a holka řekla prahu tak povídali co si z nich děláme prdel nakonec si to teda zjistili a zjistili i co mi sme zas nevěděli že nemá papýry a že nakonec chlastala taky no dostala toho od nich dost :lol: a kámoš co jí to pujčil taky no ale zážitek krásnej když jsme jeli po HK asi o pulnoci lidi chodili z diskoték a my lítaly s džípem a stály na korbě drželi se toho rámu a řvali jak burani :lol: :lol:
luke.bean - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od luke.bean - FK »

Kein píše:bla bla bla


já teda nevím o tom,že bych něco převrátil na Volvo vs. FK :idea:

neberu ti volvo,napsal jsem že to byli vynálezci a průkopníci v turbobenzínu,ale ty z toho děláš modlu,víc není než volvo a jak padne řeč na ropu,je to špatný.. :idea:

mě osobně je ukradený jestli je auto benzínový nebo naftový,tohle nějak moc neřeším,záleží na užití auta a na typu motoru

a samozřejmě škdofka je největší mr*ka,chc*nka a kdoví co ještě za póvl automobilovýho průmyslu,co?
luke.bean - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od luke.bean - FK »

dexter: škoda že nepiju,taky bych měl možná nějaký zážitky.. akorát trávím noci v dílně a z tý smradlavný nafty mi asi zateměl mozek sazema :D :D
Uživatelský avatar
stef99
Příspěvky: 1852
Registrován: pát 20. dub 2007 18:27:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od stef99 »

Kein: ano podporil jsem tvoji hloupost v tom ze to co si neprectes na Volvo foru tak nevis...

jediny cos dokazal a vi o tom cely FK je, zes oblepil auto izolepou :D
Prodej novych a referencnich vozu Skoda se slevou, vice SZ
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

Já taky abstinuju, ale v dílně taky netrávím čas. to já jsem radši s přítulkou a požírám něco dobrého..
stef99: tu izolepu prosím nech to už je vážně trapný. Jinak souhlas.

Luke:
[img=http://img3.imageshack.us/img3/8360/71191843.th.png]
[img=http://img3.imageshack.us/img3/6876/58781902.th.png]
[img=http://img3.imageshack.us/img3/6982/13809383.th.png]
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne ned 22. bře 2009 22:47:44, celkem upraveno 1 x.
Dexter - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Dexter - FK »

no tohle je zážitek opravdu z mládí já už tak taky teď nevyvádim, to nemusíte psát nějaký aktuální zážitky ty ze školy jsou přece nej :lol: ;)
luke.bean - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od luke.bean - FK »

Tholis píše:to já jsem radši s přítulkou a požírám něco dobrého..


to ta moje holt požírá sama něco dobrýho mezítím co já fetuju v dílně :lol: :lol:
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

To já bych taky rád kdybych měl dílnu a ruce kterýma bych v té dílně něco dělal. Teď spíš bojuju s jejími předsudky..Nějak si umínila že nechce počmáraný auto..No jak jsme se bavili o tom že se jdu podívat na stříbrný... :oops:
luke.bean - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od luke.bean - FK »

Dexter píše: to nemusíte psát nějaký aktuální zážitky ty ze školy jsou přece nej :lol: ;)


hele,to by jsme tady byli asi dlouho :lol: :lol:

bejvával jsem strašnej sýgr.. nojo,klasika.. od 15 diskotéky,každej víkend zlitej na totálku... asi tak tři roky to takhle šlo..


..ale pak se v mém životě oběvila ona... přivedla mě k romzumu a dnešní demenci

FELICIA 1.9D 47kW

:lol: :lol:
Uživatelský avatar
stef99
Příspěvky: 1852
Registrován: pát 20. dub 2007 18:27:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od stef99 »

Tholis píše:stef99: tu izolepu prosím nech to už je vážně trapný. Jinak souhlas.


Muzes mi rict co je na tom trapnyho? neni to snad pravda?? Pravda to je

a ze on ma porad plnou hubu kecu do Luky o reznuti,coz pravda nebyla je v poradku...? otevri oci
Prodej novych a referencnich vozu Skoda se slevou, vice SZ
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

stef99. Já to chápu, ale zase nebudem dělat to samí co on ;) Je je to matlal víme..Ale opakovat se nemusíme máme toho na něj víc ne? ;) tohle se furt omílá, je to fakt o ničem to řešit.. Otevřené oči zatím mám všechny 4 :D

jinak co vím keine tak lukovi nic nerezne, to spíš Hanzovi. Luko tobě rezne octávka? :D
Dexter - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Dexter - FK »

to luke: a to tě k tomu rozumu přivedla ta felda, sakra to mě moc teda ne ale to bude asi těma sazema teda tou NAFTOU :lol:
luke.bean - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od luke.bean - FK »

dex: jj,vyndaval jsem hadičku od filtru a fetíííl... hmmm,to byli léta 8-)
Dexter - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Dexter - FK »

:lol: ahááá tak proto mi to taky nešlo dohlavy já tam neměl ty saze :lol: benzín jeden hnusnej :lol:
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

chlapy já jdu spát tak tu na sebe buďte hodní a moc to tu nezadělejte ať se tím ráno nemusím prokousávat ;)
Luka: na sraz ti přinesu flašku s dieslem budeš mít radost :lol:
luke.bean - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od luke.bean - FK »

to bych na nějakej sraz musel jet :idea:

bojím se aby tam nepřijel kein a jeho argumenty.. :? :idea: :| :oops:
Tholis - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Tholis - FK »

Nejedeš do Doks? Na RS sraz?
Uživatelský avatar
stef99
Příspěvky: 1852
Registrován: pát 20. dub 2007 18:27:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od stef99 »

luke.bean píše:
bojím se aby tam nepřijel kein a jeho argumenty.. :? :idea: :| :oops:


to by tam muselo byt wi-fi pripojeni a Kein by musel byt online s Volvo forem, nebo alespon signal aby mohl volat Volvo mechanikovi,jinak by argumenty nemel
Prodej novych a referencnich vozu Skoda se slevou, vice SZ
luke.bean - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od luke.bean - FK »

hele,nějak jsem se letos unáhlil,začal jsem plánovat i když to dělám docela nerad a už te´d zjišťuju že mi nějaký věci nevychází že se mi překrývají :D :D

potřeboval bych pořádnej kalendář kam bych to sesumíroval a udělal tom nějakej tvar :D :D
smazany clen - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od smazany clen - FK »

luke.bean píše:
já teda nevím o tom,že bych něco převrátil na Volvo vs. FK :idea:

neberu ti volvo,napsal jsem že to byli vynálezci a průkopníci v turbobenzínu,ale ty z toho děláš modlu,víc není než volvo a jak padne řeč na ropu,je to špatný.. :idea:

mě osobně je ukradený jestli je auto benzínový nebo naftový,tohle nějak moc neřeším,záleží na užití auta a na typu motoru

a samozřejmě škdofka je největší mr*ka,chc*nka a kdoví co ještě za póvl automobilovýho průmyslu,co?


Já dělám z Volva modlu ? A to jak? Tím, že se bráním, když zavedeš na volvo řeč ? Nene luku tohle prostředí si vy vytváříte sami, já se pak jenom bráním. Máš pravdu pouze v tom, že pro mě je nafťak odpad, a škodovka mrdka - tohle jediný mi můžete vytýkat, mám pro to, ale své důvody - to jak se škodovka chová k českým zákazníkům, a to jak se v tom autě cítím, etc. Bohužel pouze nový Superb II, mě přesvěděil o pohodlí v autě..před tím jsem pohodlnou škodovku nepotkal, to je ale čistě subjektivní věc, Sto lidí, sto chutí ;)


Steff:
Ok tak mi pověz kdy jsem řekl:

Že mám dvorního mechanika, že se sváma odmítám bavit, pokud vím tak teď jsem to udělal porpvé, a to proto, protože jak vidíš zase je zde volvo, což už mě opravdu nebaví, prostě překrucuješ to co řeknu ,a co hlavně steffe, tak lžeš...
Co se týká izolepy, to že si tady před časem, každej druhej lepil folii na B slouky to ti nevadilo? je to naprosto to stejné...

Já to prostě vidím tak, ža Vás strašně sere, že už nemám felícii, když jsem jí měl, a kazil jsem vám ten prožitek kdy jste ji vychvalovali do nebe, nemohli jste mi nic moc říct, protože moje feliciie byla opravdu pěkná a vybavená. Teď když mám jiné auto, které je lépe napadnutelné, protože je staré, nelíbí se vám a hlavě to není koncern, tak na tom zakládáte prakticky veškeré přípsěvky pokud semnou v něčem nesouhlasíte. Vsadím se že kdyby si Volvo koupil, někdo kdo je neutrální a na fóru se vyjadřu je vždy jen slovy "máš to, pěkný..to je hustý" neřekl ibyste ani ň, nebo naopak, kdybych si já koupil škodovku nebo VW ...nebo se pletu ?
Uživatelský avatar
stef99
Příspěvky: 1852
Registrován: pát 20. dub 2007 18:27:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od stef99 »

Luka jede se mnou do Nemecka na srazy proto nestiha srazy tady v CR
Prodej novych a referencnich vozu Skoda se slevou, vice SZ
Moltician - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Moltician - FK »

tak postezovat....ok v sobotu vecer mi nejaka ...... rozbila bocni okno a ukradla radio...jsem nasraty celkem!!!!
pokecat? tak co uz myslite ze je tu jaro?
pohadat? nic me nenapada...hadky jsou zbytecny ne????
Uživatelský avatar
stef99
Příspěvky: 1852
Registrován: pát 20. dub 2007 18:27:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od stef99 »

No jak v cem.. ja si myslim ze nejvetsi problem je v tobe. Nikdo by nikdy nemel nic proti tobe kdyby sis neudelal znacku "kein"
pokud se v prispevku vyskytlo neco od uzivatele Kein tak kazdymu bylo jasny co tam bude...jen samy kecy

za to jaky jsou tady na tebe si muzes sam a ptze mas reci porad i kdyz nemas feldu tak argumentuji alespon tou prisernou popelnici kterou jezdis

kdyby si byl od zacatku normalni clen bez kecu blbejch, nebo alespon neco vedel nebo umel abys nejak prispel nebo pomoh (coz fakt u tebe nehrozilo),tak by na tebe a tvoje osklivy Volvo nikdo nic nerek,muzes si za tom
Prodej novych a referencnich vozu Skoda se slevou, vice SZ
Uživatelský avatar
Hanuš
Příspěvky: 1120
Registrován: úte 10. led 2006 18:42:28
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Hanuš »

Aha.. proto ma tak Luke "uchylacky" podpis... Luke jde sirit do Evropy .... ".aneb vracíme slovu tuning jeho správný význam" :D... on si hraje na Cyrila ale zapomnel Metodeje :lol:
Dobre auto nepoznas po ctvrt mili, ale po dvaceti letech!!!
Uživatelský avatar
bobas
Příspěvky: 1438
Registrován: stř 30. led 2008 13:05:58
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od bobas »

Kein:Skodovka je mrdka?tak proc tady pises?v tom pripade Volvo je co?jako nechapu to co pises,nechod tady,kdyz mas takovy nazor.
kirneu - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od kirneu - FK »

Moltician co jsi tam měl za rádio?, ty nemáš alarm? tak hádky muzou bejt jenom příležitostně aby jsi to trochu oživil:-) a jinak na jaro to vypadá tak na půl :-)
do pytle já než něco napíšu tak tady napíšou 3 lidi něco taqk prosím teď nepište a až to tam vložim tak zase můžete :D
luke.bean - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od luke.bean - FK »

Kein píše: že by zase bla bla bla?


Už vidím jak jdu na volvoklub a prohlásím že je volvo mr*ka a že mě to auto ničím nepřesvědčilo.. to mě tam asi nepochválí a pošle mě tam hodně rychle do pekel.. :D :D

To samý jako když přijdeš sem a řekneš to o škodovce,tak se nediv že tě posíláme do někam.. :idea: ;)

Jediný volvo který u mě trochu zabodovalo bylo tohle..

Obrázek

..ale to je dvacet let zátky a tím to taky vyhaslo.. ;)
Rex - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Rex - FK »

ty vogo tady se to mele :o
Moltician - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Moltician - FK »

me se libi keinuv avatar....jinak nevim o jaky spor jde ale dle meho hlediska to dela vylozene ze srandy a vy se porad certite a on z toho ma srandu...tak to vidim ja.me zatim vubec Kein nevadi. akorat jen tehdy rypal do luky skrz tu hanzovu feldu to bylo zbytecny si myslim a neopravneny!!!jinak no problem z me strany...

ale mel jsem tam kenwooda za 2tis. jeste ze jsem tehdy nemel prachy chtel jsem alpine za 4500 :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne ned 22. bře 2009 23:27:26, celkem upraveno 1 x.
smazany clen - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od smazany clen - FK »

stef99 píše:No jak v cem.. ja si myslim ze nejvetsi problem je v tobe. Nikdo by nikdy nemel nic proti tobe kdyby sis neudelal znacku "kein"
pokud se v prispevku vyskytlo neco od uzivatele Kein tak kazdymu bylo jasny co tam bude...jen samy kecy

za to jaky jsou tady na tebe si muzes sam a ptze mas reci porad i kdyz nemas feldu tak argumentuji alespon tou prisernou popelnici kterou jezdis

kdyby si byl od zacatku normalni clen bez kecu blbejch, nebo alespon neco vedel nebo umel abys nejak prispel nebo pomoh (coz fakt u tebe nehrozilo),tak by na tebe a tvoje osklivy Volvo nikdo nic nerek,muzes si za tom


Jenže, kdybych já nebyl já, tak tady na tom fóru chcípnete nudou, protože klub jako takový prakticky nefunguje, navíc celkem dost lidí se mnou velice často souhlasilo, to nemůžeš popřít. Ale oukej tedy, nebudu zde už přispívat, protože tak, jak mě to kdysi bavilo, už mě to nebaví, jste předráždění už to není to pravé ořechové 8-)
Martinka88 - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Martinka88 - FK »

luke.bean píše:obrázek krabice na dvou kolech


jééé co to jee? :lol: Jak tenhle karavan mohl závodit?! :?: :o :D :lol:
Naposledy upravil(a) Maty dne pon 23. bře 2009 12:28:44, celkem upraveno 1 x.
Důvod: viz. pravidlo č. 4
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Raceman »

tak třeba dlouholetý člen klubu Spiritus taky prodal feldu a koupil benzínový Volvo S40
sám jsem mu na tom autě už ledacos dělal a upravoval a můžu říct že i když je to auto tuším z roku 2002 tak interiérově a to i pohodlím mi přijde jako mutant mezi oktou předface a fábií
design interiéru mi přijde dost zastaralej
pouze manuální klima a předek v el. zadek švihadla ale díky uni sadě už je to komplet
origo 2DIN rádio jen na kazety a ještě takový hračkoidní
přístup k el. instalaci a zejména k pojistkám pod palubkou totálně na ho**o
když jsem tam tahal nějaký ty kabely tak se musel rozebrat skoro celej interiér a že to máme i zdokumentovaný jak z montáže magicaru tak i zadních stahovaček
jako netvrdím že to auto je sračka ale zase není dokonalý a dokonalý není žádný auto
a proč má hodně lidí rádo koncern? můj subjektivní dojem je v tom že je to kvůlu jednoduchosti, relativní spolehlivosti a nenáročnosti jednotlivejch značek koncernu
kirneu - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od kirneu - FK »

Rex píše:ty vogo tady se to mele :o

to jo a pak že to tady chcípá :lol:
Uživatelský avatar
stef99
Příspěvky: 1852
Registrován: pát 20. dub 2007 18:27:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od stef99 »

Kein: takze uz konecne odejdes? :D
Prodej novych a referencnich vozu Skoda se slevou, vice SZ
luke.bean - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od luke.bean - FK »

Moltician píše:jinak nevim o jaky spor jde ale dle meho hlediska to dela vylozene ze srandy a vy se porad certite a on z toho ma srandu...


myslím že je tu víc lidí co se tu náramně baví :D :D :D

není nad to,se pořádně před spaním nasmát :lol: :lol:

škoda že nejsem nervák a podobný individuum který by nadávalo na něco nebo někoho.. baví mě tohle :lol: :lol: :lol: :lol:
Moltician - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od Moltician - FK »

ja fakt nevim proc zas je tento spor a je mi to fuk..jen jsem rekl ze me osobne nic neudelal a nebudu se hadat ktery auto je dokonaly a ktery hnusny...kazdy auto ma se + i -
kirneu - FK

Re: Pěkně to tu chcípá -Pojďte si postěžovat, pokecat, pohádat..

Příspěvek od kirneu - FK »

Martinka88 píše:
jééé co to jee? :lol: Jak tenhle karavan mohl závodit?! :?: :o :D :lol:

to jo takovej pohřebák :lol:
Odpovědět