Pojďte si postěžovat,pokecat...

pokec o všem možném i nemožném
Odpovědět
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Arkis »

Urazit pracky je málo :roll: .
Obrázek
DERMIN95
Příspěvky: 653
Registrován: ned 18. dub 2010 21:19:14
Bydliště: Praha bohnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od DERMIN95 »

no spíš palcátem přes hlavu....
Obrázek
Polo
Příspěvky: 192
Registrován: pát 17. zář 2010 20:43:14
Bydliště: Brandýs n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Polo »

tak koukám, že se u náš ve městě někdo zase celkem nudí...
někdo mi ukradl z 23. na 24.12. prut antény
a stejného jevu jsem si všiml i na dalších 6ti Felicií v ulici (možná jich bude i víc) :hlava:
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Arkis »

Předevčírem jsem nasadil kouřové bílé boční blinkry. Dneska ráno jsem jel nakoupit na silvestr a jak se vracím z obchodu, tak jen vidím pravý blink na sračky. Někdo do toho musel prásknout dveřma a ten čirý plast praskl. Tak mám teď na jedné straně čiré a na druhé oranžové :pale: .
Je to ruplé na 2 kusy, tak to zkusím slepit. Akorát zas budu běhat kolem takové blbosti :puker: .
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Maty »

to ani nelep ... bude to vypdat příšerně a stejnak to nebude uplně 100% ... zastav se v Autokelly a kup za cca 100Kč novej :)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Arkis »

To někdy přihodím do objednávky, až z někama budeme brát díly do e-shopu. Takové blbosti nejvíc naštvou.
Uživatelský avatar
PetrMPI
Příspěvky: 565
Registrován: stř 02. led 2008 22:45:42
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od PetrMPI »

Stalo se mi to samý, vůbec netuším jak. Nic kolem odřenýho není. Naštěstí oranžový jsem si schoval.
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Arkis »

Taky to tak mám. Plech úplně v pohodě, nikde ani škrábaneček a prostě na půl zlomený kryt blinkru.
Uživatelský avatar
TIW
Příspěvky: 2784
Registrován: úte 25. zář 2007 18:20:50
Bydliště: Valašské Mezi?í?í
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od TIW »

Jak to není na celolak blatníku, tak v poho, navíc to není blinkr na poslední "koktu", nebo VW, i když to taky naštve ;)
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
P1azer
Příspěvky: 294
Registrován: ned 20. led 2013 22:12:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od P1azer »

Tak včera jsem ráno došel k auto a zjistil jsem, že mi nějakej dobroděj na parkovišti na sídlišti nacouval do auta tak pěkně, že mi nárazník na straně spolujezdce praskl a vyrval se z té konzole uchycení. Žádnej omluvnej lístek nic, v jaké to žijem zkažené demoralizované době... radši ujedu, než mě někdo uvidí.. :thumbdown:
Fotku kdyžtak dodám zítra.
FELICIA LXi [] 1.3MPi, r.v. 1999 Deep sea blue metalic
Ford Focus II 1.6 TDCi 80kW
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od kwik »

mám dotaz, pokud mám nabouranou feldu 1.3 mpi, mám možnost koupit 1.6 bez papírů v top stavu za super cenu. Jak moc náročné bude překopat vše tak, abych v té 1.6 měl motor 1.3 ? motor, poloosy, převodovka je jasná věc, štítky, vinko atd taky. Ale co elektrika? co vše se musí vyměnit a jak moc to bude náročné? díky
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od ferdamravenec »

základ je stejnej , jen s motorem přihodíš správnej svazek , jednotku , nezapomeň imo a čip z klíčku
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od kwik »

A kabelaz je odkud kam jina? Pojistkovka je stejna? Cerpadlo na benzin? Resp. ktera kabelaz odkud kam je stejna a co je jine?
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od ferdamravenec »

jiná je na motoru tj , od svorkovnice za aktiv uhlím je to roztahaný na jednotku snímače teplot klepání lambdu rozdělovač vstřiky

tj , odpojíš to z tý svorkovnice , ventilu uhlí , kostry na tlumiči , řj a stáhneš to na motor
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od kwik »

za aktivnim uhlim jsou 2 svorkovnice. V jedne je 6dratu a je druhe jen jeden. Takze od techto svorkovnic k motoru se to lisi ano? je to pak motane dohromady s ostatnimi kabely... takze rozmotat a napojit jen na tyhle 2 svorkovnice? Nic jineho tam neni rozdilneho?
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od ferdamravenec »

jo jasně , 6ti je na motor ta 3 (zapojen jen jeden) je od immo do řj , obě odpojit
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od 103457 »

Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od 103457 »

Ten zkur... , zasr... vítr mi vzal střechu na garáži. Naštěstí jen lepenku a to byla jen dva roky stará, vlastně nová. :hlava: :hlava: :hlava: Ve dvou lidech jsme nemohli natáhnout plachtu, normálně by nás to odneslo. Musel jsem odmotávat a hned lištama přitloukat.
Obrázek
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od ferdamravenec »

jo je to s... , teď to musím zaklepat , ale jak fičelo před dvěma týdny tak mi to vzalo jeden pruh na druhým baráku
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od emilio52 »

Nevypadá špatně sice ruční práce ale sedm miliónů korun no nevím
http://www.novinky.cz/auto/367075-kulto ... -audi.html
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Matuhsch »

Bych asi vzal radsi tu r8 za ty penize :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od emilio52 »

jak za staré škodovky udělat Porsche :o :lol:
http://www.autoforum.cz/zajimavosti/nev ... e-porsche/
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od ferdamravenec »

http://www.novinky.cz/auto/368137-rozlo ... nosti.html

teď v týdnu jsem koukal že na že A , B sloupky SK 258 romster posílaj jako ND přes forézu
minulý týden projížděli AB sloupky SK 250/252 , stanici na bodování tento tden odstrojili a včera odvezli
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od kwik »

Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od 103457 »

Vzhledově vypadá dobře, ale s tímto nájezdem kilometrů bude všechno nevyměněné KO. Jak veškeré podvozkové díly, tak třeba interiérové - sedačky, koberce, volant, ap.
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od kwik »

mám takový dotaz, netuší někdo, kolik by mohla vážit krátká felda 1.3 mpi s LPG systémem kompletně odstrojená? tzn. v kabině není palubka, sedačky koberce, žádné plasty... prostě všechen interiér je venku. Není tam rezerva, kufru jen lpg nádrž, taky žádné plasty nic. kabina je holá bez ničeho, jen volant, kabely, řadící páka a ruční brzda. Auto je jinak na kolech kompletní. Proto mám dotaz, kolik tohle může vážit? V TP mám psáno 985kg. Mohlo jít dolů 150kg ?
Shaman
Příspěvky: 3
Registrován: pon 06. dub 2015 13:57:53
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Shaman »

Keďže je temá vylej si dušu, tak si ju vylejem aj ja :D
Som chudobný študent archeológie, čo sa znaží udržiavať a zveľaďovať feliciu. Jednak pre to, že sa mi páči a mám ju rád a jednak pre to, že auto sakramensky potrebujem (na nové nemám). Brigádujem na archeologických výskumoch, ktoré sú buď v teréne, alebo na staveniskách kde sú cesty rozflákané bagrami a stavebnou technikou....takže felinka dostáva zabrať.
Ešte ako na just mi strelila pravá predná pneuška a hodilo ma to do poľa (vďaka rezerve, heveru a nejakej doske som sa z toho dostal a odfrčal preč). No schytal to blatník, chladičová stena a predná nárazník... jop a odpadol mi šusplech (odhnil a náraz ho len dokončil).
Takže teraz mám vpredu letné a vzadu zimné gumy aby som mal rovnaký vzorek aspoň na nápravách. Podarilo sa mi za pár korún vyšmeliť jazdenú chladičovú stenu, ktorú musim zrekonštruovať (maník mi k tomu dal aj rozpernú tyč ako bonus).
Už pred dvoma rokmi mi maník na STK povedal, že mam vymeniť všetky brzdové hadičky. vzhľadom k tomu, že prešli už dva roky a musím tam znova, škrabem na nich prachy. Na tu moju krátku 1,3-50kw-´99 zháňam predné pruženie s tlmičmi z 1,6 a dozadu z kombíka (ak by chcel niekto darovať :) Snažím sa ju dostať trochu vyššie a aj vyrobiť nejaký poriadny šusplech s nejakým jednoduchým systémom na odpojenie v prípade STK :D, Motor už roní olejové slzy a preto by som ho rád pretesnil (sám na to gule nemám a na servis nemám) takže začiatkom leta sa zrejme zase z čr odsťahujem na Slovensko (tak na týždeň dva), taťkovy do garáže a snáď pomôže (a to našporiť na nejaké tesnenia a nemám šajn ktoré su kvalitné a lacné a čo k tomu budem potrebovať). Rád by som všetko urobil tuto v HK ale pred panelákom asi ťažko a u kámoša na dvore sa to dá... ale len keď vyjde pekné počasie lebo nemá garáž. Zrovna dnes som tam vyklepával ten blatník, tmeliť a striekať budem až našporím... zistil som aj to, že mam totalne nahovno nastavenú kotučovu brzdu v PP lebo nejak drhne kotuč o doštičky... (potreboval by som nové aj kotúče) doštičky budem meniť určite lebo sú zrejme pôvodné a už to má nejaký ten rok (kolesá sú zvnútra zasrané nejakým čiernym sajrajtom- typujem že z bŕzd)..... ako naschvál neexistuje v súčasnosti nikto, kto by mi niečo hodil za odvoz a ja potrebujem zrovna dosť vecí na ktoré nemám (hadičky, doštičky, kotúče, predný nárazník a hmlovku (pp), palivový filter, šusplech, pruženie predné(1,6) a zadné (kombi)... hold ťažký život motorizovaného študenta....a to som sa skoro po... keď mi pred chvíľou zasvietila rezerva.....
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od ferdamravenec »

no nejdřív udělej ty přední brzdový hadičky , to může bejt jden z důvodů neustálýho přibržďování , těch 200kč na hadičky a brzdovku snad schrastíš , a potom ti je auto ušetří na spotřebě páč nebude pořád brzdit a tím pádem bude míň žrát

neslibuju , ale budu měnit kotouče , podle toho jak budou vypadat usoudím jestli budou použitelný , pokud ano tak ti je za poštovný pošlu , ty co jsem měnil dneska použitelný nejsou
Shaman
Příspěvky: 3
Registrován: pon 06. dub 2015 13:57:53
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Shaman »

no jo no, brzdy musia ako prvé, Paráda, :) diky moc :)
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od kwik »

Mám dotaz, co je za tohle za konektor? http://fandas.rajce.idnes.cz/mechanismu ... 201018.jpg

Konektor má 4 kabely, kabely jdou do hlavního kabelového svazku u sloupku řidiče, cca 10cm od sloupku. konektor a kabely mají cca 120cm... dělal jsem rozborku auta ale netuším co to je? jestli mě to odněkud vypadlo či kam to patří... díky
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Maty »

Stropní světlo ? .... to by tak nějak +/- odpovídalo ;)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
kwik
Příspěvky: 616
Registrován: stř 02. led 2013 16:19:11

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od kwik »

už mě to taky došlo, dumal jsem nad tím ještě teď chvilku v dílně.:) ale díky :)
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od emilio52 »

Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od emilio52 »

Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od 103457 »

Je to malý. V německu jsem viděl pickupa z dvojkový octy. Byl jsem z toho, tak vyprdlej, že jsem to ani nestačil blejsknout.
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od emilio52 »

tak to je teda velkej průser ;) a bylo to alespoň ke koukání ?
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od 103457 »

Bylo to nádherný. :thumright:
Viděl jsem to v Kulmbachu, asi 100km za hranicema. Jdu po chodníku a v dálce proti mně jede modrá octa a ze střechy jí čumí strom. Z toho směru, co jela, tak je nějaký jejich Bauhaus, něco, jako naše OBI. Myslel jsem si koupili si stromek, otevřeli šíbr ve střeše a stromek prostrčili. Až, když dojela octa na mojí úroveň, tak vidím, že je dvoumístná a vzadu korbička a ten stromek stojí na korbičce a kouká nad střechu. Z boku krásná linie, zadní dveře zahlazený a 5tý vrata skoro, jako serie, jen bez okna a horního rámu. Jenom za předníma sedačkama to mělo nad korbou oblouk, něco, jako má funka. Určitě to byla profi úprava, jinak by to asi nepřihlásili na značky.

Nějak takto, je to styl Picaso, musíš na to dlouho koukat a zbytek si domyslet. :lol: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od emilio52 »

docela zajímavý :thumright:
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
jarda.vysocina - FK

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od jarda.vysocina - FK »

Tak si musím taky postěžovat ...i když už Felinu nemám, život je boj...

Před týdnem jsem potřeboval odvézt na vozejku železnej ponk synovi na chalupu . Vše proběhlo v pořádku , ale když jsem večer náhodou kouknul do techničáku vozejku , tak jsem nějak nechápal ...., už nějaký ten týden má po technický . Jelikož je v pořádku a sem tam ho používám , zajel jsem na technickou ...Mladý technik vozejk zkontroloval a pak si mě zavolal bokem ." Máte tam jiná kola , než máte ve velkém TP . Tam máte jasně napsáno disk 4 1/2 J x 14 , 155-14 rozměr . Vy máte disky z Favorita 13 " , pláště 165/70 R13 " .A bylo vymalováno :o

Vozejk jsem dělal sám v roce 1986 , bubny jsou z Favorita 4 x 98 zadní . Je to masivní kára, má to listová péra .

Tehdy jsem jezdil se Škodou 1000 MB . Nějak si vůbec nepamatuji , jaké tam byly disky ale pláště tam byly určitě 14 " . Taky si nepamatuji , že by byl někdy problém a technické a ani si přesně nevybavuji , kdy jsem měnil ta kola . Asi v roce 1989 , tehdy jsem kopil jednoho z posledních levných Favoritů a tak jsem měl rezervu i na vozejk .

Tak si už delší dobu marně vzpomínám," " Kde se stala chyba, soudruhu ? " " :puker: Co včíl ?

Nikdy jsem ale soudruh nebyl ....asi už stárnu :hlava:

Jarda z Vysočiny
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od ferdamravenec »

to spíš tam budeš mít disky ze š 120 a gumy jen gumy z fáčka , páč disky bys tam nedal to bys tu nápravu musel celou předělat ,
ale aby nebyl problém s policajtama , tak si vem doklady a zajdi na dopravák že by jsi chtěl zapsat alternativní pneu , co pro to udělat (evidenčku) a jaký ti povolej jestli 165/80-13 (ze š 120) nebo i 165/70-13
jarda.vysocina - FK

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od jarda.vysocina - FK »

Což o to , disky se dají koupit nový 4 1/2 J x 14 , ale pláště 155-14 na tato kola je problém . V zimě ti blbci co mají pomáhat a chránit chtějí mít i na přípojném vozidle zimní obutí .
Dopadne to asi tak, jak píšeš . Nechám dopsat změnu do TP a jelikož jsem vlastně výrobce (domácí výroba) můžu si asi i sám doporučit alternativní náhradu .
Toto jsem našel :
http://portal.gov.cz/portal/obcan/situa ... /4025.html

"O přestavbu silničního vozidla se nejedná, jestliže výrobce vozidla prohlásí podstatnou část mechanismu nebo konstrukce silničního vozidla za náhradní díl k tomuto vozidlu.


Při přestavbě vozidla lze změnit nebo upravit pouze jednu podstatnou část mechanismu nebo konstrukci silničního vozidla; jiné podstatné části mechanismu nebo konstrukce silničního vozidla již nesmí být touto, ani žádnou následnou přestavbou změněny."

Tak snad to vyjde .

Jarda
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od emilio52 »

Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od emilio52 »

Kdo tady byl proti požívání PUR pěny na autě ? :)
https://www.youtube.com/watch?v=BVWezQcRF3Y
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Skury
_________________
_________________
Příspěvky: 2854
Registrován: pon 19. led 2004 13:28:54
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Skury »

Emilio: To je hodně starý... ;)
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun 1̶.̶8̶T̶ - bude update
ProjektySNADNO.cz - zpracování projektových dokumentací na rodinné a bytové domy, interiérový design, specializace na nestandardní řešení.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Atnarfus »

Dnes mne moc nepotěšili v místním značkovém servisu Škoda. Proběhla tam generační obměna a nový personál stojí za to. Chtěl jsem řemen, kladku a pumpu na 1.6MPI. Maník za pultem se chvíli hrabal v compu s výsledkem, že už to nedodávají. Vytáhnul jsem papír s číslama dílů a najednou to našel a objednal. Dokonce zjistil že vodní pumpu mají skladem.
Jestli mají stejné specialisty i na dílně, tak můj zánovní Roomster se tam nepodívá.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od 103457 »

Bohužel je to trend dnešní doby, mám tu samou zkušenost s jedním BMW servisem, kam jsem jezdil na servis a opravy se služebníma autama. Nový majitel, nový personál a už tam nejezdím.

Na všetko nám treba specialistou...........
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Atnarfus »

Např. do AutoKelly bez vytištěného papíru co přesně potřebuji už vůbec nechodím. Pamatuju, že jsem tam přišel, že potřebuju tamto takový gumový jak je to tam namáčknutý a než jsem se vymáčknul, už to leželo na pultu. Dnes je to fuška i když jim tam strčím obrázek z jejich katalogu pod nos.
Ve značkovém servisu bych čekal lepší znalosti. Snad tam kluci vydrží dost dlouho, aby se to naučili.
Uživatelský avatar
TIW
Příspěvky: 2784
Registrován: úte 25. zář 2007 18:20:50
Bydliště: Valašské Mezi?í?í
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od TIW »

Atnarfus píše:Jestli mají stejné specialisty i na dílně, tak můj zánovní Roomster se tam nepodívá.


Já dělal ve Škodováckém servisu praxi někdy v roce 98 a jediné co jsem si tam zamiloval, byla Felicia s novým xichtem (tenkrát novinka) a Fun, ten stál na šourůnu a to bylo totální porno, jo ještě jsem tam se všema mechošema viděl jeden z finálových hokejových zápasů v Naganu, to byl taky super zážitek, jinak co se servisu týká, jsem rád, že si všechny ty svoje obstarožní vraždy servisuju sám ;) Jinak mám pocit, že když něco chci ve Škodovce, tak univerzální odpověď po té, když zjistí, že to je na Felicii, mno my jsme přečíslovali katalog a to stejně ani nenajdeme a kýbl výmluv k tomu :(
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DuDy
Příspěvky: 334
Registrován: úte 04. říj 2011 23:15:03
Bydliště: Václavovice

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od DuDy »

Jsem asi bílá vrána ale pokaždé když mi byla prováděn servis na mé důchodkyni vše probíhalo v pořádku. No vybavuji si jednu okolnost kvůli které sem se prostitutka naštval a to když mi byly dělány rozvody učni i když jsem to vysloveně zakázal ale co funguje to tak to peču. Ono u těch dílu dost záleží na koho narazíte, kamoš chtěl na Funici střeši ram nebo něco podobného a soudružka mu narovinu řekla že to má dat do kovošrotu třebas..... :D
zasloužily by na..at na ruce a nepustit k vodě
Xyz255
Příspěvky: 295
Registrován: čtv 08. kvě 2014 14:45:04
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pojďte si postěžovat,pokecat...

Příspěvek od Xyz255 »

Takový lidi mám rád, chceš jim udělat kšeft, ale v prvý řadě nakecaj ať to vyhodíš a koupíš si něco jinýho. U nás máme takovýho mechanika a už k němu nejedu, protože než poslouchat ty jeho debilní výblitky, to si to radši udělám sám...
Odpovědět