PC postižení

pokec o všem možném i nemožném
Odpovědět
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od 103457 »

Já si to nekoupil, jen jsem udělal objednávku, abych si zarezervoval cenu. Odebrat nemusím.
Ptám se proto, abych zjistil info od někoho, kdo třo konkrétně má a má s tímto os zkušenosti. Ne jedna paní povídala.
Uživatelský avatar
hromyblesky
Příspěvky: 4227
Registrován: úte 10. úno 2009 8:40:01
Bydliště: Region razovitý ,tam někdo primo uprostřed mesta Ostravy,bo je to tu fajne cyp.
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od hromyblesky »

jedna pani povidala ze na to blejou na celym internetu,ale treba se vsichni pletou a pak budem moc t rict ze Vaclav to ma a stoji tak fakt za prd
synku lampy tu pálí,,,, neony blikaj na cestu...
FAKJU BIČ
VAUXHALL píše:Me by zajimalo kde bys to chtel jeste snizovat,kdyz motor je 12cm nad zemi
za vsim hledej pravidlo 7 a 15
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: PC postižení

Příspěvek od Raceman »

W8 mám na ntb a vůbec si nemůžu stěžovat
Uživatelský avatar
Foglik
Příspěvky: 900
Registrován: ned 15. bře 2009 12:58:20
Bydliště: Chotěšov
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od Foglik »

ja sem si je instaloval jeste pred oficialnim vydanim a od ty doby jedou a naprosto bez problemu. Sou lepsi jak W7 ktery sem pouzival taky od prvniho dne...
RadimCep - FK

Re: PC postižení

Příspěvek od RadimCep - FK »

W8 je pro dotykovy obrazovky idealni, ja jsem mu na obycejnych pocitacich neprisel na chut...

+ a - by melo byt uplne stejny, aspon podle toho co nam rikali ve skole... Je to jen o tom, ze nekdo nechtel aby nekdo pouzival DVD - R a tak ten nekdo zacal pouzivat DVD + R... Tohle mam ze skoly..
Uživatelský avatar
hromyblesky
Příspěvky: 4227
Registrován: úte 10. úno 2009 8:40:01
Bydliště: Region razovitý ,tam někdo primo uprostřed mesta Ostravy,bo je to tu fajne cyp.
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od hromyblesky »

Foglik píše:ja sem si je instaloval jeste pred oficialnim vydanim a od ty doby jedou a naprosto bez problemu. Sou lepsi jak W7 ktery sem pouzival taky od prvniho dne...
c čem sou lepsi? krom toho ze si musi pul roku zvykat na neco jinyho kdyz to co mas je krasne "ošahane" a presne tam kde ma co byt
synku lampy tu pálí,,,, neony blikaj na cestu...
FAKJU BIČ
VAUXHALL píše:Me by zajimalo kde bys to chtel jeste snizovat,kdyz motor je 12cm nad zemi
za vsim hledej pravidlo 7 a 15
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od 103457 »

hromyblesky píše:jedna pani povidala ze na to blejou na celym internetu,ale treba se vsichni pletou a pak budem moc t rict ze Vaclav to ma a stoji tak fakt za prd
Nevím proč se do mně furt navážíš, slušně jsem se zeptal, kdo W8 má a jaké s tím má zkušenosti. Kecy, že na to všichni blejou mě nezajímaj, chci konkrétní info od uživatelů, třeba, jako dal race nebo Radim.
Pokud ti ležím v žaludku, tak prosím na mně vůbec nereaguj.
Děkuji
Uživatelský avatar
hromyblesky
Příspěvky: 4227
Registrován: úte 10. úno 2009 8:40:01
Bydliště: Region razovitý ,tam někdo primo uprostřed mesta Ostravy,bo je to tu fajne cyp.
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od hromyblesky »

vubec se do tebe nenvážím,,,absolutne to nebylo tak mysleno,,takhle se vyjadruji normalne
synku lampy tu pálí,,,, neony blikaj na cestu...
FAKJU BIČ
VAUXHALL píše:Me by zajimalo kde bys to chtel jeste snizovat,kdyz motor je 12cm nad zemi
za vsim hledej pravidlo 7 a 15
Uživatelský avatar
kouda
Příspěvky: 272
Registrován: sob 26. pro 2009 10:25:35
Bydliště: Kralice nad Oslavou
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od kouda »

Mam Win8, asi 3 mesic. Zprvu sem si zvykal tezko, na Win7 sem byl strasne zvykly, ale kdyz se s nim clovek nauci je prace o dost rychlejsi.
Jednak samotne nacitani systemu, prochazeni slozek, spousteni programu atd. Hlavne kdyz se nejaka aplikace sekne, tak ji lze ihned zhodit
a spustit znova. Ne podobny hlasky opravdu ukoncit, neodesilat zpravy o chybach atd.
Zrychleni tu fakt je, hlavne ja jsem to zpozoroval pri programovani a kompilaci programu.
Ja muzu vrele doporucit!
Honza_t
Příspěvky: 2125
Registrován: čtv 20. kvě 2010 10:08:08
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od Honza_t »

Osobní zkušenost nemám, ale vzhledem k tomu že mi to vřele nedoporučilo 30 z 30ti dotázaných ajťáků, tak to ani nemám potřebu zkoušet :)
Uživatelský avatar
kouda
Příspěvky: 272
Registrován: sob 26. pro 2009 10:25:35
Bydliště: Kralice nad Oslavou
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od kouda »

Win 8 funguji dobre. Pokud to nezkusis neuvidis. To je jako s HP, pokud je nevyzkousis nevis jak sou dobre
ka-spel
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 17. dub 2006 8:37:38
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od ka-spel »

emilio52 píše:tak nakonec to bude asi HD ,stále se opakuje kontrola systému souboru na C.
V disku to chvilema zalupe a pak to zmrzne ,výtáhnu ze zdi a po chvilce to zas jede .
Zkus použít HDD regenerator. Udělat bootovací CD s tímto nebo je to i na Hirens Boot CD. Opraví vadné sektory (v podstatě je bude systém ignorovat a nebude se snažit s nimi pracovat). Pokud jich tam však bude hodně, tak sháněj nový disk.
ex nebožka 1,6 lpg Obrázek
ka-spel
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 17. dub 2006 8:37:38
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od ka-spel »

Honza_t píše:Osobní zkušenost nemám, ale vzhledem k tomu že mi to vřele nedoporučilo 30 z 30ti dotázaných ajťáků, tak to ani nemám potřebu zkoušet :)
Oprav si. 31 z 31. Zkusil jsme to nedávno u známého co jsem ho připojoval na net a je to děs. Totálně přeoraný koncept windows. Snaha o přehlednost z toho dělá nepřehlednost. Bohužel kdo je na prostředí win odkázaný, tak bohužel jiná možnost nebude, protože časem opět pro vše starší skončí podpora. Možná dojde k vylepšení jako v případě Vista - W7, ale ten směr zůstane zachovaný. :(
ex nebožka 1,6 lpg Obrázek
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od emilio52 »

ka-spel píše: Zkus použít HDD regenerator. Udělat bootovací CD s tímto nebo je to i na Hirens Boot CD. Opraví vadné sektory (v podstatě je bude systém ignorovat a nebude se snažit s nimi pracovat). Pokud jich tam však bude hodně, tak sháněj nový disk.
jj bylo toho tam víc ,vše vyřešeno Pc opět jako nový On vlastně je nová starý je jen obal :D
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Honza9007 - FK

Re: PC postižení

Příspěvek od Honza9007 - FK »

103457 píše:OK, díky za info o DVD.
A kdo máte Windows 8 :?: spokojenost ,
já ho mám objednanej, do konce ledna je na něj akce, pak půjdou ceny nahoru.
Vašku, Terka ho má na novém notebooku. Při prvním spuštění jsem se zhrozil, protože jsem nebyl schopný s tím pracovat. Ona si k tomu na 2 hodiny sedla a všechno vyzkoušela a je spokojená. Hodně věcí je opravdu nově uspořádaných, ale po určité době přijdeš na to, že to má logiku. Prostě často užívaný programy můžeš spustit snáz a rychleji a nemusíš je bůh ví kde hledat. A na rychlost jsem docela čučel. :thumright:
Terka předtím používala XPčka, já mám Visty, takže pro oba dva z nás fakt nezvyk v ovládání, ale jak jsem psal - příjdeš tomu na chuť.
Lukoo88 - FK

Re: PC postižení

Příspěvek od Lukoo88 - FK »

Nejlepsi je Windows 7 mam ho ted po XP a nemuzu si stezivat zadne programy nemusim stahovat nic udela si to vsechno samo proste parada :D XP bylotaky super ale skoda ze tento rok konci :(
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od 103457 »

Díky všem za info o Win 8.
Mám ještě XP a právě to musím řešit, půjdu do té 8mičky, mám si zvakat na ní nebo na něco jiného, to je asi jedno. Při nejhorším prodělám tisícovku. ;)
Uživatelský avatar
kouda
Příspěvky: 272
Registrován: sob 26. pro 2009 10:25:35
Bydliště: Kralice nad Oslavou
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od kouda »

Ono na lepsi si zvykas hodne rychle, prvne se ti to bude zdat chaoticke ale pak uvidis, ze to opravdu ma smysl.
oh01
Příspěvky: 221
Registrován: úte 18. srp 2009 12:21:24
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od oh01 »

No nevim teda, zkousel jsem RC kdyz vysla a to, ze to ma par dobrych veci jako je vylepseny pruzkumnik a kopirovani souboru, mi opravdu tu nehoraznou neprehlednost a nepochopitelny provazani s Metrem (nebo jak se to ted jmenuje) opravdu nevynahradi. Ja si pockam na dalsi system pro pripadny upgrade, zatim zustavam na 7.
Obrázek
ka-spel
Příspěvky: 1207
Registrován: pon 17. dub 2006 8:37:38
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od ka-spel »

Pokud máš W7, tak není co řešit. Povedený systém.
ex nebožka 1,6 lpg Obrázek
Honza9007 - FK

Re: PC postižení

Příspěvek od Honza9007 - FK »

Kluci, ze starýho stolního PC mi tu zbyly dvě věci:

1) DVD mechanika/vypalovačka LG GSA-H12L (vyrobeno 10/2006)
2) 2ks RAM pamětí:
a) ADATA DDR400 (3) 1GX16 U-DIMM (AD1U400A1G3-R)
b) VDATA DDR400 (2,5)512MX16 (MDGV5F3H4860D1E02)

Je mi to k ničemu, tak bych přenechal za symbolickou cenu (nejlépe vše dohromady) 450,- včetně pošty.
Uživatelský avatar
SatandaS
Příspěvky: 1553
Registrován: pon 11. srp 2008 16:45:56
Bydliště: Frýdek-Místek / Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od SatandaS »

Ahoj, možná bych to vzal ale nevím zda ty paměti půjdou, ségra má starší PC.
Uživatelský avatar
McShort
Příspěvky: 400
Registrován: pon 29. led 2007 15:51:09
Bydliště: Nová Paka
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od McShort »

no jo s těma 8čkama jde o zvyk, stejně jako s se "vistama" a 7čkama. Když někdo bude mít první počítač s 8čkou tak si na to zvykne rychleji než my co jsme prošli dosem, 3.11, 95... a zlatou érou XPček. I když je fakt i v práci jsem downgradovali ze 7ček na Xp ale kvůli kompatibilitě spec. hardwaru i kvůli tomu že 2gb na XP je hodně velký luxus ale na 7čkách takový obyč průměr. Doma na ne úplně starám notesu (core2duo, 1.7gh, 2gb ram) jsem visty zahodil asi po půl roce (ne)užívání, ted 4roky na XP a zatím nemám potřebu jít výš (kdo editoval velké fotky ve větších formátech uzná že tam je každý Mhz a MB z ram důležitý, netřeba ho promrhat na průhlednou ikonku tento počítač) se stavování panoramata (68fotek, každá 12.3Mpx/5.5MB) 40minut (výsledek 83Mpx). Na letitém pc, 10let (amd 2400+, 512MB ram) ze kterého pouštím filmy na televizy, internetová rádia, zálohuji data, a který používám jako zprostředkování druhého a třetího monitoru k notebooku, sdílení tiskárny, scaneru a pod, jedině XP).

jinak tu mám taky nějáké zbytky, jako TEAC CR-RW, TEAC DVD-ROM, flashback adaptér do notebooku (čtečka pro SD/SDHC karty do express slotu na noteboocích), dálkové ovládání do USB (placatý dálkový ovladač), 160gb 2.5HDD sata toshiba
Uživatelský avatar
Hanuš
Příspěvky: 1120
Registrován: úte 10. led 2006 18:42:28
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od Hanuš »

clovek zvykly na windows, ktery vi, ze ma na par let vystarano nez vyjde dalsi verze uz v soucasnosti takhle prizpusobivy byt nemuze. Letos prijde Windows Blue a kazdy rok modernejsi verze. Microsoft zmenil strategii a marketing. :)
Dobre auto nepoznas po ctvrt mili, ale po dvaceti letech!!!
Honza_t
Příspěvky: 2125
Registrován: čtv 20. kvě 2010 10:08:08
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od Honza_t »

To si jako myslí že budou lidi upgradovat každej rok? :D :D :D tak to se hodně přepočítali. Mě jeden OS na 3-4 roky stačí a takových lidí bude většina. Na noťasu a dvou starobách ještě dokonce zůstávám u XP a pro ty stroje už to bude doživotní. 7 by byly o půlku pomalejší, tak neni důvod. A éru Visty jsem přeskočil úplně.
8 jsem si stáhl, dokud mě ze školy nevyhodí a platí studentská licence. Takže to vyzkouším, ale mám pocit že do dvou dnů poletí do háje protože opravdu nemám chuť honit po obrazovce nějaký debilní dlaždice.
osobne
Příspěvky: 647
Registrován: ned 09. led 2011 20:19:57
Bydliště: Nepolisy
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od osobne »

Hanuš píše:clovek zvykly na windows, ktery vi, ze ma na par let vystarano nez vyjde dalsi verze uz v soucasnosti takhle prizpusobivy byt nemuze. Letos prijde Windows Blue a kazdy rok modernejsi verze. Microsoft zmenil strategii a marketing. :)
Vývoj se zastavil u WinXP, to ostatní jsou už jen omalovánky. :salut:
Uživatelský avatar
McShort
Příspěvky: 400
Registrován: pon 29. led 2007 15:51:09
Bydliště: Nová Paka
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od McShort »

asi tak něják, musíš brát že možná 60% uživatelů dneska (většina má stejně notebooky) stačí když jim tam půjde e-mail a facebook, a jestli jsou lišty modrý, šedý nebo černý je jim jedno, takže když jim to bude šlapat na 10let sterém počítači proč to měnit, jen prodejci se je pak snaží uvrtat (vydím v okolí, lidi si jdou koupit notebook na internet a skype a oni jim "vnutí" i7čku s 8gb ram a terovým diskem, když jim reálně stačí "1ghz a 2giga ram na w7", protože jim to pak jeden 98% procent času na nejměnší takt. Našim jsem jednou za odešlí počítač hodil amd na 1.2ghz, 512mb ram a místo na xp jedou na linux mint a zarazila je jen jiná ikonka na liště, jinak nic, protože ikonka firefoxu je stejná a chodí jim to už nějáký ten rok a nepotřebují upgrade :D
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od 103457 »

Mám prosím dotaz, jak postupovat, s legalizací Win, když mi odešla základní deska?
Mám Win XP home Edition OEM Software, máte s tím někdo zkušenosti, platí stále toto? Desku mi měnil kolega z práce, jak postupovat s tím dokladem o poškození desky?

OEM licence je vázána na počítač jako celek. V případě, že dojde v počítači ke změně některých komponent, například přidání operační paměti, výměně pevného disku, přidání rozšiřujících karet, je možné provést reaktivaci OEM licence Windows. V případě, že dojde k výměně základní desky, není možné provést reaktivaci OEM licence Windows a zákazník si musí zakoupit novou licenci Windows. Zákazníci, kteří musí provést výměnu základní desky z důvodu jejího poškození a nemožnosti výměny za identickou, mohou provést telefonickou reaktivaci licence prostřednictvím aktivační linky společnosti Microsoft. V těchto případech je vyžadován důkaz o výměně základní desky, například potvrzení servisního střediska nebo jiné doložení poruchy základní desky a nutnosti její výměny. Zákazníci, kteří provádějí často obměnu jednotlivých komponent počítače by měli využít krabicovou licenci Windows, která je pro tyto účely vhodnější a je možné ji přenášet na nový počítač.
Uživatelský avatar
McShort
Příspěvky: 400
Registrován: pon 29. led 2007 15:51:09
Bydliště: Nová Paka
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od McShort »

co si tam matně pamatuju, tak je s nima na té lince kupodivu ( i když se jedná o mrkvosoft), docela v pohodě domluva, před lety jsme něco takového taky řešili, zavolalo se, sic chtěli potvrzení o poškození (rekl. protokol nebo tak něco) ale po domluvě uznali že na 5let starý počítač no name počítač se blbě a draho hledá servis (lepší koupit starou desku na aukro za 2stovky i sprocesorem, než do servisu a desku za pět litrů) a normálně prošla ta aktivace bez problémů (ta automatická přes win nefunguje, prostě zavolat a v pohodě, popřípadě ti řeknou víc co budou pořebovat a pod.)
acab
Příspěvky: 304
Registrován: sob 24. pro 2011 22:19:01

Re: PC postižení

Příspěvek od acab »

čau lidi mam takovy problem ... dneska zapnu pc všecko ok surfuju trošku po netě najednou vyběhne okno že chyba stranky (google chrome takove to fialove pozadí) tak sem to zapl znova ...po cca 5 min se to zopakovalo a pak se pc vypl , zapl sem ho , všecko ok přihlašovani apod jak ma být a pak se zas vypne pak už jen jak ho zapnu ešte se ani win pomalu nenačte a vypne se znova a tak to dopadlo že tedka jak zapnu pc tak mi prostě jen vyběhne ta úrvni obrazovka kde je na výběr to DEL - BIOS F8- cosi a tak .... tak sem pc nechal tak něco sem šel dělat pak přijdu , zapnu jede všecko tak jak ma .... tak sem zapl net ... jede ..... pak skočilo zas to fialove okno tak sem net už nezapínal v domění že se pc nějak vzpamatuje :D no i pak mi vyběhly chyby - něco o samsung pc studio a nokia pc suite ... tak sem si řekl skusim ADVANCED SYSTEM CARE tak sem spustil kontrolu a po 5-10 minutach mi to kleklo zas ... z pc je citit takovy spaleny vzduch ale takovy co voni (teda aspon mě) prosim vas co to muže být ? vidim to asi na zdroj nebo procesor ?
acab
Příspěvky: 304
Registrován: sob 24. pro 2011 22:19:01

Re: PC postižení

Příspěvek od acab »

nikdo neví ? ešte ted jsem zjistil že se s tím kamarád hrál a snažil se zapojit nějakou starou disketovku a že mu o nejelo nebo co tak to vyhodil zas ven ... tak nevim co s tim je
Lukoo88 - FK

Re: PC postižení

Příspěvek od Lukoo88 - FK »

Muze to byt zdroj nebo prehrati procesoru (Ide ti vetrak na procesor) nebo taky spalene RAMky nebo Vír skuz zkontrolovat anti vir
Uživatelský avatar
P1azer
Příspěvky: 294
Registrován: ned 20. led 2013 22:12:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od P1azer »

No zkusil bych to rozdělat, vyčistit. Zkusit, jestli jsou dobře nacvaknutý RAMky (s tím jsem měl problém u nového služebního NTB) a na ten disk si stáhnout "nějakej" soft, kterej ti ho "CHECKne" (hledat něco jako windows hdd health check).
Na procák bych to moc neviděl.
FELICIA LXi [] 1.3MPi, r.v. 1999 Deep sea blue metalic
Ford Focus II 1.6 TDCi 80kW
acab
Příspěvky: 304
Registrován: sob 24. pro 2011 22:19:01

Re: PC postižení

Příspěvek od acab »

nevim z jakeho duvodu ale pc jede :D nevim prostě ten den nic a pak se to něak zazračně spravilo a ted jede :D jako větrak se točí akurat mi něco chrastí ve zdroji ale to už dlouho .... jinač jede jak ma ... tak nevim co to mohlo byt
Lukoo88 - FK

Re: PC postižení

Příspěvek od Lukoo88 - FK »

Ve zdroji to budou loziska na motorku
Uživatelský avatar
P1azer
Příspěvky: 294
Registrován: ned 20. led 2013 22:12:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od P1azer »

No zdroj to může být taky. Ty kondíky tam dostavaj slušnou nálož a občas se nafouknou a zdroj pomalu odejde..
FELICIA LXi [] 1.3MPi, r.v. 1999 Deep sea blue metalic
Ford Focus II 1.6 TDCi 80kW
Uživatelský avatar
Mc Cali
Příspěvky: 441
Registrován: sob 29. říj 2005 21:05:35
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od Mc Cali »

Tak už v tom lítám taky. ;)
Včera večer jsem ji nainstalil a najednou koukám, jsou 4 ráno.
To už se mi u hry fakt dlouho nestalo. Je to přesně typ hry co mě bere.
Volný prostor a spousta řádění. Grafika v lese nemá chybu. Slušný úkoly a zbraně.
Podobnou hru jsem pařil asi před čtyřmi lety a to už byla v té době asi pět let stará, jmenovala se myslím nějakej point, už se nepamatuju, někde ji mam na exteru, ale nechce se mi ji hledat. Nějak mi v době kdy byla nová proklouzla, dodnes nechápu jak. FarCry 3 je ouplně to samé ( jasně okopčeno ) jen v hezčí grafice. Ovšem plné přiblblých videí co nejdou přeskočit. Nevim proč tady zase někdo za mne rozhoduje, že mě videa nuceně vtáhnou do atmosféry, když mě osobně z ní spíše vytáhnou.
Ale jinak je FarCry 3 fakt super hra, všem doporučuji.
U mě má určitě za jedna.
Miluju Feldu 1,6.......je to vlk v rouše beránčím. o:)
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od Arkis »

Brzy si budu kupovat nový monitor BenQ GW2760. No bohužel má jen DVI vstup a ten na notebooku nemám. No notebook má HDMI výstup a tak mi napadlo, že bych dokoupil redukci HDMI (19) do DVI (24+1). Máte někdo zkušenosti jaká je zhruba ztráta na kvalitě?
Uživatelský avatar
kouda
Příspěvky: 272
Registrován: sob 26. pro 2009 10:25:35
Bydliště: Kralice nad Oslavou
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od kouda »

Tak kvalitu nemáš jak ztratit. Pořád máš digitální signál a přenášíš Full HD. Spíš bych se bál aby to stíhal notebook, některý starší typy s tím mají vcelku problém. Jinak pokud bys chtěl opravdu kvalitu tak bys musel mít monitor s ještě vyšším rozlišením, protože rozlišení 1920x1080 je na 27" málo. Ale na normální domácí používání to bohatě stačí.
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od Arkis »

Mám to hlavně na filmy a sem tam hry, takže si myslím, že to stačit bude.
Ten monitor bude dárek k maturitě (dávám si dárky sám :D ) a hned jak si najdu práci, tak si postavím solidní pc. No zatím na to určitě vystačí můj notebook, není to žádná slabá herka no herní taky zrovna není.
Core i5 3210 2,5GHz až 3,1GHz turbo (turbo nepoužívám)
4GB RAM DDR3
NVIDIA GeForce GT 630M (2GB)
Na takové domácí koukání to určitě zatím stačit bude. Navíc hru hraju jen 1 a to pěkně starou, takže tam problém taky nebude :).

Silnější počítač budu stavět kvůli práci... Photoshop, Solidworks, Blender
Uživatelský avatar
kouda
Příspěvky: 272
Registrován: sob 26. pro 2009 10:25:35
Bydliště: Kralice nad Oslavou
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od kouda »

To máš krásnej kompl, ale je pravda, že na grafiku potřebuješ asi o něco lepší.
Mě ten můj stařičkej Athlon X2 2.6 GHz, 2GB RAM a Gainward 7600GTS na to moje programování zatím stačí, i když by už potřeboval o trochu víc RAM, Netbeans a Visual Studion toho spolknou dost.
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od Arkis »

To je můj notebook, můj počítač, který mi leží pod stolem je:
Intel Pentium III 800MHz
256MB RAM
a grafiku zastává 5 myších bobků :D
Uživatelský avatar
Arkis
Příspěvky: 1373
Registrován: pát 13. dub 2012 12:38:51
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od Arkis »

Dneska jsem udělal menší upgrade zobrazovacích zařízení :lol:
Obrázek
Před:
Obrázek
Po:
Obrázek
Zatím bohužel s VGA kabelem, no HDMI je už na cestě :).
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od emilio52 »

asi odchází tisková hlava v canonu MP 550.Je fakt že jsem asi 3 měsíce nic netisknul . ČB je v pohodě ale barva si dělá co chce.Nádobky jsou plný .Hloubkový čištění moc nepomohlo ani čtyřikrát opakovaný,poslední pokus hlavu jsem dal do lihu snad do rána povolí a když ne tak novou tiskárnu hlava prý stojí co nová tiskárna :) .
Někdo radu jak ji vyčistit pokud přežije koupel v lihu . :lol:
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od ferdamravenec »

tisknout tisknout ................ tisknout
mám 210 neboco málo tisknu a mám to samý
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od emilio52 »

dám vědět jak to dopadlo ;)
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
osobne
Příspěvky: 647
Registrován: ned 09. led 2011 20:19:57
Bydliště: Nepolisy
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od osobne »

Koupit laserovou tiskárnu.
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od 103457 »

Dámy a pánové, co říkáte na Win 10 ?
Jít na ně z 8-miček nebo ne? Názory se různí, jedni říkají ano, druzí zase ne, prý mají v sobě červa, co vám shodí všechny nelegální programy a prý vás špicluje, že sám sleduje webovkou kdo sedí před pc a posílá to někam do ameriky.
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: PC postižení

Příspěvek od emilio52 »

emilio52 píše:dám vědět jak to dopadlo ;)
Tak to dopadlo špatně asi v ní bylo kurvítko (prý neopravitelná) tak jsem musel koupit novou .
-------------
103457
Win 10 nechci ,někde byla recenze že to odesílá zprávy o nelegálním softveru co je v PC .Nevím co je na tom pravdy .Možná někdo znalejší dá radu .
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
favo
Příspěvky: 7079
Registrován: ned 01. srp 2004 15:41:36
Bydliště: Blansko

Re: PC postižení

Příspěvek od favo »

Někdo znalejší ?
Zeptej se Admina Lukáše, je přímo u zdroje. :mrgreen:
Moje felda 1.4 MPi
Golf IV 1.9 TDi 164 PS 393 Nm
Odpovědět