Pomoc s návrhem mámi feldy změna polepu prosim

Uživatelský avatar
Vondry
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 21. zář 2007 14:38:03
Bydliště: Telc
Kontaktovat uživatele:

Pomoc s návrhem mámi feldy změna polepu prosim

Příspěvek od Vondry »

Prosím ty co by se nudily a chtěli něco vytvářet a nebo měli nápad . Zkusit udělat návrh polepu na mámi feldu už by to chtělo změnu říkala ,ale chce vidět návrh a pak se rozhodne já Vt moc neumím a přestavy ni moc .

Jediné co by mámá chtěla a něco je tak kola jsou v bílé barvě střecha bude černý carbon .
Na bok by chtěla bílý obdelník s číslicí černou 9 jak to ,mají závodní auta možná využít grafiku číslice co je teď .
Podmínky je akorát červená , bílá a černá barva na autě . Nemusí to být ani extrém. Pouze návrh boku auta .

Jinak nechávám volnou ruku na návrch boku auta muže být možná změna i bez obdelníku :) .Výběr zustane na ní .
Máma bude mít za pár dní narozky takže bych jí to nechal polepit právě děkuji vše co se pokusí o něco :)

Zde je fotos polepama te´d až na carbon folii na střeše co tam už je a není to vyfocené:
Obrázek
Zde je foto pro upravu : Ještě bez bílých kol .
Obrázek
http://imgur.com/s8hto

Lepší foto boužel nemám :/
Ještě jednou děkuj ivše co se o něco pokusí :) .

( napadl mě taky styl jako limitovaná edice octávky ale znak bílý a podtím ten druhý znak černý ,ale to jen moje představa ,ale nevím jak by to vypadalo http://www.sportovnivozy.cz/27590-skoda ... alozkaFoto takže volná ruka vše ! :D )
Naposledy upravil(a) Vondry dne čtv 17. kvě 2012 22:54:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Vondry
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 21. zář 2007 14:38:03
Bydliště: Telc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s návrhem mámi feldy změna polepu prosim

Příspěvek od Vondry »

žádné nápady ?
Uživatelský avatar
Vondry
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 21. zář 2007 14:38:03
Bydliště: Telc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s návrhem mámi feldy změna polepu prosim

Příspěvek od Vondry »

Nikdo nic :(
Uživatelský avatar
Michelin1
Příspěvky: 2975
Registrován: pát 09. led 2009 21:06:41
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s návrhem mámi feldy změna polepu prosim

Příspěvek od Michelin1 »

Okopiruj co ma tholis na fabii :-D
Obrázek
Fela 1.3 race car, TDi power
http://picasaweb.google.com/info.michelin
keenworth - FK

Re: Pomoc s návrhem mámi feldy změna polepu prosim

Příspěvek od keenworth - FK »

A Tholis to okopíroval do Georgeroba :D
Uživatelský avatar
Vondry
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 21. zář 2007 14:38:03
Bydliště: Telc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s návrhem mámi feldy změna polepu prosim

Příspěvek od Vondry »

Už nějaký návrh přišel ostaní přislíbily jen tak dál a´t je po Želivě z čeho vybírat ;)

Základ pro upravu ještě jednou bílý kola ,střecha je v černé . Na upravu použít bílou,červeno ua černou maximálně a číslici 9na dveře to chce máma zachovat .


Návrhy nemusí být dokonalý zpracováním jde o nápad a představu ! ;)
Uživatelský avatar
Vondry
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 21. zář 2007 14:38:03
Bydliště: Telc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s návrhem mámi feldy změna polepu prosim

Příspěvek od Vondry »

Návrhy co dorazily zatím ...
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Vondry
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 21. zář 2007 14:38:03
Bydliště: Telc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s návrhem mámi feldy změna polepu prosim

Příspěvek od Vondry »

Číslo 9 by mohlo mýt takovouhle grafiku jak oml fuxxo ;) http://i.imgur.com/HyhCu.jpg
Radek96 - FK

Re: Pomoc s návrhem mámi feldy změna polepu prosim

Příspěvek od Radek96 - FK »

Číslo tam nedávejte,to tam pasovat nebude.Já bych na ni žádný polep nedával.Je to pěkná Felda,tak bych ji pořádně leštil a udržoval stále v pěkném stavu.Upravil bych pouze venkovní kliky a to,že bych je nalakoval do barvy vozu.
Uživatelský avatar
Vondry
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 21. zář 2007 14:38:03
Bydliště: Telc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s návrhem mámi feldy změna polepu prosim

Příspěvek od Vondry »

Radek96 - Máma tam chce číslo právě jí se to tak líbí aspoň prý na sprintech nevypadá blbě s autem :D.
Felda byla pěkná do doby nešla šla přes střechu viz foto přiložené . Teď jsou tam ty polepy hlavně kvuli tomu že rozbijou rozdílé odstíni mezi blatníkem dveřma a zadním sloupkem .Blatníky a dveře byli měněny ,ale zustali v barvě co se koupily. Peníze hold na celolak nebyli uvažovalo se o koupi jiné feldy ale zrovna taky nebyli peníze na to tak jsem ji zkoušel zachránit aspoň trochu od té doby jezdí už skoro dva roky .
Takže díky polepum si toho ani moc nevšimneš ,teď tomu pomohla dost střecha potažená carbonovou folií navíc s autem jezdí ségra které se jí podařilo odřít pulku zadního boku což se už taky mírně opravilo a díky "výšce vozu" drží přední nárazník po hromadě šroubové záplaty takže asi tak to víš ženský za volantem a plnej penál na podlaze :D.Dokud bude jezdit tak zustane nechceme se jí zbavovat ,ale jak říká máma "závoďák" musí mít šrámy :D

Obrázek
Uživatelský avatar
phexsys
Příspěvky: 49
Registrován: úte 31. led 2006 16:30:09
Bydliště: Bratislava SK

Re: Pomoc s návrhem mámi feldy změna polepu prosim

Příspěvek od phexsys »

Decentka ;)

Obrázek
Uživatelský avatar
Vondry
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 21. zář 2007 14:38:03
Bydliště: Telc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s návrhem mámi feldy změna polepu prosim

Příspěvek od Vondry »

phexsys - konečně pořádný VT ;) ukážu majitelce díky . Vypadá pěkně :thumleft: . Jen vím že kola zustanou v bílý ty mamka chtěla vždy :D .
Tholis

Re: Pomoc s návrhem mámi feldy změna polepu prosim

Příspěvek od Tholis »

Tak rozhodně jsem nic po někom nekopíroval ;) Dokonce mi to Gergerob sám dělal a pruhy měli více variant. Podobné jsou ale z Jirkovo feldy nevycházeli ;)
Uživatelský avatar
Vondry
Příspěvky: 1639
Registrován: pát 21. zář 2007 14:38:03
Bydliště: Telc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s návrhem mámi feldy změna polepu prosim

Příspěvek od Vondry »

Tholis pošli mi prosím do SZ zprávu chtěl jsme se na něco optat díky nebo kontakt na tebe ;)
Kopírován ínekopírování sakryš člověk si dělá auto podle sebe né ! Aby se mu líbilo :baseball: Jen některým to pořád vadí.

Jinak za pomocí upravného základu od Márwa co jsem jako amatér doděl zatím vítězný návrh co se mamce líbí takže tohle zatím pujde na auto když nepřijde něco lepšího ;) Do Podzimní želiva by to mělo být snad v srpnu se to bude dělat koncem finance jdou teď do baráku .
Obrázek
Tholis - FK

Re: Pomoc s návrhem mámi feldy změna polepu prosim

Příspěvek od Tholis - FK »

tom.marik@seznam.cz a v SZ máš mobil..ten zkus spíš, na net jsem celkem zanevřel už...
Yuri - FK

Re: Pomoc s návrhem mámi feldy změna polepu prosim

Příspěvek od Yuri - FK »

Ja to udelal takhle...vyfotil jsem si karu a v ilustratoru a PS ku si udelal konečnej design..a podle toho se ted řidim, utrácím a tuním ;)

Obrázek
Odpovědět