Sjíždění vnitřní strany zadních gum

Hondza
Příspěvky: 33
Registrován: stř 27. lis 2013 17:48:34
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Sjíždění vnitřní strany zadních gum

Příspěvek od Hondza »

Zdravím vás,mám zřejmě zadní kola do "A",řekl bych že je to i vidět,co je špatně s nápravou?Jak to řešit prosím?Děkuju..
Sruty22
Příspěvky: 449
Registrován: pát 20. črc 2012 11:05:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjíždění vnitřní strany zadních gum

Příspěvek od Sruty22 »

zajed na geometrii a zjisti co je spatne. obe napravy maji negativni odklon (hlavne zadni) kvuli zmenseni pretacivosti v zatackach. Vetsinou odklon byva do +- -2°, sportovni auta i vice. Odklon ti nezere tak gumu jako kdyz mas spatnou sbihavost (vlastni a nejen moje zkusenost, jezdim s velkyma odklonama).
Priciny? muze byt plno veci napada me vyosena naprava to by se dalo srovnat jelikoz je ulozena excentricky, ale je to nepravdepodobne. Kriva naprava, nebo pak nabojka kriva... nic jineho nema vliv na vedeni kola.
https://www.flickr.com/photos/127894722@N07/
  • potkaj se dva..křižovatka dva pruhy....semafor...červená.....start !ruská ruleta, zelená...jede se deset,dvacet,dvojka přes třicet a trojka na čtyřicet.....pade ! ....votáčky dva,skoro tři litry..holky na chodníku mi hážou kalhotky....
Hondza
Příspěvky: 33
Registrován: stř 27. lis 2013 17:48:34
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjíždění vnitřní strany zadních gum

Příspěvek od Hondza »

ahá takže "áčko" nevadí..křivou nápravu nepoznám,nevím,určitě vím že jsou špatné tlumiče na zadku a na hrbolech auto uskakuje,achjo,dneska jsem si toho všiml a gumy mám sjetý na drát..
Prcek1
Příspěvky: 233
Registrován: sob 10. led 2009 8:57:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjíždění vnitřní strany zadních gum

Příspěvek od Prcek1 »

Co ložiska?
Jednomu zákazníkovi, to sjelo nejen gumy, ale i obložení.
Sruty22
Příspěvky: 449
Registrován: pát 20. črc 2012 11:05:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjíždění vnitřní strany zadních gum

Příspěvek od Sruty22 »

jasne to muze byt taky ale predpokladam ze loziska mu nedelaj kraval a nema problem s brzdama. Tlumice maj vliv na gumy ale to bys je mel "osekane" gumy. Nejlepe to zjistis na geometrii nebo pak zmerit zadni kola vuci sobe jestli se rozbihaji nebo sbihaji
https://www.flickr.com/photos/127894722@N07/
  • potkaj se dva..křižovatka dva pruhy....semafor...červená.....start !ruská ruleta, zelená...jede se deset,dvacet,dvojka přes třicet a trojka na čtyřicet.....pade ! ....votáčky dva,skoro tři litry..holky na chodníku mi hážou kalhotky....
Hondza
Příspěvky: 33
Registrován: stř 27. lis 2013 17:48:34
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjíždění vnitřní strany zadních gum

Příspěvek od Hondza »

Ložiska mě taky napadly,ale nic nehučí..mimochodem jak náročná je výměna nápravy chlapi?Kdyby někdo nejlíp z Hradce Králové :)
Hondza
Příspěvky: 33
Registrován: stř 27. lis 2013 17:48:34
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjíždění vnitřní strany zadních gum

Příspěvek od Hondza »

Tak jsou to ložiska...:)
Odpovědět