Spotřeba+střední díl

smery

Spotřeba+střední díl

Příspěvek od smery »

Ahoj,chci se zeptat,chci dat jinej stredni dil,bud s dynamizerem,nebo rovnou bez tlumice,zbytek zustane seriovej,mate s tim nekdo zkusenost?? zvysi se o moc spotreba? a co zvuk,bude to vubec znat? diky...;)
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Spotřeba+střední díl

Příspěvek od Dejwis »

toto se tady řeší celkem často, takže máš i info jinde. ale: jede to lépe bez tlumiče, a dal bych jen holou trubku, zvuk se trochu změní, záleží zda máš na konci standart výfuk nebo laděnej. spotřeba se neuvedne, nebo aspon u mne a ostatních co daly třeba kominaci střed od JP a SOIETA
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
smery

Re: Spotřeba+střední díl

Příspěvek od smery »

zatim na soietu neni,ale casem tam taky prijde.... zatim teda dam jen stred bez tlumice. nekdo rikal,ze to bude zrat vic,kdyz tam nebude aspon ten dynamizer,ale ty zas rikas,ze ne...:-)
Martinho - FK

Re: Spotřeba+střední díl

Příspěvek od Martinho - FK »

Tak to je jasny,ale pokud budu jezdit normalne,tak myslis,ze by se to nemelo zvysit??:)
Uživatelský avatar
Drahoš
Příspěvky: 2123
Registrován: pon 27. lis 2006 15:31:42
Bydliště: Sušice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba+střední díl

Příspěvek od Drahoš »

Podle mě zůstane stejná, aspoň u mě se po vyndání středu nijak nezvedla...
Bylo: Škoda Felicia 1.6 MPi viewtopic.php?f=16&t=2523
Je: Seat Leon cupra R 1.8T
Uživatelský avatar
Dejwis
Příspěvky: 1202
Registrován: pát 12. led 2007 14:02:23
Bydliště: Stredoceský kraj

Re: Spotřeba+střední díl

Příspěvek od Dejwis »

ale ten zvuk po dvou letech je krásnej. včera jsem si otevřel okno, nebyla taková zima a poslouchal výfuček :-) - podřazování - střelba. při průjezdu tunelem to je mazec :-)

JP + SOIETA
!!! Rozprodej dílů z Feldy !!!
smazany clen - FK

Výfuk Škoda felicia 1.6 mpi r.v 99

Příspěvek od smazany clen - FK »

Ahoj kluci
Omlouvam se ale sem tu poprve a nevim kam to mam napsat potrebuji vedet
kolik stoji komplet celý výfuk na moji feldu nemam tucha
mam 1.6 mpi r.v 99 kratkou diky za odpověd
Martinho - FK

Re: Spotřeba+střední díl

Příspěvek od Martinho - FK »

ahoj, vitej tady,najdi si sekce vyfuky,tam ti urcite nekdo poradi.... jinak muj odhat teda cca 2000..
vavra - FK

Re: Spotřeba+střední díl

Příspěvek od vavra - FK »

Ahoj podívej se na www.laityng.cz
já mám od tud koncový díl a ted budu kupovat ještě prostřední, jen holou trubku.
sem sním velice spokojen a zvuk má taky hezkej, mám už ho druhým rokem
a1ex - FK

Re: Spotřeba+střední díl

Příspěvek od a1ex - FK »

ja muzu z vlastni skusenosti rict, ze ciste pruchozi trubka urcite zveda vykon, protoze sem ted misto ni nahodil origo tlumic kvuli hluku a je to o dost linejsi a myslim ze se to projevilo i na maximalce...
Standa10121996 - FK

Po výměně středního dílu výfuku vyšší spotřeba

Příspěvek od Standa10121996 - FK »

u Feldy 1,6 jsem měnil střední díl výfuku, protože ten původní díl se v místě spoje s krytem katalyzátoru úplně rozpadl, takže motor byl neskutečně hlučný.Po výměně mám ale pocit, že se mi zvýšila spotřeba, pal. PC sice nemám, ale poznal jsem to podle porovnání dojezdu na nádrž před poškozením výfuku a teď po výměně.Napadá mě, že tu vyšší spotřebu by mohla způsobovat lambda sonda.Mohlo mít na funkci té lambdy sondy vliv ježdění s rozpadlým výfukovým potrubím?Co může způsobovat tu vyšší spotřebu po výměně toho středního dílu?Díky za radu
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne pát 30. zář 2011 15:13:41, celkem upraveno 1 x.
Důvod: porušení pravidla č. 3 - příspěvek sloučen
yaluroo - FK

Re: Spotřeba+střední díl

Příspěvek od yaluroo - FK »

Dobrý den, takže vkládám své porovnání ze zkušenosti se středem od JP. Motorizace 1.3 Mpi. Mám jako koncový díl Ultersport a jako pokus jsem si dokoupil průchozí střed od JP, jinak svody a katalizátor je na autě. Pokud jsem nechal sériové střední potrubí s tlumičem je výfuk za studena nehlučný po zahřátí jemně tlumený a hutný. Spotřeba na dálky se mi pohybovala od 5,2-5,6 při normální jízdě pokud byla cihla na podlaze tak okolo 6-6,2 cca. Po výměně se zvuky znatelně zhlasitěly, nastalo po sundání nohy z plynu bublání-hezké, subjektivně se zvedl tah vozidla při vyšších převodech a vyšších otáčkách nad 3t se probudilo znatelně. Podle palubního počítače se spotřeba pohybovala na dálku paradoxně níže nebo srovnatelněji se sériovým výfukem ale podle čerpání se mi to nezdá. Toto se netýká jízdy jízdy ve městě, kdy se spotřeba zvyšuje znatelněji na cca 8,5-9l paliva :pale: . Pokud nechcete řešit ekonomii jízdy tak by ho nesundaval, zvuk linoucí se z výfuku je dokonalý a budí značnou pozornost. :)
Snad to někomu pomůže.
Odpovědět