Stránka 1 z 1

Vynechávání benzínu, nestartuje zahřátá

PříspěvekNapsal: pát 05. kvě 2017 16:57:00
od Lukkson
Dobrý den, mám felicii r. v. 98 1.3MPI LPG a po několika servisech stále problém.
Budu stručný: benzín většinou vůbec nejde do motoru, startovat lze pouze za studena na plyn. Pokud ji chcípnu tak nenastartuju vůbec dokud motor nezchládne. Čerpadlo jede, po oddělání palivové hadičky u motoru tak benzín teče jak má, přesto za jízdy to na benzín nejede vůbec nebo to zázrakem chvíli jede, ale párkrát kopne a už zas nic. Prý údajně rozpojovač vstřiků, ale to nedává odpověď na to, proč zahřátá nechytne ani na plyn...i při roztlačení nechytne ani za nic(buď sucho v motoru, nebo svíčky nejedou??).
Měněno: Hallův snímač, termostat, jeho čidlo, klapka a trysky čištěny.
VAG nehlásí problém
Prosím o radu, díky.

Re: Vynechávání benzínu, nestartuje zahřátá

PříspěvekNapsal: pát 19. kvě 2017 9:35:04
od Lukkson
Nevím jak se na této stránce mažou vlastní dotazy, tak jen píšu že závada vyřešena. Plynová soustava byla celá v háji, plynové řídící jednotky a relátka nefungovaly, takže to házelo chyby do jednotky motoru a blbnul pak i benzín. Spojeno i s výměnou membrán a novou kabeláží. Cena celkem 2200Kč což je zadarmo

Re: Vynechávání benzínu, nestartuje zahřátá

PříspěvekNapsal: pon 22. kvě 2017 10:25:43
od Rob
škoda dotaz mazat, když jsi sem napsal řešení. no hlavně že se podařilo vyřešit a dle mého dost lacino. Hodně plynařů si řekně okolo 2000 jen za prostou výměnu membrán reduktoru. to ti dělal nějaký profi plynař, firma, nebo nějaký známý na melouch?

Re: Vynechávání benzínu, nestartuje zahřátá

PříspěvekNapsal: úte 30. kvě 2017 13:13:31
od Lukkson
Je to rodinka mechaniků(otec, 3 synové) na vesnici. Spravují hlavně staré auta všem okolo a mají perfektní hodnocení co se týče jak peněz tak i práce.
Felinka od té doby jezdí bez chybičky ;)