obsah vs objem

Pravidla fóra
prostor na vaše přání nebo stížnosti ohledně fora
BEZ DISKUZÍ
Kuk1
Příspěvky: 424
Registrován: ned 19. črc 2009 21:50:23
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

obsah vs objem

Příspěvek od Kuk1 »

Poprosil bych, abyste opravili na úvodní stránce feliciaklub.cz v novinkách slovo obsah motoru 1.6 na objem, to samé i o pár příspěvků níže. (U motorů se neuvádí celková plocha motoru, ale objem!) Dále se tato chyba vyskutuje i přehledu motorů atd. Je to do očí bijící.

EDIT Luka$: zmenil jsem predmet :)
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky feliciaklub

Příspěvek od 103457 »

není to zde určeno k diskuzím, ale odpovím ti, to máš jedno, zda zdvihový objem motoru nebo zdvihový obsah motoru, každý ví oco gou. Stejné to je s vteřinama, je to úhlová jednotka a přitom se běžně používá na označení času.
Kuk1
Příspěvky: 424
Registrován: ned 19. črc 2009 21:50:23
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky feliciaklub

Příspěvek od Kuk1 »

Nevěděl jsem kam to napsat, tak jsem to dal sem. Dobře, tak když je to jedno, tak proč nezačít lidi vzdělávat, aby to nazývali správně? Rozhodně to vypadá líp a čte se líp a nebije to tolik do očí. Když to budou potom číst další lidi, tak jim nakonec dojde, že správně je objem a ne obsah.
Uživatelský avatar
Luka$
__________________
__________________
Příspěvky: 923
Registrován: stř 12. bře 2003 10:33:53
Bydliště: Pardubice / HK
Kontaktovat uživatele:

Re: obsah vs objem

Příspěvek od Luka$ »

Kuki napsal jsi to spravne. Jen dal hlaste chyby a problemy se strankama jedine tak se to dozvim.... klidne muzete pouzit i muj mail info(zavinac)feliciaklub.cz

Obsah je asi fakt spatne. Je to moje chyba. Postupne to prepisu na celem webu. Do pristiho vikendu (12.-13.7.2014) to budude vsude prepsane, takze pak muzete hlasit "kde nechal tesar diru" :)

Diky.
Luka$
administrátor
http://www.feliciaklub.cz

Ty znáš mé cesty a silnice a víš, že mnoho lidí jezdí nerozumně a lehkomyslně. Dej, ať mezi ně nepatřím, ale ať jsem ke každému zdvořilý a laskavý. Dej, ať se nestanu vrahem, a pomáhej mi, abych se vrátil zdráv a beze škody pro druhé i pro mne.
Uživatelský avatar
Luka$
__________________
__________________
Příspěvky: 923
Registrován: stř 12. bře 2003 10:33:53
Bydliště: Pardubice / HK
Kontaktovat uživatele:

Re: obsah vs objem

Příspěvek od Luka$ »

tak verim ze jsem to vsude opravil, kdyztak hlaste :)
Luka$
administrátor
http://www.feliciaklub.cz

Ty znáš mé cesty a silnice a víš, že mnoho lidí jezdí nerozumně a lehkomyslně. Dej, ať mezi ně nepatřím, ale ať jsem ke každému zdvořilý a laskavý. Dej, ať se nestanu vrahem, a pomáhej mi, abych se vrátil zdráv a beze škody pro druhé i pro mne.
Odpovědět