Mlhovky po svém

Manalishi
Příspěvky: 26
Registrován: ned 26. úno 2017 19:48:20

Mlhovky po svém

Příspěvek od Manalishi »

Ahoj,
chci se prosím zeptat, jestli nemáte s tímto zkušenost. Chci si dát na feldičku mlhovky, normálně ty co tam patří. Ale nechce se mi sundavat palubka kvůli tomu, abych nainstaloval origoš vypínač. Jsem elektrikář a není problém si udělat svojí instalaci s tím, že budu mít někde na palubce svůj vypínač, relátko někde taky jinde než má být. Myslíte, že to bude vadit na technické? Díky.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky po svém

Příspěvek od Maty »

Pro instalaci vypínače nemusíš sundávat palubku. Stačí sundat přístrojový štít což je otázka 10-ti minut
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky po svém

Příspěvek od Matuhsch »

Možná tam máš i přípravu.. na mě tam už čekal konektor do kteryho sem jen cvakl vypínač, relatko do palubky a už to svítilo
Obrázek
Obrázek
Manalishi
Příspěvky: 26
Registrován: ned 26. úno 2017 19:48:20

Re: Mlhovky po svém

Příspěvek od Manalishi »

Ahoj,
jo to já jsem myslel ten štít, ne celou palubku. To jsem blbě napsal. Ale někde jsem četl, že musím sundat i volant. A když na to koukám, tak se mi zdá, že je to pravda... jak to vidíte?
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky po svém

Příspěvek od Matuhsch »

jo je to lepší ho sundat neponicis si plasty okolo sloupku volantu.. ale i tak je to operace tak na 5 minut to rozebrat :)
Obrázek
Obrázek
Prcek1
Příspěvky: 233
Registrován: sob 10. led 2009 8:57:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky po svém

Příspěvek od Prcek1 »

Ve své podstatě to úplně sundávat nemusíš. Potřebuješ jen kousek místa na připojení konektoru.
Matuhsch
Příspěvky: 1116
Registrován: pát 17. dub 2009 19:23:29
Bydliště: Modřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Mlhovky po svém

Příspěvek od Matuhsch »

To ale jen v přípaďe že tam je nachystaná kabeláž... a s největší pravděpodobností bude stejně lovit konektor někde v útrobách palubky, takže musí celý štít dolů. A pokud si nechce dodrbat všecky plasty tak je o dost lepší sundat volant a obložení sloupku volantu a pak to teprve vytahovat :) Jestli tam máš kable či nikoli zjištíš jednodušde v motorovém prostoru.. pokud na nosníku najdeš konektory - máš vyhráno :)
Obrázek
Obrázek
Manalishi
Příspěvky: 26
Registrován: ned 26. úno 2017 19:48:20

Re: Mlhovky po svém

Příspěvek od Manalishi »

Ahoj,
díky všem. Kabely v motorovém prostoru jsem nenašel. Zatím akci mlhovky posouvám, protože mi momentálně teče vodní pumpa :-(
Odpovědět