Nesvítí světla

jedukuk

Nesvítí světla

Příspěvek od jedukuk »

nastartoval jsem auto a najednou nejdou tlumene a dalkove svetla pojistky v poradku svetelna houkacka taky ani na pristrojove desce se nerosviti kontrolka k pojistkam proud de
Uživatelský avatar
LucasCZE
Příspěvky: 305
Registrován: pát 14. srp 2009 22:02:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od LucasCZE »

Myslim, ze neco z toho co jsi napsal neni pravda. Pokud jde proud k pojistkam a zaroven ti funguje svetelna houkacka, tak ti dalky proste svitit musi (jak kontrolka tak samotne svetla). Jeste to jednou vsechno prover (a promer)...

EDIT: Sorac. Rele to byt muze (jako jedine).
Naposledy upravil(a) LucasCZE dne ned 11. črc 2010 17:58:16, celkem upraveno 1 x.
I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.
Uživatelský avatar
Tweety
Příspěvky: 1433
Registrován: ned 28. kvě 2006 19:32:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od Tweety »

Podle mě to bude relátko. Taky mi to udělalo, ale za jízdy. Prostě věe zhaslo i s kontrolkama,ale po chvíly se rozsvítilo a tak občas dokola. Vyměnil jsem relé a byl klid.
Moje bejvalá skorozávodnička http://www.feliciaklub.cz/Tweety http://tweety5004.rajce.idnes.cz/felda/
Momentálně Pašík 1.9TDi chro chro a Clio II 2.0 16V Sport ;-) - už taky vše pryč :-(
viewtopic.php?f=16&t=25423
jedukuk

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od jedukuk »

prave ze fakt houkacka svetelna funguje zatim jsem tlumene zapojil misto obrysovek ale jake rele toje nikde to neni napsane
Marty_pv - FK

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od Marty_pv - FK »

jedukuk: Co použít google? http://felicia.manas.name/pojistkovy-panel/

Relé světel je úplně vlevo, spodní řada
Uživatelský avatar
LucasCZE
Příspěvky: 305
Registrován: pát 14. srp 2009 22:02:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od LucasCZE »

Mate pravdu. Je to rele. Nic jineho to byt nemuze. Uniklo mi to. :scratch: ;)
I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.
Edge20 - FK

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od Edge20 - FK »

Předem omlouvám se za vytažení téměř pul roku starého tématu...
Měl jsem právě stejný problém náhle mi přestaly fungovat dálková a tlumená světla, houkačka fungovala. Prohrabal jsem se pojistkama a už mně jedou dálkový i s kontrolkou, jen tlumený jedou, ale kontrolka na palubovce nefunguje. Relé slyším klapat, může i toto(nesvítící kontrolka) mít na svědomí relé? Případně relé tam jsou jen na klapnuté, tedy stačí jen vyklapnout a vsadit nové??
Děkuji
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od Maty »

Relé tam je zasunuté ... stačí vytáhnout a strčit nové.

Žárovka v kontrolce je OK ?
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Edge20 - FK

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od Edge20 - FK »

No je možné že odešla žárovka...
Je možné vyměnit žárovky v přístrojovce aniž by bylo potřeba rozdělat pulku palubky? :mrgreen:
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od Kuladmin »

Musis vyndat stit okolo budiku a cely budiky jina moznost neni. Navodu je tu uz spousty. ;)
martin.mazec - FK

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od martin.mazec - FK »

zdravim,
Mam sice jinej problem.Problem je v tom ze jsem mel poruchu na aute a nechal jsem svitit parkovacky a vystrazne svetla.Cca po 5 min mi prestali svitit parkovacky ve predu.Odstranil jsem zavadu a jel jsem dal,ale parkovacky proste nesviti.Rano jsem prisel k autu ze to budu resit a ejhle oni sviti.To nic neni vecer jsem jel do prace a jeste jsem to chtel zkontrolovat a najednou uz zase svitila jedna parkovacka.Cca po 4km do pace prestala svitit uz i ta druha nevim cim by to mohlo byt.Muzete nekdo poradit?
robin1 - FK

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od robin1 - FK »

A zadné parkovačky svietili stále?
sak - FK

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od sak - FK »

Zdarec já měl podobný problém že my zhasli světla a nešli ani dálkoví ale vše a všude ostatní svítilo tak jsem přeměřil napětí a ejhle bylo nad patnáct tak tímto jsem si domyslel že odešel regulátor napětí na altíku jen jsem ho vyměnil a přeměřil a bylo vše ok a světla svítí jak :pig: akorát že mi odešli osramy a to mě mrzí :hlava: (budou nové) takže jestli vás někoho něco podobnýho potká tak vám to možná pomůže. :salut:
Uživatelský avatar
MaxKiller
Příspěvky: 57
Registrován: stř 17. zář 2008 9:21:06
Bydliště: Nové Mìsto na Moravì
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od MaxKiller »

ahojte mam problem s felicii 1.3 bmm 1995 kombi 50kw nesviti nam potkavaci a dalkova svetla jen obrysovky(parkovacky)a svetelna houkacka funguje nevite kde je problem,
1x vymenen spinac svetele kreryma se zapina za novy cena 213kc
packa pod volantem taky vymenena bez zmeny
relatko na svetla zkouseno za jine z 1.6 a taky za automaticke rozvicovani taky bez zmeny
uz sem s toho auta marnej
POJISTKY v interieru sou vsechny v poradku
diky za rady :o
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od ferdamravenec »

zkuste dát obyč relé aby jste našli závadu

kontrolky ve spínačích svítí ? pokud ne (a žárovky jsou dobrý-v jiném autě svítí) je problém v kostře vedle sloupku řízení

co relé R7 ? to jste zkoušeli nebo ne ? zkuste zapnout světla bez relé R1 a zapomocí měřáku a delšího hrotu zasunutýho do 30 (R1) je to ten vodorovný vlevo musí tam být proti kostře plné napětí (místo měřáku stačí žárovka)
Návštěvník

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od Návštěvník »

:) Mate pravdu. Je to rele. Nic jineho to byt nemuze.
he4o

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od he4o »

Zdarec chlapi mám taky Filetu 1.3 a mám podboný problém... :puker: Akorat že dálkové mi jdou, výstražné taky, parkovačky taky ale normální světla nic, ani na palubce s emi nerožne kontrolka jenom od parkovaček.Můžete někdo poradit? :rendeer: Díky :D
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od emilio52 »

Co spínač tlumených světel je v pořádku ?
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
Tom3 - FK

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od Tom3 - FK »

Mám taky problíém, svítí mi jen obrysovky, dálka ani tlumené nejdou ale kontrolky svítí všechny tři najednou (obrys, tlumene i dalky), houkačka taky nejde, zkoušel sem vyměnit jak rele tak i spínač tlumené/obrys... Víc mě nenapadá, Díky za rady.. :)
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od ferdamravenec »

jakou houkačku myslíš ?

překousaný kabely ? špatná kostra ? špatný přepínač ?
Uživatelský avatar
H4nIS
Příspěvky: 409
Registrován: ned 12. říj 2008 11:01:27
Bydliště: Ostrava-Výškovice

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od H4nIS »

Dneska mi přestala svítít levá strana obrysových světel, tlumená se rožnou až po nastartování, ale nesvítí kontrolka na palubovce čím to může být ?? Dálková jsou OK. Pojistky jsem měnil a bez výsledku, může na to mít vliv, že jsem měl odpojené světlo v kufru a nevěděl jsem který s těch 3 zdířek je správný tak jsem zkoušel pár kombinací, ale stejně to nesvítilo. díky
Škoda Felicia 1.6 GLX - ABS, 2xairbag, servo, el.okna, zrcatka, alarm Magicar s dálkovým startem..
robin1 - FK

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od robin1 - FK »

Ľavá strana obrysoviek - nesvieti ani predná, ani zadná?
Kontrolka obrysoviek na prístrojovke svieti?
Uživatelský avatar
H4nIS
Příspěvky: 409
Registrován: ned 12. říj 2008 11:01:27
Bydliště: Ostrava-Výškovice

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od H4nIS »

Nesvítila přední ani zadní, ale nedalo mi to tak jsem koupil sadu nových pojistek a už to jde, ty náhradní už byly asi špatné, bylo to pojistkou č. 22
Škoda Felicia 1.6 GLX - ABS, 2xairbag, servo, el.okna, zrcatka, alarm Magicar s dálkovým startem..
chevyusa

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od chevyusa »

Zdravím.
Já vím je to starý dotaz. Když má někdo tuto závadu tak hledá zda se to už někde neřešilo a tak jako já určitě najde odkaz sem.
Tedy měl jsem tuto závadu: Nesvítilo nic krom světelné houkačky, blinkrů a brzdovek.
Napětí na spinači parkovaček (červený vodič v žlutém konektoru) proti kostře bylo. Relé světel (dolní řada první zleva) při spínání parkovaček necvakalo. Spínač parkovaček nepouštěl napětí do šedozeleného vodiče a tedy do cívky relátka světel. Vadný spinač parkovaček.
Spinač stoji okolo dvou set. Jelikož byla sobota rozhodl jsem se tento spinač rozebrat a opravit. Celá operace vyžaduje cit pro plast a dávku trpělivosti při rozebírání.
Uvnitř jsou dva kontaktní hřebeny, které se po čase unaví a mají malý přítlak na kolíky vedoucí ven na konektor. Oba hřebeny jsou stejné a doporučuji je zaměnit mezi sebou, protože ten jeden tam je prakticky nevyužit (nejsou k němu žádné kontakty) a je tedy prakticky nový. Před konečným zacvaknutím držáku vývodů (víka) je ještě nutno kontaktní hřebeny napružit přihnutím k sobě a stříknout kontaktol. Oprava zabere asi dvacet minut a máte prakticky nový spínač.
redroker
Příspěvky: 185
Registrován: pát 23. říj 2009 9:43:52
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od redroker »

Dnes ráno zapnu zapalování a obrysovky se nerozsvítily,po cca 30 vteřinách jsem cvrnknul do stěračů a budiž světlo,večer z práce opět tma,majznu do palubky u spolujezdce a budiž světlo,kde může bý problém?
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od ferdamravenec »

máš automatické rozsvěcení světel ?
redroker
Příspěvky: 185
Registrován: pát 23. říj 2009 9:43:52
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od redroker »

Měl jsem automatické rozsvícení tlumených,ale ty se rozsvítily ihned při otočením klíčkem,při startování zhasla a zas pak naběhla,takže nelogický.Minulý rok mi elektrikář zapojil jen obrysová a po startu zapínám tlumená.
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od ferdamravenec »

ěl jsem automatické rozsvícení tlumených,ale ty se rozsvítily ihned při otočením klíčkem,při startování zhasla a zas pak naběhla,takže nelogický

protože musí být vypnutý spínač hlavních světel , pak to funguje logicky


co to bylo zač ?jestli tam zůstal ten modul rozsvěcení , tak je problém v něm - studeňák na relé , nebo spínač obrysovek
jjenda
Příspěvky: 19
Registrován: pon 26. říj 2009 18:47:31
Bydliště: Èeská Tøebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od jjenda »

Také jsem musel někdy bouchat do kastlíku, když mi za jízdy zhasla světla. Předevčírem se nerozsvítila po nastartování vůbec. Nesvítila tlumená a dálková světla, ale světelná houkačka ano. Ráno, že to odvezu do servisu a ono to zase začalo jít normálně. Stejně jsem to do servisu strčil a po půl dni hledání závady, která se zrovna neprojevovala našli kluci šikovní prasklý nějaký tišťák v relé. Prasklina byla vidět jen pod lupou, proto to jednou svítilo a jindy zase ne. Tišťák je prý proletovaný a závada se snad už nebude opakovat.
Uživatelský avatar
Kova
Příspěvky: 291
Registrován: čtv 22. bře 2007 13:30:51
Bydliště: české budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od Kova »

Sranda je v tom že v pojiskovce žádný tišťák neni . :D
Felicie Combi 1.3 Mpi 50kW 2000....Octavia Combi 1.8T 4x4 110kW 2004......... Nikdy nejezdi rychleji než létá tvůj anděl strážný.
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od ferdamravenec »

............ nějaký tišťák v relé...........
o pojistkovce jsem tam nic neviděl ,
........ prostě běžná závada denního svícení ..
Návštěvník

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od Návštěvník »

Ahojte, nesvietia na Felicii stretávacie svetla ( nesvieti ani kontrolka, svieti iba pre obrysové). Obrysové aj diaľkové svietia. Keď ale potiahnem packu k sebe (svetelná hukacka) tak spolu s diaľkovými bliknu aj stretavacie a aj zasviti kontrolka na palubovke (aj kontrolka pre diaľkové a aj pre stretávacie). Ak ju dlhsie drzim, tak svietia aj dialkove aj stretavacie naraz.
Žiarovky sú Ok, relé tiež (nemam nove na vymenu, ale stare cvaka), poistky som skúšal a tie by mali byt tiež Ok. Kde môže byt chyba? Ďakujem.
Uživatelský avatar
emilio52
_________________
_________________
Příspěvky: 4134
Registrován: pát 28. pro 2007 21:07:04
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od emilio52 »

Múže to pravděpodobně být lukas (páčka pod volantem ) .
Každé ráno, když vstanu, prohlédnu si seznam 50 nejbohatších lidí na světě. Když na něm nejsem, jdu do práce moje felda
ObrázekObrázek
pipo444
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 13. bře 2014 18:35:16
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od pipo444 »

jo jo, páčka. mal so to isté keď som feldu kúpil, nešli stretávacie jako tak. a v páčke to prskalo. tak som ju rozobral a vyčistil kontakty, bola na nich vazelína spečená a tak. odvtedy to funguje na 100%. hlavne nemazať tie kontakty nech sú suché
Uživatelský avatar
Kova
Příspěvky: 291
Registrován: čtv 22. bře 2007 13:30:51
Bydliště: české budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od Kova »

ferdamravenec omlouvám se nějak sem to divně přečet :scratch:
Felicie Combi 1.3 Mpi 50kW 2000....Octavia Combi 1.8T 4x4 110kW 2004......... Nikdy nejezdi rychleji než létá tvůj anděl strážný.
Návštěvník

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od Návštěvník »

Takto vyzera otvorena packa
[img]http://imgur.com/6ykKcil[/img]
Co tam mam este vycistit? Som to teraz skusil znovu nahodit a stale to robi pri svetelnej hukacke ked stlacim gombik stretavacich svetiel tak sa rozsvietia dialkove spolu so stretavacimi. Ked pripojim iba jeden konektor tak dialkove nefunguju no pri svetelnej hukacke bliknem stretavacimi, s oboma konektormi pripojenymi sa to sprava ako som pisal vyssie...
pipo444
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 13. bře 2014 18:35:16
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od pipo444 »

čistil si vlastne tie kontakty ? kontakty na smerovky nevyzerajú a hentie ostatné dobe z fotky nevidno. alebo skúsiť novú páčku alebo prehodiť s niekým.
Návštěvník

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od Návštěvník »

Ta foto bola este pred cistenim. Dnes som si yohnal druhu packu a.... problem vyrieseny :) Dakujem vsetkym za rqady
redroker
Příspěvky: 185
Registrován: pát 23. říj 2009 9:43:52
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od redroker »

Dnes jsem zjistil,že mi nesvítí zadní mlhovky (pojistka ,žárovky OK),po sepnutí spínače se rozsvítí jen kontrolka na přístrojovce,zkoušel jsem rozpojit/spojit konektory ve svítilnách,ale bez úspěchu.Může to být spínač,i když kontrolka na přístr. se rozsvítí?Dále mi není jasné,co by správně mělo vzadu svítit,při sepnutí obrysovek.Myslel jsem,že by měla svítit jen nejmenší žárovička,ale mě svítí i slabší vlákno na brzdové žárovce,pokud sešlápnu brzdu,rozsvítí se druhé,silnější vlákno,když sepnu k tomu tlumené světla,beze změny.Je to tak správně?
pipo444
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 13. bře 2014 18:35:16
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od pipo444 »

skontroluj ukostrenie svetiel a ak máš ťažné tak aj tú zásuvku rozober a pozri na kontakty.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od Maty »

Zadní obrysovky ..... má svítit jedno vlákno od brzdovek (proto je tam dvouvlákno) + ta malá 10W žárovka co tam je sólo

k Mlhovkám ... jak psal pipo ... zkontroluj zásuvku TZ .. některé zásuvky tam mají kontakt který zajistí to, že při připojení vleku zhasnou mlhovky na autě (Německá norma)

pokud TZ nemáš tak kontrola žárovek, kontaktů...
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
redroker
Příspěvky: 185
Registrován: pát 23. říj 2009 9:43:52
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od redroker »

Ok, díky,nechám prověřit :salut:
redroker
Příspěvky: 185
Registrován: pát 23. říj 2009 9:43:52
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od redroker »

Od té zásuvky by to mohlo být,před několika lety jsem při couvání urazil víčko (viz obr.) a do dneška ji mám přelepenou páskou.Jestli to dobře chápu,můžete mi doporučit jakou koupit? Díky
http://redroker.rajce.idnes.cz/auto/#zsuvka.jpg

že by tato? http://tuning.autodoplnky.cz/autodoplnk ... 0wod5QMKIg
nebo
http://www.tipa.eu/cz/zasuvka-tazneho-z ... GwodvYEGlw
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od Maty »

nejdřív to vyzkoušej zda to tou zásuvkou je nebo ne ;-) ...... u zadní světel bývá napojená kabeláž pro TZ jako mezikus .. tak ho odpoj a kabeláž z auta napoj přímo do světla a uvidíš zda to je zásuvkou. Pokud to tou zásuvkou bude tak si kup jako chceš co se ti bude líbit .... jen si dávej pozor na to ať je kompletní (kryt, střeva a zadní guma) některé zásuvky se prodávají bez té zadní gumy což je pak problém
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
redroker
Příspěvky: 185
Registrován: pát 23. říj 2009 9:43:52
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od redroker »

Díky!Nechám ji stejně vyměnit,protože tam je cca 10let a je na rozpadnutí.
redroker
Příspěvky: 185
Registrován: pát 23. říj 2009 9:43:52
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od redroker »

Za levými dvířky na boku v kufru jsou dvě kabeláže s konektory,jedna jasně do světel,druhá, předpokládám že je k zásuvce,tu jsem jen rozpojil,takže tedy postup špatný,protože výsledek beze změny. :scratch:
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od 103457 »

Předpokládáš špatně, jedna je na světlo, druhá do 5tých dveří. Pokud je tažné s origo elektrikou, tak je zásuvka napojena jako mezikus do konektoru pro světlo
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od Maty »

tady jsou vidět ty mezikusy k zásuvce ... je to zapojené zezadu do světla ...tohle vyřadit a napojit to do světla bez tohodle mezikusu...
Obrázek
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
redroker
Příspěvky: 185
Registrován: pát 23. říj 2009 9:43:52
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od redroker »

Pro mne opravdu asi záhada. Jeden svazek do světel,druhý(menší) do pátých dveří, co dál? Jaký mezikus?Nejde podle fota tedy o origo? http://redroker.rajce.idnes.cz/auto/#DSC_0095.jpg
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí světla

Příspěvek od Maty »

Vyfotil jsi u sebe v autě přesně ten mezikus k TZ co jsem dával na foto v předchozím příspěvku ....odpoj ho od světla ... jdi dál po kabelu najdeš tam další spojku ... tu rozpoj a vyřaď ten mezikus a zapoj do světla zpátky ten kus co bude pasovat do světla .... to samé na druhé straně. Pokud ti pak budou fungovat mlhovky tak je chyba na 100% v zásuvce TZ
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Odpovědět