Výstražný a blinkry

Dufi
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 15. čer 2017 15:37:02

Výstražný a blinkry

Příspěvek od Dufi »

Pánové, prosim o radu.
Když dám levý/pravý blinkr, tak se spustí výstražný. Vyměněný rele, spínač výstražných,páčka blinkrů a následně pojistkovka. Už nevim co teď. /pickup 1.3 mpi/
Dík Dufi.
Uživatelský avatar
Raito
Příspěvky: 28
Registrován: pon 05. led 2015 19:16:21
Bydliště: Střelná
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstražný a blinkry

Příspěvek od Raito »

U mě zabralo vyměnit čudlík na výstražky. U Feldy je ten čudl víc než jen čudl a taky sem si díky němu užil "kopec legrace". A pak jedině ověřit, že máš správné relé, jinak pak snad už jít zkontrolovat drát po drátu, jestli se do toho třeba někdo nesral kvůli dálce.
Felinkar
Příspěvky: 55
Registrován: úte 07. bře 2017 15:50:57
Bydliště: Vážany
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstražný a blinkry

Příspěvek od Felinkar »

Zdar chlapi, stala se mě taková nepříjemnost a to, že mě přestaly fungovat výstražné blinkry.Tlačítko je KO, tak jsem ho vykuchal a mám objednané nové.Nicméně poté mě přestaly fungovat blinkry normální.Zkusil jsem konektor z těch výstražných přepojit na tlačítko mlhovky bezúspěšně a potom na výhřev zadního okna a blinkry začali opět fungovat ovšem nefungují výstražné zapojené na to jiné tlačítko.Nevím jestli jsem neznalý, že jiný vypínač než na výstražné nefunguje pro výstražné světla a pro normální blinkry ano a relé na blinkry pracuje jen s tím vypínačem na výstražné a jiným ne.Poradíte mě?
Díky, Kuba.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Výstražný a blinkry

Příspěvek od Maty »

Vypínač na výstražné světla je jiný než ostatní ;) ... takže až budeš mít ten správný vypínač bude ti vše fungovat jak má
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Odpovědět