Tovární imobilizér - odpojení, párování klíčů a vše okolo

Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Deaktivace imobilizeru

Příspěvek od Ivarek »

No jako s vagem určitě někoho seženeš,ten má dneska kde kdo,problém bude malinko s vyčtením toho pinu.
Uživatelský avatar
Luka$
__________________
__________________
Příspěvky: 923
Registrován: stř 12. bře 2003 10:33:53
Bydliště: Pardubice / HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Deaktivace imobilizeru

Příspěvek od Luka$ »

Staci prijet do Pardubic a nejak to spolu vyresime. Neni problem. Jen mit ty dva klice. PIN neni nutny znat :P
Pripadne napis na muj mail.
Luka$
administrátor
http://www.feliciaklub.cz

Ty znáš mé cesty a silnice a víš, že mnoho lidí jezdí nerozumně a lehkomyslně. Dej, ať mezi ně nepatřím, ale ať jsem ke každému zdvořilý a laskavý. Dej, ať se nestanu vrahem, a pomáhej mi, abych se vrátil zdráv a beze škody pro druhé i pro mne.
P3t4n - FK

Imobilizér

Příspěvek od P3t4n - FK »

Zdar, četl jsem návod na odpojení imobilizéru asi 100 krát a pořád je v autě nemůžu najít. Aha mám asi něco jiného:
Obraz013.jpg

Poradíte někdo jak to odpojit??? Chci si do auta namontovat dálkový start...

Jinak z jednotky je:
konektor 3pin - káblík ke čtečce (3 fousy) v tom to nebude.
konektor 6pin:
2x hnědý - naměřeno 0V
šedo-bílý, černo-šedý a černo bílý vodič, na nich se shodně objeví napětí při klíčku (ať s čipem nebo bez) v první poloze palubní napětí, stejné je to i ve druhé...

Nechápu to, nevíte si s tím někdo rady, prosím??? Jenom mi nepište, že mam čip z klíčku nalepit ke čtečce, to je totiž to jediný co už mě napadlo.

Předem díky moc za rady. (PS: RV-1995, GLXi)
Uživatelský avatar
janny
Příspěvky: 45
Registrován: úte 20. led 2009 21:15:17
Bydliště: Chudčice
Kontaktovat uživatele:

Re: Imobilizér

Příspěvek od janny »

A ta čtečka je na spinací skříňce, že? Tak ten odpojit tak lehky nebude. Je to úplně jinak zapojený, než ten na kterej je tu návod. Taky s tím zápolím. Ale asi nejjednodušší variantou je vyměnit řídící jednotku za tu, která nemá imo.
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Imobilizér

Příspěvek od Ivarek »

Anebo někoho kdo ten immo odpojí pomocí pc.Jinak ho ven nedostanete.
Ještě je jedna možnost a to ta že vykucháš čip z klíčku a natrvalo ho přilepíš v dosahu čtecí smyčky.
P3t4n - FK

Re: Imobilizér

Příspěvek od P3t4n - FK »

no ja jeste zkusim promerit ty draty osciloskopem, nebo nakym logickym analyzatorem a treba se povede vymyslet způsob jak ten signal vytvorit nejakym mikroporcesorem... něchci přijít o imobilizér kvůli dálkovýmu startu... Jen me tak napadá, že někdo kdo tyhle auta krade přeci musí vědět jak na to
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Imobilizér

Příspěvek od Ivarek »

Ti který ty auta kradou mají svoje řj kde je immo už vyřazený.Výměna tak cca 15 s.
Návštěvník

Re: Imobilizér

Příspěvek od Návštěvník »

Pokud jsi trochu zdatný v bastlení, zkusil bych zjistit vysílaný kod. Namotal bych rámovou anténu (cívku o průměru cca 5cm), kondenzátorem vyladit do rezonance na 125kHz a z obvodu udělat oscilátor. Klíček vložím do cívky, z vysílané energie cívkou si část této energie čip v klíčku nasosne a vyšle kod. Teď nastane bastlení, jak ten kod sejmout a nacpat ho do paměti. Pokud se to podaří, pak stačí paměť vhodně připojit ke stávající cívce (je nasunuta na tělese skříňky) a po připojení 15 vyslat kod. Taková je teorie.
Uživatelský avatar
smrcek
Příspěvky: 2473
Registrován: úte 16. zář 2008 10:48:10
Bydliště: Praha - Horní Počernice
Kontaktovat uživatele:

Re: Imobilizér

Příspěvek od smrcek »

Ahoj, mám možnost koupit imobilizér na feldu. Ale v mém autě nikdy nebyl, a teďka tam mám alarm od jablotronu. Bude nějakej problém s instalací? Potřebuju jinou ŘJ? Díky za odpověď...mám r.v. 99, 1.3 Mpi Lxi Combi...Díky
Díky za hlasy
FUNice TADY
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů spíše v pozadí.
Krkawec - FK

Re: Imobilizér

Příspěvek od Krkawec - FK »

Nejjednodušší bude bez jakéhokoliv zásahu do elektroniky vypnout IMO pomocí VAG
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Imobilizér

Příspěvek od Ivarek »

Immo Vagem nevypneš.
P3t4n - FK

Re: Imobilizér

Příspěvek od P3t4n - FK »

Tak jsem přilepil čip na čtečku a můžu auto startovat jak v americkym filmu :). červenej spojit s černym a pridat žlutej :lol:
Díky za rady
MaxSand - FK

Re: Imobilizér

Příspěvek od MaxSand - FK »

Jako autor návodu na odpojení imobilizeru ti muzu řict, že ti to nejde, jelikož máš jiný typ, než jsem měl já. Máš uplně jiné kabely, takže jediná rada je jít po kabelech a zkoušet... hledat jestli tam jsou napojeny dráty, které tam původně nebyly ( já jsem je měl přilepený izolačkou), pak dat neutral a zkoušet, co která kombinace jednotlivých kabelů udělá. Jinak elektrický zdatnější si pomáhají voltmetrem. K těm já nepatřím :)
jribarszki - FK

Imobilizer - poradte ako sa ho zbavit. RIESENIE NAJDENE

Příspěvek od jribarszki - FK »

Zdravim pani, potreboval by som poradit s tymto problemom.

Mam Feliciu r.v. 2000 a z vyroby mal namontovany alarm Laserline a imobilizer. Cez vikend som prerabal central (vymena za povodny tovarensky), novy alarm Keetec TS-100, ktory ma aj imobilizacne rele. Vsetko mam pozapajane, uz potrebujem ze pripojit na spinaciu skrinku imobilizacne rele.

Bohuzial z tych schemat som dost uz pomiesany a nerad by som spravil nejaku blbost, preto sa obraciam na Vas ci ma niekto skusenost odstranovanim tovarensky montovaneho imobilizera.

Vopred vdaka za rady.
Naposledy upravil(a) Návštěvník dne pon 21. zář 2009 10:24:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Imobilizer - poradte ako sa ho zbavit.

Příspěvek od Ivarek »

Pokud myslíš origo imobilizér v klíčku tak to máš celkem peška.Jedině ho buď vypnout softem (má ho málokdo) anebo si sežeň řj bez imma.Jen mi není jasný proč ho chceš vypínat.
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: Imobilizer - poradte ako sa ho zbavit.

Příspěvek od Raceman »

taky mi není jasný proč odpojovat tovární immo který se nedá lehce vyřadit a dávat tam relátko který stačí odpojit a jako kdyby tam nebylo
jribarszki - FK

Re: Imobilizer - poradte ako sa ho zbavit.

Příspěvek od jribarszki - FK »

Ivarek píše:Pokud myslíš origo imobilizér v klíčku tak to máš celkem peška.Jedině ho buď vypnout softem (má ho málokdo) anebo si sežeň řj bez imma.Jen mi není jasný proč ho chceš vypínat.


Chcel som presne povedane nahradit imobilizacny vystup z noveho existujuce alarmu, namiesto vystupu z povodneho. Ale pokial je lepsie ho tam nechat tak sa ho nebudem ani dotykat a ponecham ho tak ako je teraz. Auticko funguje krasne stratuje a chodi ako hodinky aj po vikedovej vymene alarmu a centralu.

Uz len jedna kontrolna otazka, staci vodice, ktore smerovali od Laserlin-u ako imobilizacny vystup, zaizolovat a ulozit na odpocinok?

Dakujem
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Imobilizer - poradte ako sa ho zbavit.

Příspěvek od Ivarek »

Ten immo okruh z toho novýho alarmu si můžeš dát na něco jiný,jako ochranu navíc.Např na čerpadlo,zapalování atd.
Jinak teď si to nemůžu vybavit ale myslím že origo Laserline alarm imobilizační okruh neměl.
jribarszki - FK

Re: Imobilizer - poradte ako sa ho zbavit.

Příspěvek od jribarszki - FK »

Ako tak pozeram uz s kludnou hlavou na zapojenie tak povodny Laserline mal vystup na zapalovanie a nie na imobilizer ako som si to myslel ja, (lebo som mal viac schemat k dispozicii). A zaroven sa ospravedlnujem, ale prsty boli nejako rychlejsie ako myslienky a ja som zle sformuloval moj dotaz a hlavne v navode na montaz bola dana schema zapojenia dost nestastne pomenovana a to ma cez vikend trochu zmiatlo.

Tazke imobilizer zostane tam kde je a ten okruh z noveho alarmu pojde na zapalovanie tak ako to bolo na povodnom.

Budem informovat ako som dopadol.

Vdaka za radu a hlavne spravne nasmerovanie myslienok.
Naposledy upravil(a) emilio52 dne pon 21. zář 2009 11:03:30, celkem upraveno 1 x.
Důvod: předchozí citace viz:pravidla č.4
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Imobilizer - poradte ako sa ho zbavit. RIESENIE NAJDENE

Příspěvek od Atnarfus »

Dospěl jsi ke správnému závěru. Alarm Laserline a imobilizer jsou dvě samostatné věci. Laserline můžeš klidně z auta vyndat a fuknce imobilizeru zůstane zachovaná.
Laserline v případě poplachu jenom houká, ale nikde nic nepřeruší.
Krkawec - FK

Re: Imobilizer - poradte ako sa ho zbavit. RIESENIE NAJDENE

Příspěvek od Krkawec - FK »

Immo ve spínací skříňce ti zajistí klíček. Bez totožného, přizpůsobeného čipu v klíčku auto nenastartuješ. Možná na sekundu a pak se ECU zablokuje. Tuhle funkci bych ponechal na klíčku a jestli chceš dodatečný imobilizér, doporučil bych přes imobilizační relé rozpojit startér nebo napájení palivového čerpadla, případně si kup elektromagnetický ventil, který přímo zablokuje dodávku paliva a zapoj si ho před palivové čerpadlo
jribarszki - FK

Re: Imobilizer - poradte ako sa ho zbavit. RIESENIE NAJDENE

Příspěvek od jribarszki - FK »

Tak ako mi radili vyssie tak som imobilizacne rele pripojil na rozpojenie startera, co som aj patricne otestoval.

Este raz vdaka.
Uživatelský avatar
madmaik
_________________
_________________
Příspěvky: 1499
Registrován: stř 06. úno 2008 21:33:15
Bydliště: Praha 4/ Mochov
Kontaktovat uživatele:

help-immo

Příspěvek od madmaik »

caute,potrebuju pomoc s imobilizerem. vymenil sem v aute spinacku za jinou,prehodil sem samozrejme krouzek imobilizeru,ale auto natoci a chcipne.musi se este neco nastavit pres diagnostiku?je na to nejakej programek?kabel mam. diky.jinak felda 1,6 rv.00
Škoda Felicia SportLine 1,6mpi rv. 6/2000 a Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995 no.2
bylo Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995
este bych si pral nejakyho peknyho pickupa
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... =16&t=8259
http://madmaik.rajce.idnes.cz/
Raceman
Příspěvky: 2179
Registrován: čtv 03. čer 2004 23:08:55
Bydliště: Příbram

Re: help-immo

Příspěvek od Raceman »

a co takhle vyměnit čip v klíčku?
když měníš spínačku tak není nutný měnit kroužek ale důležitý je prohodit čipy immo v klíčích
RadekN70 - FK

Re: help-immo

Příspěvek od RadekN70 - FK »

Jak říká race, přehoď čip.
Uživatelský avatar
madmaik
_________________
_________________
Příspěvky: 1499
Registrován: stř 06. úno 2008 21:33:15
Bydliště: Praha 4/ Mochov
Kontaktovat uživatele:

Re: help-immo

Příspěvek od madmaik »

nemate nahdou nekdo figl na to jak vydloubnout tu tycinku z klice?dik
Škoda Felicia SportLine 1,6mpi rv. 6/2000 a Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995 no.2
bylo Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995
este bych si pral nejakyho peknyho pickupa
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... =16&t=8259
http://madmaik.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: help-immo

Příspěvek od Atnarfus »

Ten kroužek je jenom anténa. Od něj vede kablík k jednotce imobilizeru, která je za budíkama. Ta ale taky nemá moc rozumu. Jenom zesiluje signál a převádí ho do formy vhodné pro řídící jednotku motoru. Kroužek můžeš přehazovat jak chceš a nic se nestane. Pravděpodobně můžeš vyměnit i jednotku imobilizeru a nic se nestane. Důležitý je ale čip v klíčku, který musí znát přímo řídící jednotka motoru.
Ve tvém případě se nemusíš trápit s mechanickým přendaváním čipu. Stačí na diagnostice naučit tvou řídící jednotku všechny klíčky (čipy) co máš.
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: help-immo

Příspěvek od Ivarek »

Jde to blbě,co? :D
Já jednou kvůli tomu i rozřezal klíč,resp ten plast.Ale Felda je ještě vpohodě,u immo vyšší gen. jsou takové skleněné tyčinky a to je teprve porod aby to neprdlo.

Franta...nene..řj immobilizéru má naučený čipy.Řj motoru pak dává pokyn zda může nastartovat anebo ne.
Uživatelský avatar
Atnarfus
Příspěvky: 4122
Registrován: úte 25. pro 2007 14:31:06
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: help-immo

Příspěvek od Atnarfus »

Je ještě jedna možnost. Nech si vypnout imobilizer a máš pokoj.
Uživatelský avatar
madmaik
_________________
_________________
Příspěvky: 1499
Registrován: stř 06. úno 2008 21:33:15
Bydliště: Praha 4/ Mochov
Kontaktovat uživatele:

Re: help-immo

Příspěvek od madmaik »

ja uz u jednoho klice tu tycinku uplne rozdlabal :D to je vemjmysli,pamatuju ze u stary feldy mi ta tycinka vyskocila skoro sama.
Škoda Felicia SportLine 1,6mpi rv. 6/2000 a Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995 no.2
bylo Skoda Felicia combi 1,6mpi Laurin a Klement 1995
este bych si pral nejakyho peknyho pickupa
http://feliciaklub.cz/forum_new/viewtop ... =16&t=8259
http://madmaik.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: help-immo

Příspěvek od Ivarek »

Jojo...u některých šla dobře a u některých byla zalepená.A celkem fest.
mrrca - FK

Nefunkční (záložní) klíč

Příspěvek od mrrca - FK »

1) Koupil jsem Felicii Magic a dostal jsem k ní 2 klíče. Jeden bez problému funguje, s druhým v pohodě odemknu dveře, ale nenastartuji. Normálně jde zasunout do zapalování ale na konci jakoby nezapadne úplně a nejde s ním nijak otočit. Nevíte, čím to může být? Původní majitel prý tento klíč vůbec nepoužíval, měl jej doma jako záložní.

2) Ke klíčům jsem nedostal přívěšek s označením čísla klíče. Můžu si i bez něj nechat udělat funkční kopii klíče?
Kolik číslic má vlastně toto číslo? Na manuálu k vozu je tužkou poznačeno čtyřmístné číslo, tak si říkám, jestli to může být ono.
Uživatelský avatar
LucasCZE
Příspěvky: 305
Registrován: pát 14. srp 2009 22:02:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční (záložní) klíč

Příspěvek od LucasCZE »

Cislo je treba asi jen kvuli imobilizeru, takze si muzes nechat udelat klic bez chipu a das tam chip co mas...
Tusim ze to cislo je delsi. To co tam mas napsane bych tipl spis na kod k radiu.
I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.
nebulus - FK

Re: Nefunkční (záložní) klíč

Příspěvek od nebulus - FK »

Mne klúč bez imobilizéra ( nový typ, do dverí ) spravili v pohode na počkanie v kľúčovej službe bez nejakých štítkov a formalít. A immobilizér si potom do neho iba prehoď - je to taký čierny bazmek v plastovej časti kľúča.
Kuladmin
Příspěvky: 1751
Registrován: ned 20. črc 2008 18:21:06
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční (záložní) klíč

Příspěvek od Kuladmin »

A jsou ty klice identicke? je divny ze ti tam nejde bud je nejak poskozeny apod. NEco jineho pak by bylo kdyby tam sel otosil jsi chytlo a hned chciplo to je pak imobilizer - nesel by.
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční (záložní) klíč

Příspěvek od Ivarek »

Já si spíš myslím že se zámek "vyběhal" spolu s jedním používaným klíčem a druhý,vpodstatě nový už tam prostě nepasuje.Někdy pomůže zámek promazat.
Sadra17
Příspěvky: 2886
Registrován: pon 15. pro 2008 17:29:27
Bydliště: Jižní čechy

Re: Nefunkční (záložní) klíč

Příspěvek od Sadra17 »

nechal bych udělat novej klíč podle toho používanýho, na BMM starej typ bez imobilizéru mě stál 60,-
sem nejlepší tak nezáviďte
1.3 BMM kombi LPG
Golf III tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
nebulus - FK

Re: Nefunkční (záložní) klíč

Příspěvek od nebulus - FK »

Mňa ten nový tvar kľúča bez immo stál 7x viac ako ten starý ( ten mám vzadu na dverách ). :x
mrrca - FK

Re: Nefunkční (záložní) klíč

Příspěvek od mrrca - FK »

Klíče jsou absolutně shodné, nevidím rozdíl v jediném záhybu. Navíc ve dveřích fungují oba naprosto v pohodě.
Jsem motorista-začátečník, abych pravdu řekl, netuším, jestli to má imobilizér. Dá se to poznat dle vzhledu klíče?

Možná je to skutečně vyběhaný zámek, protože si navíc musím dávat pozor, jak do něj (i ten funkční) klíč vkládám. Když jej tam dám podél pravého okraje, tak je to v pohodě, ale pokud zavadím o levou stranu, vzpříčí se v zámku jakoby kousek kovu a klíč už tam nedám, musím vzít párátko, posunout ten kov zpět na stranu a jedu nanovo. Naštěstí už to mám docela vychytaný. Doufám, že se mi ten zámek časem celej nevysype.

Obrázek
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční (záložní) klíč

Příspěvek od Ivarek »

Anebo pin k immobilizéru.
mrrca - FK

Re: Nefunkční (záložní) klíč

Příspěvek od mrrca - FK »

Pin od rádia ani od imobilizéru nemám kam zadat.. :) To číslo teď myslím není důležitý..
nebulus - FK

Re: Nefunkční (záložní) klíč

Příspěvek od nebulus - FK »

Ten zámok sa možno rozsype úplne, u nás tiež odchádzal pomaly a dalo sa odomknúť iba nejakým špeciálnym pohybom ;) . Imobilizér je taká čierna kocka, keď naboku obalu klúča zapáčiš skrutkovačom, tak to otvoríš:

Obrázek
Uživatelský avatar
Ivarek
_________________
_________________
Příspěvky: 2843
Registrován: čtv 15. bře 2007 12:17:01
Bydliště: Melnik
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční (záložní) klíč

Příspěvek od Ivarek »

mrrca píše:Pin od rádia ani od imobilizéru nemám kam zadat.. :) To číslo teď myslím není důležitý..

Pin od imma se zadává přes vag do řj a pokud potřebuješ přizpůsobit další/jiný klíč tak je sakra důležitý.
Zdenex
Příspěvky: 113
Registrován: ned 01. úno 2009 17:13:53
Bydliště: u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční (záložní) klíč

Příspěvek od Zdenex »

mrrca píše:Pin od rádia ani od imobilizéru nemám kam zadat.. :) To číslo teď myslím není důležitý..

Felicie Magic měly rádio jako standard, majitel zřejmě ztratil kartičku s kódem a tak si jej mohl poznamenat do dokumentace. To je ale vedlejší :)
Obávám se že máš problém spíš ze spínačkou než s klíčem, proto bych řešil ji a ne klíč, než tě nechá někde na holičkách. Značkový servis ji dokáže dodat podle starých klíčů, ale bude to nejspíš dražší. Možná někdo poradí něco levnějšího.
mrrca - FK

Re: Nefunkční (záložní) klíč

Příspěvek od mrrca - FK »

Zdenex píše:Značkový servis ji dokáže dodat podle starých klíčů, ale bude to nejspíš dražší.

Tušíte někdo, co by to mohlo stát? Tohle se mi bohužel jeví jako nejvhodnější řešení..
nebulus - FK

Re: Nefunkční (záložní) klíč

Příspěvek od nebulus - FK »

Alebo si kúpiť novú spínačku v mototechne a budeš mať od auta dva kľúče. Toto je rýchlejšie riešenie, lebo na originál spínačku podľa starého kľúča sa čaká pár týždňov. Každá správna felda má časom viac klúčov :mrgreen:
LadesFCB
Příspěvky: 137
Registrován: úte 02. úno 2010 15:14:23

Klíč + imobilizér

Příspěvek od LadesFCB »

Zdravím, vím že se to už několikrát řešilo, ale ve světě Felicií :D jsem chviličku takže pořádně nevím skoro nic.
Tady sem vyfotil můj klíč k autu:
http://img38.imageshack.us/img38/834/dsc01016jw.jpg
Ten čtvereček co je dole vpravo je ten čip k imobilizéru?
No a kde najdu v autě imobilizér, tady jsem vyfotil můj motor:
http://img14.imageshack.us/img14/6026/dsc01017go.jpg

Pokud budu chtít udělat náhradní klíč tak musim pouze do škoda servisu? A nevíte kolik to tak stojí? Díki
Škoda Felicia 1.3 BMM, 50 kW, r.v. 1996, Modř Královská II.
LadesFCB
Příspěvky: 137
Registrován: úte 02. úno 2010 15:14:23

Re: Klíč + imobilizér

Příspěvek od LadesFCB »

Jinak mám Felicii r.v.96 50kW. Motor BMM.
Škoda Felicia 1.3 BMM, 50 kW, r.v. 1996, Modř Královská II.
Taresz - FK

Re: Klíč + imobilizér

Příspěvek od Taresz - FK »

Immo je v RJ ktora sa blokuje ak nemás v klúci ten bazmeg, na spínacke je taky krúzok co ked nastartujes nacita kód s toho bazmegu a to je spojené RJ motora ked to pasuje ta motor pobezí dalej ;)

ked nie tak nejdes nikam :lol:
LadesFCB
Příspěvky: 137
Registrován: úte 02. úno 2010 15:14:23

Re: Klíč + imobilizér

Příspěvek od LadesFCB »

takže ten čtvereček jen ten čip jo?
Škoda Felicia 1.3 BMM, 50 kW, r.v. 1996, Modř Královská II.
Odpovědět