Po zamknutí auta klíčem se samovolně odemkne

Ondra90
Příspěvky: 2
Registrován: úte 07. čer 2016 21:36:46

Po zamknutí auta klíčem se samovolně odemkne

Příspěvek od Ondra90 »

Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu. Mám Felicii r.v. 97- 1.3 MPi a poslední dobou mě zlobí centrální zamykání. Když u řidiče otočením klíče auto zamknu, hned se zase odemkne. Již mi opravovali zamykání u spolujezdce (nejspíš repas motorku) rok to fungovalo a teď se mi to vrátilo (tedy tenkrát šlo od řidiče zamknout všechny dveře, až na ty od spolujezdce). Musím zmínit, že zamykání od spolujezdce jde trochu víc z tuha...Momentálně to řeším tak, že když chci zamknout auto, musím ho oběhnout, zaklapnout kolík u řidiče (dveře spolujezdce musí být otevřené- v tomto případě se centrál samovolně neodemkne) tím se mi zamknou tři dveře, pak zabouchnu dveře spolujezdce a dozamknu tyto zbylé.
Můžete mi prosím poradit, čím to může být? Předpokládám, že ten motorek ve dveřích spolujezdce může být opět rozbitý, tak ho zkusit vyměnit nebo jen nějakou coučást?

Díky moc,
Ondra.
Uživatelský avatar
Maty
__________________
__________________
Příspěvky: 5680
Registrován: sob 01. bře 2008 9:52:40
Bydliště: Liberec 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Po zamknutí auta klíčem se samovolně odemkne

Příspěvek od Maty »

Pokud jde zamykání u spolujezdce těžko tak bych tam hledal problém. Při zamykání motorek u spolujezdce nepřetlačí ten "problém" a zůstane odemknutý a jak zůstane odemknutý tak se odemkne i zbytek ;)
Největším problémem všech informací je to, že je nikdo nechce HLEDAT !!!
Bylo ...Škoda Felicia GLXi 1.3Mpi 50kW r.v.1998 ... zelená .... Blíže --->ZDE<---
Bylo ...Citroën C5 Tourer 2.2HDi 125kw r.v. 2008 ... stříbrná
Je ... BMW F31 318d 105kw r.v. 2013 ... stříbrná
Ondra90
Příspěvky: 2
Registrován: úte 07. čer 2016 21:36:46

Re: Po zamknutí auta klíčem se samovolně odemkne

Příspěvek od Ondra90 »

Díky Maty, zkusím se k němu dostat a prověřit....:)
Odpovědět