nějak blbne dálka

panlada
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 15. bře 2012 0:58:16
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

nějak blbne dálka

Příspěvek od panlada »

zdravím,mám problém z dálkou ,vyměnil jsem baterku v ovladači,ale přijdu k autu odemknu zamknu v pohodě jedu třeba do krámu a už dálka zase nefunguje,prostě to nechápu díky za nápovědu
Uživatelský avatar
103457
_________________
_________________
Příspěvky: 11153
Registrován: ned 29. led 2006 21:19:41
Bydliště: Nejdek okr. K. Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: nějak blbne dálka

Příspěvek od 103457 »

Já vím co s tím je. Je to rozbitý.































Nevím co chceš slyšet? Musíš podat víc info, dělá to kdy?? Kdy to přestane dělat? Zkoušel jsi jinou baterku? Dělá to i druhá klíčenka nebo jen jedna? Nemáš na autě třeba sníh nebo led? anténa dálky bývá roztažená pod čelním oknem v palubce, pokud máš slabou baterku v klíčence nebo slabou aku v téhle zimě, je možné, že to hůře vysílá / přijímá signál.
panlada
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 15. bře 2012 0:58:16
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: nějak blbne dálka

Příspěvek od panlada »

je to dokupovanej ,vyzkoušim to vždy než někam odjedu ,ale jak nastartuju a někam odjedu tak už to nefunguje,baterii jsem měnil
ferdamravenec
Příspěvky: 4170
Registrován: čtv 13. led 2011 6:18:25
Bydliště: Horní Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: nějak blbne dálka

Příspěvek od ferdamravenec »

zkusit jinou baterku , nová neznamená dobrá ,
(např mám jablotron , origo baterka vydržela přes deset let , sice to nešlo na 20 m ale jen cca 3 , ale šlo
jiná nová baterka vydrží cca max 2roky a na dosah nad 10m můžu zapomenout i s novou )
někdy taky pomůže tzv spárování , ale to se musíš dočíst v návodu ,
panlada
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 15. bře 2012 0:58:16
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: nějak blbne dálka

Příspěvek od panlada »

jenže ten návod již nemám a aby jsem zjistil co to je zač musim sundat palubku :hlava:
panlada
Příspěvky: 123
Registrován: čtv 15. bře 2012 0:58:16
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: nějak blbne dálka

Příspěvek od panlada »

tak jsem se konečně odhodlal sundat palubku a kouknout se co to je za centrál j to phantom,našel jsem i návod a tam stojí :otevřít krabičku ,zmáčknout učení rozblikají se směrovky,zmáčknu tlačítko na dálce a čekám až zhasnout a je ovladač naučen,jenže mi to pořád nejde ,tak už nevim co stím,jak to proměřit :hlava:
Odpovědět